Greek GSX-R forum
που θα βρω uniball::: Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
που θα βρω uniball::: Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
που θα βρω uniball::: Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
που θα βρω uniball::: Poll_l10που θα βρω uniball::: Poll_c10που θα βρω uniball::: Poll_r10 
JIMK7
που θα βρω uniball::: Poll_l10που θα βρω uniball::: Poll_c10που θα βρω uniball::: Poll_r10 
nasos-v
που θα βρω uniball::: Poll_l10που θα βρω uniball::: Poll_c10που θα βρω uniball::: Poll_r10 
T.R.E
που θα βρω uniball::: Poll_l10που θα βρω uniball::: Poll_c10που θα βρω uniball::: Poll_r10 
k8 600 kk
που θα βρω uniball::: Poll_l10που θα βρω uniball::: Poll_c10που θα βρω uniball::: Poll_r10 
kostaskr6
που θα βρω uniball::: Poll_l10που θα βρω uniball::: Poll_c10που θα βρω uniball::: Poll_r10 
κολτρέϊν
που θα βρω uniball::: Poll_l10που θα βρω uniball::: Poll_c10που θα βρω uniball::: Poll_r10 
Leroy
που θα βρω uniball::: Poll_l10που θα βρω uniball::: Poll_c10που θα βρω uniball::: Poll_r10 
ripper
που θα βρω uniball::: Poll_l10που θα βρω uniball::: Poll_c10που θα βρω uniball::: Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
που θα βρω uniball::: Poll_l10που θα βρω uniball::: Poll_c10που θα βρω uniball::: Poll_r10 

 

 που θα βρω uniball:::

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panagiotis_88
Jr.gixxer
panagiotis_88


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Αθήνα-Πετρούπολη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Hμερομηνία εγγραφής : 08/03/2009

που θα βρω uniball::: Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: που θα βρω uniball:::   που θα βρω uniball::: EmptyΠεμ 20 Ιουν 2013, 20:43

γεια σας παιδες! εχω ενα προβληματακι, μου χαλασανε το uniball που εδραζει στην ντιζα της πισω τρομπας φρενου... εχει κανεις καμια ιδεα που μπορω να βρω κατι τετοιο? η ακομα κ αν καποιος απο εσας τυχαινει να εχει απο καμια χαλασμενη τρομπα κ το πουλαει... βαζω κ την φωτο για τυχον απορριες... ευχαριστω! https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/13/f583.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

που θα βρω uniball::: Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: που θα βρω uniball:::   που θα βρω uniball::: EmptyΠεμ 20 Ιουν 2013, 21:32

φανταζομαι σε μαγαζια με ανταλακτικα θα βρεις ευκολα ...



υγ τα "μαζευω" λιγο γιατι εχεις το ιδιο θεμα 3 φορες

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panagiotis_88
Jr.gixxer
panagiotis_88


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Αθήνα-Πετρούπολη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Hμερομηνία εγγραφής : 08/03/2009

που θα βρω uniball::: Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: που θα βρω uniball:::   που θα βρω uniball::: EmptyΠεμ 20 Ιουν 2013, 21:36

εχω ρωτησει σε 3-4 δν ειχα καμια τυχη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapnias
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη Ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 590
Hμερομηνία εγγραφής : 06/09/2009

που θα βρω uniball::: Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: που θα βρω uniball:::   που θα βρω uniball::: EmptyΠεμ 20 Ιουν 2013, 23:29

Σε μαγαζια που πουλάνε ρουλεμαν θα βρείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
που θα βρω uniball:::
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com