Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ

Πήγαινε κάτω 
+13
lakou636
amorfotos
Aristosk8
Oikopedofagos
mistiriodis_tsantakias
$alla$
sfikaaa
kouzinas
k8 600 kk
Miou
wtfrmlk
Vortex
sofo65
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cursed2
Normal gixxer
Normal gixxer
cursed2


Άντρας Όνομα: : Ιωαννης
Τόπος : Αιγαλεω-Καλιφορνια
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 78
Αγωνιζόμενος : Ναι
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2011

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Οκτ 2013, 22:03

Θα εχουμε καμια απαντηση, τι θα γινει θελουμε να κανουμε και τρακντεη.

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Tumblr_mok4u8Xd4k1sppmago1_500
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Οκτ 2013, 15:34

Πως γινεται οταν κανουμε μια απλη ερωτηση εχει απαντηθει εντος ολιγων ωρων και οταν ειναι μια "περιεργη" ερωτηση να αργει η απαντηση πανω απο ενα 24ωρο... scratch 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofo65
Normal gixxer
Normal gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 78
Hμερομηνία εγγραφής : 16/09/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 27 Οκτ 2013, 14:29

Vartholomaios έγραψε:
Κυριε Σοφουλη επειδη αναφερθηκατε στον Ντινο , τον οποιο συμφορουμιτη δεν τον γνωριζω αλλα φαινεται σαν να σας γνωριζει εκεινος αρκετα , οτι κρυβεται πισω απο το nickname του το ονομα μου ειναι Σπυρος Βαρθολομαιος. Θα σας βαζω αριθμους οπως μου quoteταρατε και εσεις στο ποσταρισμα μου.

1) Η εκπτωση 10 % ειναι απλα μια κοροιδια. 5 Ευρω εκπτωση; Μαλλον δεν εχετε καταλαβει οτι ειναι δεν το θεμα τα 5 ευρω. Το θεμα ειναι ΚΑΙ τα 5 ευρω. Θυμαμαι μια περιοδο μια προσφορα που ειχατε βαλει , οτι στα 3 η 4 trackday το επομενο θα ηταν δωρεαν. Γνωριζω ατομο το οποιο ειχε κανει τα προβλεπομενα trackday και το επομενο δεν ηταν ποτε δωρεαν.

Πως γινεται τον ιδιοκτητη να τον θυμαστε οποτε σας βολευει; Επισης τι χαζομαρα ηταν αυτη που ειπατε; Συγνωμη αλλα εγω σαν σωστος επαγγελματιας  στην δουλεια μου οταν γινεται μια αυξηση στα υλικα την απορροφαω ΕΓΩ και δεν την βαζω στους πελατες μου γιατι πολυ απλα δεν τους βλεπω σαν πορτοφολια αλλα σαν συνεργατες και πελατες. Και πιστεψε με την αγαπαω την δουλεια μου και πιο πολυ τους πελατες σαν ανθρωπους και οχι τα πορτοφολια τους.

Προσωπικα δεν μπορω να συντονισω οχι γιατι δεν θελω αλλα γιατι δεν γνωριζω καποια πραγματα.Εαν θελετε ελατε εσεις να με βοηθησετε στην δουλεια μου και να σας δωσω και κατι για τον κοπο σας. Θα αναφερθω στα ΥΓ η σε δικια μου αριθμημενη παραγραφο πιο αναλυτικα στο θεμα "εθελοντικη" εργασια και περι "αγαπης" προς την μοτοσυκλετα.

2)Για τις λιγοστες συμμετοχες μαλλον μπορω να πω οτι πλεον ξυπνησε ο κοσμος και ακομα οι πιο φανατικοι της πιστας δεν δηλωνουν ενδιαφερον

3)Για την κοροιδια να αφησουμε τους αναγνωστες να το κρινουν;Θεωρειτε εσεις οτι δεν κοροιδευτε; Θα σας στεναχωρησω και θα σας πω οτι το IQ μας μπορει να μας επιτρεψει να το κρινουμε εμεις αυτο.

4)Οταν ειχαμε κανει το 1ο gixxer track day ειχε ακουστει η θεικη σας ατακα "μην την δωσεις την πιστα στα μαλακισμενα γιατι θα χασω λεφτα...

Ξεχιλιζει η εκτιμηση με τα μπουνια... Ευτυχως που δεν απεχθανεστε κανεναν...

Ξεχιλιζει επισης η αγαπη για την μοτοσυκλετα...Τελικα ειναι αγαπη για την μοτοσυκλετα η ειναι αγαπη για τα λεφτα εκμεταλευοντας την αγαπη καποιων αλλων ηλιθιων για την μοτοσυκλετα;Βαζω και μενα μεσα στους ηλιθιους και ας μην εχω πατησει ποτε σε trackday σας και ουτε σκοπευω να πατησω μετα απο το σκηνικο με το δικο μας trackday.

5)Σας ειναι ευκολο να μας δειξετε την αδεια λειτουργιας της πιστας για μηχανες;

- Οι προσφορές για το 2013 είναι αυτές και τις είχαμε αναρτήσει στο 1ο Τrack day της χρονιάς
Και τέλος να υπενθυμίσουμε τις εκπτώσεις που έχετε και ισχύουν για όλη τη χρονιά:
- 20% στα ενεργά μέλη του σωματείου ΟΜΑΔΑ 65 Λ.Φ.Σ.Μ (€45)
- 35% στους αθλητές του σωματείου ΟΜΑΔΑ 65 Λ.Φ.Σ.Μ (€35)
- 20% στα ενεργά μέλη του ΣΟΑΜ (€45)

Επίσης υπάρχει και το πρόγραμμα για όλους τους ιδιώτες το «ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ & ΚΕΡΔΙΖΩ»,
που μετά την συμπλήρωση
των πέντε ΤΕΑΜ65 Track Day θα αποκτούν 50% έκπτωση στο αμέσως επόμενο (€22,50)
Μπορεί όποιος θέλει να τα τσεκάρει σε αυτό το link: https://gixxer.forumgreek.com/t7926-topic

Οπότε το 1) που γράφεις είναι ξεκάθαρο ψέμα, επίσης κανένας ιδιώτης προς το παρόν δεν έχει φτάσει στα 5 Track days ώστε να πάρει αυτή την έκπτωση του 50%, διότι κρατάμε αρχείο.

- ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΕΙ αυτό που αναγράφεις στο 4) ούτε για το forum σας αλλά ούτε και για κανέναν άλλο και δεν ξέρω ποιος είπε ότι αυτή την ''πρόταση'' την έχω πει εγώ, αν θέλεις να με διαφωτίσεις εκτενέστερα θα το εκτιμούσα.

- Όσον αφορά το 5) αυτό μπορεί να σας το δείξει ο ιδιοκτήτης της πίστας κι όχι η ΤΕΑΜ65. Επινοικιάζω την πίστα όπως την επινοικιάζετε και εσείς ΚΑΙ οι άλλοι διοργανωτές.




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sfikaaa
Normal gixxer
Normal gixxer
sfikaaa


Άντρας Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 326
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 27 Οκτ 2013, 16:04

για κατσε βρε Σοφ.

νοικιαζεις την πιστα και δεν σε ενδιαφερει αν εχει αδεια ή οχι?????  

ποσο ΑΝΕΥΘΥΝΟΣ μπορει να εισαι???


...αν νοικιασεις ενα αυτοκινητο κ βαλεις την οικογενεια σου μεσα....φανταζομαι οτι ουτε εκει θα σε ενδιαφερει να κοιταξεις αν εχει τα απαραιτητα εγγραφα εεεεεεεεε????


...αλλα τη λεω????εδω εχεις να κανεις με ''προβατα''  το χρημα να ρεει κ στα @@@@@ .............ΛΥΠΑΜΑΙ Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 27 Οκτ 2013, 16:21

Λοιπον επειδη μας θεωρεις λιγο ηλιθιους.

Υπηρξε ατομο που ηρθε να παρει την εκπτωση των 5 ευρω και τον εφερε χερακι χερακι πλοηγος τοτε για να σου πει οτι οντως ειναι μελος στο gixxer και του ειπες "α τωρα δεν γινεται την επομενη φορα".Καθαρα σε νοιαζει το χρημα.

Οσο για το συμμετεχω και κερδιζω εχεις δικιο,δεν εγινε ακριβως ετσι. Υπηρξε νικητης στην φιλικη αναμετρηση και οταν ηρθε να παρει το επαθλο του που ηταν ενα δωρεαν trackday δεν του το δωσατε με την ηλιθια αφορμη οτι ηταν μονο για το επομενο trackday της ΤΕΑΜ65 και οχι οταν ειχε ερθει ο φιλος.

Για την εκφραση "μαλακισμενα" ασε μας να ξερουμε καλυτερα εαν την εχεις πει η οχι. Φοραμε παντελονια και δεν θα πεταγαμε ποτε λασπη οσο και να μας θεωρεις εσυ προβατα.

Για την αδεια περιμενα οτι θα ελεγες αυτη την μαλακια του τυπου να την ζητησουμε απο τον ιδιοκτητη. Καθαρα τα λεφτα μας νοιαζουν ε; Στα αρχιδια μας η ασφαλεια του καθενος ετσι ε;Ας ειναι καλα τα προβατα να δινουν τα λεφτα για να τα βαζουμε τσεπη.

Τα λόγια πετούν, τα γραπτά μένουν.
Verba volant, scripta manent. Wink 

Θα διαβαζει κ αλλος κοσμος το παρων θεμα.

ΥΓ προς τα δικα μας μελη

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΥΣΤΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013, 11:53

Η έκπτωση των 5 ευρώ που αναφέρει ο Σπύρος δεν δόθηκε σε εμένα και μάλιστα 2 φορές το 2012. οταν εκανα την πρωινη εγγραφή μου ανεφερα το ψευδώνυμο αλλά δεν υπηρχε στη λίστα. το θεώρησα ανευ σημασίας καθώς μπορεί να μην υπήρχε χρόνος για να έχει όλα τα ονόματα. την επόμενη φορά που πήγα πάλι δεν υπήρχε το όνομα μου στη λίστα και έτσι το ανέφερα σε πλοηγό μέλος του φόρουμ όπου πήγαμε μαζί στον σοφ και του είπε οτι όντως είμαι μέλος και μάλιστα "ενεργό" και η απάντηση ήταν εντάξει μωρέ δεν πειράζει τώρα στο επόμενο.... Εννοείται οτι δεν ξαναπάτησα γιατί η κοροιδία έχει κ τα όριά της.
Ότι σπέρνεις θα θερίσεις και αφού έχεις επιλέξει να κοροιδέυεις τον κόσμο μάθε οτι αυτά που κάνεις θα τα γνωρίσουν όλοι αργά η γρήγορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 29 Οκτ 2013, 21:39

k8 600 kk έγραψε:
+600 σε vartholomaio, k wtfrmlk !

η πιστα δεν εχει μειωσει το κοστος ενοικιασης αλλα σε περιπτωση που αντι για 3 γκρουπ των 20 ατομων που οπως λες βγαινουν τα εξοδα, μαζευτουμε οπως παλιοτερα 4 γκρουπ των 30+ (για να μη πω 35+ σε αρχαριους και σε ενδιαμεσους καποτε) θα μειωθει το εισητηριο και θα επιστραφουν 15-20ευρο σε ολους ή θα μπουν σε μια ωραιοτατη τσεπη οπως παλιοτερα ????
up !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rsv4aprc
Adv. gixxer
Adv. gixxer
rsv4aprc


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 731
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 30 Οκτ 2013, 01:00

$alla$ έγραψε:
μετα απο τηλεφωνημα στο σπιτι μου ,απο αγνωστο "κυριο", ο οποιος μεσα στις λιγες κουβεντες που ειπε ανεφερε την φραση <βαλε μυαλο, γιατι θα πας το μεσημερι να παρεις το παιδι σου απο το σχολειο και δεν θα το βρεις εκει>
Φυσικα το περιστατικο το εχω αναφέρει σε Α.Τ.
?????????? ρε μιλάς σοβαρά τώρα ?????  
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sfikaaa
Normal gixxer
Normal gixxer
sfikaaa


Άντρας Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 326
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 30 Οκτ 2013, 15:38

καποια επισημη ανακηνωση απο την διοργανωτρια ομαδα...θα υπαρξει???

ή δεν εχει ουσια αφου δεν υπαρχει κερδος??????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΤρι 19 Νοε 2013, 18:21

UP!!

Σημερα δεχθηκα και αιτημα φιλιας. Ατομα που δεν ειναι φιλοι η γνωστοι δεν τους δεχομαι.

Το να σε κανω φιλο δεν ειναι στις βλεψεις μου.

Απο το φορουμ οτι χρειαζεται η πμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
$alla$
Jr.gixxer
$alla$


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 40
Αγωνιζόμενος : ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/09/2012

TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ   TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Νοε 2013, 22:47

για να γραψουν κατι εδω δεν εχουν αντερα....γραφουν αλλου!!!!αλλα το παραμυθι το μαθαμε!!!! www.facebook.com/nikos.nktr/posts/10202443002138023?comment_id=7322719&offset=0&total_comments=32¬if_t=mentions_comment
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» TEAM65 TRACK DAY - ΠΕΜΠΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ
» TEAM65 TRACK DAY - ΤΡΙΤΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
» TEAM65 TRACK DAY & ΦΙΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΜΑΙΟΥ ΜΕΓΑΡΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com