Greek GSX-R forum
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_l10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_c10Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.

Πήγαινε κάτω 
+12
Leroy
Black Eagle
ktm_21
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
valentinosgsxr
crockh2001
kentaurosk8
JIMK7
maikstain
giorgostam
Lelos69
asteri
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ktm_21
Normal gixxer
Normal gixxer
ktm_21


Άντρας Όνομα: : ALEX
Τόπος : ATHINA
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 282
Αγωνιζόμενος : MPA OXI AKOMH :P
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 EmptyΤετ 10 Φεβ 2010, 11:36

Kalhmera file mou ! Sorry kai gia ta greeklish alla to pc sthn doyleia den exei ellhnikous xarakthres! Milame gia peripou 150 lires an thymamai kala prepei na bw na to koitaksw kai twra den exw proxeirh thn diefthinsh edw.
Pantws exoume steilei mail kai perimenoume apanthsh gia to poso kalyterh timh mporoume na epityxoume. Otan tha exw nea tha postarw edw....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 EmptyΤετ 10 Φεβ 2010, 11:41

Δηλαδη 170 ευρο περιπου! Για μαθε να δουμε ποσο θα μας το αφησει... Σ'ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
panos1313
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 109
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 02 Μαρ 2010, 23:21

Τελικα τι γινεται? Εχω διαβασει σχεδον ολα τα ελληνικα φορα μοτοσυκλετας (:P) και ακομα δεν εχω βρει καποια αναδιπλουμενη βαση πινακιδας (με τηλεχειριστηριο η με διακοπτη) η οποια σιγουρα θα δουλευει.


Μπορει καποιος να προτεινει καποια βαση πινακιδας gia gsxr 600 k8/9/10 μεχρι 150 euro ας πουμε που θα κανει τη δουλεια της? (καποιο αλλο παιδι σε αλλο θρεντ στο παρων φορουμ, αγορασε μια αλλα το μοτερακι ειναι αδυναμο:X)

Ειναι κριμα να μην μπορω να βρω καποια γιατι για μενα ειναι η καλυτερη επενδυση μετα την αγορα του προστατευτικου εξοπλισμου. Ομορφαινει το μηχανακι πολυ και κανεις και γρηγορα αποσβεση . Ειναι κοροιδια δηλαδη να φας καμια κληση απο ρανταρ επειδη πηγαινες με 150 και το οριο στα 120 η κατι παρομοιο :X
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Νοε 2011, 13:48

ktm_21 έγραψε:
Λοιπον παιδες βρηκα την πινακιδα την συγκεκριμενη απο το site στο εξωτερικο! O εμπορος που τις πουλαγε εδω εχει κλεισει πλεον!

Οποιος ενδιαφερεται ας μου πει γιατι μαλλον θα παιχτει μαζικη παραγγελια οποτε θα καταφερουμε και καλυτερη τιμη!

Ανεμενουμε....

τέτοια πινακίδα έχει το δικό μου που έχει πρώτη άδεια τέλος του 2006 είχε βγει η πινακίδα στην δράμα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό κ επειδή το πήρα μεταχείρα το μότο και μου φάνηκε περίεργο που έχει τέτοια πινακίδα πήρα τηλέφωνο στον σφακιανάκη κ μου είπε οτι ο αριθμός πλαισίου είναι 600 κ7 (μαύρο ματ) κ την έχει δεί την πινακίδα κ φίλος μου αστυνομικός είναι νόμιμη κανονικά δεν ξέρω τι έκανε ο προηγούμενος κάτοχος με το θέμα αυτό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakou636
Normal gixxer
Normal gixxer
lakou636


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Νοε 2011, 16:26

ειχα παρει μια απο εβαυ απο περιεργεια
κανενα 30 ευρω αν θυμαμαι καλα.
το κακο ηταν οτι δουλευε με ηλεκτρομαγνητη και οχι με σερβομοτερ(οταν ειχε ρευμα αναπιπλωνε ,οταν εκλεινεσ τον διακοπτη επεστρεφε στην θεση του).
δεν την εβαλα γιατι φοβομουν μην τραβαει πολυ ρευμα και εχω κανενα θεμα.
θυμαμαι οτι απο ποιοτητα κατασκευησ ηταν πολυ σκατα,αλλα μπορουσεσ να κρατησεισ τον ηλεκτρομανητη και να αντιγραψεισ το σχεδιο με πιο καλο σιδερο.(πιο ακαμπτο). θα ψαξω μηπωσ βρω λινκ και αν ειναι θα ποσταρω λινκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakou636
Normal gixxer
Normal gixxer
lakou636


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Νοε 2011, 16:32

ενα προχειρο που ειδα

http://www.ebay.co.uk/itm/FLIP-LICENSE-PLATE-HOLDER-FLIPPER-HIDE-NUMBER-FENDER-ELIMINATOR-NO-TOLL-TICKETS-/300613451568?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45fdf53f30#ht_4231wt_1139

μην κολησετε στισ στριγκιεσ.
κατεβειτε παρακατω να δειτε την βαση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
artakos2
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : sakis
Τόπος : giannitsa
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.   Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 31 Δεκ 2011, 20:15

παιδια για πιτε μου βρικατε τιποτα καλο αν ναι στειλτε μ το λινκ σε μηνυμα ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αναδιπλουμενη βαση πινακιδας ηλεκτρικη.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» βαση πινακιδας
» Βάση πινακίδας
» Βαση πινακιδας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com