Greek GSX-R forum
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Περι μανιταριων ο λογος......

Πήγαινε κάτω 
+28
chris8790
κολτρέϊν
amorfotos
Miou
Leroy
Darksoul
TheoDo R
DimSTriple
boutser
G.E.B. R-09
tati
ghost
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
babis k8
Giwrikas01
mitsos
lakisman46
gsxrthiva
giXXXer
valkyrion 84
maikstain
JIMK7
nasos-v
ninja
busa respect
Black Eagle
mistiriodis_tsantakias
Hlektrologos
32 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 23 Απρ 2011, 18:19

Ghost quote="δεν νομιζω να κανουν τιποτα γι'αυτο και τα καλα
μανιταρια απο καποια δυναμη και πανω κοβονται για να μην κανουν ζημια στο πλαισιο...[/quote]

Προφανώς πρέπει να είναι σφιγγμένα και στα σωστά κιλά που προτείνει ο κατασκευαστής και ΟΧΙ στα κιλά της βίδας που αντικαταστούν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 05 Μάης 2011, 11:47

Σκεφτομαι να παρω και γω τα R&G aero style και απ οτι βλεπω απο την μια μερια, (δεξια οπως καθομαστε) εχει την βιδα που κραταει το φερινγκ, οποτε θα βιδωνει εκει, απο την αλλη ομως δεν υπαρχει οποτε θα χρειαστει να το τρυπησω το φερινγκ...μπορει να μου πει κανεις πως να το κανω αυτο?
Αν το τρυπισω με αριδα θα πετυχει η θα γινει καμια στραβη???


Ευχαριστωωω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 05 Μάης 2011, 14:02

giXXXer έγραψε:
Σκεφτομαι να παρω και γω τα R&G aero style και απ οτι βλεπω απο την μια μερια, (δεξια οπως καθομαστε) εχει την βιδα που κραταει το φερινγκ, οποτε θα βιδωνει εκει, απο την αλλη ομως δεν υπαρχει οποτε θα χρειαστει να το τρυπησω το φερινγκ...μπορει να μου πει κανεις πως να το κανω αυτο?
Αν το τρυπισω με αριδα θα πετυχει η θα γινει καμια στραβη???


Ευχαριστωωω!!!

Παναγιώτη και εγώ τα R&G έχω aero style έχω, δε χρειάζεται να τρυπήσεις το φέρινγκ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 05 Μάης 2011, 17:59

Γεια σου Τανια Smile
Τι κανεις?
Ναι αλλα εγω εχω το κ9 το 750, μηπως εχουν διαφορα στα πλαστικα?Μακαρι να μην θελει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.E.B. R-09
Normal gixxer
Normal gixxer
G.E.B. R-09


Όνομα: : giorgos
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 355
Hμερομηνία εγγραφής : 17/08/2009

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 00:16

Αν το τρυπισω με αριδα θα πετυχει η θα γινει καμια στραβη???

Καμια στραβη! πρωτα με μικρο τρυπανακι και μετα με ποτηροτρυπανο
αν θελεις μπορω να σου πω και ποσα cm ειναι η αποσταση για να κανεις την τρυπα.
Αν εισαι απο εδω κοντα γιατι βλεπω Ελευθερουπολη περνα μια βολτα να σου τα βαλω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 09:33

giXXXer έγραψε:
Γεια σου Τανια Smile
Τι κανεις?
Ναι αλλα εγω εχω το κ9 το 750, μηπως εχουν διαφορα στα πλαστικα?Μακαρι να μην θελει!!!

ωπ αυτό δεν το ξέρω, αλλά νομίζω πως θα το λέει αναλυτικά στο site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 09:36

μόλις το κοίταξα στο site μπαίνουν χωρίς τρύπημα λογικά αν θες τσέκαρέ το και εσύ βέβαια

http://www.rg-racing.com



(να σημειώσω οτι ο Νάσος μου είχε δώσει το λινκ, οταν ψαχνόμουν και εγώ για μανιτάρια, thanks και πάλι Wink )


α και προσοχή με το site τα θες όλα... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 09:58

G.E.B. R-09 έγραψε:
Αν το τρυπισω με αριδα θα πετυχει η θα γινει καμια στραβη???

Καμια στραβη! πρωτα με μικρο τρυπανακι και μετα με ποτηροτρυπανο
αν θελεις μπορω να σου πω και ποσα cm ειναι η αποσταση για να κανεις την τρυπα.
Αν εισαι απο εδω κοντα γιατι βλεπω Ελευθερουπολη περνα μια βολτα να σου τα βαλω!

Καλημερα Γιωργο,
Απο Ελευθερουπολη ειμαι αλλα δουλευω Πατρα και για λιγο καιρο δεν θα ανεβω επανω και ελεγα να τα βαλω γιατι σκεφτομαι μηπως και μπω στο επομενο track day στα Μεγαρα...!
Αν μπορεις να μου πεις και αυτο με την αποσταση θα με βοηθουσες πολυ...σ ευχαριστω πολυ που προσφερθηκες...και οταν ανεβω πανω ισως πεταχτω στα μερη σου για κανα καφε Wink

Σ ευχαριστω και παλι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 10:01

tati έγραψε:
μόλις το κοίταξα στο site μπαίνουν χωρίς τρύπημα λογικά αν θες τσέκαρέ το και εσύ βέβαια

http://www.rg-racing.com



(να σημειώσω οτι ο Νάσος μου είχε δώσει το λινκ, οταν ψαχνόμουν και εγώ για μανιτάρια, thanks και πάλι Wink )


α και προσοχή με το site τα θες όλα... :P


Καλημερα Τανια,
Απο την μια μερια δεν θελει τρυπημα απο την αλλη ομως θελει τελικα...σ ευχαριστω παντως που το ψαξες

Πραγματικα ειναι επικινδυνο να μπαινουμε σε τετοια site... :P Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 11:24

giXXXer έγραψε:
Σκεφτομαι να παρω και γω τα R&G aero style και απ οτι βλεπω απο την μια μερια, (δεξια οπως καθομαστε) εχει την βιδα που κραταει το φερινγκ, οποτε θα βιδωνει εκει, απο την αλλη ομως δεν υπαρχει οποτε θα χρειαστει να το τρυπησω το φερινγκ...μπορει να μου πει κανεις πως να το κανω αυτο?
Αν το τρυπισω με αριδα θα πετυχει η θα γινει καμια στραβη???


Ευχαριστωωω!!!
συνονοματε και γω αυτα θα βαλω.τα παρηγγελα ηδη και περιμενω να μου τα φερουνε σε λευκο χρωμα.το φαιρινγκ θελει οπωσδηποτε τρυπημα τουλαχιστον sta aero style.μια τρυπα 28 χιλιοστων για να εμφανιστει η βιδα που κρυβει το φαιρινγκ απο την αλλη μερια και να προσαρμοστουνε εκει πανω.αν κανεις υπομονη λιγο καιρο ακομα μπορω να σου στειλω και φωτο αν θες οταν τοποθετηθουνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 12:02

valkyrion 84 έγραψε:
συνονοματε και γω αυτα θα βαλω.τα παρηγγελα ηδη και περιμενω να μου τα φερουνε σε λευκο χρωμα.το φαιρινγκ θελει οπωσδηποτε τρυπημα τουλαχιστον sta aero style.μια τρυπα 28 χιλιοστων για να εμφανιστει η βιδα που κρυβει το φαιρινγκ απο την αλλη μερια και να προσαρμοστουνε εκει πανω.αν κανεις υπομονη λιγο καιρο ακομα μπορω να σου στειλω και φωτο αν θες οταν τοποθετηθουνε.

Πανο ναι ρε φιλε εγω ακομη δεν εχω κανει κινηση να τα παραγγειλω...ποτε τα περιμενεις εσυ?
Θα θελα να δω και φωτος ειδικα απο τα λευκα να δω τι λενε...γιατι εχω το λευκο και θελω να δω πως θα δειχνουν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 12:10

giXXXer έγραψε:
valkyrion 84 έγραψε:
συνονοματε και γω αυτα θα βαλω.τα παρηγγελα ηδη και περιμενω να μου τα φερουνε σε λευκο χρωμα.το φαιρινγκ θελει οπωσδηποτε τρυπημα τουλαχιστον sta aero style.μια τρυπα 28 χιλιοστων για να εμφανιστει η βιδα που κρυβει το φαιρινγκ απο την αλλη μερια και να προσαρμοστουνε εκει πανω.αν κανεις υπομονη λιγο καιρο ακομα μπορω να σου στειλω και φωτο αν θες οταν τοποθετηθουνε.

Πανο ναι ρε φιλε εγω ακομη δεν εχω κανει κινηση να τα παραγγειλω...ποτε τα περιμενεις εσυ?
Θα θελα να δω και φωτος ειδικα απο τα λευκα να δω τι λενε...γιατι εχω το λευκο και θελω να δω πως θα δειχνουν!!!
περιμενω απο μερα σε μερα να με παρουνε τηλεφωνο να παω να τα παραλαβω μιας και δεν τα παρηγγειλα απο το ιντερνετ αλλα απο ενα καταστημα που τα εισαγει.και γω λογω που εχω λευκο για αυτο πηρα τα λευκα.οταν τα βαλω θα σου στειλω πμ να μου στειλεις το e-mail σου να σου στειλω φωτο να τα δεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 12:14

valkyrion 84 έγραψε:
giXXXer έγραψε:
valkyrion 84 έγραψε:
συνονοματε και γω αυτα θα βαλω.τα παρηγγελα ηδη και περιμενω να μου τα φερουνε σε λευκο χρωμα.το φαιρινγκ θελει οπωσδηποτε τρυπημα τουλαχιστον sta aero style.μια τρυπα 28 χιλιοστων για να εμφανιστει η βιδα που κρυβει το φαιρινγκ απο την αλλη μερια και να προσαρμοστουνε εκει πανω.αν κανεις υπομονη λιγο καιρο ακομα μπορω να σου στειλω και φωτο αν θες οταν τοποθετηθουνε.

Πανο ναι ρε φιλε εγω ακομη δεν εχω κανει κινηση να τα παραγγειλω...ποτε τα περιμενεις εσυ?
Θα θελα να δω και φωτος ειδικα απο τα λευκα να δω τι λενε...γιατι εχω το λευκο και θελω να δω πως θα δειχνουν!!!
περιμενω απο μερα σε μερα να με παρουνε τηλεφωνο να παω να τα παραλαβω μιας και δεν τα παρηγγειλα απο το ιντερνετ αλλα απο ενα καταστημα που τα εισαγει.και γω λογω που εχω λευκο για αυτο πηρα τα λευκα.οταν τα βαλω θα σου στειλω πμ να μου στειλεις το e-mail σου να σου στειλω φωτο να τα δεις.

Αντε ωραια...Σ ευχαριστω πολυ Πανο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:09

ποσταρετα να τα δουμε και εμεις ντε!!!! κρυφα τα εχεις; xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 21:10

boutser έγραψε:
ποσταρετα να τα δουμε και εμεις ντε!!!! κρυφα τα εχεις; xaxa
οκ φιλε μου.θα τα ποσταρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουν 2011, 13:22

επιτελους σημερα παρελαβα τα αναθεματισμενα τα μανιταρια.λευκα rg.μετα απο ενα μηνα καθυστερησης.
με οτοστοπ πιο γρηγορα θα χανε ερθει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουν 2011, 13:55

Γιατι ετσι ρε Πανο???Τα χες παραγγειλει απο το site?Εγω παλι προσπαθω εδω και ποσο καιρο να κανω την παραγγελια και τρωει σκαλωμα με την καρτα...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουν 2011, 14:04

valkyrion 84 έγραψε:
επιτελους σημερα παρελαβα τα αναθεματισμενα τα μανιταρια.λευκα rg.μετα απο ενα μηνα καθυστερησης.
με οτοστοπ πιο γρηγορα θα χανε ερθει.

απο το official site τα παρήγγειλες? εμένα πάντως σε μια βδομάδα μου είχαν έρθει Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουν 2011, 14:20

giXXXer έγραψε:
Γιατι ετσι ρε Πανο???Τα χες παραγγειλει απο το site?Εγω παλι προσπαθω εδω και ποσο καιρο να κανω την παραγγελια και τρωει σκαλωμα με την καρτα...!
Πανο μου πανε σημερα κατοπιν εορτης οτι δεν τα στελνουν μονομενα τις παραγγελιες αλλα περιμενουν να μαζευτουνε πολλες παραγγελιες μαζι.τα χα παραγγειλει απο το μοτο μαρκετ εδω στην θεσσαλονικη που ειναι ο επισημος εμπορος της r&g στην ελλαδα μιας και ελεγα να μην μπλεξω με τις καρτες.αλλα το μετανιωσα γιατι και πολυ καιρο κανανε και ακριβοτερα πρεπει να μου βγηκανε.πληρωσα 90€ απο 99€ που ειχανε.τι σκαλωμα τρωει η καρτα σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουν 2011, 14:23

tati έγραψε:
valkyrion 84 έγραψε:
επιτελους σημερα παρελαβα τα αναθεματισμενα τα μανιταρια.λευκα rg.μετα απο ενα μηνα καθυστερησης.
με οτοστοπ πιο γρηγορα θα χανε ερθει.

απο το official site τα παρήγγειλες? εμένα πάντως σε μια βδομάδα μου είχαν έρθει Rolling Eyes
οχι φιλε μου.απο το μοτο μαρκετ σαλονικα.ποσο σου κοστισανε εσενα απο το επισημο site?ξερω οτι τα χουνε στις 53 λιρες αλλα για να υπολογιστουνε συνολο μαζι με τα μεταφορικα πρεπει να κανω εγγραφη.μηπως μπορεις να μου πεις ποσο σου κοστισανε συνολο εσενα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουν 2011, 14:25

Απο μοτομάρκεt προσπάθησα να συνεργαστώ σε επίπεδο μαγαζιού για να δουλεύω τα r&g στα αγωνιστικά που φτιάχνουμε και στα πολιτικά των πελατών. Μετά απο δύο παραγγελίες απογοητεύτηκα πλήρως, για να μην εκτεθώ στους πελάτες μου τα αγόρασα ώς ιδιώτης απο το site.

Δυστυχώς όταν κάποιος πελάτης μου θέλει R&G τα αγοράζω απο το επίσημο site και απλά πληρώνουν ό,τι μη κόστισαν.... :( :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουν 2011, 15:16

αρε ελλαδαρα και ελληνες που υπαρχουν mal@kies :(
απο συνεργασιες αστα να πανε dim δεν συννενοουμαστε πουθενα....παρομοια και γω με την δουλεια μου.....ατοιμο κρατος mastigio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουν 2011, 15:44

valkyrion 84 έγραψε:
giXXXer έγραψε:
Γιατι ετσι ρε Πανο???Τα χες παραγγειλει απο το site?Εγω παλι προσπαθω εδω και ποσο καιρο να κανω την παραγγελια και τρωει σκαλωμα με την καρτα...!
Πανο μου πανε σημερα κατοπιν εορτης οτι δεν τα στελνουν μονομενα τις παραγγελιες αλλα περιμενουν να μαζευτουνε πολλες παραγγελιες μαζι.τα χα παραγγειλει απο το μοτο μαρκετ εδω στην θεσσαλονικη που ειναι ο επισημος εμπορος της r&g στην ελλαδα μιας και ελεγα να μην μπλεξω με τις καρτες.αλλα το μετανιωσα γιατι και πολυ καιρο κανανε και ακριβοτερα πρεπει να μου βγηκανε.πληρωσα 90€ απο 99€ που ειχανε.τι σκαλωμα τρωει η καρτα σου?

Δεν ξερω γιατι αλλα οταν παταω να ολοκληρωσω την πληρωμη μου βγαζει: Απαγορευεται.Αυτη η συναλλαγη εχει απαγορευτει απο τον παροχο της καρτας σας.Δεν εχουν δοθει περισσοτερες πληροφοριες γι αυτο απο τον παροχο σας!
Παιρνω μετα τηλ στην τραπεζα τους ρωταω οχι μου λενε "ολα ειναι μια χαρα δεν φενεται να υπαρχει προβλημα με την καρτα, οπως επισης δεν φενεται να εχεις κανει καποια ενεργεια αγορας" αντε βγαλε ακρη!
Οσο για τιμες απο site βγαινουν πιο φθηνα σε σχεση με εδω! Επισης εγω θα κανω παραγγελια και για του αδερφου μου το Ζ και για του ξαδερφου μου το GSXR οποτε θα μοιραστουμε και τα εξοδα αποστολης και βγαινουν αρκετα πιο φθηνα στο συνολο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουν 2011, 21:34

visa electro νομιζω διαλεγεις επιλογη για να βαλεις την προπληρωμενη που εχεις!αν δεν κανω λαθος κ στο κανει κομπλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 02 Ιουν 2011, 23:40

Ναι Φιλιππε αθτην διαλεγεις οντως και γω αυτην εβαλα αλλα καπου σκαλωνει...καπου με το verified by visa...μακαρι να βγαλω ακρη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Περι μανιταριων ο λογος......
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» περι pc ο λογος
» περι εξάτμισης ο λόγος (Κ6 1k)
» Περί αλόγων ο λόγος...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com