Greek GSX-R forum
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_l10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_c10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_l10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_c10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_l10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_c10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_l10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_c10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_l10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_c10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_l10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_c10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_l10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_c10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_l10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_c10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_l10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_c10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_l10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_c10ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ???

Πήγαινε κάτω 
+20
babis k8
k8 600 kk
maikstain
mistiriodis_tsantakias
giannisK6
lospsi
zlionakis
mpamphs
noodles
krosfala
opoulian
lKiNG
lust99r
kentaurosk8
Miou
bonepeeler
skizotix
spyroszx
[alex]
mikeagent
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ???   ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 EmptyΤετ 05 Απρ 2017, 12:19

Εδω νομιζω θα βγαλετε ακρια
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Active-explain_zps68e32eb3
Εμενα με βοηθησε αρκετα να καταλαβω γιατι και πως ζουν αναμεσα μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ???   ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 EmptyΤετ 05 Απρ 2017, 15:22

lospsi έγραψε:
Τελικά, χτύπησα δαγκάνες από CBR1000RR του 2011!
Ούτως ή άλλως επειδή ήμουν για αλλαγή στα μπροστινά τακάκια, έκανα την αγορά και μαζί με καλύτερο φρένο θα έχω και τακάκια με πολύ περισσότερο ψωμί. Τρόμπα (και νέα τακάκια) προς το παρόν θα περιμένει μιας και ήδη έχω σπρώξει αρκετά λεφτά στο Κ7...

θέλουν και αποστάτες οι δαγκάνες του cbr για να μπούνε στα GSX-R,αν δεν το ξέρεις. 14mm μήκος ,αν θυμάμαι σωστά, για τους δίσκους των 310mm.

εγώ έχω βάλει δαγκάνες ΚΑΙ τρόμπα από cbr με σωληνάκια υψηλής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lospsi
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 68
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2016

ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ???   ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 EmptyΤετ 05 Απρ 2017, 15:33

Το ξέρω, θα ρωτήσω στο γνωστό συνεργείο για σιγουριά...
Ευχαριστώ!

Άντε να δούμε κανά φως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikeagent
Normal gixxer
Normal gixxer
mikeagent


Άντρας Όνομα: : ΜΙΧΑΛΗΣ
Τόπος : ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ
Ηλικία : 30
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Hμερομηνία εγγραφής : 13/04/2016

ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ???   ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 EmptyΤετ 05 Απρ 2017, 22:40

lospsi έγραψε:
Τελικά, χτύπησα δαγκάνες από CBR1000RR του 2011!
Ούτως ή άλλως επειδή ήμουν για αλλαγή στα μπροστινά τακάκια, έκανα την αγορά και μαζί με καλύτερο φρένο θα έχω και τακάκια με πολύ περισσότερο ψωμί. Τρόμπα (και νέα τακάκια) προς το παρόν θα περιμένει μιας και ήδη έχω σπρώξει αρκετά λεφτά στο Κ7...

αδελφέ? πόσο σου στοίχισαν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lospsi
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 68
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2016

ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ???   ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 06 Απρ 2017, 08:16

Καλημέρα φίλε, μου πήγαν 130$ κομπλέ με μεταφορικά και φόρους. Φθηνά είναι αλλά δεν είναι και σε άριστη κατάσταση, έχουν κάτι φθορές. Από τις φώτο τουλάχιστον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lospsi
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 68
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2016

ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ???   ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 EmptyΤετ 26 Απρ 2017, 11:53

Ήρθαν οι δαγκάνες, είναι σε πολύ καλή κατάσταση, λίγο ξεθωριασμένη η μια μόνο. Θα τις τοποθετήσω αύριο (μαζί με αλλαγή τρόμπας από ανάκληση), απλά σκέφτομουν μήπως, μιας και είμαι με τις δαγκάνες στα χέρια, να μπω στο έξοδο να τις κάνω ένα σέρβις. Από το καθάρισμα που τους έκανα, δεν είδα κάτι ιδιαίτερο εκτός από το ότι τα εμβολάκια δεν περιστρέφονταν (οπότε και δεν μπόρεσα να τα καθαρίσω καλά από πίσω).
Τι λέτε, ακούω γνώμες. Κόστος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ???   ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 EmptyΤετ 26 Απρ 2017, 13:05

φυσικα και θα τις καθαρισεις αφου τις εχεις στο χερι
τα εμβολακια πρεπει να περιστρεφουν για να καθαρισουν ή το παλευεις με ενα πανακι

εγω τα ειχα βγαλει τελειως απο τις δαγκανες απλα θελει προσοχη μετα οταν πας να βαλεις τις τσιμουχες μην τις χαλασεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lospsi
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 68
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2016

ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ???   ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ??? - Σελίδα 3 EmptyΤετ 26 Απρ 2017, 18:48

Δεν περιστρέφονταν, τουλάχιστον όσο προσπάθησα. Έκανα και μαλάκια και πέταξα το ένα εμβολάκι έξω,οπότε θα αλλάξω τα τσιμουχάκια για να είμαι ήσυχος. Έξτρα έξοδο αλλά φρένα είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΡΟΜΠΑ Η ΔΑΓΚΑΝΕΣ???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» αποστατες για aftermarket δαγκανες
» Δαγκάνες r1 σε gsxr 1000 k3
» Kαθαρισμα Δαγκανες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com