Greek GSX-R forum
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_l10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_c10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_l10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_c10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_l10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_c10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_l10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_c10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_l10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_c10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_l10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_c10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_l10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_c10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_l10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_c10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_l10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_c10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_l10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_c10επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.

Πήγαινε κάτω 
+24
nktr
nikosV
poulitzer
$alla$
ntontonio
Vortex
Black Eagle
Leroy
zed660
bonepeeler
vaggant
Georgio
achilles_r
noodles
riderspower
Aristosk8
magfaria
sxlogo
T.R.E
Miou
gixxermak
giannisK6
kostaskr6
k8 600 kk
28 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 24 Νοε 2013, 14:33

1.ΚΚ (θα παρευρεθω)
2.gixxermak (χρηματα σε λογαριασμο)
3.T.R.E ( θα έρθω)
4.sxlogo (θα τα πουμε απο κοντα)
5.magfaria (χρηματα σε λογαριασμο)................................................... ΟΚ
6.Aristos (αν δεν έρθω, θα σου δώσω τα πράγματα)
7.riderspower (χρηματα σε λογαριασμο)
8.vaggelisK8600 (χρηματα σε λογαριασμο)............................................ΟΚ
9.achilles_r(θα παρεθρεθώ)
10. kostakr6 (θα μιλησουμε απο κοντα)
11.Vaggant (Θα παραβρεθω)
12. Bonepeeler (χρηματα σε λογαριασμο ή απο κοντα καποια στιγμη)
13.zed660 (θα έρθω)
14.Black Eagle (λογικά θα έρθω)
15.Vortex (θα παραβρεθώ )
16.ntontonio (θα ερθω με πράγματα)
17.[alex] (χρηματα σε λογαριασμο)......................................................ΟΚ
18.
19.

τα ποσα μαζι με τις αποδειξεις θα τα ποσταρω μετα την επισκεψη προς αποφυγη παρεξηγησεων και για να υπαρχει διαυγεια

UP !!!! οι μερες περνανε !!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 24 Νοε 2013, 14:49

k8 600 kk έγραψε:
Vortex έγραψε:
Oντως ΚΚ εαν δεν υπαρχει θεμα δεν το κανουμε μονοι μας ; Και δεν το λεω απο την αποψη και καλα οτι θα γινει μια κινηση απο εμας και να ειμαστε μονο εμεις.

Αλλα απο οτι ειδες καποιοι τυποι δεν παιζονται. Μηπως πχ να το κανουμε μονη μας την επομένη εαν δεν αλλαζει ριζικα και δυσκολα το πραγμα;
ρε Σπυρο γιατι να φανουμε εμεις οι περιεργοι και οι ψιλομυτες οσο και βλακες να ειναι μερικοι ?

Στη τελικη η κινηση αυτη εχει σκοπο και μονο τα παιδια
οποτε ειτε παμε μονοι μας ειτε με τους αλλους δεν αλλαζει κατι προς τα παιδια !
ΤΟ ΜΟΝΟ που εχει σημασια ειναι να εχει επιτυχια αυτη η κινηση με πολλα πραγματα για να βοηθησουμε σημαντικα
δεν θα πρεπει να γινει αιτια η αφορμη για να δειξουμε τιποτα σε κανεναν. Για αυτο υπαρχουν οι υπολοιπες 364 μερες !
Αγορινα ξερεις οτι ειδικα σε τετοια θεματα δεν με νοιαζει εαν θα ειναι αλλοι 10 καθυστερημενοι γιατι τους εχω γραμμενους και βαζω πανω απο ολα τα παιδακια.. Απλα επειδη τελικα τους ειδα οτι ειναι πολυ "λιγοι" και υποκριτες γι αυτο το λογο το ειπα. Αλλα οπως παντα σε εμπιστευομαι με κλειστα τα ματια και αυτο που μετραει τωρα ειναι να βοηθησουμε τα πιτσιριρικια που αυτες τις ασχημες περιοδους τραβανε τα μεγαλυτερα λουκια απο ολους μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
$alla$
Jr.gixxer
$alla$


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 40
Αγωνιζόμενος : ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/09/2012

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 24 Νοε 2013, 15:15

1.ΚΚ (θα παρευρεθω)
2.gixxermak (χρηματα σε λογαριασμο)
3.T.R.E ( θα έρθω)
4.sxlogo (θα τα πουμε απο κοντα)
5.magfaria (χρηματα σε λογαριασμο)................................................... ΟΚ
6.Aristos (αν δεν έρθω, θα σου δώσω τα πράγματα)
7.riderspower (χρηματα σε λογαριασμο)
8.vaggelisK8600 (χρηματα σε λογαριασμο)............................................ΟΚ
9.achilles_r(θα παρεθρεθώ)
10. kostakr6 (θα μιλησουμε απο κοντα)
11.Vaggant (Θα παραβρεθω)
12. Bonepeeler (χρηματα σε λογαριασμο ή απο κοντα καποια στιγμη)
13.zed660 (θα έρθω)
14.Black Eagle (λογικά θα έρθω)
15.Vortex (θα παραβρεθώ )
16.ntontonio (θα ερθω με πράγματα)
17.[alex] (χρηματα σε λογαριασμο)......................................................ΟΚ
18.$alla$(θα ερθω με πραγματα)
19.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΤρι 26 Νοε 2013, 20:59

μεθαυριο το απογευμα θα παμε για τις αγορες οποτε οποιος θελει να βαλει χρηματα προλαβαινει μεχρι και αυριο !

ευχαριστω !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΤρι 26 Νοε 2013, 21:02

k8 600 kk έγραψε:
μεθαυριο το απογευμα θα παμε για τις αγορες οποτε οποιος θελει να βαλει χρηματα προλαβαινει μεχρι και αυριο !  

ευχαριστω !
Στείλε μου αριθμό λογαριασμού σε παρακαλώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΤετ 27 Νοε 2013, 01:40

με εμενα εμαθες τιποτα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 28 Νοε 2013, 18:04

θα δωσουμε πουθενα κανα ραντεβου εμεις που ειναι να παμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 28 Νοε 2013, 22:32

poulitzer έγραψε:
με εμενα εμαθες τιποτα?
Συγνωμη αλλα χτες και σημερα επηξα στη δουλεια,
το λοιπον ΝΑΙ τα θελουν τα επιπλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 28 Νοε 2013, 22:39

1.ΚΚ (θα παρευρεθω)
2.gixxermak (χρηματα σε λογαριασμο)
3.T.R.E ( θα έρθω)
4.sxlogo (θα τα πουμε απο κοντα)
5.magfaria (χρηματα σε λογαριασμο)................................................... ΟΚ
6.Aristos (χρηματα σε λογαριασμο)......................................................ΟΚ
7.riderspower (χρηματα σε λογαριασμο)
8.vaggelisK8600 (χρηματα σε λογαριασμο)............................................ΟΚ
9.achilles_r(θα παρεθρεθώ)
10. kostakr6 (θα μιλησουμε απο κοντα)
11.Vaggant (Θα παραβρεθω)
12. Bonepeeler (χρηματα σε λογαριασμο)..............................................ΟΚ
13.zed660 (θα έρθω)
14.Black Eagle (λογικά θα έρθω)
15.Vortex (θα παραβρεθώ )
16.ntontonio (θα ερθω με πράγματα)
17.[alex] (χρηματα σε λογαριασμο)......................................................ΟΚ
18.$alla$(θα ερθω με πραγματα)
19.
[/quote]

Αυριο το απογευμα θα παω να ψωνισω τα ρουχα και θα ποσταρω εδω φωτο και αποδειξεις φυσικα προς αποφυγη παρεξηγησεων.
Κατα τις 6 απο ενα μαγαζι στο κορυδαλλο που εχει ρουχα φτηνα παιδικα και θα κανουν και αυτοι μια δωρεα απο οτι μου ειπαν.
Οποιος θελει ερχεται μαζι και πινουμε και κανενα απογευματινο καφε !

τα χρηματα που εχουν μαζευτει ειναι 197ε ! και ειλικρινα σας ευχαριστω ολους για την κινηση αυτη και ειδικα τωρα που υπαρχουν και ζορια για ολους μας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 28 Νοε 2013, 22:41

Το ραντεβου για το Σαββατο θα ειναι 10 το πρωι:
1) επι της Βουλιαγμενης στο παρκιν του σουπερ μαρκετ ΑΒ Βασιλοπουλος (ειναι στο ρευμα της καθοδου μετα την Αλιμου)
2) Στην εξοδο 20 τις Αττικης οδου.

Ρωτησαμε για παιχνιδια που πολλοι θελετε να φερεται και τα δεχονται εκτος απο αρκουδακια και γενικοτερα παιχνιδια πανινα.

προτεινω να παμε ολοι απο βουλιαγμενης για παρεα αν και θα εχω κουτακι μαλλον εγω επειδη θα εχω τα ρουχα μαζι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 04:58

Αν δεν μπορεί να έρθει κάποιος άλλος και δεν παίζει πρόβλημα μπορώ να έρθω και εγώ. Μπορώ να πάρω αν θες και μερικά πράγματα να τα μεταφέρω εγώ, για να μην σου πέσει η μέση παππού tongue tongue  για να μπορέσεις να έρθεις και εσύ με την μηχανή. (ολόκληρος συντονιστής για την επίσκεψη στο sos Βάρης από το GIXXER και θα έρθεις με ΑΜΑΞΙ;; ) άντε το έσωσα afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 09:26

Black Eagle και Zed θα συναντηθουμε να παμε παρεουλα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 12:46

Zed, black θα τηλεφωνηθουμε τό απογευμα αφου ψωνισω κ δω τον ογκο απο τα ρουχα.

Το μετεο δινει ασθενη βροχη οποτε ας παρουμε κ κανενα αδιαβροχο μαζι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 14:20

Vortex έγραψε:
Black Eagle και Zed θα συναντηθουμε να παμε παρεουλα;
Δεν ξέρω σίγουρα, αλλά ο αδερφός μου παίζει να έρθει από εδώ από ό,τι ξέρω (δεν μένουμε μαζί, εγώ μένω νότια προάστια) Αν δεν μπει καθόλου στο φόρουμ, θα μάθω σίγουρα και θα σου πω εγώ από εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 14:25

k8 600 kk έγραψε:
Zed, black θα τηλεφωνηθουμε τό απογευμα αφου ψωνισω κ δω τον ογκο απο τα ρουχα.

Το μετεο δινει ασθενη βροχη οποτε ας παρουμε κ κανενα αδιαβροχο μαζι
Οκ, πάντως αν χρειαστείς τίποτα σου στέλνω τον αριθμό μου σε πμ να πάρεις. Θα χαρώ να βοηθήσω.

Τον βλέπω και εγώ τον καιρό γ@μώτο και η πρόγνωση όλο αλλάζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vaggant
Normal gixxer
Normal gixxer
vaggant


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Κερατεα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Αγωνιζόμενος : Αμέ,Pro Evolution Soccer
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2012

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 15:51

k8 600 kk έγραψε:
Το ραντεβου για το Σαββατο θα ειναι 10 το πρωι:
1) επι της Βουλιαγμενης στο παρκιν του σουπερ μαρκετ ΑΒ Βασιλοπουλος (ειναι στο ρευμα της καθοδου μετα την Αλιμου)
2) Στην εξοδο 20 τις Αττικης οδου.

Ρωτησαμε για παιχνιδια που πολλοι θελετε να φερεται και τα δεχονται εκτος απο αρκουδακια και γενικοτερα παιχνιδια πανινα.  

προτεινω να παμε ολοι απο βουλιαγμενης για παρεα αν και θα εχω κουτακι μαλλον εγω επειδη θα εχω τα ρουχα μαζι !
Στην εξοδο 20 απο αττικη,που ακριβως?Ερχομαι απο Κερατεα εγω και μπορω να σας βρω μεσα στο κορωπι ή καπου γυρω..Οποιος ειναι για εκει ας μου πει να βρεθουμε καπου εκει..


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/vaggelisr
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 20:03

zed660 έγραψε:
Vortex έγραψε:
Black Eagle και Zed θα συναντηθουμε να παμε παρεουλα;
Δεν ξέρω σίγουρα, αλλά ο αδερφός μου παίζει να έρθει από εδώ από ό,τι ξέρω (δεν μένουμε μαζί, εγώ μένω νότια προάστια) Αν δεν μπει καθόλου στο φόρουμ, θα μάθω σίγουρα και θα σου πω εγώ από εδώ.
Θα πάω από σήμερα εγώ προς τα νότια, οπότε θα συναντηθούμε αύριο αν είναι όλοι μαζί βασιλόπουλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 20:39

vaggant έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
Το ραντεβου για το Σαββατο θα ειναι 10 το πρωι:
1) επι της Βουλιαγμενης στο παρκιν του σουπερ μαρκετ ΑΒ Βασιλοπουλος (ειναι στο ρευμα της καθοδου μετα την Αλιμου)
2) Στην εξοδο 20 τις Αττικης οδου.

Ρωτησαμε για παιχνιδια που πολλοι θελετε να φερεται και τα δεχονται εκτος απο αρκουδακια και γενικοτερα παιχνιδια πανινα.  

προτεινω να παμε ολοι απο βουλιαγμενης για παρεα αν και θα εχω κουτακι μαλλον εγω επειδη θα εχω τα ρουχα μαζι !
Στην εξοδο 20 απο αττικη,που ακριβως?Ερχομαι απο Κερατεα εγω και μπορω να σας βρω μεσα στο κορωπι ή καπου γυρω..Οποιος ειναι για εκει ας μου πει να βρεθουμε καπου εκει..


με το που βγαινεις απο την εξοδο 20 σταματας !
θα δεις και αλλους εκει με μηχανακια και αυτοκινητα, βρες τον Φραν και πες του οτι εισαι απο το gixxer, και θα βρεθουμε ολοι μαζι στο χωριο ΣΟΣ (εγω θα ειμαι αυτος με το γαλαζιο κουτακι suzuki (ΜΟΝΟ ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΛΕΜΕ).....alto...Sleep Sleep )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 20:40

καλυτερα αυριο βασιλοπουλο ολοι και παρακληση επειδη θα ειναι και απο αττικη οδο και αλλοι
οσο γινεται μην αργισετε οσοι βγειτε σημερα για.....ΜΙΑ μπυρα !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 20:45

και επι του θεματος !  

μαζεψαμε σαν gixxer....240e ! mprabo ookkk ookkk ookkk 
αυριο θα ποσταρω και τις φωτο απο τα ρουχα και τις αποδειξεις !!!!!
μολις γυρισα απο τα ψωνια και το μαγαζι μας εκανε και εκπτωση 20% οποτε πηρα 300ε ρουχα !!!! okk 

τα ρεμαλια πηραν 40 ζευγαρια παπουτσια και παιχνιδια και 50κιλα λαδι
απο αλλα φορουμ-κλαμπ πηραν παιχνιδια
και γενικα θα τους παμε πολλα πραγματα !!!!

ειλικρινα thanks ολους και μπραβο σε οσους συμμετεχουν στη κινηση αυτη !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vaggant
Normal gixxer
Normal gixxer
vaggant


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Κερατεα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Αγωνιζόμενος : Αμέ,Pro Evolution Soccer
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2012

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 29 Νοε 2013, 21:36

k8 600 kk έγραψε:
vaggant έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
Το ραντεβου για το Σαββατο θα ειναι 10 το πρωι:
1) επι της Βουλιαγμενης στο παρκιν του σουπερ μαρκετ ΑΒ Βασιλοπουλος (ειναι στο ρευμα της καθοδου μετα την Αλιμου)
2) Στην εξοδο 20 τις Αττικης οδου.

Ρωτησαμε για παιχνιδια που πολλοι θελετε να φερεται και τα δεχονται εκτος απο αρκουδακια και γενικοτερα παιχνιδια πανινα.  

προτεινω να παμε ολοι απο βουλιαγμενης για παρεα αν και θα εχω κουτακι μαλλον εγω επειδη θα εχω τα ρουχα μαζι !
Στην εξοδο 20 απο αττικη,που ακριβως?Ερχομαι απο Κερατεα εγω και μπορω να σας βρω μεσα στο κορωπι ή καπου γυρω..Οποιος ειναι για εκει ας μου πει να βρεθουμε καπου εκει..


με το που βγαινεις απο την εξοδο 20 σταματας !
θα δεις και αλλους εκει με μηχανακια και αυτοκινητα, βρες τον Φραν και πες του οτι εισαι απο το gixxer, και θα βρεθουμε ολοι μαζι στο χωριο ΣΟΣ (εγω θα ειμαι αυτος με το γαλαζιο κουτακι suzuki (ΜΟΝΟ ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΛΕΜΕ).....alto...Sleep Sleep )
Οκ..τα λεμε έξοδο 20 Αττικης,10 το πρωί..oraios 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/vaggelisr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 30 Νοε 2013, 14:36

παρολο το κρυο ψιχαλες τα ζορια που ολοι περναμε λιγο πολυ κτλπ
μαζευτηκαμε τελικα καμια 60αρια ατομα απο....
versus-
αγανακτισμενους μοτοσυκλετιστες-
μοτο-ρεμαλια
και το gixxer !

συγκεντρωθηκαν πραγματικα ΠΟΛΛΑ πραγματα και αυτο ηταν ο σκοπος,
Συγχαρητηρια σε οσους συμμετειχαν βοηθησαν ηρθαν και γενικοτερα εκαναν οτι μπορουσαν !

mprabo σε ολους !!!!!

gixxer fovero thanks 

ΥΓ φωτο απο ψωνια αποδειξεις λεφτα λιστες και του σκηνικου εκει θα τις ανεβασω στις επομενες μερες που θα βρω λιγο χρονο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 30 Νοε 2013, 15:09

τα χαρχαλευ ? δεν ηρθαν λογο βροχης ?? φοβουντε μην σκουριασουν απο το νερο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosV
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1
Hμερομηνία εγγραφής : 30/11/2013

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 30 Νοε 2013, 16:18

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους σας !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.   επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 30 Νοε 2013, 16:21

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά
και στο Κώστα για το όλο συντονισμό και αφύπνιση για αυτό το σκοπό.

Επική ατάκα των πιτσιρικάδων με τη μπαλακλάβα και το κράνος όταν τα ζητούσαν να τα φορέσουν: "τώρα πάει ψιρήστηκε...." fafoutis 

Επίσης ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ και στο Νικόλα το ΤRE για τη βοήθεια στη μεταφορά και μερική ταξινόμηση πραγμάτων στις αποθήκες.

Και του χρόνου παιδιά με Υγεία σε όλους

Συγχαρητήρια και πάλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
επίσκεψη στο Παιδικό Χωριό SOS Βάρης.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com