Greek GSX-R forum
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_l10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_c10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_r10 
JIMK7
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_l10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_c10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_r10 
nasos-v
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_l10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_c10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_r10 
T.R.E
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_l10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_c10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_r10 
k8 600 kk
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_l10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_c10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_r10 
kostaskr6
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_l10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_c10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_r10 
κολτρέϊν
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_l10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_c10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_r10 
Leroy
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_l10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_c10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_r10 
ripper
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_l10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_c10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_l10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_c10Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Poll_r10 

 

 Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter;

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter;   Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; EmptyΠεμ 19 Δεκ 2013, 21:08

Ήρθε το εγκεφαλάκι και έχω κολλήσει σε 2 φίσες. Στην παρακάτω φωτό η μεσαία προφανώς είναι για την τροφοδοσία. Οι άλλες δύο για τι είναι; Έχει τοποθετήσει κανείς το συγκεκριμένο; Έχω φάει τον τόπο στο νετ για πληροφορίες αλλά δεν.




Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; 20131218_203913_zps21989bb8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter;   Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; EmptyΠαρ 20 Δεκ 2013, 03:06

μηπως το ενα ειναι για το ματι του βολαν κ το αλλο για το βαρελακι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter;   Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter; EmptyΠαρ 20 Δεκ 2013, 08:04

Εμένα μου είχε περασει από το μυαλό όταν το κοιτούσα στο ebay ότι η τρίγωνη φίσα είναι για τον σενσορα του gps. Αλλά αν ήταν αυτή θα είχε θηλυκό αρσενικό για να παίρνει σήμα παράλληλα. Το ίδιο και για το μάτι του στροφάλου φαντάζομαι.
Κάτι μου λέει πως η τρίγωνη φίσα είναι για τον σενσορα του shifter (έχει πολύ ψιλά καλώδια και είναι τριπολική) η άλλη δεν ξέρω.
Την μεσαία την δοκίμασα με ένα τροφοδοτικό και δίνει ρεύμα στο εγκεφαλάκι. Είναι λίγο περίεργο quick shifter, γι' αυτό ρωτάω αν έχει βάλει κανείς η έστω έχει δει να βάζουν. scratch scratch 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
 
Ξέρει κανείς περί Micro Logic Quick shifter;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Περι T.R.E. κανεις ξερει τι παιζει?
» Traction control-quick shifter
» Quick shifter (επιλογες)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com