Greek GSX-R forum
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_l10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_c10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_l10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_c10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_l10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_c10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_l10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_c10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_l10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_c10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_l10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_c10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_l10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_c10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_l10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_c10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_l10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_c10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_l10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_c10Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO

Πήγαινε κάτω 
+11
GIXXERAKIAS
Darksoul
T.R.E
babis k8
busa respect
tasos1984
mistiriodis_tsantakias
Oikopedofagos
mx5
DrIoannis
JIMK7
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 00:07

Ουπς ειπα κι εγω tongue εε τοτε καλες ειναι και οι AGPZ04 Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 00:12

Oikopedofagos έγραψε:




Για μένα επέλεξα accossato γιατί όλοι βάζουν brembo και δεν ήθελα και εγώ και γιατί σε αυτά τα λεφτά δεν
νομίζω να έβρισκα δαγκάνες με 4 ανεξάρτητα τακάκια που ήθελα


Καπως ετσι το σκεφτομαι κι εγω αλλα απο την αλλη μην τις βαλω και φαω πατατα tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos
Normal gixxer
Normal gixxer
Oikopedofagos


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2009

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 00:20

Κοίτα έχω οδηγήσει ένα busa με agpz04 και τρόμπα accossato και ήταν εκπληκτικό αλλά από την άλλη δεν έχω οδηγήσει busa με Μ4 για να έχω μέτρο σύγκρισης.

Ο babisk8 που τα είχαμε πει μια φορά μου είχε ότι οι agpz04 είναι αισθητά καλύτερες από τις M4 αλλά πιστεύω ότι από τις μαμά που έχεις η διαφορά θα είναι χαώδης ότι και να επιλέξεις.

Απλά πάλι Μ4 albino
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 00:34

Oikopedofagos έγραψε:
Κοίτα έχω οδηγήσει ένα busa με agpz04 και τρόμπα accossato και ήταν εκπληκτικό αλλά από την άλλη δεν έχω οδηγήσει busa με Μ4 για να έχω μέτρο σύγκρισης.

Ο babisk8 που τα είχαμε πει μια φορά μου είχε ότι οι agpz04 είναι αισθητά καλύτερες από τις M4 αλλά πιστεύω ότι από τις μαμά που έχεις η διαφορά θα είναι χαώδης ότι και να επιλέξεις.

Απλά πάλι Μ4 albino

Αντε ντε με το τσιγκελι θα στα βγαζω fafoutis 

Το μονο που μου τη σπαει λιγο ειναι οι αποστατες που θελει, φαντασου πως θα φαινονται στο δικο μου που θελω ακομα μεγαλυτερους λογο των 320 δισκων που εχω Very Happy οι brembo φανταζομαι οτι δεν θελουν αποστατες για τα GSXR aswew 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos
Normal gixxer
Normal gixxer
Oikopedofagos


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2009

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 00:37

Και βέβαια θέλουν αποστάτες οι Μ4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 00:46

Καλα το φανταστηκα τοτε η πλαστιγγα γερνει υπερ της accossato cheers

Που εισαι παιδι μου babisk8 ξερναταααααα ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 12:02

JIMK7 έγραψε:
Καλα το φανταστηκα τοτε η πλαστιγγα γερνει υπερ της accossato cheers

Που εισαι παιδι μου babisk8 ξερναταααααα ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ fafoutis 



Τσουπ...νατος κ ο babis k8...σε τι μπορω να βοηθησω;;;;



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 14:15

Σου πουλάω εγώ τα φρένα μου χαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 14:42

accossato ρεεεεε τι brembo κ μλκς lol! 
εγω παντως ενα σετακι τις τσιμπαγα να κανουν παρεα με την τρομπιτσα της accossato που εχω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 15:02

Φίλιππα με την τρόμπα ειδες διαφορά μεγάλη με τις μαμα δαγκάνες και σωληνάκια?Πόσο πήγε ο μαλλίς?:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 16:32

πάντως τις  PZ04 calipers

New from Accossato the PZ04 forged monoblock caliper

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Accossatopz04


Anodised finish

Dual carbon Brakepads (included) Cod.AGDC

Dualsinter Brake pads (on request) Cod.AGDS

Finishing: sandblasted


Brake Caliper in raw material anticorodal 100

Forged Technology

4 pistons Ø 34mm without seals

4 pads

distance 108 mm

-Off-Set 22,5 mm

OEM Hydraulic

Weight with pads 925 gr

Weight without pads 660 gr

The AG-forged caliper PZ04 is an evolution of Accossato racing calipers

Supplied in pairs PZ04 calipers are designed for road sports bike riders who want increased braking performance with the best possible value.

The shape and size of this product has been designed to ensure the lowest possible weight but at the same time, the best performance



από το Μουράτη τις παίρνουμε εάν θυμάμαι καλά 630 euro και τις 2 μαζί με τα τακάκια dual carbon το σετ και το κόστος για τα τακάκια και για τις δύο δαγκάνες είναι περίπου στα 90 euro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Ιουλ 2013, 20:33

babis k8 έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Καλα το φανταστηκα τοτε η πλαστιγγα γερνει υπερ της accossato cheers

Που εισαι παιδι μου babisk8 ξερναταααααα ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ fafoutis 



Τσουπ...νατος κ ο babis k8...σε τι μπορω να βοηθησω;;;;




Ενα πουλακι μου ειπε ssss οτι εχεις δοκιμασει τις Accossato AGPZ04 και τις BREMBO M4 MONOBLOCCO και θελω τη γνωμη σου Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Ιουλ 2013, 10:23

GIXXERAKIAS έγραψε:
Φίλιππα με την τρόμπα ειδες διαφορά μεγάλη με τις μαμα δαγκάνες και σωληνάκια?Πόσο πήγε ο μαλλίς?:P

120 μ πηγε σε bid ebay.it κ@λοφαρδος απλα!
αξιζει τα λεφτα της στο απειρο!!

19χ18 πηρα πολυ καλη ωραια αισθηση κ δυνατο φρεναρισμα(βεβαια για μεσο αναβατη επικινδυνη)με σωληνακια υψηλης τακακια καλα dunlopadHH κ υγρα silkolene PRO RACE 2000 (αγωνιστικο υγρο DOT4)

βεβαια τα υγρα μ μαυρισαν σχετικα γρηγορα θα κανω μια αλλαγη αν δεν κρατησουν θα παω παλι σε 5αρια...Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Ιουλ 2013, 11:41

φιλιππα αμα το 18χ19 σου φανηκε δυνατο και επικινδυνο για τον μεσο αναβαρτη που να ειχες δοκιμασει και brembo με 20χ19 ...
επισης πρεπει να εχουμε πει καμια 2000000 φορες οτι τα αγωνιστικα υγρα εχουν μικρη διαρκεια ζωης ...
τι περιμενες ρε φιλε ? να τα κρατησεις 6 μηνες?? για 1 αγωνα τα εχουν φτιαξει ... περιπουτ 100 χλμ δλδ ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Ιουλ 2013, 12:29

Miou έγραψε:
φιλιππα αμα το 18χ19 σου φανηκε δυνατο και επικινδυνο για τον μεσο αναβαρτη που να ειχες δοκιμασει και brembo με 20χ19 ...
επισης πρεπει να εχουμε πει καμια 2000000 φορες οτι τα αγωνιστικα υγρα εχουν μικρη διαρκεια ζωης ...
τι περιμενες ρε φιλε ? να τα κρατησεις 6 μηνες?? για 1 αγωνα τα εχουν φτιαξει ... περιπουτ 100 χλμ δλδ ...

19x18 ειναι οχι 18χ19 ρεεεε tralala

τι να την κανω την 20 ρε μαν ο μονος λογος που υπαρχει ειναι να σου δεινει πιο πολυ διαδρομη για να εχεις μεγαλυτερη διαδρομη για ολη την δυναμη της τρομπας ωστε να μην πεσεις απο μπλοκαρισμα σε ενα βροχινο αγωνα γι αυτο υπαρχει κ η ρυθμιση στην RCS εκτος τ οτου μπορεις να την σφιξεις οταν κλασουν τα υγρα μεσα στον αγωνα με μια ντιζα στην μερια τοπυ συμπλεκτη π οι περισσοτεροι μαλλον την περνουν για 2 ρυθμισεις κ καλα μια για δρομο μια για πιστα!δηλαδη κλαι μαι οβερλαι στα 120 που την πηρα ειναι μακραν παρα πολυ καλη κ brembo δυσκολα θα περνα γενικως εχει παραγινει κ της accossato τις ζαχαρωνω καιρο απλα περιμενα μια καλη ευκαιρια!

οσο για τα υγρα δεν περιμενα να κλασουν τοσο γρηγορα γτ δε κλανουν τοσο ευκολα αυτα δηλαδη οδηγησα σε οσες βολτες αν πηγα τοσο γρηγορα που οδηγουν σε αγωνες δυσκολο το κοβω...τλσπ θα τα ξαναδοκιμασω κ μετα αν κλασουν το ιδιο ξαναβαζω 5αρια...μλκ μεν γτ δεν πρεπει να αλλαζεις τυπο υγρα για την τρομπα γτ θα τον πιει τλσπ θα δειξει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013, 02:31

παρε οτι βρεις πιο φτηνο ορε μητσο πραγματικα δεν θα απογοιτευτης με καμια απο της 2 ιδικα οταν συνδιαζεις με τρομπα και δισκους ....απλος δεν συζιτιετε ,εγω που εκλησα το συνολο και μαλιστα με τελιος διαφορετικες μαρκες μεταξιτους το φρενο δεν υπαρχη πραγματικα παραπανο απλος θα ειτανε αχριστο ...


οσο για τους αποστατες που λες δεν νομιζο να χριαστεις μεγαλιτερους εγω που φοραο 320 στο honda και εχει αποστατες απο την μανατου για να μου κατσουνε η Μ4 εβγαλα και τους στοκ αποστατες οποτε ειναι τελιος διαφορετικες ...
αα και το αεριζομενες αν ενοις της τρυπες στα πιστονια δεν ειναι τπτ το κανεις και στης δικιε σου και εγω περιμενο το εργαλιο για να βγαλο τα πιστονια για να τα παω για τρυπιμα ;P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013, 09:18

για τι εργαλειο μιλας ρε στεφανε? δεν βγαινουν εξω με το χερι ? στις δαγκανες τις μαμα αλλα και του χοντα με το χερι+πενσακι τα ειχα βγαλει να τα καθαρισω .
καπου ειχε ανεβασει ο ιωαννης ο γιατρος ενα βιντεο πως καθαριζουν τις δαγκανες και ειχα δει ενα καταπληκτικο εργαλειο αλλα δεν καταφερα να το βρω πουθενα να το αγορασω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013, 15:06

JIMK7 έγραψε:
babis k8 έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Καλα το φανταστηκα τοτε η πλαστιγγα γερνει υπερ της accossato cheers

Που εισαι παιδι μου babisk8 ξερναταααααα ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ fafoutis 



Τσουπ...νατος κ ο babis k8...σε τι μπορω να βοηθησω;;;;




Ενα πουλακι μου ειπε ssss οτι εχεις δοκιμασει τις Accossato AGPZ04 και τις BREMBO M4 MONOBLOCCO και θελω τη γνωμη σου Very Happy 



Λαθος πληροφορηση...τις τρομπες εχω δοκιμασει κ ειναι στο ιδιο επιπεδο με την πλαστηγα να γερνει υπερ της brembo λογω καλυτερης πληροφορησης κ προοδευτικοτητας.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 13 Ιουλ 2013, 22:35

babis k8 έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
babis k8 έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Καλα το φανταστηκα τοτε η πλαστιγγα γερνει υπερ της accossato cheers

Που εισαι παιδι μου babisk8 ξερναταααααα ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ fafoutis 



Τσουπ...νατος κ ο babis k8...σε τι μπορω να βοηθησω;;;;




Ενα πουλακι μου ειπε ssss οτι εχεις δοκιμασει τις Accossato AGPZ04 και τις BREMBO M4 MONOBLOCCO και θελω τη γνωμη σου Very Happy 



Λαθος πληροφορηση...τις τρομπες εχω δοκιμασει κ ειναι στο ιδιο επιπεδο με την πλαστηγα να γερνει υπερ της brembo λογω καλυτερης πληροφορησης κ προοδευτικοτητας.




Mαλιστα xmmm τοτε θα περιμενω μεχρι να τις δοκιμασει και να μας γραψει τις εντυπωσεις στου ο Oikopedofagos Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μαρ 2015, 19:31

νεκροθαφτης ποστ.
ΔΙαβασα το 3ο ποστ και λιγο παρακατω.Ενδιαφερων
http://www.gtamotorcycle.com/vbforum/archive/index.php/t-178811.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
etien_k3
Jr.gixxer
etien_k3


Άντρας Όνομα: : Στέφανος
Τόπος : Κιλκις
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Hμερομηνία εγγραφής : 17/03/2015

Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO   Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Μαρ 2015, 03:39

Να σας θυμισω οτι η SUZUKI η μονη αλλαγη που εκανε απο το στο 1000 κ3 στο κ4 εκτος τα χρωματα ηταν και τα εμβολα με τα τακακια εμπρος. Για τον λογο οτι σε καποια κ3 οπως και στο δικο μου τα 4 τακακια ανα δαγκανα εκαναν εντονο θορυβο. Το κ4 εχει δυο δυπλα τακακια ανα δαγκανα. Και μια ερωτηση γιατι με ενδιαφερει το θεμα! Στο Κ3 μπαινουν οι Μ4? εχω 300αρι δισκο τον μαμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Accossato VS BREMBO M4 MONOBLOCCO
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» accossato vs ???
» Βοηθεια για επιλογη Nissin vs Accossato αντλια φρενων.
» Δαγκανες BREMBO M4 108 MM

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com