Greek GSX-R forum
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_r10 
JIMK7
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_r10 
nasos-v
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_r10 
T.R.E
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_r10 
Leroy
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_r10 
ripper
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Poll_r10 

 

 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....

Πήγαινε κάτω 
+41
fotis_rizla
T.R.E
kontos 750
nikosath
ENDURASX
mistiriodis_tsantakias
pelopidas
Darksoul
boutser
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
tzortzinos
jimk
giXXXer
proarm
tasos1984
ripseventh
dimdoc
Miou
alfa156
kostaskr6
k6 black
sporoskaterini
Leroy
stavrosrodo
STELIOS
andreasarxo
vagos gixxer
maikstain
JIMK7
gsxr1000nitro
papagym
hlias13
valentinosgsxr
DimSTriple
AggelosK8
riderspower
teo46
gat0s
nktr
1ndianos
gsxrrrr respect!
45 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fab
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Αγωνιζόμενος : ελπίζω στο μέλλον!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2011

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 30 Ιουν 2011, 20:15

και εγώ έχω yamaha.. το crypton το κατοστάρι! πιάνετε? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSXRMAN
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 07/04/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 07 Ιουλ 2011, 15:08

Συνεχίζω το θεματάκι γιατί η φράση με την οποία ξεκίνησε το ποστ έχει πολύ νόημα

Του κιλού ε?

ο.κ τα σουζούκια είναι πολλά όντως πολλά γιατί προφανώς καλύπτουν τις ανάγκες περισσότερων αναβατών(συμπεριλαμβανομένων των κοντράκηδων)

Προτιμώ να καβαλώ μια μοτοσικλέτα του κιλού "συνηθισμένη" και όταν με βλέπουν να λένε τον πο@στη πως το πάει έτσι??

Παρά να ξεχωρίζω καβαλόντας μια πανάκριβη μοτοσικλέτα με παραπλήσιες δυνατότητες άντε και λίγο καλύτερες (στη πίστα μόνο) και να με κερνάνε πίκρες τα κ2.

Γιατί κακά τα ψέματα άμα περιμένεις να ξεχωρίσεις από τη μοτοσικλέτα που καβαλάς τότε έχεις θέμα.

Τα ντουκάτι τα τελευταία χρόνοα έχουν δυναμώσει αρκετά και έχουν γίνει σύγχρονες πλέον μοτοσικλέτες όμως για δρόμο παιδιά έχουν ακόμα πολύ δρόμο........

Πιστεύω τα δικύλινδρα(εγώ έχω ένα μίλλε 2004 με 128 αλογάκια τροχό) τα

χιλιάρια με το ζόρι παίζουνε με τα τετρακίλυνδρα εφτάμιση

Τώρα στη πίστα αυτό είναι άλλο θέμα και είναι θέμα αναβάτη ποιο πολύ!!


Δεν είναι κακό να έχεις ένα αξιόπιστο μηχανάκι του κιλού το οποίο πάει πεντέμιση λεπτά με 300 χιλιόμετρα και δε κάνει κιχ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 07 Ιουλ 2011, 18:49

αν κ καθήμενος ορθός εμίλησες ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 240215


+1000 στον φίλο ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 811214
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 07 Ιουλ 2011, 19:41

kostaskr6 έγραψε:
αν κ καθήμενος ορθός εμίλησες ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 240215


+1000 στον φίλο ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 811214

Κωστάρα εσύ με την καλή γενιά GSXR μιλάς εκ τους ασφαλούς polybolo

Συμφωνώ κι εγώ με τα λεγόμενα. Του "κιλού" τα μηχανάκια ας δούμε και τι μεταπώληση έχουν σε σύγκριση με τα ευρωπαικά τούμπανα που είναι η elit....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GamaKapa7R
Normal gixxer
Normal gixxer
GamaKapa7R


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 63
Αγωνιζόμενος : Βιοπαλεστης
Hμερομηνία εγγραφής : 17/06/2011

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 08 Ιουλ 2011, 17:53

υπομονετικα κα8ησα και διαβασα και τις εννια σελιδες για να εχω αποψη στο 8εμα....
μιχανακι του κιλου περνουμε γτ ειναι μια 5ετια μπροστα απο τα υπολοιπα σε σχεση οδιγικης σημπεριφορας στον δρομο και οσοι εχουνε μερακι τα κανουνε και μια 5ετοια μπροστα απο τα υπολοιπα μεσα στην πιστα...(χωρις να φτανουν το Badget των αλλων π.χ. ντουκ@τι)
και αυτο γτ????
γτ πας να παρεις ανταλακτικα και τα περνεις απο το σ.μαρκετ τις γειτονιας....
και για να ε3ηγουμε ανταλακτικα οταν λεω εννοω περιφεριακα καλουδια διοτι για προβλημα δεν μιλαμε,το εχουμε 3επερασει αυτο το σταδιο κα8ως και μια 5ετοια μπροστα Laughing

euxaristo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrrrr respect!
Jr.gixxer
gsxrrrr respect!


Άντρας Όνομα: : JERRY
Τόπος : ΡΑΦΗΝΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Αγωνιζόμενος : ΓΙΑ ΕΥΡΩ!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 08 Ιουλ 2011, 20:42

καλησπερα!! sorry για την αποχη μου τοσο καιρο αλλα πλεον δεν ειμαι κατοχος της καλης μου κ οπως καταλαβαινετε προσπαθω να μην ασχολουμαι γιατι στεναχωριεμαι που δεν ειμαι κατοχος πλεον.
οσο αφορα την κοντρα οπως εχετε καταλαβει δεν εγινε ποτε αν κ συνεχισε να λεει κ να λεει...
δεν εγινε διοτι δεν η8ελε να το χαμηλωσω δεν ηθελε να το κοντινο,δεν ηθελε να εχω εκτος απο φιλτρο εξατμιση τπτ αλλα..και δεν ηθελε παραπανω απο 400 μετρα! τελος παντων δεν ασχοληθεικα αν κ θα ηθελα πολυ να ξερω το αποτελεσμα!!!
σας χαιρετω
jerry ;-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 08 Ιουλ 2011, 21:05

Δεν πειραζει παμε εμεις 400μετρα αμα θελει με αυτα που λεει(φιλτρο εξατμιση) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
GSXRMAN
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 07/04/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΔευ 11 Ιουλ 2011, 01:05

Δε θα μας έλεγε και πολλά η κόντρα φίλε

Αν τα έπαιρνε ένας ντραγκστεράς και τα έτρεχε ο ίδιος και τα δύο την ίδια μέρα με τις ίδιες συνθήκες) θα είχαμε μία άποψη study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΔευ 11 Ιουλ 2011, 08:43

GSXRMAN έγραψε:
Δε θα μας έλεγε και πολλά η κόντρα φίλε

Αν τα έπαιρνε ένας ντραγκστεράς και τα έτρεχε ο ίδιος και τα δύο την ίδια μέρα με τις ίδιες συνθήκες) θα είχαμε μία άποψη study


Δεν χρειάζεται να τα πάρει κανένας ντραγκστεράς, αν πάρεις βόλτα ένα 1098/1198 καταλαβαίνεις αμέσως την διαφορά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΔευ 11 Ιουλ 2011, 20:28

GSXRMAN έγραψε:
Δε θα μας έλεγε και πολλά η κόντρα φίλε

Αν τα έπαιρνε ένας ντραγκστεράς και τα έτρεχε ο ίδιος και τα δύο την ίδια μέρα με τις ίδιες συνθήκες) θα είχαμε μία άποψη study



η μπορει να παρει ο ντρακστερας το ντουκατι κ εγω με τα 86 κιλα affraid μου το δικο μου :P

να εχουμε μια αποψη cheers ( elephant )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSXRMAN
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 07/04/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΔευ 11 Ιουλ 2011, 22:15

όταν γίνεται κόντρα και εμπλέκονται 2 αναβάτες τότε δε μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα για 2 διαφορετικές μοτοσικλέτες αφού εμπλέκονται οι ικανότητες δύο διαφορετικών ατόμων

απλά πράγματα θες να δεις ποια μηχανή είναι καλύτερη ένας αναβάτης κάνει τη δουλειά και έχεις ένα συμπέρασμα κατά προσέγγιση


π.χ αν ο κοντομάρος ξεκινήσει με οποιοδήποτε μηχανάκι εκκίνηση άντε πιάστονα ούτε μπούστας ούτε σινιώρης μπορούν να το δούνε στην εκκίνηση τι πάει να πει ότι η μοτοσυκλέτα που καβαλά ο κοντομάρος(Ρ1) είναι η γρηγορότερη?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΤετ 13 Ιουλ 2011, 00:15

οχι αλλα αν ο κοντομαρος παρει ενα 600 κ εγω ενα 1000 ποιος θα ειναι μπροστα :?:

εεε το ιδιο ειναι κ με τα ντουκατι :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSXRMAN
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 07/04/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 15:57

Αν και δε σε έχω δει(οπότε παόζει να κάνω και λάθος) θα στοιχημάτιζα στο Κοντομάρο

χωρίς παρεξήγηση ε??? beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 17:19

κανενα προβλημα Suspect Suspect Suspect
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 349112 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 44358 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 544892


ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988


καλυτερα να μην βαλεις τα λεφτα σου σε αυτη την κοντρα Wink ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 341461



υ.γ (επιδει δεν με εχεις δει) What a Face

το ομορφοπαιδο στην φωτο αριστερα εγω ειμαι :P ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSXRMAN
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 07/04/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 18:38

καλά άμα τύχει και τα τρέξετε δε θα βάλω No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 20:43

kostaskr6 έγραψε:
κανενα προβλημα Suspect Suspect Suspect
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 349112 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 44358 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 544892


ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988


καλυτερα να μην βαλεις τα λεφτα σου σε αυτη την κοντρα Wink ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 341461



υ.γ (επιδει δεν με εχεις δει) What a Face

το ομορφοπαιδο στην φωτο αριστερα εγω ειμαι :P ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 60125

φιλαρακι κατουρα λιγοοοο!!! xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
ακου εκει τον κοντομαρο.... xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 20:49

kostaskr6 έγραψε:
οχι αλλα αν ο κοντομαρος παρει ενα 600 κ εγω ενα 1000 ποιος θα ειναι μπροστα :?:

εεε το ιδιο ειναι κ με τα ντουκατι :P


διαβασετα ολα πρωτα κ μετα ξανα σκεψου :P

κ απο κατουριμα καργα ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 197515
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 21:01

kostaskr6 έγραψε:
kostaskr6 έγραψε:
οχι αλλα αν ο κοντομαρος παρει ενα 600 κ εγω ενα 1000 ποιος θα ειναι μπροστα :?:

εεε το ιδιο ειναι κ με τα ντουκατι :P


διαβασετα ολα πρωτα κ μετα ξανα σκεψου :P

κ απο κατουριμα καργα ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 197515

ειναι σαν να λεμε να χει ο τρε το δικο μου κ εγω το κ7 του ???ετσι??μπερδευτικα παντως οτι κ να χουμε τον κοντομαρο δεν τον εχουμε σε στριψιμο παντως!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 22:09

οχι ρε σε στριψιμο, σε κοντρα, ανοιγμα πως το λες ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 6 79988
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Παρόμοια θέματα
-
» τα GSXR ειναι καταστροφικα...........και μεγαλα μπρικια
» Αυτά είναι...
» ειναι ασφαλες?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΝΕΑ :: NEA ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ GSXR-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com