Greek GSX-R forum
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_l10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_c10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_l10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_c10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_l10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_c10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_l10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_c10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_l10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_c10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_l10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_c10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_l10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_c10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_l10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_c10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_l10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_c10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_l10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_c10Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Γειά χαρά σε όλα τα μέλη

Πήγαινε κάτω 
+13
ripper
amstaff
totoulis
SRADakis
mikeagent
Miou
k_o_s_t_a_s
JIMK7
ghost
zed660
terrorzone
k8 600 kk
StavrosTk
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
StavrosTk
Jr.gixxer
StavrosTk


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2016

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 07 Μάης 2016, 14:41

JIMK7 έγραψε:

Για πες αν δεν βαριεσαι την ιστορια πως εγινε οταν πηγαν να σε κλεψουν τα μουνια neura

H ιστορια ειναι λιγο πολυ η κλασσικη τετοιων περιπτωσεων .... Μια ωραια Δευτερα, στις 3 το πρωι χτυπαει το κινητο απο τον συναγερμο της μηχανης. Ξυπναω και ακουω τον συναγερμο οντως να χτυπαει. Μεχρι να σηκωθω και να βαλω παπουτσια/μπουφαν ο συναγερμος σταματησε να χτυπαει. Σκεφτηκα οτι θα ηταν γατες ... κατεβαινω με την ησυχια μου (συνολο 5-10 λεπτα απο την ωρα που χτυπησε ο συναγερμος). Φτανω στην εξωπορτα και βλεπω απο το τζαμι οτι η μηχανη δεν ειναι στην θεση της .... μονο η κουκουλα της στο εδαφος ... παθαινω ενα τεραστιο σοκ. Ελεγχω το μερος και βγαινω ... βλεπω την γκαραζοπορτα ορθανοιχτη και στις πλακες του εδαφους ... 2 γραμμες (ειχαν σηρει την μηχανη) που οδηγουν στην γκαραζοπορτα ... μου παιρνει 1 λεπτο να συνελθω ... μου ειχαν κοπει τα ποδια και ημουν ετοιμος να βαλω τα κλαματα. Την μηχανη την ειχα ενα μηνα και πληρωνω δοσεις καθε μηνα....οποτε καταλαβαινετε ....

Ανεβαινω πανω λευκος σαν πανι. Καλω το 100 και ταυτοχρονα ελεγχω το GPS ... το βλεπω offline ... λεω αυτο ηταν ... παει η μηχανη. Μιλαω με το 100 ... μου λενε αν δουμε κατι θα σας ειδοποιησουμε ... εκεινη την στιγμη ξαναχτυπαει το κινητο μου ... το GPS εχει μπει οnline ... ενημερωνω την τηλεφωνητρια και με συνδεει απευθειας με το κεντρο της ΔΙΑΣ. Αρχιζω και δινω σε πραγματικο χρονο το στιγμα της μηχανης ... μεσα σε 15-20' εχουν μαζευτει 4 μηχανες και 2 περιπολικα (κι εγω με το αμαξι μου στο ενδιαμεσο) ... ο κλοιος εσφιξε πολυ και τα στενα δεν τους παρειχαν την καλυψη που ηθελαν οποτε ... παρατησαν το (επισης κλεμμενο) ΒΑΝ στο οποιο ειχαν φορτωσει τη μηχανη και εξαφανιστηκαν. Μερικες ωρες μετα και αφου απο την σημανση πηραν αποτυπωματα εγινε διαγνωση των ζημιων που ειχαν προκληθει. Γρατζουνιες στα φαιρνιγκ και κατεστραμενα τα ηλεκτρολογικα (και ο συναγερμος). Τα μονα που ειχαν επιβειωσει ηταν τα 2 disclock της ABUS (το ενα με συναγερμο που ακομα χτυπουσε) και το GPS ...

bomb
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
StavrosTk
Jr.gixxer
StavrosTk


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2016

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 07 Μάης 2016, 14:44

akis750 έγραψε:
kalowhrthes  στο gixxer  geia


totoulis έγραψε:
kalowhrthes σταυρο καλοριζικο το εργαλειο και ποτε ξανα τετοια συναισθηματα.......
πραγματικα πολυ τυχερος βεβαια να λεμε και την αληθεια ασχοληθηκες πηρες οσο περισοτερα μετρα προφυλαξης μπορουσες και τελικα αποζημιωθηκες.ετσι πρεπει να κανουμε ολοι παιδες.....οσο πιο δυσκολη τους φαινεται η δουλεια τοσο πιο πολυ το σκεφτονται......βαλτε καλα πραγματα βαλτε αισθητηρες,προβολεις,καλες κουλουρες εν αναγκη βαλτε ενα ντιβανακι διλπα τωρα που ανεβαινει η θερμοκρασια...........αγανακτησα με τα μουνια απο εκει που κυκλοφορουσα καθημερινα με τη μηχανη τωρα μια φορα το τριμηνο και οσο ξερω οτι ειναι απο φοβο τοσο τρελενομαι.

amstaff έγραψε:
kalowhrthes  στο gixxer  , καλα και ασφαλη χλμ

Ευχαριστώ παιδιά, να είστε καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 07 Μάης 2016, 17:22

StavrosTk έγραψε:
JIMK7 έγραψε:

Για πες αν δεν βαριεσαι την ιστορια πως εγινε οταν πηγαν να σε κλεψουν τα μουνια neura

H ιστορια ειναι λιγο πολυ η κλασσικη τετοιων περιπτωσεων .... Μια ωραια Δευτερα, στις 3 το πρωι χτυπαει το κινητο απο τον συναγερμο της μηχανης. Ξυπναω και ακουω τον συναγερμο οντως να χτυπαει. Μεχρι να σηκωθω και να βαλω παπουτσια/μπουφαν ο συναγερμος σταματησε να χτυπαει. Σκεφτηκα οτι θα ηταν γατες ... κατεβαινω με την ησυχια μου (συνολο 5-10 λεπτα απο την ωρα που χτυπησε ο συναγερμος). Φτανω στην εξωπορτα και βλεπω απο το τζαμι οτι η μηχανη δεν ειναι στην θεση της .... μονο η κουκουλα της στο εδαφος ... παθαινω ενα τεραστιο σοκ. Ελεγχω το μερος και βγαινω ... βλεπω την γκαραζοπορτα ορθανοιχτη και στις πλακες του εδαφους ... 2 γραμμες (ειχαν σηρει την μηχανη) που οδηγουν στην γκαραζοπορτα ... μου παιρνει 1 λεπτο να συνελθω ... μου ειχαν κοπει τα ποδια και ημουν ετοιμος να βαλω τα κλαματα. Την μηχανη την ειχα ενα μηνα και πληρωνω δοσεις καθε μηνα....οποτε καταλαβαινετε ....

Ανεβαινω πανω λευκος σαν πανι. Καλω το 100 και ταυτοχρονα ελεγχω το GPS ... το βλεπω offline ... λεω αυτο ηταν ... παει η μηχανη. Μιλαω με το 100 ... μου λενε αν δουμε κατι θα σας ειδοποιησουμε ... εκεινη την στιγμη ξαναχτυπαει το κινητο μου ... το GPS εχει μπει οnline ... ενημερωνω την τηλεφωνητρια και με συνδεει απευθειας με το κεντρο της ΔΙΑΣ. Αρχιζω και δινω σε πραγματικο χρονο το στιγμα της μηχανης ... μεσα σε 15-20' εχουν μαζευτει 4 μηχανες και 2 περιπολικα (κι εγω με το αμαξι μου στο ενδιαμεσο) ... ο κλοιος εσφιξε πολυ και τα στενα δεν τους παρειχαν την καλυψη που ηθελαν οποτε ... παρατησαν το (επισης κλεμμενο) ΒΑΝ στο οποιο ειχαν φορτωσει τη μηχανη και εξαφανιστηκαν. Μερικες ωρες μετα και αφου απο την σημανση πηραν αποτυπωματα εγινε διαγνωση των ζημιων που ειχαν προκληθει. Γρατζουνιες στα φαιρνιγκ και κατεστραμενα τα ηλεκτρολογικα (και ο συναγερμος). Τα μονα που ειχαν επιβειωσει ηταν τα 2 disclock της ABUS (το ενα με συναγερμο που ακομα χτυπουσε) και το GPS ...

bomb

...Έχω ξυπνήσει πολλές φορές με παρόμοιους εφιάλτες. Σκέφτομαι εσένα που το έζησες κιόλας...αχ και να τους έπιανανννν..! fotia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 07 Μάης 2016, 21:16

StavrosTk έγραψε:
JIMK7 έγραψε:

Για πες αν δεν βαριεσαι την ιστορια πως εγινε οταν πηγαν να σε κλεψουν τα μουνια neura

H ιστορια ειναι λιγο πολυ η κλασσικη τετοιων περιπτωσεων .... Μια ωραια Δευτερα, στις 3 το πρωι χτυπαει το κινητο απο τον συναγερμο της μηχανης. Ξυπναω και ακουω τον συναγερμο οντως να χτυπαει. Μεχρι να σηκωθω και να βαλω παπουτσια/μπουφαν ο συναγερμος σταματησε να χτυπαει. Σκεφτηκα οτι θα ηταν γατες ... κατεβαινω με την ησυχια μου (συνολο 5-10 λεπτα απο την ωρα που χτυπησε ο συναγερμος). Φτανω στην εξωπορτα και βλεπω απο το τζαμι οτι η μηχανη δεν ειναι στην θεση της .... μονο η κουκουλα της στο εδαφος ... παθαινω ενα τεραστιο σοκ. Ελεγχω το μερος και βγαινω ... βλεπω την γκαραζοπορτα ορθανοιχτη και στις πλακες του εδαφους ... 2 γραμμες (ειχαν σηρει την μηχανη) που οδηγουν στην γκαραζοπορτα ... μου παιρνει 1 λεπτο να συνελθω ... μου ειχαν κοπει τα ποδια και ημουν ετοιμος να βαλω τα κλαματα. Την μηχανη την ειχα ενα μηνα και πληρωνω δοσεις καθε μηνα....οποτε καταλαβαινετε ....

Ανεβαινω πανω λευκος σαν πανι. Καλω το 100 και ταυτοχρονα ελεγχω το GPS ... το βλεπω offline ... λεω αυτο ηταν ... παει η μηχανη. Μιλαω με το 100 ... μου λενε αν δουμε κατι θα σας ειδοποιησουμε ... εκεινη την στιγμη ξαναχτυπαει το κινητο μου ... το GPS εχει μπει οnline ... ενημερωνω την τηλεφωνητρια και με συνδεει απευθειας με το κεντρο της ΔΙΑΣ. Αρχιζω και δινω σε πραγματικο χρονο το στιγμα της μηχανης ... μεσα σε 15-20' εχουν μαζευτει 4 μηχανες και 2 περιπολικα (κι εγω με το αμαξι μου στο ενδιαμεσο) ... ο κλοιος εσφιξε πολυ και τα στενα δεν τους παρειχαν την καλυψη που ηθελαν οποτε ... παρατησαν το (επισης κλεμμενο) ΒΑΝ στο οποιο ειχαν φορτωσει τη μηχανη και εξαφανιστηκαν. Μερικες ωρες μετα και αφου απο την σημανση πηραν αποτυπωματα εγινε διαγνωση των ζημιων που ειχαν προκληθει. Γρατζουνιες στα φαιρνιγκ και κατεστραμενα τα ηλεκτρολογικα (και ο συναγερμος). Τα μονα που ειχαν επιβειωσει ηταν τα 2 disclock της ABUS (το ενα με συναγερμο που ακομα χτυπουσε) και το GPS ...

bomb

Νασε καλα που το μοιραστικες μαζι μας okk οσο για τα μ@υνια για να εχουν και κλεμμενο αμαξι ηταν καλα οργανωμενοι neura
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 08 Μάης 2016, 00:52

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 08 Μάης 2016, 04:12

kalowhrthes k παντα τυχερος φιλε γιατι ησουν τυχερος oooyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
StavrosTk
Jr.gixxer
StavrosTk


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2016

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 08 Μάης 2016, 11:17

kostaskr6 έγραψε:
kalowhrthes k παντα τυχερος φιλε γιατι ησουν τυχερος oooyes

thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
StavrosTk
Jr.gixxer
StavrosTk


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2016

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 08 Μάης 2016, 11:18

ripper έγραψε:
kalowhrthes

kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΔευ 09 Μάης 2016, 01:59

kalowhrthes

τυχερος μεσα στη ατυχια ησουν. παλι καλα που το βρηκες. πολυ προσοχη απο δω και περα. το παρκαρεις μονο σε κλειστο γκαραζ και προσεχεις οταν γυρνας σπιτι το βραδυ (δε γυρνας παντα απο το ιδιο δρομο κτλ).

οι μπλε τους ειχανε χασει απο τα ματια τους τους κλεφτες και απλα βρηκανε το βανακι στη μεση του δρομου? γιατι αν τους ειδανε προς τα που πηγανε πολυ κακως δεν τους κυνηγησανε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΔευ 09 Μάης 2016, 10:40

καλα εσυ τωρα περιμενεις να τους κυνηγησουν ?
πλακα θα κανεις ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
StavrosTk
Jr.gixxer
StavrosTk


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2016

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΔευ 09 Μάης 2016, 10:55

vaggelis600 έγραψε:
kalowhrthes

τυχερος μεσα στη ατυχια ησουν. παλι καλα που το βρηκες. πολυ προσοχη απο δω και περα. το παρκαρεις μονο σε κλειστο γκαραζ και προσεχεις οταν γυρνας σπιτι το βραδυ (δε γυρνας παντα απο το ιδιο δρομο κτλ).

οι μπλε τους ειχανε χασει απο τα ματια τους τους κλεφτες και απλα βρηκανε το βανακι στη μεση του δρομου? γιατι αν τους ειδανε προς τα που πηγανε πολυ κακως δεν τους κυνηγησανε.

Οι δράστες παράτησαν το ΒΑΝ σε ένα έρημο στενό και φύγαν. Τους 2 τους είδαν να πηδάν μια μάντρα αλλά μέχρι οι της ΔΙΑΣ να δουν αν υπάρχει κάποιος μέσα στο ΒΑΝ και αν όντως ήταν η μηχανή μέσα, πέρασαν τα κρίσιμα 1-2 λεπτά που χρειάστηκε για να εξαφανιστούν οι δράστες.

Κοιτα, δεν μπορώ να τους κατηγορήσω με την έννοια ότι η κατάσταση είναι ζούγκλα πλέον. Για τα 800 ευρω που παίρνουν τον μήνα και βρίσκουν μπροστά τους το κάθε μαφιόζο που κουβαλάει ένα καλάζνικοφ έτοιμο για όλα, και πολλά κάνουν ... Αν και το πιθανότερο ήταν η μηχανή μου να ήταν "παραγγελία", δεν αποκλείεται να προοριζόταν για χρήση σε ληστεία ή άλλη τρομοκρατική πράξη. Σε αυτές ειδικά τις 2 περιπτώσεις οι δράστες είναι ... γκάνγκστερ κανονικοί. Οπότε τι να πεις τώρα στο παλικάρι της ΔΙΑΣ που έχει ένα πιστόλι και ένα αλεξίσφαιρο για να τα βαλει με πολεμικά πυροβόλα?

Η ανταπόκριση τους πάντως ήταν άμεση και στο κομμάτι της καταδίωξης έκαναν πολύ καλή δουλειά ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΔευ 09 Μάης 2016, 20:39

kalowhrthes Και ποτέ ξανά παρόμοια εμπειρία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
StavrosTk
Jr.gixxer
StavrosTk


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2016

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Μάης 2016, 00:29

Leroy έγραψε:
kalowhrthes Και ποτέ ξανά παρόμοια εμπειρία

thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά χαρά σε όλα τα μέλη   Γειά χαρά σε όλα τα μέλη - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Μάης 2016, 13:31

kalowhrthes στο gixxer και οι εκπλήξεις σου από εδώ και πέρα να είναι μόνο ευχάριστες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γειά χαρά σε όλα τα μέλη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεια χαρα
» Γεια και χαρα
» Γεια χαρα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com