Greek GSX-R forum
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_l10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_c10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_r10 
JIMK7
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_l10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_c10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_r10 
nasos-v
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_l10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_c10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_r10 
T.R.E
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_l10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_c10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_r10 
k8 600 kk
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_l10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_c10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_r10 
kostaskr6
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_l10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_c10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_r10 
κολτρέϊν
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_l10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_c10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_r10 
Leroy
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_l10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_c10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_r10 
ripper
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_l10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_c10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_l10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_c10τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Poll_r10 

 

 τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr

Πήγαινε κάτω 
+9
Vortex
mistiriodis_tsantakias
ghost
janis.pegasos
kentaurosk8
amstaff
Miou
giannis_suzuki
totoulis
13 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 13:02

καλα μιλαμε για πολυ κομλπεξ οι τυποι.........σκεφτομουν να παρω και εγω ενα μπουσα αλλα πριτς να με βλεπουν στο δρομο και να λενε κοιτα τον κομπλεξικο????


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204731678557049&set=a.1843560453974.107514.1389498317&type=1&theater


εγω σχολιασα παντος δεν αντεξα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 14:07

δεν βγαζει κατι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 14:09

δεν υπαρχουν πιο κομπλεξικοι απο αυτους ρε ... ουτε οι ντουκατιστοι δεν ειναι τοσο κομπλεξικοι

μην ασχολησε μαζι τους καθολου ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 14:09

giannis_suzuki έγραψε:
δεν βγαζει κατι....

εχεις φβ ?? εμενα μου το εμφανισε κανονικοτατα

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 14:24

εχω αλλα δεν ειμαι μελος εκει μεσα........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 14:25

ουτε σε εμενα βγαζει κατι ''Προς το παρόν, αυτό το περιεχόμενο δεν είναι διαθέσιμο.'', εχω φβ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 14:41

Χαχαχαχα κακώς συνέχισες να του γράφεις του τυπάκου αφου βλέπεις ότι είναι κολληματίας.... έλεος (σε αυτό με τα yamaPa δεν έχει άδικο χαχαχα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 15:02

δεν υπαρχουν πιο κολλημενοι απο αυτους .
εαν δεν εχεις χαγιαμπουσα δεν γινεσαι δεκτος στο φορουμ τους .
εαν εχεις και στο κλεψουν ή το πουλησεις μετα σε διαγραφουν ...

γραφει λοιπον ο αλλος  : Δημοσθενης : Γιατι οταν λεμε Hayabusa.gr εννοούμε μονο Suzuki GSX1300R
Ούτε 600 ούτε 1000 ούτε Honda ούτε Yamaha !!! — περήφανος μαζί με ......

και τους λεει ο τοτουλης εγω οταν περασα απο εκει διπλα ειδα να εχετε 3 1000

Δημοσθένης Γε Αλλού είδες. Το www.hayabusa.gr έχει μόνο hayabusa.

Giorgos T-k δεν εειδα αλλου φιλε μου ουτε ενα ουτε δυο αλλα τρια..........οπως μπηκα στο αριστερο μου χερι περιπου στην αρχη......3-4-5 μηχανακι......θυμαμαι ενα μαυρο και ενα ασπρο..

Δημοσθένης Γε Αυτό σου λέω αλλά δεν θέλεις να το καταλάβεις. Αλλού είδες. Τι άλλο να σου πω;;;; Εκεί που λες ναι είχε αυτά που λες !! Σε εμάς δεν υπήρχαν. Το κατάλαβες ή όχι;;


κτλ κτλ κτλ κτλ ....


Ε δεν αντεξα και εγω και ρωτησα εαν τα 1340 και τα υπερκυβισμενα 1340+ τα κανουν παρεα ή ουτε αυτα ...


μιλαμε για τοσο ηλιθια ατομα που πραγματικα απορω γιατι ειχαν ερθει στην εκδηλωση που στοχος ηταν η ομονοια μεταξυ των μοτοσυκλετων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ απο το τι καβαλανε .

αυτοι για να καταλαβετε ειχαν βαλει αυτοκολλητο σε μια κολωνα και παρκαδορους ωστε να μην παρκαρει καμια αλλη μοτοσυκλετα εκει κοντα γιατι ηταν λεει χωρος μονο για τα μπουσα ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miou στις Πεμ 11 Σεπ 2014, 16:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
janis.pegasos
Normal gixxer
Normal gixxer
janis.pegasos


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Sofia Bulgaria
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Hμερομηνία εγγραφής : 13/04/2012

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 15:54

Miou έγραψε:
η αμονοια μεταξυ των μοτοσυκλετων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ απο το τι καβαλανε .


eeeeooo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 16:24

εχει δικιο ο Αλεξανδρος...μιλαμε για πολυ ασχημο κολλημα αν και εχω γνωρισει και παιδια απο το συγκεκριμενο forum
που ειναι OK με ολη τη σημασια της λεξης...το κακο ξεκιναει απο τους συντονιστες που κατευθυνουν το forum
προς αυτον τον διαχωρισμο λες και το Hayabusa ειναι το μηχανακι βασιλιας που δεν καταδεχεται να κανει παρεα με παρακατιανους.
εγω σταματησα να γραφω εκει, εδω και πολυ καιρο και πλεον μονο καμια αγγελια βαζω...μιλαμε για πολλα κιλα mal@kies mal@kies mal@kies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 16:31

εδω εμεις κανουμε παρεα τα kafasakia ,τορα που το σκευτομε ισος εχουνε και δικιο .... μουχαχαχ

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 16:39

Ρε καλα κανουν.

Και εμεις ετσι πρεπει να κανουμε. Ερχονται τα @ρχιδακια κουναμενα συναμενα με τα καβασακι με τουπε 1000 καρδιναλιων ναι ΚΚ για σενα λεω και μας το παιζουν τζιξεραδες. Ε οχι ! Και γραφουν και στο φορουμ και πινουν και τις μπυρες σε εκδηλωσεις, ΚΚ παλι για σενα λεω.

lol! lol!







Ρε τι μ@λ2κιες ειναι δαυτες; Το μηχανακι κανει τον ανθρωπο και την παρεα η αυτο που ειναι μεσα του;

Ασχετο,κερδισαν τπτ που ηταν μονο hayabusa?

Κανα πριβε χωρο; Κανα πικολινο;Κανα βραβειο;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 16:46

τι θέμα έχει βγει ρε παιδιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 17:08

ΑΧαχαχα και εγω να πω την αληθεια οταν γραφτηκα εκει και αρχισα να ρωταω 2-3 πραγματα ειδα πως δεν υπηρχε ενδιαφερον απο κανεναν και για να δωσουν απαντησεις απαιτουσαν κατα καποιο τροπο να παω σε Meeting....

Οταν εισαι ομως 300 χιλιομετρα μακρια τι meeting?

Τεσπα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 20:54

ειναι οντως τοσο κολημενοι που ειναι γελοιο το ολο θεμα για να ασχοληθουμε κυριολεκτικα

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
εδω εμεις κανουμε παρεα τα kafasakia ,τορα που το σκευτομε ισος εχουνε και δικιο .... μουχαχαχ

εσυ καλη μου να πας στους ΧΟΝΔΑΚΙΔΕΣ !!!! που κανουν και ερανο για λαδια τακτικα !!!!  piano

Vortex έγραψε:
Ρε καλα κανουν.

Και εμεις ετσι πρεπει να κανουμε. Ερχονται τα @ρχιδακια κουναμενα συναμενα με τα καβασακι με τουπε 1000 καρδιναλιων ναι ΚΚ για σενα λεω και μας το παιζουν τζιξεραδες. Ε οχι ! Και γραφουν και στο φορουμ και πινουν και τις μπυρες σε εκδηλωσεις, ΚΚ παλι για σενα λεω.

lol!  lol!


τι θες εσυ βολτα με το ZX10 ? xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
ξερεις τι θα παρεις ε ? hallo oooyes oooyes oooyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 20:59

Το ΖΧ ?? tralala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΠεμ 11 Σεπ 2014, 21:24

ζοριστηκανε γιατι τους δωσανε χωρο για τα μηχανακια τους στο χαλακι της εξωπορτας και κανανε τους θυρωρους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr   τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr EmptyΤρι 16 Σεπ 2014, 20:47

όπως γράφτηκα έτσι το άφησα ούτε καν το διέγραψα να φανταστείτε!!!
μόνο και μόνο απο την ανταπόκριση δεν μπήκα στο κόπο να ανοίξω κανένα θέμα ή να σχολιάσω κάτι
πολύ κρύο δυστυχώς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τι ειναι αυτοι ρε του Hayabusa.gr
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Υπάρχουν δύο κατηγορίες μοτοσυκλετιστών. Αυτοί που έπεσαν και αυτοί που θα πέσουν.
» ατυχιες και στεναχωριες που ΑΝ τις καταλαβει καποιος αυτοι ειστε μονο εσεις.....
» ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΟΕΟ???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com