Greek GSX-R forum
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_r10 
JIMK7
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_r10 
nasos-v
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_r10 
T.R.E
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_r10 
k8 600 kk
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_r10 
kostaskr6
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_r10 
κολτρέϊν
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_r10 
Leroy
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_r10 
ripper
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Poll_r10 

 

 Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.

Πήγαινε κάτω 
+12
Leroy
Black Eagle
ktm_21
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
valentinosgsxr
crockh2001
kentaurosk8
JIMK7
maikstain
giorgostam
Lelos69
asteri
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
asteri
Normal gixxer
Normal gixxer
asteri


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 75
Αγωνιζόμενος : Θα ηθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 08/05/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΔευ 19 Οκτ 2009, 19:09

Σκεφτομαι να βαλω αυτη την αναδιπλουμενη βαση πινακιδας. http://www.lptmotomania.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=112&products_id=254 Εχει βαλει κανεις παρομοια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/asterios74
Lelos69
Normal gixxer
Normal gixxer
Lelos69


Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Αγωνιζόμενος : ναι στανταρ....
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 03 Φεβ 2010, 17:21

Ψαχνω και εγω να βαλω τετοιο μηχανισμο.Τι εκανες τελικα?Το συγκεκριμενο ψιλοακριβο μου φαινεται παντως.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgostam
Normal gixxer
Normal gixxer
giorgostam


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : Ξανθη
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Αγωνιζόμενος : ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 18/09/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 03 Φεβ 2010, 20:22

asteri έγραψε:
Σκεφτομαι να βαλω αυτη την αναδιπλουμενη βαση πινακιδας. http://www.lptmotomania.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=112&products_id=254 Εχει βαλει κανεις παρομοια?

πο ποοοο!!!τι μου λες τορα πολυ καλο ακριβο αλλα αξιζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asteri
Normal gixxer
Normal gixxer
asteri


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 75
Αγωνιζόμενος : Θα ηθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 08/05/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 03 Φεβ 2010, 20:59

Lelos69 έγραψε:
Ψαχνω και εγω να βαλω τετοιο μηχανισμο.Τι εκανες τελικα?Το συγκεκριμενο ψιλοακριβο μου φαινεται παντως.....
Ψηνομουν πολυ να βαλω αυτην αλλα βλεπεις ειναι λιγο ακριβη και δεν ηξερα αν αντεχουν απο τις δονησεις.Τελικα εβαλα μια rizoma αναδιπλουμενη που την ανοιγοκλεινεις με αλενακι και ειναι πολυ σταθερη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/asterios74
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 03 Φεβ 2010, 22:56

πολυ καλη φαση.το επσαχνα απο καιρο αλλα δεν το εβρισκα.το ειχα προτοακουσει σε εναν απο τη κυπρο ελεγε οτι δεν ειχε προβληματα.(δεν ξερω αν ειναι η ιδια μαρκα)αξιζει ομωσ ειναι πολλα τα λεφτα.(βεβαια ειναι πολλα περισοτερα τησ κλησης).απο τοτε που εβαλα την χειροκινητη δεν την εχω κλισει ποτε και αναροτιεμε συνεχεια ποτε θα μου ερθει το αυτογραφο σπιτι.οποτε στο καινουριο μοτο θα την βαλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 03 Φεβ 2010, 23:21

Υπαρχουν κατι αλλες πιο καλες που δεν ειναι αναδιπλουμενες αλλα συρταρωτες και μπαινουν μεσα στην ουρα file

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 10p7ousΑναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Icnsl4Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 2dhxn3kΑναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 2lbdx0jΑναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 03 Φεβ 2010, 23:24

θα βοηθαγε πολυ αν εβρισκες κ μια φωτο να καταλαβουμε πια λες.(αν δε σου κανει κοπο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 03 Φεβ 2010, 23:29

maikstain έγραψε:
θα βοηθαγε πολυ αν εβρισκες κ μια φωτο να καταλαβουμε πια λες.(αν δε σου κανει κοπο)

Μου την ειχε δειξει παλια ενας φιλος σε ενα Ελληνικο περιοδικο sorry

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 10p7ousΑναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Icnsl4Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 2dhxn3kΑναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 2lbdx0jΑναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 03 Φεβ 2010, 23:33

τι να πω δεν την ξερω.ηλεκτρικη?η απλα επρεπε να κατεβεις απτο μοτο κ να την συρταροσεισ εσυ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 03 Φεβ 2010, 23:34

maikstain έγραψε:
τι να πω δεν την ξερω.ηλεκτρικη?η απλα επρεπε να κατεβεις απτο μοτο κ να την συρταροσεισ εσυ?

Ηλεκτρικη Very Happy

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 10p7ousΑναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Icnsl4Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 2dhxn3kΑναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 2lbdx0jΑναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 03 Φεβ 2010, 23:46

αδερφε με τη bysa για ριξε μια ματια σαυτην,τσεκαρε κ τιμη >http://www.trydeal.com/ Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lelos69
Normal gixxer
Normal gixxer
Lelos69


Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Αγωνιζόμενος : ναι στανταρ....
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΠεμ 04 Φεβ 2010, 01:38

maikstain έγραψε:
αδερφε με τη bysa για ριξε μια ματια σαυτην,τσεκαρε κ τιμη >http://www.trydeal.com/ Mad

Το εχω βρει και εγω το συγκεκριμενο site,μου το συστησε ατομο που την εχει παρει την κατασκευη.Μιλησα και μαζι τους και ειπαν οτι φτανει σε 7-14 εργασημες μερες.159 δολλαρια πρεπει να ειναι κοντα στα 115 ευρω αν δεν κανω λαθος.Βεβαια,αλλο παλικαρι που την εψαξε και αυτος την δουλεια ειπε οτι τα γραναζακια που εχει ο μηχανισμος του συγκεκριμενου site ειναι πλαστηκα(αρα ευαισθητα).Μου σφυριξαν και κατι απο Ελλαδα μερια αλλα αν δεν τσεκαρω δεν μπορω να πω τπτ. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΠεμ 04 Φεβ 2010, 11:37

Πολύ γκουμούτσα όμως.... εδώ μια απλή valter moto βαζουμε και είναι κακάσχημο... άχχχ αυτοί οι μπατσέοι να μην μας κυνηγούσανε... άκωλο θα το χα συνέχεια... (εγώ και όλος ο πλανήτης) Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
crockh2001
Normal gixxer
Normal gixxer
crockh2001


Άντρας Όνομα: : Χαρης
Τόπος : Xανιά
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 332
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΠεμ 04 Φεβ 2010, 11:40

kentaurosk8 έγραψε:
Πολύ γκουμούτσα όμως.... εδώ μια απλή valter moto βαζουμε και είναι κακάσχημο... άχχχ αυτοί οι μπατσέοι να μην μας κυνηγούσανε... άκωλο θα το χα συνέχεια... (εγώ και όλος ο πλανήτης) Smile
Kατεβα Κρητη file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΠεμ 04 Φεβ 2010, 11:49

crockh2001 έγραψε:
kentaurosk8 έγραψε:
Πολύ γκουμούτσα όμως.... εδώ μια απλή valter moto βαζουμε και είναι κακάσχημο... άχχχ αυτοί οι μπατσέοι να μην μας κυνηγούσανε... άκωλο θα το χα συνέχεια... (εγώ και όλος ο πλανήτης) Smile
Kατεβα Κρητη file

Τρείς χρονιές σερί ήμουν κάτω για καλοκαιρινές διακοπές και θυμάμαι πολύ καλα... χαχαχαχα
Μια χαρούλα είστε κάτω Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΠεμ 04 Φεβ 2010, 14:09

Για να πω την αμαρτια μου, εμενα μου αρεσει η μαμα βαση πινακιδας σαν σχεδιασμος και δεν θα την αλλαξω ποτε στο Κ7 μου. Αυτο που με χαλαει ομως ειναι το μεγεθος της πινακιδας...πού οι παλιες καλες πινακιδες που χωρουσαν στην χουφτα μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lelos69
Normal gixxer
Normal gixxer
Lelos69


Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Αγωνιζόμενος : ναι στανταρ....
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΠεμ 04 Φεβ 2010, 14:13

valentinosgsxr έγραψε:
Για να πω την αμαρτια μου, εμενα μου αρεσει η μαμα βαση πινακιδας σαν σχεδιασμος και δεν θα την αλλαξω ποτε στο Κ7 μου. Αυτο που με χαλαει ομως ειναι το μεγεθος της πινακιδας...πού οι παλιες καλες πινακιδες που χωρουσαν στην χουφτα μας!

Ε για να γινουν λιγο πιο κουκλακια μωρε!!!!!!!! 8) (και να μαστε μαι νομιμοι) Εχεις πινακιδα-πορτα ντουλαπας ε? Πλεον δεν ειναι και τοσο μεγαλες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΠεμ 04 Φεβ 2010, 20:36

crockh2001 έγραψε:
kentaurosk8 έγραψε:
Πολύ γκουμούτσα όμως.... εδώ μια απλή valter moto βαζουμε και είναι κακάσχημο... άχχχ αυτοί οι μπατσέοι να μην μας κυνηγούσανε... άκωλο θα το χα συνέχεια... (εγώ και όλος ο πλανήτης) Smile
Kατεβα Κρητη file
Εδω και χρονια δεν ασχολουνται με τους ''κωλους'' μας στην Καστορια αλλα παρηγγειλα τελικα μια αναδηπλουμενη βαση της BARACCUDA για να εχω το κεφαλι μου υσηχο!!!
Κυριως γιατι την πινακιδα την εχω διπλωμενη (στην κυριολεξια) και κατω απο το μονοσελο!!
ΚΑΝΓΚΟΥΡΑΣ.... Δεν λεει What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΠεμ 04 Φεβ 2010, 23:34

Lelos69 έγραψε:
valentinosgsxr έγραψε:
Για να πω την αμαρτια μου, εμενα μου αρεσει η μαμα βαση πινακιδας σαν σχεδιασμος και δεν θα την αλλαξω ποτε στο Κ7 μου. Αυτο που με χαλαει ομως ειναι το μεγεθος της πινακιδας...πού οι παλιες καλες πινακιδες που χωρουσαν στην χουφτα μας!

Ε για να γινουν λιγο πιο κουκλακια μωρε!!!!!!!! 8) (και να μαστε μαι νομιμοι) Εχεις πινακιδα-πορτα ντουλαπας ε? Πλεον δεν ειναι και τοσο μεγαλες...

Ευτυχως δεν εχω εκεινη την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ που βγηκε σε μεγεθος κολλας Α4 για κανα χρονο. Εχω την συνιθησμενη μεγαλη πινακιδα που βγαινει και σημερα. Αυτη που νοσταλγω ομως ειναι αυτη που ειχαν τα μηχανακια μεχρι το 2004 (αν θυμαμαι καλα) και η οποια ηταν σαν τις σημερινες αλλα ελειπε ολη η πλαινη πλευρα που τωρα εχει το σημα της ευρωπαικης ενωσης....μινι δηλαδη!

Εχω πληρωσει πολλα προστιμα για παραποιημενη ή καθολου πινακιδα εδω στην θεσσαλονικη και αποφασισα πλεον να ειμαι εντελως νομιμος. Η αναδιπλουμενη ηλεκτρικη βαση μου αρεσε παρα πολυ αλλα την βρισκω και πολυ ακριβη γι αυτο που ειναι. Δηλαδη ενας τηλεχειρισμος μ εναν δεκτη κι ενα σερβομοτερ κοστιζουν στην αγορα περιπου στα 50 ευρω...αντε κι αλλα 50 για την κατασκευη, παμε στα 100.Τα αλλα 120 ευρω που ζηταει ο "καλλιτεχνης" τί ειναι...πνευματικα δικαιωματα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ktm_21
Normal gixxer
Normal gixxer
ktm_21


Άντρας Όνομα: : ALEX
Τόπος : ATHINA
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 282
Αγωνιζόμενος : MPA OXI AKOMH :P
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤρι 09 Φεβ 2010, 19:42

Λοιπον παιδες βρηκα την πινακιδα την συγκεκριμενη απο το site στο εξωτερικο! O εμπορος που τις πουλαγε εδω εχει κλεισει πλεον!

Οποιος ενδιαφερεται ας μου πει γιατι μαλλον θα παιχτει μαζικη παραγγελια οποτε θα καταφερουμε και καλυτερη τιμη!

Ανεμενουμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤρι 09 Φεβ 2010, 21:29

ΓΙΑ ΠΙΑ ΜΙΛΑΣ ΑΔΕΡΦΕ ΚΑΙ ΤΙ ΤΙΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤρι 09 Φεβ 2010, 21:37

Επειδη εγω δεν εμπιστευομουν αυτες που κυκλοφρουν στο εμποριο... Εκανα πατεντα και ιδου η φωτο... ανοιγοκλεινομενη ειναι! Την εχω εδω και 1 χρονο ετσι και κανενα προβλημα! file [img]Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Dsc00006x.th[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤρι 09 Φεβ 2010, 21:42

EINAI ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ?ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΥΛΕΚΤΡΙΚΗ ΨΑΧΝΟ ΕΓΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤρι 09 Φεβ 2010, 21:47

Παράθεση :
EINAI ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ?ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΥΛΕΚΤΡΙΚΗ ΨΑΧΝΟ ΕΓΩ.

Οχι δεν ειναι ηλεκτικη, αλλα αν φτιαξεις κατι αντιστοιχο μπορεις ευκολα με ντιζα περνοντας την απο την τρυπουλα που εχει για το λαμπακι της πινακιδας να την ανοιγοκλεινεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. EmptyΤετ 10 Φεβ 2010, 06:46

ktm_21 έγραψε:
Λοιπον παιδες βρηκα την πινακιδα την συγκεκριμενη απο το site στο εξωτερικο! O εμπορος που τις πουλαγε εδω εχει κλεισει πλεον!

Οποιος ενδιαφερεται ας μου πει γιατι μαλλον θα παιχτει μαζικη παραγγελια οποτε θα καταφερουμε και καλυτερη τιμη!

Ανεμενουμε....

Καλημερα,
Για τι τιμη δηλαδη μιλαμε? Ετσι πανω κατω, παντος εγω ψηνομαι για μια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
 
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» βαση πινακιδας
» Βάση πινακίδας
» Βαση πινακιδας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com