Greek GSX-R forum
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_r10 
JIMK7
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_r10 
nasos-v
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_r10 
T.R.E
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_r10 
kostaskr6
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_r10 
Leroy
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_r10 
ripper
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Poll_r10 

 

 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....

Πήγαινε κάτω 
+41
fotis_rizla
T.R.E
kontos 750
nikosath
ENDURASX
mistiriodis_tsantakias
pelopidas
Darksoul
boutser
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
tzortzinos
jimk
giXXXer
proarm
tasos1984
ripseventh
dimdoc
Miou
alfa156
kostaskr6
k6 black
sporoskaterini
Leroy
stavrosrodo
STELIOS
andreasarxo
vagos gixxer
maikstain
JIMK7
gsxr1000nitro
papagym
hlias13
valentinosgsxr
DimSTriple
AggelosK8
riderspower
teo46
gat0s
nktr
1ndianos
gsxrrrr respect!
45 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gsxrrrr respect!
Jr.gixxer
gsxrrrr respect!


Άντρας Όνομα: : JERRY
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Αγωνιζόμενος : ΓΙΑ ΕΥΡΩ!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 09:59

ΣΥΜΦΟΡΙΤΕΣ ΕΧΕΙ ΞΕΣΠΑΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ DUC@TI (ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ...)
ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΕ ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΠΩΣ ΕΝΑ 1098 ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ , ΦΙΛΤΡΑ , ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ 175 HP KAI 13 ΚΙΛΑ ΡΟΠΗ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΓΛΩΣΣΑ ΠΩΣ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ Shocked ... ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ GSXR ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ 1098...
ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΠΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ ΣΤΟΥ ΚΟΛΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ''ΣΚΛΗΡΟ'' ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ 164,5HP KAI 10.8ΡΟΠΗ
ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΜΟΝΗ - ΦΙΛΤΡΟ - JOSHIMURA BOX - ΑΝΤΙΚΟΦΤΗ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ DUC@TI (ΦΡΕΝΑ BREMBO - OHLINS - ΜΑΡΚΕΖΙΝΙ - ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ) ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ GSXR ΑΞΙΑΣ 18.000€-25.000€ ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ...
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΣΩ polybolo ΩΣΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ , ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ????
respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
1ndianos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
1ndianos


Όνομα: : παναγιωτης
Τόπος : αθηνα...
Αριθμός μηνυμάτων : 603
Αγωνιζόμενος : dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:04

gsxrrrr respect! έγραψε:
ΣΥΜΦΟΡΙΤΕΣ ΕΧΕΙ ΞΕΣΠΑΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ DUC@TI (ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ...)
ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΕ ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΠΩΣ ΕΝΑ 1098 ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ , ΦΙΛΤΡΑ , ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ 175 HP KAI 13 ΚΙΛΑ ΡΟΠΗ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΓΛΩΣΣΑ ΠΩΣ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ Shocked ... ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ GSXR ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ 1098...
ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΠΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ ΣΤΟΥ ΚΟΛΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ''ΣΚΛΗΡΟ'' ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ 164,5HP KAI 10.8ΡΟΠΗ
ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΜΟΝΗ - ΦΙΛΤΡΟ - JOSHIMURA BOX - ΑΝΤΙΚΟΦΤΗ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ DUC@TI (ΦΡΕΝΑ BREMBO - OHLINS - ΜΑΡΚΕΖΙΝΙ - ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ) ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ GSXR ΑΞΙΑΣ 18.000€-25.000€ ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ...
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΣΩ polybolo ΩΣΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ , ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ????
respekt

πες του να πατε κοντρα απο δω μεχρι την θεσσαλονικη,και να δουμε αν θα γυρισει!!!!χαχαχα χα χαχα χα oraios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrrrr respect!
Jr.gixxer
gsxrrrr respect!


Άντρας Όνομα: : JERRY
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Αγωνιζόμενος : ΓΙΑ ΕΥΡΩ!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:10

ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ....ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΠΡΙΝ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ...ΚΑΙ ΟΠΟΙΟ ΑΝΤΕΞΕΙ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:14

1ndianos έγραψε:

πες του να πατε κοντρα απο δω μεχρι την θεσσαλονικη,και να δουμε αν θα γυρισει!!!!χαχαχα χα χαχα χα oraios

μακριά το πας ....μεγάλο στόχο βάζεις ρε μάστορα.... eleison

τέζα, από εδώ μέχρι Σείριο ..... έχει και express service εκεί, να μην ταλαιπωρηθεί το παλικάρι... fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:14

Τι θελει τωρα??
Να του πω ποσες φορες εχει κολησει γνωστου αγωνιζομενου το μοτερ(εχει λιωσει το παλικαρι να βαζει το χερι στην τσεπη)
Θα καραφλιασει.
Καλα μηχανακια αλλα (οχι για βολτα και καφε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:17

nktr έγραψε:
1ndianos έγραψε:

πες του να πατε κοντρα απο δω μεχρι την θεσσαλονικη,και να δουμε αν θα γυρισει!!!!χαχαχα χα χαχα χα oraios

μακριά το πας ....μεγάλο στόχο βάζεις ρε μάστορα.... eleison

τέζα, από εδώ μέχρι Σείριο ..... έχει και express service εκεί, να μην ταλαιπωρηθεί το παλικάρι... fafoutis


fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis okk okk okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:18

gsxrrrr respect! έγραψε:
ΣΥΜΦΟΡΙΤΕΣ ΕΧΕΙ ΞΕΣΠΑΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ DUC@TI (ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ...)
ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΕ ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΠΩΣ ΕΝΑ 1098 ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ , ΦΙΛΤΡΑ , ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ 175 HP KAI 13 ΚΙΛΑ ΡΟΠΗ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΓΛΩΣΣΑ ΠΩΣ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ Shocked ... ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ GSXR ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ 1098...
ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΠΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ ΣΤΟΥ ΚΟΛΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ''ΣΚΛΗΡΟ'' ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ 164,5HP KAI 10.8ΡΟΠΗ
ΜΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΜΟΝΗ - ΦΙΛΤΡΟ - JOSHIMURA BOX - ΑΝΤΙΚΟΦΤΗ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ DUC@TI (ΦΡΕΝΑ BREMBO - OHLINS - ΜΑΡΚΕΖΙΝΙ - ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ) ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ GSXR ΑΞΙΑΣ 18.000€-25.000€ ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ...
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΣΩ polybolo ΩΣΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ , ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ????
respekt
Φιλε μου μηπως στην παρεα αυτη ειναι κ ενας Δημητρης ρεσβοπουλος με ενα κοκκινο 1098?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
gsxrrrr respect!
Jr.gixxer
gsxrrrr respect!


Άντρας Όνομα: : JERRY
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Αγωνιζόμενος : ΓΙΑ ΕΥΡΩ!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:21

ΟΧΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΣΤΟ FOROUM ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 1098 ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΓΛΩΣΣΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ.. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΟΥ (ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ) ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΡΑΦΛΙΑΣΕ...
ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ''ΓΕΝΝΗΤΡΙΑ'' ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:22

teo46 έγραψε:
nktr έγραψε:
1ndianos έγραψε:

πες του να πατε κοντρα απο δω μεχρι την θεσσαλονικη,και να δουμε αν θα γυρισει!!!!χαχαχα χα χαχα χα oraios

μακριά το πας ....μεγάλο στόχο βάζεις ρε μάστορα.... eleison

τέζα, από εδώ μέχρι Σείριο ..... έχει και express service εκεί, να μην ταλαιπωρηθεί το παλικάρι... fafoutis


fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis okk okk okk

Μπα εγω πιστευω θα φτασει μεχρι τα ΚΑΜΜΕΝΑ Βουρλα xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrrrr respect!
Jr.gixxer
gsxrrrr respect!


Άντρας Όνομα: : JERRY
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Αγωνιζόμενος : ΓΙΑ ΕΥΡΩ!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:23

ΟΧΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΣ... ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:31

AggelosK8 έγραψε:
teo46 έγραψε:
nktr έγραψε:
1ndianos έγραψε:

πες του να πατε κοντρα απο δω μεχρι την θεσσαλονικη,και να δουμε αν θα γυρισει!!!!χαχαχα χα χαχα χα oraios

μακριά το πας ....μεγάλο στόχο βάζεις ρε μάστορα.... eleison

τέζα, από εδώ μέχρι Σείριο ..... έχει και express service εκεί, να μην ταλαιπωρηθεί το παλικάρι... fafoutis


fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis okk okk okk

Μπα εγω πιστευω θα φτασει μεχρι τα ΚΑΜΜΕΝΑ Βουρλα xaxa xaxa

fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:31

Nαι τον ξερο κ με ξερει κ αυτος εχουμε παει κατι πολεμικες βολτες κ ελεγα μηπως εβγαλε γλωσσα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:36

Φιλικά στο λέω, μην πάς καλύτερα με το ντούκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:44

DimSTriple έγραψε:
Φιλικά στο λέω, μην πάς καλύτερα με το ντούκο.

don't do it Faidon !! fafoutis


πέρα την πλάκα τα 13 κιλά ροπή είναι σεβαστά και respekt
αλλά τα 174 άτια δεν τα έβγαλε ούτε του Μπούστα το μοτό
σε 164 πλούσια κάτι γίνεται


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nktr στις Παρ 07 Μάης 2010, 10:47, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrrrr respect!
Jr.gixxer
gsxrrrr respect!


Άντρας Όνομα: : JERRY
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Αγωνιζόμενος : ΓΙΑ ΕΥΡΩ!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:45

ΩΠΑ!! ΓΙΑΤΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ DIMSTRIPLE?? ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ Κ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ?
ΛΟΓΟ ΔΥΝΑΜΗΣ?? ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:46

DimSTriple έγραψε:
Φιλικά στο λέω, μην πάς καλύτερα με το ντούκο.

Χμμμμμμμ!!!! xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:49

gsxrrrr respect! έγραψε:
ΩΠΑ!! ΓΙΑΤΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ DIMSTRIPLE?? ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ Κ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ?
ΛΟΓΟ ΔΥΝΑΜΗΣ?? ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ....

από στάση μάλλον το ξεχνάς....
θες και γρανάζωμα....
πόσα μέτρα θα τα μετρήσετε ?

αλλά ας μιλήσει καλυτερα ο indianos που το κατέχει το θέμα ninza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrrrr respect!
Jr.gixxer
gsxrrrr respect!


Άντρας Όνομα: : JERRY
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Αγωνιζόμενος : ΓΙΑ ΕΥΡΩ!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:54

400 αρι ΘΑ ΠΑΜΕ, ΦΟΡΑΩ 520 ΜΕ -1 ΜΠΡΟΣΤΑ. ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΟΜΑΝΤΕΡ - ΙΓΚΝΙΤΙΟΝ ΜΟΝΤΟΥΛ ΚΑΙ ΣΙΦΤΕΡ...
ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:58

gsxrrrr respect! έγραψε:
400 αρι ΘΑ ΠΑΜΕ, ΦΟΡΑΩ 520 ΜΕ -1 ΜΠΡΟΣΤΑ. ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΟΜΑΝΤΕΡ - ΙΓΚΝΙΤΙΟΝ ΜΟΝΤΟΥΛ ΚΑΙ ΣΙΦΤΕΡ...
ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ....

είσαι έτοιμος δηλ. cheers

κάνε παραπάνω τα μέτρα,
εάν μπορείς και 800 να ανοίξει η μοτό σου

το 1098 το απλό είναι ή το R ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
1ndianos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
1ndianos


Όνομα: : παναγιωτης
Τόπος : αθηνα...
Αριθμός μηνυμάτων : 603
Αγωνιζόμενος : dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 10:58

nktr έγραψε:
gsxrrrr respect! έγραψε:
ΩΠΑ!! ΓΙΑΤΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ DIMSTRIPLE?? ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ Κ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ?
ΛΟΓΟ ΔΥΝΑΜΗΣ?? ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ....

από στάση μάλλον το ξεχνάς....
θες και γρανάζωμα....
πόσα μέτρα θα τα μετρήσετε ?

αλλά ας μιλήσει καλυτερα ο indianos που το κατέχει το θέμα ninza

ρε παιδια,δεν συγκρινονται αυτα τα δυο μηχ.αλλο η πιστα αλλο η κοντρα στην ευθεια!!!δεν ειναι τυχαιο το οτι τα δυκυλινδρα 1000 πανε στην κατηγορια των 750cc στα dragster.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 11:01

Έχω ανοίξει με αρκετά παλιά μοντέλα ducati, απο 916 μέχρι 999, όχι με 1098 που είναι σαφέστατα ανώτερα.
Πιο χαρακτηριστικά θυμάμαι, 998 με slipon και eprom (~120 άλογα), με το gsxr μου (κ4 με εξάτμιση, φίλτρο πρόγραμμα - 160 ρόδα), και Busa 03 (και 'δώ εξάτμιση φίλτρο πρόγραμμα 165 ρόδα). Δυνατά και καλά φτιαγμένα και τα δύο.

Ο ντούκος κρατιόταν δίπλα στο busa μέχρι και τη τρίτη και το busa άνοιγε με το κούμπωμα 4ης (δοκιμές αρκετές φορές). Και εγώ λόγο ύψους και βάρους δεν είχα τύχη σε σχέση με το ντούκο παρα μόνον μετά τη 4η που το ducati δεν είχε άλογα.
Μόνο όταν πήρε ο αναβάτης του busa το 1000 μου του άνοιξε αλλά και πάλι, το ducati μέχρι 3η κόφτη ήταν κοντά.

Αν σκεφτείς οτι το 1098 με εξάτμιση είναι στη γειτονιά των 160 ίππων, 1100 κυβικά v2 με πολύ ροπή απο χαμηλά και πιο κοντή κλιμάκωση σχέσεων, αρκετά πιο εύστροφο (απο το 998) και πιο ελαφρύ απο το 1000 σου.... υπάρχει σοβαρότατο πρόβλημα.
Και επειδή πιο δυνατός δεν είσαι αλλά είστε περίπου στα ίδια επίπεδα απόδοσης δε θα μπορέσεις να τον μαζέψεις ακόμα και αν πάτε πάνω απο 1500 μέτρα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DimSTriple στις Παρ 07 Μάης 2010, 11:16, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
gsxrrrr respect!
Jr.gixxer
gsxrrrr respect!


Άντρας Όνομα: : JERRY
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Αγωνιζόμενος : ΓΙΑ ΕΥΡΩ!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 11:12

affraid ti? ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΦΟΒΑΜΑΙ.. ΑΛΛΑ Η ΚΟΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΡΑ.- ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΣΩ, ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΛΟΓΩ V2 ΡΟΠΗ Κ HP ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΩ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΗΝ ΦΑΩ.... xmmm
THANKS ΠΑΝΤΩΣ DIM !!
KANEΙΣ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ??
1098 S ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΟΥΚΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 12:31

Aν ηταν κανα 1198 ισως να ειχες προβλημα τωρα δεν εχεις προβλημα μονο σωστη ψυχολογια να εχεις τιποτα αλλο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 14:09

Δεν ξερω για τα δικα σας αλλα το δικο μου βγαζει σπυρια και εξαφανιζετε οποτε βλεπει ευρωπαικο δικυλινδρο...το αιμα νερο δεν γινετε...χαχαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hlias13
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Ηλιας
Τόπος : Αρτα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 22
Hμερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... EmptyΠαρ 07 Μάης 2010, 14:33

χαμηλωσε το λιγο και βαλτον αφοβα ακου να δεις οι ducatαιοι χαχαχαχα ninza ninza ninza χαχαχα ξεκινα καλα και θα δεις τι θα φαει.... polybolo ninza pistoli gun flame boom gun1 karo no1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» τα GSXR ειναι καταστροφικα...........και μεγαλα μπρικια
» Αυτά είναι...
» ειναι ασφαλες?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΝΕΑ :: NEA ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ GSXR-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com