Greek GSX-R forum
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_l10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_c10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_r10 
JIMK7
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_l10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_c10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_r10 
nasos-v
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_l10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_c10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_r10 
T.R.E
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_l10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_c10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_r10 
k8 600 kk
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_l10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_c10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_r10 
kostaskr6
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_l10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_c10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_r10 
κολτρέϊν
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_l10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_c10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_r10 
Leroy
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_l10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_c10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_r10 
ripper
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_l10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_c10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_l10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_c10ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Poll_r10 

 

 ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων   ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων EmptyΔευ 28 Απρ 2014, 15:06

τι πρεπει να προσεξουμε;
γνωστα συνεργεια που αναλαμβανουν αυτη την εργασια;
τι κοστος εχει περιπου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lazaros-p
Normal gixxer
Normal gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 23/07/2011

ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων   ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων EmptyΤρι 29 Απρ 2014, 18:28

Εμένα μου το έκανε ο μάστορας που μου τοποθέτησε τους εκκεντροφόρους, 2 λεπτά υπόθεση ήταν.
νομίζω πως οποιοδήποτε συνεργείο που διαθέτει πρέσσα μπορεί να το κάνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων   ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων EmptyΤετ 18 Ιουν 2014, 23:10

για αρχη θελει παγωμα ο εκκεντροφορος και ζεσταμα το γραναζι
η αποσταση μεταξυ γραναζιου και οδηγου εκκεντροφορου πρεπει να ειναι ακριβειας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ξεπρεσαρισμα-πρεσαρισμα γραναζιων εκκεντροφορων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΛΛΑΓΗ ΑΛΥΣΙΔΑΣ/ΓΡΑΝΑΖΙΩΝ 600 Κ7
» know-how : reprofile εκκεντροφορων
» SPECS εκκεντροφορων GSXR 1000 K1-L2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com