Greek GSX-R forum
προβληματα  στο νεο μου swift d Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
προβληματα  στο νεο μου swift d Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
προβληματα  στο νεο μου swift d Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_l10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_c10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_r10 
JIMK7
προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_l10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_c10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_r10 
nasos-v
προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_l10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_c10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_r10 
T.R.E
προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_l10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_c10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_r10 
k8 600 kk
προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_l10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_c10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_r10 
kostaskr6
προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_l10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_c10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_r10 
κολτρέϊν
προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_l10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_c10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_r10 
Leroy
προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_l10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_c10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_r10 
ripper
προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_l10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_c10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_l10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_c10προβληματα  στο νεο μου swift d Poll_r10 

 

 προβληματα στο νεο μου swift d

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

προβληματα  στο νεο μου swift d Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: προβληματα στο νεο μου swift d   προβληματα  στο νεο μου swift d EmptyΣαβ 21 Ιουν 2014, 21:37

ξερει κανενα καλο παιδι καποιο συνεργειο να παω το gixxer jr προβληματα  στο νεο μου swift d  border=" />  προβληματα  στο νεο μου swift d 23kue0g γιατι μου αναψε το check  και το συνεργειο της γειτονιας μου ειπε να το παω καλυτερα σε εξουσιοδοτιμενο γιατι το διαγνωστικο του εβγαζε οτι ναναι. αλλα μαλλον ειναι ο αισθητιρας πιεσης αερα της εισαγωγης μου ειπε, εγω λοιπων τον ανοιξα και βρικα αυτο προβληματα  στο νεο μου swift d 23mmxsh εβαλα 1 αλεν στην τρυπα της εισαγωγης και ηταν γεματη  φουλ καρβουνο  . καθαρισα και ξανα εβαλα τον αισθητιρα στην θεση του αλλα τπτ. Οποτε ψαχνουμε 1 συνεργειο κατα προτημηση εξουσιοδοτιμενο απο την suzuki που να γνωριζει απο πετραιλαιοκηνητιρες και να μην μου παρει και τα σοβρακα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την boutser στις Τετ 02 Ιουλ 2014, 15:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

προβληματα  στο νεο μου swift d Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματα στο νεο μου swift d   προβληματα  στο νεο μου swift d EmptyΚυρ 22 Ιουν 2014, 11:51

Suzuki Stefos!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

προβληματα  στο νεο μου swift d Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματα στο νεο μου swift d   προβληματα  στο νεο μου swift d EmptyΤετ 02 Ιουλ 2014, 16:10

λοιπόν εδω και μερες με ταλεπωρει το σουφτακι. το πιγα σε 1 μαστορα πεθερο φιλου μου , καθαρισε την εισαγωγη και την βαλβιδα egr και εβγαλε απο μεσα μια σακουλα με 2,5 κιλα καρβουνο κυριολεκτικα. τωρα ομως το αμαξι περνει μπρως για 1 δευτερολεπτο και μετα πευτουν οι στροφες και σβινει. ΑΛΛΑ όλα αυτα μονο αν ειναι συνδεμενο το φισακι που ειναι πανω στο φιλιτροκουτι maf. μολις το βγαλεις το αμαξι ειναι καλο στο ρελαντι αλλα δεν παει απλα ακουγοταν πολυ η τουρμπινα .
τελικα σημερα πιγα στην αντιπροσοπεια στην suzuki personal best . Το συνδεσαν στο διαγνοστικο καναν τις απαρετιτες ρυθμισεις διαγραψαν τις βλαβες και το αμαξι δουλευε κομπλε ( ΣΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ) ουτε λαμπακια ουτε τπτ. Παει ο μαστορας να το κανει βολτα αλλα τπτ η τουρπινα σφυριζε πολυυυ δυνατα και το αμαξι με το ζορι ξεκινουσε δεν πιγενε βημα . εμενα μου φανικε σαν να χανει απο καπου αερα η τουρμπινα . τεσπα επιδει ειχαν πααρα που δουλεια , μου ειπε ο αρχιμάστορας οτι στο σχολασμα θα κατσει να το ψαξει με την ησυχεια του αλλα επιδει δεν εχουν καθολου εμπιρια στο συγκεκριμενο μοντελο euro4, μιας και δεν υπιρχαν στην αθηνα μεχρι τωρα, αν δεν βρει ακρη θα με παρει τηλ να παω να το παρω και να το παω σε καποιο καταστιμα στην επαρχια που τα εχουν δουλεψει. Σε αυτη την περιπτοση δεν θα μου χρεωσει τπτ. αλλα δεν θελω ουτε να την σκευτομαι αυτην την εκδοχή γιατί 14 ιουλιου πρεπει να εχω οπωσδιποτε αυτοκηνιτο.


μόλις με πήραν τηλ και μου είπαν οτι το πρόβλημα ηταν στο κολάρο της τουρμπίνας που το πήρε μεσα και το εκανε κοματια (??????????) αν δεν εχει γινει κατι αλλο με 60 € τελειωνει η ιστορια, . 40 το κολαρο + 20 εργασία αν δεν εχει παθει κατι η τουρμπινα. αλλα υπαρχει περιπτωση να μην υπαρχει στην Ελλαδα και να κανει καμια 20 μερες να ερθει. (καταστροφικο για μενα γιατι στις 14 πρεπει να παω οδικος στην Λευκαδα και απο εκει στην Καβαλα)
μεχρι τωρα εχω δοσει πανω απο 100 € και παει πρως το χειροτερο η κατασταση. αντε να δουμε , ευχομε με 60€ να ξεμπερδεψω για να μπορεσω να παρω μια αναρτηση για το κ5  rider gsxr 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

προβληματα  στο νεο μου swift d Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματα στο νεο μου swift d   προβληματα  στο νεο μου swift d EmptyΤετ 02 Ιουλ 2014, 17:56

Κωστα γιατί δεν κόβεις κολλαρο σιλικόνης να ξεμπερδεψεις;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

προβληματα  στο νεο μου swift d Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματα στο νεο μου swift d   προβληματα  στο νεο μου swift d EmptyΤετ 02 Ιουλ 2014, 19:26

το σκευτικα αλλα δεν ξερω αν το κανουν στην αντιπροσοπεια και δεν ξερω αν εχει τπτ αισθητηρες πανω το γαμοκολαρο . (νομιζω εχει κανα2)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapnias
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη Ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 590
Hμερομηνία εγγραφής : 06/09/2009

προβληματα  στο νεο μου swift d Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματα στο νεο μου swift d   προβληματα  στο νεο μου swift d EmptyΤετ 02 Ιουλ 2014, 23:01

Βρές απο corsa ή fiat το ιδιο μοτέρ φοράνε, ισως να ταιριάζει το κολάρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

προβληματα  στο νεο μου swift d Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματα στο νεο μου swift d   προβληματα  στο νεο μου swift d EmptyΠεμ 03 Ιουλ 2014, 01:12

boutser έγραψε:
το σκευτικα αλλα δεν ξερω αν το κανουν στην αντιπροσοπεια και δεν ξερω αν εχει  τπτ αισθητηρες πανω το γαμοκολαρο . (νομιζω εχει κανα2)
ψαξτο λιγο ισως μπορείς να φτιάξεις και να κουμποσουν οι αισθητηρες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

προβληματα  στο νεο μου swift d Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματα στο νεο μου swift d   προβληματα  στο νεο μου swift d EmptyΠεμ 03 Ιουλ 2014, 07:27

Corsa Punto kai Aveo έχουν το ιδιό μοτέρ κοίτα μήπως ταιριάζει. Να αλλάξεις πρατήριο που βάζεις καύσιμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

προβληματα  στο νεο μου swift d Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματα στο νεο μου swift d   προβληματα  στο νεο μου swift d EmptyΠεμ 03 Ιουλ 2014, 10:09

spyroszx έγραψε:
Corsa Punto kai Aveo έχουν το ιδιό μοτέρ κοίτα μήπως ταιριάζει. Να αλλάξεις πρατήριο που βάζεις καύσιμα

spyro ουτε 2 μηνες δεν το εχω αυτα ειναι κληρονομια απ τον προιγουμενο κατοχο. τωρα για πρατηριο το ψαχνω αλλα αρ..δια που να ξερεις ιδικα εδω στην Μανδρα που μενω τωρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

προβληματα  στο νεο μου swift d Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματα στο νεο μου swift d   προβληματα  στο νεο μου swift d EmptyΠεμ 03 Ιουλ 2014, 16:57

προβληματα  στο νεο μου swift d 11afl3s

προβληματα  στο νεο μου swift d 344xm6f

ιδου και το κολαρο που μου εκανε την ζωη δισκολη σημερα εψαξα σπυρου πατσι και σε οποιο μαγαζι βρικα με ανταλακτηκα αλλα τπτ. μονο 1 μαγαζι με κολαρα σιλικονης μου ειπε οτι μπορει να μου το φτιαξει απο 2 κοματια και σολινα ενδιαμεσα για την εννοση με 70€
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
προβληματα στο νεο μου swift d
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» διαγνωστικο και προβληματα
» Προβλήματα αξιοπιστίας R1 crossplane??
» Capirossi: Τα προβλήματα παραμένουν

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com