Greek GSX-R forum
Αποσκευές σε Gixxer! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αποσκευές σε Gixxer! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αποσκευές σε Gixxer! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αποσκευές σε Gixxer! Poll_l10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_c10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_r10 
JIMK7
Αποσκευές σε Gixxer! Poll_l10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_c10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_r10 
nasos-v
Αποσκευές σε Gixxer! Poll_l10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_c10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_r10 
T.R.E
Αποσκευές σε Gixxer! Poll_l10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_c10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_r10 
k8 600 kk
Αποσκευές σε Gixxer! Poll_l10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_c10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_r10 
kostaskr6
Αποσκευές σε Gixxer! Poll_l10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_c10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_r10 
κολτρέϊν
Αποσκευές σε Gixxer! Poll_l10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_c10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_r10 
Leroy
Αποσκευές σε Gixxer! Poll_l10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_c10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_r10 
ripper
Αποσκευές σε Gixxer! Poll_l10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_c10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αποσκευές σε Gixxer! Poll_l10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_c10Αποσκευές σε Gixxer! Poll_r10 

 

 Αποσκευές σε Gixxer!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Psiou
Jr.gixxer
Psiou


Θηλυκό Όνομα: : Πσίου
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

Αποσκευές σε Gixxer! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποσκευές σε Gixxer!   Αποσκευές σε Gixxer! EmptyΔευ 27 Ιουλ 2009, 13:10

Smile

λοιπόν παλικάρια, ετοιμάζομαι να γράψω χλμ
με το gixxerάκι μου Very Happy

έτσι ψάχνω άλλο τρόπο μεταφοράς των αποσκευών μου
εκτός απο τσάντα πλάτης, μπορούν να μπουν σαμάρια;
θα είναι ασφαλή; εχώ διαβάσει πολλά για ιμάντες που τελικά έγδαραν το πίσω μέρος Shocked .

Για πείτε,
υπάρχει κάτι που να μπορεί να δεθεί με ασφάλεια στο τουμπανομοτοσακό? Laughing Laughing



ps. Δεν ξέρω αν το έγραψα στο σωστό σημείο, αν όχι μεριμνήστε για τα περαιτέρω...

sunny
καλά να περνάτε και ευχαριστώ εκ των προτέρων..... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Αποσκευές σε Gixxer! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποσκευές σε Gixxer!   Αποσκευές σε Gixxer! EmptyΔευ 27 Ιουλ 2009, 15:28

σιγουρα θα υπαρχει. ενα τσαντακι μεσης ας πουμε Shocked ShockedShocked

περα απο τη πλακα,φορτωσε καλα χωροταξικα το σακο πλατης σου.
(ενας καλος τροπος ειναι:διπλωνεις τα ρουχα,τα βαζεις σε σακουλα,τα πατας να φυγει ο αερας,την τυλιγεις με λιγη ταινια ,κ ετοιμο το πακετο.)

σορυ κιολας,αλλα αφου εισαι γυναικα,σκεψου οτι τα μισα απο αυτα που θα παρεις δεεεεν θα σου χρειαστουν!: ewvcwe: : ewvcwe: : ewvcwe:

εεε, οποτε αντι για 2 σαμαρια,παρε ενα σακο καπως ορθογωνιο,κ δες τον με ιμαντες πισω,σταυρωτα.
αν προσεξες,στα πατακια του συνεπιβατη απο το μωρο σου,εχει γαντζακια για να περνανε οι ιμαντες.
κ απλα στα σημεια επαφης με τα πλαστικα,βαλε κατι να το προστατευσει.αν κ δε νομιζω να χρειαζεται.

επισης αν εχει κ καραβι το ταξιδι,τη μηχανη πρεπει να τη δεσεις.εκει χρειαζεται κατι για το καραβοσκοινο.εγω εβαζα το αντιανεμικο αφορλεξ του θωρακα που φορουσα.


αυτα.καλο ταξιδι,και το μεικ-απ στο τσαντακι μεσης! :betvt: :betvt:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αποσκευές σε Gixxer!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αποσκευες gsxr 600 k8?
» Πόσοι με Gixxer 600/750 k6-k7 ?
» Αυτοκολλητα gixxer.gr

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com