Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_r10 
JIMK7
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_r10 
nasos-v
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_r10 
T.R.E
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_r10 
Leroy
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_r10 
ripper
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Poll_r10 

 

 ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3

Πήγαινε κάτω 
+74
platonas
kwstakisR
mpamphs
Zuki93
lospsi
greenthing
ripperblackdevil
nikman
ghost
aris sr20ve
mikeagent
AggelosK8
giorgio1000k3
fatsas k5
theatiss
poulitzer
TheVeteran
k_o_s_t_a_s
lust99r
opoulian
Gixxerm@n
cornell
bagelismar
GIXXERAKIAS
FLASKAS
Antonios_gsxr
kentaurosk8
giannisK6
panosk8
varypiniths
christos_drifter
louk6
Koyfo
vatraxos
Paralias
ΓρηγόρηςΚ2
T.R.E
KoSToM
Hayate_K7
krosfala
kapnias
sv1000s
achilles_r
giorgostap
boutser
diam
zukisR
terrorzone
noodles
busa respect
topetwrx
DrIoannis
k8 600 kk
Chrisk6
maikstain
bonepeeler
92_kakos
JIMK7
zed660
amstaff
brwmogazos
Schumi
giannis_suzuki
Billis 1340
Vortex
kostaskr6
Leroy
skizotix
Black Eagle
kontos 750
Miou
Zuki
gsxr power k8
ripper
78 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32 ... 37  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠεμ 20 Οκτ 2016, 11:18

Αρα και απο τα s20 ησουν πολυ ευχαριστημενος? Ρωταω γιατι εβγαλαν λινα τα λαστιχα μου και ειμαι μεταξυ πιρελλι κ s20. Και αν τα s20 ειναι καλα να τα βαλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠεμ 20 Οκτ 2016, 12:14

Άρη πραγματικά δεν ξέρω ποιο να προτείνω σε κάποιον, μια που δεν είχα ΚΑΝΕΝΑ παράπονο από αυτά τα δύο λάστιχα. Το μόνο που έχω να πω είναι ότι τα PIRELLI γλιστράνε λίγο περισσότερο μέσα στην πόλη. Τα MICHELIN POWER πχ δεν τα προτείνω, μια που έχουν πολύ μαλακό σκελετό και γλιστράνε απότομα, τουλάχιστον τα POWER 2 που είχα. Σε συγκριτικά που έχω διαβάσει πάντως κορυφαίο βγάζουν το BRIDGESTONE και μετά το PIRELLI. Πλέον βγαίνει το S21. Αν βάλεις το S20 να βάλεις το EVO που είναι το τελευταίο της γενιάς. Βάση τιμής θα διάλεγα μάλλον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠεμ 20 Οκτ 2016, 12:26

Σ ευχαριστώ... Και γω μάλλον για τα s20 evo θα παω, αφού είναι αρκετά πιο φτηνά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠεμ 20 Οκτ 2016, 15:39

ΔΕΝ ψωνιζουμε λαστιχα με κριτηριο την τιμη ρε αρη
μιλαμε για διαφορα 20€ ? 30€ ?

αμα σε πουλησει το λαστιχο γιατι εβαλες το φθηνο και οχι το καλο
εχει ιδεα ποσα θα πληρωσεις παραπανω ?


δεν λεω οτι τα σ20 δεν ειναι καλα λαστιχα
μην τα μπερδεψουμε τα πραγματα
απλα λεω οτι δεν ειναι καλη ιδεα να ψωνιζεις λαστιχα με κριτηριο οτι ειναι πιο φθηνο

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠεμ 20 Οκτ 2016, 16:54

Επίσης αλλιώς θα δουλέψει το ίδιο λάστιχο στο busa και αλλιώς στο 600
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠεμ 20 Οκτ 2016, 19:34

Miou έγραψε:
ΔΕΝ ψωνιζουμε λαστιχα με κριτηριο την τιμη ρε αρη
μιλαμε για διαφορα 20€ ? 30€ ?

αμα σε πουλησει το λαστιχο γιατι εβαλες το φθηνο και οχι το καλο
εχει ιδεα ποσα θα πληρωσεις παραπανω ?


δεν λεω οτι τα σ20 δεν ειναι καλα λαστιχα
μην τα μπερδεψουμε τα πραγματα
απλα λεω οτι δεν ειναι καλη ιδεα να ψωνιζεις λαστιχα με κριτηριο οτι ειναι πιο φθηνο

Ρε συ αφού λέει ο topetwrx ότι τα χει δοκιμάσει και τα 2 και είναι ισάξια. Επιπλέον μου λέει και ο Στράτος να τα βάλω άφοβα (πριν λίγο εκεί ήμουν) και η διαφορά είναι σχεδόν 100 ευρώ. Ήταν να βάλω μεταχειρισμένα και λέω άστο βάλτα καινούρια να πα να γαμ.... Δεν μου περισσεύουν τώρα + ότι θέλω και αλυσιδογράναζα επειγόντως... Οπότε αν τα s20 είναι τόσο καλά όσο λένε γιατί το 100άρικο που γλυτώνω απ τα πιρέλλια να μην το δώσω για αλυσιδογράναζα? Και είμαι και σε μια εποχή, δράμα οικονομικά... Πιο δράμα δεν πάει όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠεμ 20 Οκτ 2016, 19:43

Δεν επέλεξα μεταξύ του καρακινέζικου ελαστικού και πιρέλλι και είπα βάλε το καρακινέζικο... Αλλά μεταξύ 2 ελαστικών που ναι παραπλήσια απ όσα λένε. Αυτό θέλω να πω. Θα ταν μαλακία να διάλεγα ένα ξεφτίλα λάστιχο επειδή είναι φτηνό. Τώρα θέλω να πιστευω πως διαλέγω απλά το φτηνότερο μεταξύ 2 ελαστικών που χουν παρόμοια απόδοση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠεμ 20 Οκτ 2016, 21:39

Miou έγραψε:
ΔΕΝ ψωνιζουμε λαστιχα με κριτηριο την τιμη ρε αρη
μιλαμε για διαφορα 20€ ? 30€ ?

αμα σε πουλησει το λαστιχο γιατι εβαλες το φθηνο και οχι το καλο
εχει ιδεα ποσα θα πληρωσεις παραπανω ?


δεν λεω οτι τα σ20 δεν ειναι καλα λαστιχα
μην τα μπερδεψουμε τα πραγματα
απλα λεω οτι δεν ειναι καλη ιδεα να ψωνιζεις λαστιχα με κριτηριο οτι ειναι πιο φθηνο

Αλέξανδρε επειδή μιλάμε για τα κορυφαία λάστιχα του είδους που είναι τα 2 παραπάνω, δεν έχει νόημα αυτό που λες ρε συ. Wink Ούτε σημαίνει ότι αν το BRIDGESTONE είναι ακριβότερο είναι και καλύτερο από το ''Χ'' λάστιχο και το αντίστροφο φυσικά.

Από την άλλη ''σχεδόν'' κανένας μας νομίζω και χωρίς να θέλω να θίξω τον οποιοδήποτε, δεν είναι σε θέση να κρίνει απόλυτα για το πιο από τα κορυφαία λάστιχα είναι καλύτερο. Εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ και για αυτό λέω ότι δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα για το πιο από τα 2 αυτά λάστιχα και όχι μόνο, είναι καλύτερο. Αυτά γίνονται μόνο με ειδικές μετρήσεις και από οδηγούς με ειδικές ικανότητες. Οι υπόλοιποι, στην πλειοψηφία τουλάχιστον, απλά σεβόμαστε την άποψή των εμπεριστατωμένων αποτελεσμάτων και πράττουμε ανάλογα.

Εγώ πάντως την άνοιξη που θα αλλάξω πάλι λάστιχα, πραγματικά δεν ξέρω ποιο από τα δύο θα διαλέξω και θα έχω κριτήριο την τιμή και μόνο πάντα ανάμεσα σε αυτά τα λάστιχα, παρά το ότι το S20 έχει αντικατασταθεί από το S21.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠεμ 20 Οκτ 2016, 21:56

aris sr20ve έγραψε:


Ρε συ αφού λέει ο topetwrx ότι τα χει δοκιμάσει και τα 2 και είναι ισάξια. Επιπλέον μου λέει και ο Στράτος να τα βάλω άφοβα (πριν λίγο εκεί ήμουν) και η διαφορά είναι σχεδόν 100 ευρώ. Ήταν να βάλω μεταχειρισμένα και λέω άστο βάλτα καινούρια να πα να γαμ.... Δεν μου περισσεύουν τώρα + ότι θέλω και αλυσιδογράναζα επειγόντως... Οπότε αν τα s20 είναι τόσο καλά όσο λένε γιατί το 100άρικο που γλυτώνω απ τα πιρέλλια να μην το δώσω για αλυσιδογράναζα? Και είμαι και σε μια εποχή, δράμα οικονομικά... Πιο δράμα δεν πάει όμως.

το φθηνοτερο και καλο λαστιχο για 600 ειναι το s21 αδερφε, στα 260-70 τοποθετημενα.
πολλοι φιλοι τα εχουν βαλει σε διαφορα μηχανακια και ολοι λενε τα καλυτερα.

μαλλον θα τα βαλω στην επομενη αλλαγη, γιατι καλα χρυσα τα michelin pp3, αλλα πολυ ακριβα γιαυτο που προσφερουν. στα 270 πιστευω παιζουν χωρις ανταγωνισμο τα s21.

s20 (230-40ευρω) και bt016 (200ε) δε προτεινω σε κανενα με ςς. για αλλα μοτο ναι, υπο καποιες προϋποθεσεις παλι.

προσωπικη αποψη, χωρις παρεξηγησεις (pirellakias ειμαι, rosso corsa I love you ), αλλα πολυ ακριβα για μηχανακι που δουλευεται καθε μερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 08:41

giati re βαγγο το σ20 evo δε παει στο 600 σου?εγω σου λεω αμα το βαλεις θα γουσταρεις.9500χλμ εχω πανω και οκ το χαζοεμπιστευομε ακομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 10:19

aris sr20ve έγραψε:


Ρε συ αφού λέει ο topetwrx ότι τα χει δοκιμάσει και τα 2 και είναι ισάξια

topetwrx έγραψε:

Αλέξανδρε επειδή μιλάμε για τα κορυφαία λάστιχα του είδους που είναι τα 2 παραπάνω, δεν έχει νόημα αυτό που λες ρε συ.  Wink Ούτε σημαίνει ότι αν το BRIDGESTONE είναι ακριβότερο είναι και καλύτερο από το ''Χ'' λάστιχο και το αντίστροφο φυσικά.




το ειχα γραψει αλλα δεν ξερω γιατι δεν το ειδατε

δεν λεω οτι τα σ20 δεν ειναι καλα λαστιχα
μην τα μπερδεψουμε τα πραγματα
απλα λεω οτι δεν ειναι καλη ιδεα να ψωνιζεις λαστιχα με κριτηριο οτι ειναι πιο φθηνο



ΑΛΛΑ αποστολη μην λες οτι το σ20 ειναι το κορυφαιο λαστιχο της βριτζεστονε γιατι θα μας παρουν στο κυνηγη με τις σαμπρελες  
σπορτουρινγκ ειναι το λαστιχο αυτο
το ξερεις το rs10 ?
αυτο ειναι το κορυφαιο της για το μηχανακι μου και του αρη

για την χοντρουλα ισως το σ20-σ21 να ειναι καλυτερο
δεν ξερω δεν εχω οδηγησει μπουσα 1της γενιας με αυτα τα λαστιχα

οπως επισης μην λες οτι δεν μπορει καποιος να καταλαβει τις διαφορες αναμεσα στα κορυφαια ελαστικα


προσωπικα στη χοντρη μαλλον θα εβαζα σπορτουρινγκ
αλλα στου αρη με τιποτα
ειδικα απο την στιγμη που θελει να το κυνηγαει στις στροφες


ολα αυτα βεβαια ξαναγραφω ειναι προσωπικη αποψη
ο καθενας ο,τι γουσταρει κανει και ο,τι γουσταρει βαζει στο μηχανακι του

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 12:13

Αλέξανδρε φυσικά και το διάβασα αυτό που έγραψες. Η κουβέντα ήταν ότι ανάμεσα στα 2 λάστιχα (BRIDGESTONE-PIRELLI) δεν έχω καταλήξει ποιο είναι καλύτερο και ότι θα έπαιρνα το φθηνότερο από τα δύο. Όχι γενικά! Αυτό ήθελα να ξεκαθαρίσω.

Κατά τα άλλα φυσικά και τα λάστιχα που γράφουμε (MICHELIN POWER 3, S21, ROSSO 3 κτλ ) δεν είναι τα κορυφαία αυτών των εταιρειών. Είναι όμως κορυφαία στην κατηγορία τους. Έτσι δεν είναι; Η επόμενη επιλογή μετά δεν είναι γόμες;; Έχω άλλες επιλογές από τα παραπάνω λάστιχα, πέρα από γόμες (δηλαδή ειδικά λάστιχα για πίστα) και αν ναι ποιες είναι; Και εγώ την κυνηγώ στις στροφές, χωρίς όμως να πάω με την ταυτότητα στο στόμα, για αυτό και πάω αποκλειστικά σε ορεινές διαδρομές αποφεύγοντας τα ισιάδια σαν τον διάολο, παρόλο που η HAYABUSA δεν είναι και η καλύτερη ως γνωστό για αυτή τη δουλειά.

Πάντως εγώ με το οδηγικό επίπεδο που βρίσκομαι  προς το παρόν, το οποίο χάλια δεν είναι, χωρίς όμως να είμαι και χεράς, δεν μπορώ να αντιληφθώ ουσιαστικές διαφορές ανάμεσα στα 2 αυτά λάστιχα. Σίγουρα κάποιοι θα μπορούν, αλλά πόσοι να είναι αυτοί; Μιλώ πάντα για σύγκριση ανάμεσα σε ισάξια λάστιχα κατά κάποιο τρόπο και μόνο. Το μόνο που πρόσεξα εγώ είναι λίγο περισσότερο γλίστρημα του PIRELLI στο φρενάρισμα μέσα στην πόλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 13:03

Ρε συ Αλέξανδρε, sport touring είναι τα bt21 που φοράω τώρα... Και το s20 τα ίδια είναι... confused Αν είναι για τουρινγκ μην ασχοληθώ καθόλου. Καλύτερα να βάλω ένα μτχ bt21 ή κάτι d211 που βρήκε ο poulitzer και να μαζέψω κάνα φράγκο να βάλω τα pirellia... Δεν θέλω πάλι τουριγκατο λάστιχο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripperblackdevil
Normal gixxer
Normal gixxer
ripperblackdevil


Άντρας Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Αγωνιζόμενος : αργω ακομη...
Hμερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 14:55

Η pirelli εχει βγαλει προσφορα τα supercorsa bsb με dot του 2014 στα 220-230 με τοποθετηση οπως επισης αν δν κανω λαθος και τα rennsport καπου τοσο εχουν..και τα δυο δν ειναι τουριστικα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 15:15

Ξέρεις καθόλου πού να κοιτάξω? Δεν ξέρω που να ψάξω. Αν ισχύει αυτό που λες κερνάω τα σουβλάκια χωρίς πάτημα... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 15:16

Τα πρώτα Rennsport με τα πιο μετά δυστυχώς δεν έχουν καμία σχέση :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 15:27

aris sr20ve έγραψε:
Και το s20 τα ίδια είναι... confused Αν είναι για τουρινγκ μην ασχοληθώ καθόλου. Καλύτερα να βάλω ένα μτχ bt21 ή κάτι d211 που



τα σ20 ειναι σπορτουρινγκ
σε σχεση με τα ροσο3


μην κανεις ουτε για αστειο συγκριση τα βτ21 που ειναι μονο τουριγνκ (το σπορ το ξεχνας σε αυτα τα λαστιχα)
με τα 211


πραγματικα εχεις βρει 211 σε καλη τιμη και καλη κατασταση και ακομα το συζητας ?
γιατι αυτα καινουργια εχουν περιπου 280ε για τα 1000
ε δεν θα εχουν κανα 10-20ε πιο κατω για το 600?

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 15:30

Δεν τα χω δει. Ο poulitzer τα βρήκε. Αλλα είναι γενικά ότι πιο βαρύ σε λάστιχο και αυτό με κολλάει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 15:32

To bt21 το πα γιατί αυτά φοράω τώρα. Να βρω ένα καλούτσικο με κάνα 50άρικο να το πετάξω πάνω να με βγάλει λίγο καιρό μέχρι να μαζέψω κάνα φράγκο. Αν και τώρα είμαι σε μουντ supercorsa bsb με dot του 2014 στα 220-230 ή τα sc2 του veteran.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 15:42

Miou έγραψε:


τα σ20 ειναι σπορτουρινγκ
σε σχεση με τα ροσο3



Αλέξανδρε έχω μπερδευτεί. confused Τα S20 (EVO τα τελευταία) είχαν ανταγωνιστή τα ROSSO 2 και πλέον έχουν βγει τα νέα μοντέλα και των 2 ελαστικών, S21 & ROSSO 3. Στα συγκριτικά τα σύγκριναν μαζί και ήταν κορυφαία και τα 2. Τελευταία τα BRIDGESTONE τα βγάζανε λίγο καλύτερα. Γιατί τότε τα S20 τα θεωρείς σπορτουρινγκ και τα rosso 3 όχι. Αφού όλα αυτά ανήκουν στην κατηγορία και έχουν την ίδια φιλοσοφία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 15:44

γιατι συμφωνα με τις κουβεντες μου με λαστιχαδες το ροσο 3 ειναι πιο σπορ απο το ροσο2
αρκετα πιο σπορ μου ειπε

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 16:15

Καμία σχέση με το 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripperblackdevil
Normal gixxer
Normal gixxer
ripperblackdevil


Άντρας Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Αγωνιζόμενος : αργω ακομη...
Hμερομηνία εγγραφής : 23/02/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 17:11

Moto racer στο γαλατσι ειχε οταν εψαχνα,αλλα κατεληξα σε 211gp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 17:22

aris sr20ve έγραψε:
To  bt21 το πα γιατί αυτά φοράω τώρα. Να βρω ένα καλούτσικο με κάνα 50άρικο να το πετάξω πάνω να με βγάλει λίγο καιρό μέχρι να μαζέψω κάνα φράγκο. Αν και τώρα είμαι σε μουντ supercorsa bsb με dot του 2014 στα 220-230 ή τα sc2 του veteran.

Αμα περασεις ξανα απο τον Στρατο ρωτα τον για τα δικα μου. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3 - Σελίδα 27 EmptyΠαρ 21 Οκτ 2016, 18:12

Vortex έγραψε:
aris sr20ve έγραψε:
To  bt21 το πα γιατί αυτά φοράω τώρα. Να βρω ένα καλούτσικο με κάνα 50άρικο να το πετάξω πάνω να με βγάλει λίγο καιρό μέχρι να μαζέψω κάνα φράγκο. Αν και τώρα είμαι σε μουντ supercorsa bsb με dot του 2014 στα 220-230 ή τα sc2 του veteran.

Αμα περασεις ξανα απο τον Στρατο ρωτα τον για τα δικα μου. Wink

Τ δικά σου αυτά που έβαλες ή που έβγαλες? Για τα Pirelli τα 3 τα χω πει με το Στρατο. Πολλά τα λεφτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 27 από 37Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32 ... 37  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1
» Τι θα κανατε στη θεση μου????
» Αιγίνιο Σήμερα!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com