Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_r10 
JIMK7
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_r10 
nasos-v
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_r10 
T.R.E
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_r10 
Leroy
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_r10 
ripper
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Poll_r10 

 

 ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3

Πήγαινε κάτω 
+74
platonas
kwstakisR
mpamphs
Zuki93
lospsi
greenthing
ripperblackdevil
nikman
ghost
aris sr20ve
mikeagent
AggelosK8
giorgio1000k3
fatsas k5
theatiss
poulitzer
TheVeteran
k_o_s_t_a_s
lust99r
opoulian
Gixxerm@n
cornell
bagelismar
GIXXERAKIAS
FLASKAS
Antonios_gsxr
kentaurosk8
giannisK6
panosk8
varypiniths
christos_drifter
louk6
Koyfo
vatraxos
Paralias
ΓρηγόρηςΚ2
T.R.E
KoSToM
Hayate_K7
krosfala
kapnias
sv1000s
achilles_r
giorgostap
boutser
diam
zukisR
terrorzone
noodles
busa respect
topetwrx
DrIoannis
k8 600 kk
Chrisk6
maikstain
bonepeeler
92_kakos
JIMK7
zed660
amstaff
brwmogazos
Schumi
giannis_suzuki
Billis 1340
Vortex
kostaskr6
Leroy
skizotix
Black Eagle
kontos 750
Miou
Zuki
gsxr power k8
ripper
78 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΔευ 30 Νοε 2015, 10:37

vaggelis600 έγραψε:
οι βιδες στις δαγκανες δεν ξεβιδωνανε με τιποτα. η δεν εχουν βγει ποτε η τις βιδωσε με αεροκλειδο ο προηγουμενος.
Πάντα κολλάνε και θα κολλάνε αυτές οι συγκεκριμένο βίδες..δεν τις βιδώσε κανένας σφιχτά. Αν επιμένουν και δε βγαίνουν βγάζεις τελείως τη δαγκάνα από το σωληνάκι και χτυπάς κάθετα/ζεστάνεις τη βίδα, γιατί υπάρχει κίνδυνος να χαλάσει το πάσο και μετά άστα να πανε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΔευ 30 Νοε 2015, 11:10

Miou έγραψε:
πως ηταν ο δρομος παιδια?
κραταγε παντου υγρασια?
πηγαμε απο μανδρα-παλαιοκουνδρα-οινοη κτλ.
κομπλε ηταν ,απλα σε 2-3 στροφες ειχε κατεβει νερο και ειχαν μεινει πετρουλες.αλλα νερα κλπ δεν ειχε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΔευ 30 Νοε 2015, 23:40

terrorzone έγραψε:
re εσυ ησουν με το κ3 διπλα παρκαραμε?μιλα ρε μαν

χαχαχα αυτά είναι! Δεν πειράζει την Κυριακή όλο και κάπου θα ξαναπάμε Very Happy

Miou έγραψε:
πως ηταν ο δρομος παιδια?
κραταγε παντου υγρασια?

terrorzone έγραψε:
Miou έγραψε:
πως ηταν ο δρομος παιδια?
κραταγε παντου υγρασια?
πηγαμε απο μανδρα-παλαιοκουνδρα-οινοη κτλ.
κομπλε ηταν ,απλα σε 2-3 στροφες ειχε κατεβει νερο και ειχαν μεινει πετρουλες.αλλα νερα κλπ δεν ειχε.

Κανα 2 κατσίκια επίσης αλλά κομπλε γενικά όπως τα λέει!

ripper έγραψε:
Εγω παντως που πηγα για καφε στο λαυριο με κατι γρηγορα σουζουκι και ενα χτ ,ηταν πολυ καλος καιρος. Υγρασια πουθενα.
κ4 600πορτοκαλοπεριεργο κ5 1000 σωστά? χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΤρι 01 Δεκ 2015, 07:04

christos_drifter έγραψε:


ripper έγραψε:
Εγω παντως που πηγα για καφε στο λαυριο με κατι γρηγορα σουζουκι και ενα χτ ,ηταν πολυ καλος καιρος. Υγρασια πουθενα.
κ4 600πορτοκαλοπεριεργο κ5 1000 σωστά? χαχα

Καμια σχεση.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΤρι 01 Δεκ 2015, 08:11

vaggelis600 έγραψε:
οι βιδες στις δαγκανες δεν ξεβιδωνανε με τιποτα. η δεν εχουν βγει ποτε η τις βιδωσε με αεροκλειδο ο προηγουμενος. τα παλια τακακια μου φενονται πολυ χαλια ποιοτικα, θυμαται καποιος αν ειναι τα στοκ?

Αν θυμάμαι καλά για λόγος ασφαλείας, γιατί με τέτοιες μηχανές δεν είναι να παίζεις, βάζουν λίγο logtide στις βίδες για σιγουριά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1734
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΤρι 01 Δεκ 2015, 08:47

Εάν οι βίδες της δαγκάνας βιδωθούν όπως πρέπει με δυναμόκλειδο δεν κολλάνε και δεν ξεβιδώνουν χωρίς λόγο. Δεν έχω δει πουθενά σε κανένα manual να λέει ότι πρέπει να μπει κόλλα σπειρωμάτων στις βίδες των δαγκάνων. Όλες οι βίδες της μηχανής έχουν οδηγίες πόσο θα πρέπει να σφίγγονται. Οι μάστορες σπάνια χρησιμοποιούν δυναμόκλειδο γιατί είναι πιο χρονοβόρο ή έχουν το μαγικό χέρι. Μιλάμε δηλ για σύνολο 1-2 λεπτά παραπάνω για οοοοόλες τις βίδες που έχουν ξεβιδώσει. Προσωπικά επιμένω ειδικά σε βίδες ζωτικής σημασίας όπως πχ των φρένων να χρησιμοποιείται ΠΑΝΤΑ δυναμόκλειδο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΤρι 01 Δεκ 2015, 08:53

DrIoannis έγραψε:
Εάν οι βίδες της δαγκάνας βιδωθούν όπως πρέπει με δυναμόκλειδο δεν κολλάνε και δεν ξεβιδώνουν χωρίς λόγο. Δεν έχω δει πουθενά σε κανένα manual να λέει ότι πρέπει να μπει κόλλα σπειρωμάτων στις βίδες των δαγκάνων. Όλες οι βίδες της μηχανής έχουν οδηγίες πόσο θα πρέπει να σφίγγονται. Οι μάστορες σπάνια χρησιμοποιούν δυναμόκλειδο γιατί είναι πιο χρονοβόρο ή έχουν το μαγικό χέρι. Μιλάμε δηλ για σύνολο 1-2 λεπτά παραπάνω για οοοοόλες τις βίδες που έχουν ξεβιδώσει. Προσωπικά επιμένω ειδικά σε βίδες ζωτικής σημασίας όπως πχ των φρένων να χρησιμοποιείται ΠΑΝΤΑ δυναμόκλειδο.

Έτσι ακριβώς! ΜΟΝΟ δυναμόκλειδο! Τώρα για την κόλλα τι να πω. Αν θυμάμαι καλά μου είχε πει μηχανικός ότι τάχα βάζουν από το εργοστάσιο και για αυτό το ανέφερα. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΤρι 01 Δεκ 2015, 10:22

απο το εργοστασιο βαζουν κολλα στις βιδες απο τις δισκοπλακες
και πιο συγκεκριμενα δεν την βαζει την κολλα ο μαστορας αλλα την εχουν πανω οι βιδες απο το εργοστασιο

εαν αγορασεις δλδ ενα σετ θα δεις οτι εχουν μια μπλε επιστρωση πανω τους

εγω που καθε φορα που τις βγαζω τις βιδωνω με ροποκλειδο ποτε μα ποτε δεν ειχα θεμα να με δυσκολεψουν στο ξεβιδωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΤρι 01 Δεκ 2015, 19:44

οι βιδες ειχαν σκουρα κιτρινη-μπεζ κολα κατω στο σπειρωμα και στον "κορμο" λιγο πριν το κεφαλι. τι εχει γινει δε ξερω. αν πουλαει κανεις καινουριες 4 βιδες δαγκανας ας μου πει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠεμ 03 Δεκ 2015, 09:42

Χθες έκανα την συνηθισμένη μου βολτούλα προς Λάρισα, μια που είναι από τους πιο ιδανικούς κοντινούς δρόμους στην Κοζάνη για τα γούστα μου. Ο ρυθμός λίγο πιο χαμηλός λόγο χαμηλής θερμοκρασίας, αλλά και φθοράς εμπρός ελαστικού.

Στην διαδρομή (μετά την Ελασσόνα προς Λάρισα) που μου αρέσει πολύ και ουσιαστικά είναι η αιτία της βόλτας, στην κατάβαση βλέπω κάποια στιγμή ένα περιπολικό να ανεβαίνει με τους φάρους αναμμένους. Κόβω λίγο και 2-3 στροφές μετά βλέπω 2 αυτοκίνητα στην άκρη χωρίς να φαίνονται χτυπημένα, με τους οδηγούς τους να δίνουν κατάθεση, ασθενοφόρο, περιπολικό και στο τέλος ένα φαινομενικά καινούριο KTM SUPER MOTARD στο σταντ με πινακίδα ΤΚΥ...., ανάποδα στην φορά του δρόμου, το οποίο προφανώς είχε πέσει. Δεν φαινόταν να έχει πάθει κάποια ιδιαίτερη ζημιά. Η ουρά φαινόταν κάπως. Ελπίζω ο οδηγός του να μην έπαθε κάτι σοβαρό. Στον γυρισμό είδα το ασθενοφόρο να πηγαίνει προς Λάρισα ήρεμα όμως και χωρίς να τρέχει σαν παλαβό! Καλό σημάδι αυτό θέλω να πιστεύω.

Πρέπει να είναι η ίδια μηχανή που είχα πετύχει πέρσι στο ίδιο σχεδόν σημείο κατεβαίνοντας γρήγορα και οι δύο. Από εκεί και μετά βέβαια μου χάλασε η ψυχολογία και ο ρυθμός έπεσε και άλλο. Καλύτερα ίσως.... Παρόλα αυτά έστω και έτσι το απόλαυσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠεμ 03 Δεκ 2015, 19:13

https://youtu.be/DR5RGOM9O6w

Σήμερα έκανα αυτό με την νέα μου κάμερα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠαρ 04 Δεκ 2015, 00:10

topetwrx έγραψε:
....

ωραια η στροφοδιαδρομη εκει, πηγαινουμε με την παρεα συχνα πυκνα. Smile

christos_drifter έγραψε:
https://youtu.be/DR5RGOM9O6w

Σήμερα έκανα αυτό με την νέα μου κάμερα!!!

νομιζω πρεπει να την ανεβασεις λιγο πιο πανω. ωραια παει το κ3, τι βελτιωσεις εχει και ποσα χλμ? ενος φιλου παει πολυ χειροτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠαρ 04 Δεκ 2015, 01:23

Το έκανα με τις προσθήκες που έχει αλλά παίρνει κραδασμούς δυστυχώς, λόγο ύψους.

Ένα τελικό έχω πλέον! Ούτε φίλτρο :p 46k km
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠαρ 04 Δεκ 2015, 14:33

christos_drifter έγραψε:
https://youtu.be/DR5RGOM9O6w

Σήμερα έκανα αυτό με την νέα μου κάμερα!!!

Ωραίο το βίντεο και δυνατό!!!Very Happy Απλά επί την ευκαιρία να προσέχεις όπως και όλοι μας βέβαια, γιατί αυτές οι άτιμες οι μηχανές μας ξελογιάζουν εύκολα!! Wink Πως σηκώνεται έτσι σούζα στα πολλά;;;; Ψόφιο είναι! Συμπλεκτάρεις φαντάζομαι αλλά και πάλι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠαρ 04 Δεκ 2015, 18:05

topetwrx έγραψε:
christos_drifter έγραψε:
https://youtu.be/DR5RGOM9O6w

Σήμερα έκανα αυτό με την νέα μου κάμερα!!!

Ωραίο το βίντεο και δυνατό!!!Very Happy  Απλά επί την  ευκαιρία να προσέχεις όπως και όλοι μας βέβαια, γιατί αυτές οι άτιμες οι μηχανές μας ξελογιάζουν εύκολα!! Wink Πως σηκώνεται έτσι σούζα στα πολλά;;;; Ψόφιο είναι! Συμπλεκτάρεις φαντάζομαι αλλά και πάλι!!!

Να σαι καλά φίλε μου! Προσοχή είναι το άλφα και το ωμέγα για να γυρίζουμε σπίτι όπως φύγαμε συν χαμόγελο!!!

Βασικό στο video δεν έχει πατηθεί για καμία σούζα ο συμπλέκτης, μπορείς να το παρατηρήσεις και από το δεξί μου χέρι και το αριστερό εννοείται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠαρ 04 Δεκ 2015, 19:13

christos_drifter έγραψε:

Να σαι καλά φίλε μου! Προσοχή είναι το άλφα και το ωμέγα για να γυρίζουμε σπίτι όπως φύγαμε συν χαμόγελο!!!

Βασικό στο video δεν έχει πατηθεί για καμία σούζα ο συμπλέκτης, μπορείς να το παρατηρήσεις και από το δεξί μου χέρι και το αριστερό εννοείται!

Όντως δεν πρόσεξα κάτι πονηρό στο αριστερό σου χέρι!!Laughing Καλά έτσι για πλάκα σηκώνεται στα 160-180;;; Ρωτώ γιατί η HAYABUSA, στα χέρια μου τουλάχιστον, ούτε κατά διάνοια δεν έχει τέτοιες τάσεις για σούζα. Μόνο με την 1η!! Ναι το ξέρω ότι έχει πιο μακρύ μετατρόχιο αλλά και πάλι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠαρ 04 Δεκ 2015, 20:25

Ειμαι με 2α κυρίως στο video εκτός απο κάτι μικρές με λιγα χιλιομετρα που έχω 1η και έχω -1 δόντι εμπρός! Haya δεν έχω οδηγήσει ποτε να σου έλεγα μια γνώμη κάποιος έτερος με 1000 μπορεί να μας πει μια γνώμη, φυσικά μετα το 750 μου φαίνεται οτι πετάει χαχα


Επίσης σήμερα ξαναπήγα Πεντέλη με παρέα tralala tralala lol!


https://youtu.be/iPXV43xjTEo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΣαβ 05 Δεκ 2015, 13:13

christos_drifter έγραψε:
....

ε πες οτι εχεις -1 γραναζι εμπρος, βρε αληταρα. σε στοκ μορφη ειναι πολυ ηρεμο το μηχανακι και παραξενευτηκα που παει ετσι το δικο σου. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cornell
Normal gixxer
Normal gixxer
cornell


Άντρας Τόπος : Γλυφάδα
Αριθμός μηνυμάτων : 185
Αγωνιζόμενος : No...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΣαβ 05 Δεκ 2015, 17:58

Ποτάκι και ροκιές με φίλους στα αγαπημένα Εξάρχεια

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 1df7a8451067401
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΣαβ 05 Δεκ 2015, 18:00

vaggelis600 έγραψε:
christos_drifter έγραψε:
....

ε πες οτι εχεις -1 γραναζι εμπρος, βρε αληταρα. σε στοκ μορφη ειναι πολυ ηρεμο το μηχανακι και παραξενευτηκα που παει ετσι το δικο σου. Very Happy


xaxaxa κοίτα δεν θα το έλεγα, στην αγαπημένη μου διαδρομή, Πεντέλη, με 2α σηκωνόταν από την πρώτη μέρα με foul throttle στην κάθε έξοδο στροφής, απλά τώρα με απότομο άνοιγμα σηκώνετε λίγο ποιο εύκολα από ποδήλατο χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΣαβ 05 Δεκ 2015, 18:06

christos_drifter έγραψε:
vaggelis600 έγραψε:
christos_drifter έγραψε:
....

ε πες οτι εχεις -1 γραναζι εμπρος, βρε αληταρα. σε στοκ μορφη ειναι πολυ ηρεμο το μηχανακι και παραξενευτηκα που παει ετσι το δικο σου. Very Happy


xaxaxa κοίτα δεν θα το έλεγα, στην αγαπημένη μου διαδρομή, Πεντέλη, με 2α σηκωνόταν από την πρώτη μέρα με foul throttle στην κάθε έξοδο στροφής, απλά τώρα με απότομο άνοιγμα σηκώνετε λίγο ποιο εύκολα από ποδήλατο χαχαχαχα
με shimano σαζμαν me 28 ταχυτητες!!!!!1 lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΚυρ 06 Δεκ 2015, 01:50

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠεμ 10 Δεκ 2015, 16:44

Οχι σημερα αλλα μια βδομαδα πριν...
αλλαγη λαδιων 300ν κ φιλτρου,αλλαγη τακια κ τα τρια cl,γρασαρισμα κ τεντωμα αλυσιδας,
και μπηκαν πανω και οι δυο τρομπουλες που ειχα απ το Κ8...

αντε τωρα να βγαλουμε ακρη με την τρομπα συμπλεκτη.... vroxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠεμ 10 Δεκ 2015, 18:12

achilles_r έγραψε:
Οχι σημερα αλλα μια βδομαδα πριν...
αλλαγη λαδιων 300ν κ φιλτρου,αλλαγη τακια κ τα τρια cl,γρασαρισμα κ τεντωμα αλυσιδας,
και μπηκαν πανω και οι δυο τρομπουλες που ειχα απ το Κ8...

αντε τωρα να βγαλουμε ακρη με την τρομπα συμπλεκτη.... vroxi


Άμα δεν σου κάνει κ σε εκνευρίζει τόσο η τρομπα,πέτα την....στα σκουπίδια....κάτω απ το σπίτι μου............ What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 19 EmptyΠεμ 10 Δεκ 2015, 18:22

achilles_r έγραψε:
Οχι σημερα αλλα μια βδομαδα πριν...
αλλαγη λαδιων 300ν κ φιλτρου,αλλαγη τακια κ τα τρια cl,γρασαρισμα κ τεντωμα αλυσιδας,
και μπηκαν πανω και οι δυο τρομπουλες που ειχα απ το Κ8...

αντε τωρα να βγαλουμε ακρη με την τρομπα συμπλεκτη.... vroxi

Απανωτά FI? Πως έχεις συνδέσει τον διακόπτη για να παίρνει μπρος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 19 από 37Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.2
» Τι θα κανατε στη θεση μου????
» Μικρολίμανο Σήμερα 3-3-10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com