Greek GSX-R forum
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος

Πήγαινε κάτω 
+55
Vourk™
teo46
Feelgood
giannis_suzuki
Gixxerm@n
rsv4aprc
magfaria
Zuki
SuzukaK4
krosfala
Darksoul
Vortex
amstaff
gsxrakias
totoulis
greenthing
Chrisk6
JZX-R
potis
amorfotos
theatiss
donkey
Petros-K5
ntontonio
frozen
diam
boutser
skizotix
tsasbi
JIMKO
maiandros9
lust99r
Koyfo
T.R.E
dimmoy
proco
fotis_rizla
ripper
noodles
92_kakos
kontos 750
InSaNeRiDeR
terrorzone
topetwrx
k8 600 kk
maikstain
Billis 1340
zed660
Black Eagle
filippos
busa respect
ΓρηγόρηςΚ2
Miou
achilles_r
ghost
59 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Απρ 2015, 18:44

Εγω δεν κατηγορω κανεναν... Οπως την βρισκει ο καθένας, αλλα εμείς είναι λίγο δύσκολο να μαζευτούμε. Δυστυχώς sorry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Απρ 2015, 21:54

συμφωνω με οσα λετε (δεν ξερω αν θα ερθω στη συναντηση, αναλογα και που θα ειναι, τι λετε για πατρα?) αλλα μην ξεχναμε πως φορουμ οπως το scooterclub και αλλα τετοια, εχουν πολυ περισσοτερα ενεργα μελη απο το δικο μας (ακομα και το cryptonx.gr κανονιζει συναντησεις και γινεται χαος απο παπια), οποτε δε μπορουμε να συγκρινουμε σωστα. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
92_kakos
Normal gixxer
Normal gixxer
92_kakos


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Αλεξ/πολη
Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Hμερομηνία εγγραφής : 22/08/2014

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Απρ 2015, 22:49

kontos 750 έγραψε:
Νικο δεν παιζει κατι... Αλλα το 2013 αν δεν κανω λαθος γραψανε αρκετοι οτι θα κατέβουν  και κανονισαμε στον καραβομυλο εξω απο την Λαμία. Ξεκινησαμε περιπου 16 μηχανακια απο Αθήνα και ο ghost απο καλαματα και απο βόρεια δεν  ηρθε κανεις μονο δυο ππαιδια  απο Θεσσαλία  και ενας απο Λαμία.
Εγω εχω καταλαβει οτι ειμαστε λιγο σκορποχωρι που λενε και στο χωριό  μου και ειναι δυσκολο να μαζευτούμε.
Δυστυχώς  το φορουμ  μας αν και εχει πολλα μέλη  σε ολη την χώρα  δεν μπορούμε να  βγάλουμε ακρη και βαζω και τον εαυτο  μου  μέσα.
Μαζεύονται  απο τα σκούτερ  κλαμπ  και γεμιζει ο δρομος " βαρκες"  lol! lol!  


το πρόβλημα είναι και το οικονομικό πιστεύω στις μέρες μας.....Θα ήταν πολύ ωραία να κάναμε μια Gixxero συνάντηση δεν είναι ότι δεν είμαστε αρκετά μελη οργάνωση θέλει το θέμα και ένα σημείο κομβικό που να μας βολέψει πάνω κάτω όλους παντος εγώ από τους βόρειους αν μοιράσουμε κάπου στην μέση την απόσταση είμαι μέσα αρκεί να κανονιστεί μια ακριβής ημερομηνία.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Απρ 2015, 14:40

οντως δεν μπορουμε να κατηγορησουμε κανεναν...η συναντηση να γινει κι απο κει και περα οσοι μπορουν και θελουν ευπροσδεκτοι... παντως εγω λεω πριν την πανελληνια συναντηση να κανονισουμε μια gixxeroσκουτεροπαπιοβολτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Απρ 2015, 15:50

achilles_r έγραψε:
παντως εγω λεω πριν την πανελληνια συναντηση να κανονισουμε μια gixxeroσκουτεροπαπιοβολτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
good good yioupi yioupi okk okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Απρ 2015, 16:44

ripper έγραψε:
achilles_r έγραψε:
παντως εγω λεω πριν την πανελληνια συναντηση να κανονισουμε μια gixxeroσκουτεροπαπιοβολτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
good good yioupi yioupi okk okk


και εγω μεσα ! μια βαρκιζα για σουβλακια και μπυρες το ψηνω ευκολα με παπια και μικρα να γελασουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Απρ 2015, 16:51

k8 600 kk έγραψε:
ripper έγραψε:
achilles_r έγραψε:
παντως εγω λεω πριν την πανελληνια συναντηση να κανονισουμε μια gixxeroσκουτεροπαπιοβολτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
good good yioupi yioupi okk okk


και εγω μεσα ! μια βαρκιζα για σουβλακια και μπυρες το ψηνω ευκολα με παπια και μικρα να γελασουμε

Και πιο εξω μπορουμε να παμε. Πχ ισθμια για σουβλακια απο την παλια.
Εγω με το παλιο κροσακι που ειχα (50 κυβικα) ειχα παει με παρεα χαλκιδα και απο εκει στα στυρα(νοτια ευβοια). Ειχαμε παει κιατο,επιδαυρο,σουνιο,κορινθο,λειβαδια και δεν θυμαμαι που αλλου. Οι αλλοι ειχαν παπακια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Απρ 2015, 17:40

Το ψήνω και εγώ καιρό τώρα για βόλτα με μικρά...bounce απλά να ανοίγαμε ένα άλλο θέμα να μην μπερδεύονται μεταξύ τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Απρ 2015, 17:53

μεσα κι εγω για τα μικρα...μην με βαλετε ομως να ερχομαι καμια 500ρια χιλιομετρα για να σας συναντησω...καμια επιδαυρο καλα ειναι fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Απρ 2015, 18:03

Δεν έχεις πρόβλημα εσύ! xaxa  
Τι λέτε για Λαμία; (πλάκα κάνω..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotis_rizla
Normal gixxer
Normal gixxer
fotis_rizla


Άντρας Όνομα: : fotis
Τόπος : a8hna-menidi-kalamata
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 257
Αγωνιζόμενος : stis pistes ton dromwn ante k kanan trackday
Hμερομηνία εγγραφής : 03/06/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Απρ 2015, 19:13

παιδες κ εγω μεσα για οπουδιποτε αλλα να βγαλουμε καμια ημερομηνια να αρχισουμε τα παζαρια για την αδεια απο τωρα.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 15 Απρ 2015, 09:14

zed660 έγραψε:
Δεν έχεις πρόβλημα εσύ! xaxa  
Τι λέτε για Λαμία; (πλάκα κάνω..)

Εγω για λαμια ειμαι μεσα.
Με το κλχ ειχα παει βολο.
Ο πατερας μου στα νιατα του ειχε παει στην καβαλα με φλορετα 100 κυβικα.
Το μηλο κατω απο την μηλια θα πεσει...... lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
proco
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 254
Αγωνιζόμενος : oxi
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2014

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 15 Απρ 2015, 17:41

Και εγω μεσα ειμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Απρ 2015, 15:42

Τι λετε για 10/5 η 17/5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Απρ 2015, 13:24

Εγώ επειδή έχω γενικά ένα περίεργο πρόγραμμα, θα περιμένω να αποφασίσετε και ανάλογα την ημερομηνία το μέρος και τον χρόνο μου θα το παλέψω να έρθω! Δυστυχώς σαν βόρειος αποκλείω ότι είναι κάτω από Αθήνα λόγο απόστασης+έξοδα φυσικά. Η καρδιά πάντως θέλει, ο χρόνος όμως αποφασίζει τελευταίος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
dimmoy
Normal gixxer
Normal gixxer
dimmoy


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : χαλκιδα
Αριθμός μηνυμάτων : 153
Αγωνιζόμενος : μπαααα γερασαμε για τετοια.....
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Απρ 2015, 20:58

Μέσα και εγώ, αν δεν υπάρχει κάτι επείγον αναμένω για μέρος και ημερομηνία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Απρ 2015, 19:04

Αντε να ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ και να ΟΡΓΑΝΩΝΟΜΑΣΤΕ σιγα σιγα...... beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Απρ 2015, 19:07

Ρε παιδιά (οι μεγαλύτεροι και εμπειρότεροι κυρίως), βγάλτε 2-3 μέρη στο χάρτη (βόρεια-νότια) και ας κάνουμε ένα δημοψήφισμα να τελειώνουμε. Και όποιος έρθει ήρθε.
Μετά βγάζουμε και μια ημερομηνία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Απρ 2015, 20:15

δεν το κανονιζουμε για τα παλια καλα στεκια στον Μπραλο? για εμενα που ειμαι νοτια ειναι πανω κατω τα ιδια χιλιομετρα με τους
βορειους κι επισης οι αθηναιοι θα κανουν χιλιομετρακια αλλα δεν ειναι και πολυ μακρυα (επειδη παραπονιουνται για τα εξοδα lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Billis 1340
Normal gixxer
Normal gixxer
Billis 1340


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 295
Αγωνιζόμενος : Tuned by T.R.E...
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2014

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Απρ 2015, 20:23

zed660 έγραψε:
Ρε παιδιά (οι μεγαλύτεροι και εμπειρότεροι κυρίως), βγάλτε 2-3 μέρη στο χάρτη (βόρεια-νότια) και ας κάνουμε ένα δημοψήφισμα να τελειώνουμε. Και όποιος έρθει ήρθε.
Μετά βγάζουμε και μια ημερομηνία.

+1 +1 +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Απρ 2015, 21:06

Γαλαξιδι δεν ξέρω κατα πόσο θα βόλευε. Εξαρτάται παντα απο το ποιοι και απο που θα συμμετέχουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Απρ 2015, 21:39

ΜΟΥΣΗΓΕΤΕΣ ΑΚΕΡΣΕΚΟΜΗΔΕΣ ΔΗΛΙΟΙ ΦΩΤΟΔΟΤΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΙ ΣΥΜΦΟΥΡΟΥΜΗΤΕΣ η εξης βλαμενη ερωτηση μου ειναι:
Θελετε να το κανετε αποκλειστηκα με GSX-R ,λογο οτι θα ειναι η πρωτη βολτα επισημη του φορουμ για φέτος?Δε το λεω ειρωνικα και δεκτο, αλλωστε ειναι GIXXER.FORUM.NET και οχι SUZUKI.FORUM.NET
Παντως αν ειναι ολα τα μηχανακια ευπροσδεκτα παραθετω τη παρουσια μου!!!θα χαρω πολυ να με ξεκ.......νε μερικα gixxer στο 'γρηγορο' κομματι της εκδρομουλας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Απρ 2015, 22:09

k8 600 kk έγραψε:
ripper έγραψε:
achilles_r έγραψε:
παντως εγω λεω πριν την πανελληνια συναντηση να κανονισουμε μια gixxeroσκουτεροπαπιοβολτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
good good yioupi yioupi okk okk


και εγω μεσα ! μια βαρκιζα για σουβλακια και μπυρες το ψηνω ευκολα με παπια και μικρα να γελασουμε


Και εγω μεσα ! μια βαρκιζα για σουβλακια και μπυρες το ψηνω ευκολα με παπια και μικρα να γελασουμε [/quote]

Μέσα και εγώ για τέτοια φάση! Πέφτει το καλύτερο γέλιο σε τέτοιες μ@λ@κίες! tongue

ghost έγραψε:
μεσα κι εγω για τα μικρα...μην με βαλετε ομως να ερχομαι καμια 500ρια χιλιομετρα για να σας συναντησω...καμια επιδαυρο καλα ειναι fafoutis
Σιγά μη κωλώσεις! lol!

zed660 έγραψε:
Ρε παιδιά (οι μεγαλύτεροι και εμπειρότεροι κυρίως), βγάλτε 2-3 μέρη στο χάρτη (βόρεια-νότια) και ας κάνουμε ένα δημοψήφισμα να τελειώνουμε. Και όποιος έρθει ήρθε.
Μετά βγάζουμε και μια ημερομηνία.
Μήτσο άλλες χρονιές με τα δημοψηφίσματα δε βγήκε άκρη Rolling Eyes Και η ημερομηνία για κάποιους όπως εμένα είναι πιο βασικό πλέον, γιατί πρέπει να το κανονίσω ένα μήνα πριν με τη δουλειά!

terrorzone έγραψε:
ΜΟΥΣΗΓΕΤΕΣ ΑΚΕΡΣΕΚΟΜΗΔΕΣ ΔΗΛΙΟΙ ΦΩΤΟΔΟΤΕΣ  ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΙ ΣΥΜΦΟΥΡΟΥΜΗΤΕΣ η εξης βλαμενη ερωτηση μου ειναι:
Θελετε να το κανετε αποκλειστηκα με GSX-R ,λογο οτι θα ειναι η πρωτη βολτα επισημη του φορουμ για φέτος?Δε το λεω ειρωνικα και δεκτο, αλλωστε ειναι GIXXER.FORUM.NET και οχι SUZUKI.FORUM.NET
Παντως αν  ειναι ολα τα μηχανακια ευπροσδεκτα παραθετω τη παρουσια μου!!!θα χαρω πολυ να με ξεκ.......νε μερικα gixxer στο 'γρηγορο' κομματι της εκδρομουλας!!!!
Πολλοί στο gixxer δεν έχουν gsxr δεν έχουν καν σουτζουκια! Δε σημαινει όμως ότι ειναι απαγορευτικό να ΄ρθουν! Όλοι οι καλοί χωράνε, άλλωστε πέφτει και η ανάλογη καζούρα! geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Απρ 2015, 22:16

Γαλαξιδι πηγαμε πέρυσι. Φέτος να φηγετε!! Να παμε αλλού!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Απρ 2015, 22:23

louk6 έγραψε:
Γαλαξιδι πηγαμε πέρυσι. Φέτος να φηγετε!! Να παμε αλλού!
Όχι ότι ήταν άσχημα... beer1 αλλά +1 φέτος κάπου διαφορετικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση
» 2η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR
» Πανελλήνια Συνάντηση Gixxer 2014

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com