Greek GSX-R forum
Τελικο η λαιμους? ?? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Τελικο η λαιμους? ?? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Τελικο η λαιμους? ?? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Τελικο η λαιμους? ?? Poll_l10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_c10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_r10 
JIMK7
Τελικο η λαιμους? ?? Poll_l10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_c10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_r10 
nasos-v
Τελικο η λαιμους? ?? Poll_l10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_c10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_r10 
T.R.E
Τελικο η λαιμους? ?? Poll_l10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_c10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_r10 
k8 600 kk
Τελικο η λαιμους? ?? Poll_l10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_c10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_r10 
kostaskr6
Τελικο η λαιμους? ?? Poll_l10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_c10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_r10 
κολτρέϊν
Τελικο η λαιμους? ?? Poll_l10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_c10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_r10 
Leroy
Τελικο η λαιμους? ?? Poll_l10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_c10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_r10 
ripper
Τελικο η λαιμους? ?? Poll_l10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_c10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Τελικο η λαιμους? ?? Poll_l10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_c10Τελικο η λαιμους? ?? Poll_r10 

 

 Τελικο η λαιμους? ??

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Koliolios
Normal gixxer
Normal gixxer
Koliolios


Άντρας Όνομα: : Koliolios
Τόπος : Πόρτο Ράφτη/Σαντορίνη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 123
Hμερομηνία εγγραφής : 06/11/2011

Τελικο η λαιμους? ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τελικο η λαιμους? ??   Τελικο η λαιμους? ?? EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 17:13

Ρε παίδες εψαξα μεσα στο φόρουμ και δεν βρηκα κατι ανάλογο! Η απορία μου ειμαι η εξης εχω της yoshi gp και και σκεφτόμουν να διαθέσω μεχρι το ανώτερο 500 για εξάτμιση θα ηταν προτιμότερο κατα την γνώμη σας να παρω ενα αξιολογο τελικο (μεταχειρο) η λαιμους yoshi (παλι μεταχειρο)? Η καποιοα αλλη προταση ειμαι ολος αυτια! (Το ζητούμενο βέβαια ειναι η βέλτιστη απόδοση)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Τελικο η λαιμους? ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικο η λαιμους? ??   Τελικο η λαιμους? ?? EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 17:17

βαλε λαιμους...και ενα midpipe για μονο τελικο και καποια στιγμη βαζεις και ενα τελικο και εισαι κομπλε ολοσωμη (και μονό τελικο για βαρος)

με τους λαιμους +ενα οτι να ναι τελικο θα δεις διαφορα αν το ρυθμισεις,
ενω με σκετο τελικο οποιο και αν ειναι αυτο δεν θα καταλαβεις και πολλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Τελικο η λαιμους? ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικο η λαιμους? ??   Τελικο η λαιμους? ?? EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 17:21

γνωμη μου ειναι να περιμενεις λιγο καιρο ακομα να μαζεψεις λιγα λεφτα ακομα και να παρεις μια ετοιμη ολοσωμη εξατμιση με περιπου 700ε και να αφησεις στην ακρη τα περιεργα παντρεματα λαιμους απο την μια και τελικο απο την αλλη...

ετσι και αλλοιως οι gp που εχεις μαπα τελικα ειναι ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Τελικο η λαιμους? ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικο η λαιμους? ??   Τελικο η λαιμους? ?? EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 17:26

δεν εχει αδικο ο Μιου, με 800 για παραδειγμα παιρνεις μια ολοσωμη brock's alienhead που σε κ8 ξυριζει και αποδιδει...δοκιμασμενο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Τελικο η λαιμους? ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικο η λαιμους? ??   Τελικο η λαιμους? ?? EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 18:00

k8 600 kk έγραψε:
δεν εχει αδικο ο Μιου, με 800 για παραδειγμα παιρνεις μια ολοσωμη brock's alienhead που σε κ8 ξυριζει και αποδιδει...δοκιμασμενο !
οοοοοοοχι κ@ριολακια μη τολμησει κανεις και παρει brocks θα φαει το κραξιμο τις αρκουδας.μεταλικους μπαφους και μαλακιες,θα σκατε πολλα fraga για arata kai yoshi fuck
Υ.Γ το μηνυμα δεν παει για σενα koliolios geia
συμφωνω με τους προλαλησαντες για το προβλημα σου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Τελικο η λαιμους? ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικο η λαιμους? ??   Τελικο η λαιμους? ?? EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 18:02

eeee ole ........... fatsa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koliolios
Normal gixxer
Normal gixxer
Koliolios


Άντρας Όνομα: : Koliolios
Τόπος : Πόρτο Ράφτη/Σαντορίνη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 123
Hμερομηνία εγγραφής : 06/11/2011

Τελικο η λαιμους? ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικο η λαιμους? ??   Τελικο η λαιμους? ?? EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 18:06

Maikstain αν τον παρω τον μπαφο εεεε την brocks ενννοω σε μαυρο θα ειναι οκ δεν θα εχει κανεις να πει για μεταλλικούς μπαφους!

Πλακα πλακα ειναι απο της αγαπημένες μου αλλα εχω ακουση-διαβασει οτι σε στοκ μοτερ δεν αποδίδουν πράγμα που δεν ξερω αν όντως ισχύει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Τελικο η λαιμους? ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικο η λαιμους? ??   Τελικο η λαιμους? ?? EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 18:16

αυτα ειναι @@ριες ... μια χαρα αποδοση ειχε στου σταιν ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Τελικο η λαιμους? ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικο η λαιμους? ??   Τελικο η λαιμους? ?? EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 18:16

Koliolios έγραψε:
Maikstain αν τον παρω τον μπαφο εεεε την brocks ενννοω σε μαυρο θα ειναι οκ δεν θα εχει κανεις να πει για μεταλλικούς μπαφους!

Πλακα πλακα ειναι απο της αγαπημένες μου αλλα εχω ακουση-διαβασει οτι σε στοκ μοτερ δεν αποδίδουν πράγμα που δεν ξερω αν όντως ισχύει!
μπλα μπλα μπλα οτι θα ειναι ταφος χαμηλα,δεν θα εχεις μεσαιες και οτι δουλευει μονο ψιλα και σε φιαγμενα μοτερ mal@kies
αυτα για μενα τα λενε οι ασχετοι η αυτοι που θελουν να πουλησουν καπιες αλλες diabase
η επομενη μου θα ειναι παλυ brocks megafon αλλα σε μαυρη respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Τελικο η λαιμους? ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικο η λαιμους? ??   Τελικο η λαιμους? ?? EmptyΠεμ 02 Οκτ 2014, 18:17

Miou έγραψε:
αυτα ειναι @@ριες ... μια χαρα αποδοση ειχε στου σταιν ...

+1
εδω ειχε δικασει οτι ΦΠΕ υπηρχε σκετο μια χαρα δε το λες !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τελικο η λαιμους? ??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» λαιμους akrapovic
» τελικο
» τελικο χωρις τον καταλυτη 600-750

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com