Greek GSX-R forum
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)

Πήγαινε κάτω 
+21
[alex]
amstaff
FLASKAS
Vortex
kentaurosk8
topetwrx
giannis_suzuki
aris sr20ve
diam
Koyfo
boutser
bonepeeler
gsxr power k8
kontos 750
zed660
christos_drifter
GIXXERAKIAS
Zuki
thomak9
Miou
terrorzone
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΤρι 13 Δεκ 2016, 18:02

ειναι τυχερος και δεν θα γινει σιδερενιος
ενα μικρο σπασιμο εχει μονο στο δεξι χερι

ναι αποστολη ειχε ενα ατυχηματακι μονος του .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΤρι 13 Δεκ 2016, 19:02

Περαστικά ρε Τεό.
Μακάρι να περάσει όσο πιό ανώδυνα γίνεται αυτό που τραβάς.
Θα περάσουμε το πρωί με την Άνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΤρι 13 Δεκ 2016, 21:32

Wtf?!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
diam
Adv. gixxer
Adv. gixxer
diam


Όνομα: : Διαμαντής
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Hμερομηνία εγγραφής : 05/10/2012

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΤρι 13 Δεκ 2016, 21:50

Περαστικα ρε θηριο!
Γρηγορα στα ποδια σου παλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 14 Δεκ 2016, 04:48

terrorzone έγραψε:
εφυγα με 175

Τι σκατά έγινε ρε συ; 175;! Περαστικά το τελευταίο να είναι! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 14 Δεκ 2016, 07:37

Στο παλιο στις ερυθρες καβαλησα το κρασπεδο και πεταξα.τη γλυτωσα ο καργιολης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 14 Δεκ 2016, 08:17

Miou έγραψε:
ειναι τυχερος και δεν θα γινει σιδερενιος
ενα μικρο σπασιμο εχει μονο στο δεξι χερι

ναι αποστολη ειχε ενα ατυχηματακι μονος του .
Από ότι κατάλαβα με 175.... Shocked  Τέλος καλό όλα καλά λοιπόν Θοδωρή και προσοχή σε όλους μας!!


Miou έγραψε:
αυτο που εκανε ο φιλος σου το εχει κανει και δικος μου
να ξερεις οτι μπορουν να το τσεκαρουν,οπως εκαναν και στον δικο μου, και κατεληξε στα δικαστηρια ...

Ναι έχεις δίκιο, φαντάζομαι ότι γίνεται με την ηλεκτρονική ενημέρωση που έχουν πλέον ζωντανά αρκεί όμως να ενημερώνεται το σύστημά τους για τέτοιους λόγους. Θα μου πεις τώρα ότι εδώ σε σταματάνε και σε βάζουν μέσα γιατί τους βγάζει βάση της πινακίδας κυκλοφορίας ότι ο ιδιοκτήτης χρωστά στην εφορία.

Το 2ο δίπλωμα εξυπηρετεί τον φίλο μου για να έχει ένα στο αυτοκίνητο και ένα στην μηχανή, γιατί διαφορετικά θα πρέπει να θυμάται να το κουβαλά μαζί του με κάθε όχημα, κάτι που είναι ένα θέμα, αρκεί βέβαια να μην μπλέξει πουθενά όπως λες σε κάποιο έλεγχο.

Παρόλα αυτά μου κάνει εντύπωση που ζητάνε το δίπλωμα του Θοδωρή, γιατί εμένα για ίδια ακριβώς περίπτωση δεν μου το ζήτησαν, εκτός και αν άλλαξε κάτι. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 14 Δεκ 2016, 22:45

Περαστικά και αγύριστα Terror!!! Αν κρίνω από τα χιλιόμετρα, φτηνά την γλύτωσες.
Όταν με το καλό αναρρώσεις πλήρως, φύγαμε για όμορφη κοντινή ντυμένοι Άι Βασίληδες. santa1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2016, 08:12

Περαστικά και υπομονή....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FLASKAS
Normal gixxer
Normal gixxer
FLASKAS


Άντρας Τόπος : λεωνιδιο αρκαδιας
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Αγωνιζόμενος : στο Λ.Τ.Τ
Hμερομηνία εγγραφής : 14/10/2013

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2016, 09:16

αλακα τερρορ σκεψου και το καλο της υποθεσης !!!!!!!


ουτε χειμερινο μπουφαν θα χρειαστεις ουτε και το διπλωμα στα @@ σου ολα κουφαλα !!!!!

χαχαχαχαχαχαχα

ειπαμε 9 που θα ερθω ξανα θα παμε για καφε πλατια ελευθεριας μαλακα !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sitarimeli.4ty.gr/
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2016, 09:40

Λοιπον έχω κάταγμα στο ιερό οστό, κακώσεις και θλάσεις σε όλη την πλάτη μία θλάση στο σβερκο.σπασμενη οφθαλμικη κοχη.ενα δαχτυλακι σπασμενο στο χερι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2016, 09:46

Ο τυπος στο αμαξι απο πισω ειπε οτι καβαλησε η μπροστα ροδα και μολις περασε η πισω σηκωθηκα 4μ στον αερα εφερα 2 τουμπες και περιμενε καπου να σταματησω .στην αρχη δε σαλευα τιποτα μετα θυμαμε που δε με αφηνε να κοιμηθηθω.μου ειχε ερθει αυτη η γλυκια νταγλα.κια μολις κοιμημουν με ξυπναγε.κουραστηκα θα γραφω καμια μαλακια ειμαι στο κρεβατι του πονου.θα μου βαλουν κηδεμονα αυριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2016, 10:28

Πάλι καλά που έπαθες μόνο αυτά... Όχι απλά τυχερός, υπερτυχερός είσαι. Α... και πες να σου φέρουν μια γραμματέα, ξέρεις με κοντή φουστίτσα και έτσι να της κάνεις σπέλινγκ τα μυνήματά σου στο gixxer... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2016, 11:08

πωωωωω ρε ντοντο.....ετσι τη πατησα και εγω με την παπια της δουλεια...με καμια 60 χλμ βεβαια...
νταλικερης στριβει χωρις φλας και για ν τον αποφυγω φευγω σε κρασπεδο πανω καθετα....10 μετρα εφυγα με 2 τουμπες...εγω μονο διαστρεμα στον αστραγαλο και αυτο γιατι εσκασε η παπια πανω μου και μολωπες παντου...

περαστικα ρε φιλος και παλι.....το μοτο σε τι φαση βρισκετε σε ειπαν??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 15 Δεκ 2016, 14:35

περαστικα και αγυριστα αδερφε, καλη αναρρωση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 17 Δεκ 2016, 16:26

περαστικά ρε τέρρορ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 18 Δεκ 2016, 01:52

terrorzone έγραψε:
Ο τυπος στο αμαξι απο πισω ειπε οτι καβαλησε η μπροστα ροδα και μολις περασε η πισω σηκωθηκα 4μ στον αερα εφερα 2 τουμπες και περιμενε καπου να σταματησω .στην αρχη δε σαλευα τιποτα μετα θυμαμε που δε με αφηνε να κοιμηθηθω.μου ειχε ερθει αυτη η γλυκια νταγλα.κια μολις κοιμημουν με ξυπναγε.κουραστηκα θα γραφω καμια μαλακια ειμαι στο κρεβατι του πονου.θα μου βαλουν κηδεμονα αυριο

Μόνο και μόνο από την περιγραφή, απίστευτο!!!! Περαστικά ρε συ, τι να πω θα μπορούσε να είναι και χειρότερα οπότε πάλι καλά να λες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΤρι 20 Δεκ 2016, 15:43

Περαστικα και γρηγορα παλι ορθιος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΤρι 20 Δεκ 2016, 22:10

ωωω ρε παλικαρε! περαστικα και ποτε ξανα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 23 Δεκ 2016, 13:59

Περαστικα και αγυριστα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 02 Ιαν 2017, 16:49

περαστικα και αγυριστα αγορινα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 06 Ιαν 2017, 13:12


Πανε και οι εκδρομουλες ,πανε ολα!!!!!!
Μου τραβηξε ενα φιλαρακι και ξενερωσα πιο πολυ.
Παντως ρε παιδια οπου εχω σπασει ειναι εκει που δεν εχει κοκκαλα το νταινιζ.με εσωσε πιστευω.
Και το κρανος το λυτο.τωρα εχω σπασει την οφαλμικη κοχη αλλα δε ξερω αν ηταν καλυτρα η χειροτερα που το ειχα λυτο....σημερα που ειμαι λιγο καλυτερο σκεφτομαι πολλα παραξενα πραγματα....γιατι πως αν .....
Παντως η αληθεια ειναι με 175 στο παλιο δεκεμβρη βραδυ ...ε ειναι μαλακια να προσπερνας με 175 οσο και να βιαζεσε για το Α ή Β λογο.Αλλα εμαθα οτι τσακιστει πολυς κοσμος .διασταυρωση για Ερυθρες.δεν εχει φως δεν εχει τιποτα.ενα κρασπεδο με ταμπελα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 06 Ιαν 2017, 20:21

Πωωωωωωωω Shocked Shocked Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 07 Ιαν 2017, 10:27

koyfo o γιατρος μου λεει οτι λεω μσλσκιες οτι εφυγα με 175 για αυτα που εχω παθει.μου λεει κουνηθηκε η κεφαλα σου και δε θυμασε.ελα ομως που το μονο που θυμαμε ειναι το κοντερ γιατι κολησε η μαπα μου.βασικα το μονο που θυμαμε ειναι ενα 175 πορτοκαλι μαλιστα.χχαχααχαχα.και ενα οχι ρε πουστη μου.βασικα το στουκι ηταν φαση
μολις εχεις προσπερασει απο αριστερα το αυτοκινητο και εχεις αρχησει και τραβας λιγο δεξια να μπεις στο κεντρο της λωριδας.ελα που τα μουνοπανα εχουυν ενα τσιμεντενιο κρασπεδο με μια ταμπελα πανω και το τσιμεντο βγαινει σχεδον πανω στο δρομο.στην ουσια δηλαδη φανθτασου να ανεβηκες ενα πεζοδρομιο σε ευθεια με 175 επιταχυνωμενα.περα απο τις ζαντες τα λαστιχα και το ξεκρεμασμα της αλυσιδας,το ξεκολησε το ψαλπιδι.εξου και το ντεποζιτο μοτερ λαιμοι ψυγιο δεν εχει τιποτα.εφαγε ολη τη δυναμη οριζοντια και μετα εσπασε στο πλαι που εσκασε.
εγω τωρα ρε παιδια σορρυ που σας πρηζω αλλα ειμαι 23 μερα στο κρεβατι ανασκηλα και δε μπορω αλλο .θελω να επικοινονησω με αλλο ον απο το ανθρωπινο ειδος.....
τι επαθα.
εσπασα το μικρο δεξι δαχτυλακι.εβγαλα και το γυψο μονος μου σθημερα.δε παει να γαμηθει δε μπορουσα αλλο.επαθα καταγμα στη οθαλμικη κοχη.σημερα που μιλπαμε μετα απο 2 εξετασεις ειναι τελειως κομπε.μονο σα να εχω φαει μπουκετο σπο το τσατσενκο ειμαι.κατι γρατζοθνιες στη κεφαλα μου.μου χαλασε η προσοψη.
εκει που τη πατησα και ειναι λιγο σοβαρο επαθα κατγμα σε 2 σπονδυλους.θ11 και Θ12.
Και πιστευω δε θα χα παθει ουτε αυτο αλλα θυμαμε οτι ειχα ενα abus στη τσαντα πλατης που φοραγα και πρεπει αυτο να μου την εκανε.αλλα δεν ειμαι σιγουρος αμα το ειχα μαζι.παντως παιδια dainese kai παλι dainese.o gιατρος μου ειπε να αναψω 147 κερια και να γινω χριστιανος ειμαι αμα δεν ειμαι....
ευχαριστω που με ακουσατε....οοοουφ μου εφηγε ενα βαρος....
ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ
5 + σημερα και παιζουν μεγαλες πιθανοτητες να σηκωθω με ναρθηκα και πατεριτσες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 07 Ιαν 2017, 10:31

Ευτυχώς είσαι καλά και τραβάς εσύ το βίντεο και δεν τραβάνε άλλοι εσένα. Όλα τα υπόλοιπα να χαμε να λέγαμε... Μόλις είσαι καλύτερα θα κανονίσουμε για μπυρίτσα. Θα πάρουμε και Miou και θα ρθούμε να τρίψουμε το πονεμένο σου κορμί με λάδια και έτσι... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Δερματινα Μπουφαν
» Μπουφαν με αερόσακο!
» δερματινο μπουφαν

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com