Greek GSX-R forum
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_l10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_c10Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Περι μανιταριων ο λογος......

Πήγαινε κάτω 
+28
chris8790
κολτρέϊν
amorfotos
Miou
Leroy
Darksoul
TheoDo R
DimSTriple
boutser
G.E.B. R-09
tati
ghost
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
babis k8
Giwrikas01
mitsos
lakisman46
gsxrthiva
giXXXer
valkyrion 84
maikstain
JIMK7
nasos-v
ninja
busa respect
Black Eagle
mistiriodis_tsantakias
Hlektrologos
32 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 03 Ιουν 2011, 03:48

giXXXer έγραψε:
Ναι Φιλιππε αθτην διαλεγεις οντως και γω αυτην εβαλα αλλα καπου σκαλωνει...καπου με το verified by visa...μακαρι να βγαλω ακρη!

προπληρωμενη πειραιως εχω εγω κ επιασε κανονικα μηπως το site εχει καποιο σκαλωμα στειλτους μαιλ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 03 Ιουν 2011, 09:36

Τους εχω στειλει ηδη και περιμενω απαντηση...το θεμα ειναι οτι δεν μου εχουν απαντηση κιολας εδω και καναδυο μερες που εστειλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 03 Ιουν 2011, 10:32

Τελευταία είχα στείλει και εγώ mail αλλά δεν πήρα απάντηση. Ήθελα όμως προστατευτικά για τις εξατμησεις.

Θα τα πάρω εδώ και τα στέλνει με 14 ευρώ σαν συστημένο - η τιμή που τα δίνει είναι για την μία πλευρα. Τα μεταφορίκα και για τις δύο.

Έχει και μανιταρια της R&G αυτός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 03 Ιουν 2011, 10:46

Καλη περιπτωση αν θες συγκεκριμενα πραγματακια....γιατι καποια δεν τα χει νομιζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 03 Ιουν 2011, 10:56

Ναι, δεν πιστέυω να τα έχει όλα. Αλλα ρίξε μια ματιά, τα aero τα έχει, σε άσπρο δεν ξέρω αν τα έχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 03 Ιουν 2011, 10:59

Το τσεκαρα Wink
Εχει τα aero αλλα οχι σε ασπρο και δεν εχει τα sliders κ τα μανιταρια για το πιρουνι!!
Λεω να δοκιμασω να κανω την παραγγελια απο του αδερφου μου την καρτα για να δουμε τι παιζει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 03 Ιουν 2011, 11:08

Ok Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 03 Ιουν 2011, 14:14

giXXXer έγραψε:
valkyrion 84 έγραψε:
giXXXer έγραψε:
Γιατι ετσι ρε Πανο???Τα χες παραγγειλει απο το site?Εγω παλι προσπαθω εδω και ποσο καιρο να κανω την παραγγελια και τρωει σκαλωμα με την καρτα...!
Πανο μου πανε σημερα κατοπιν εορτης οτι δεν τα στελνουν μονομενα τις παραγγελιες αλλα περιμενουν να μαζευτουνε πολλες παραγγελιες μαζι.τα χα παραγγειλει απο το μοτο μαρκετ εδω στην θεσσαλονικη που ειναι ο επισημος εμπορος της r&g στην ελλαδα μιας και ελεγα να μην μπλεξω με τις καρτες.αλλα το μετανιωσα γιατι και πολυ καιρο κανανε και ακριβοτερα πρεπει να μου βγηκανε.πληρωσα 90€ απο 99€ που ειχανε.τι σκαλωμα τρωει η καρτα σου?

Δεν ξερω γιατι αλλα οταν παταω να ολοκληρωσω την πληρωμη μου βγαζει: Απαγορευεται.Αυτη η συναλλαγη εχει απαγορευτει απο τον παροχο της καρτας σας.Δεν εχουν δοθει περισσοτερες πληροφοριες γι αυτο απο τον παροχο σας!
Παιρνω μετα τηλ στην τραπεζα τους ρωταω οχι μου λενε "ολα ειναι μια χαρα δεν φενεται να υπαρχει προβλημα με την καρτα, οπως επισης δεν φενεται να εχεις κανει καποια ενεργεια αγορας" αντε βγαλε ακρη!
Οσο για τιμες απο site βγαινουν πιο φθηνα σε σχεση με εδω! Επισης εγω θα κανω παραγγελια και για του αδερφου μου το Ζ και για του ξαδερφου μου το GSXR οποτε θα μοιραστουμε και τα εξοδα αποστολης και βγαινουν αρκετα πιο φθηνα στο συνολο!



κανε ενα λογαριασμο στην paypal ... ειναι ευκολο,θα σου παρει 5 λεπτα ,σχεδον ολα τα σαιτ δεχονται πληρωμη με παυπαλ,ειναι ασφαλες,εχει πολυ μκρη προμηθεια(στην πραγμτικοτητα εχει μια μικρη διαφορα στην ισοτημια ευρο-δολαριο και βγαζουν απο εκει...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 03 Ιουν 2011, 17:55

Miou έγραψε:
giXXXer έγραψε:
valkyrion 84 έγραψε:
giXXXer έγραψε:
Γιατι ετσι ρε Πανο???Τα χες παραγγειλει απο το site?Εγω παλι προσπαθω εδω και ποσο καιρο να κανω την παραγγελια και τρωει σκαλωμα με την καρτα...!
Πανο μου πανε σημερα κατοπιν εορτης οτι δεν τα στελνουν μονομενα τις παραγγελιες αλλα περιμενουν να μαζευτουνε πολλες παραγγελιες μαζι.τα χα παραγγειλει απο το μοτο μαρκετ εδω στην θεσσαλονικη που ειναι ο επισημος εμπορος της r&g στην ελλαδα μιας και ελεγα να μην μπλεξω με τις καρτες.αλλα το μετανιωσα γιατι και πολυ καιρο κανανε και ακριβοτερα πρεπει να μου βγηκανε.πληρωσα 90€ απο 99€ που ειχανε.τι σκαλωμα τρωει η καρτα σου?

Δεν ξερω γιατι αλλα οταν παταω να ολοκληρωσω την πληρωμη μου βγαζει: Απαγορευεται.Αυτη η συναλλαγη εχει απαγορευτει απο τον παροχο της καρτας σας.Δεν εχουν δοθει περισσοτερες πληροφοριες γι αυτο απο τον παροχο σας!
Παιρνω μετα τηλ στην τραπεζα τους ρωταω οχι μου λενε "ολα ειναι μια χαρα δεν φενεται να υπαρχει προβλημα με την καρτα, οπως επισης δεν φενεται να εχεις κανει καποια ενεργεια αγορας" αντε βγαλε ακρη!
Οσο για τιμες απο site βγαινουν πιο φθηνα σε σχεση με εδω! Επισης εγω θα κανω παραγγελια και για του αδερφου μου το Ζ και για του ξαδερφου μου το GSXR οποτε θα μοιραστουμε και τα εξοδα αποστολης και βγαινουν αρκετα πιο φθηνα στο συνολο!



κανε ενα λογαριασμο στην paypal ... ειναι ευκολο,θα σου παρει 5 λεπτα ,σχεδον ολα τα σαιτ δεχονται πληρωμη με παυπαλ,ειναι ασφαλες,εχει πολυ μκρη προμηθεια(στην πραγμτικοτητα εχει μια μικρη διαφορα στην ισοτημια ευρο-δολαριο και βγαζουν απο εκει...)

Ναι το ξερω για την PayPal το θεμα ειναι οτι αυτοι δουλευουν με WorldPay!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 19 Ιουν 2011, 12:34

λοιπον την Παρασκευη πηγα εκανα το service των 12000χλμ και εβαλα επιτελους και τα μανιταρια της r&g.παραθετω και καποιες φωτο με τα μανιταρια που μου χανε ζητησει καποια παιδια.[img]Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 P6190001p [/img][img]Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 P6190002 [/img][img]Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 P6190003 [/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amorfotos
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Στον κόσμο μου.
Αριθμός μηνυμάτων : 631
Αγωνιζόμενος : Στην εκπαιδευση.
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 06 Ιουλ 2011, 18:24

Τελικα ποσο κοστιζουν τα R&G γιατι εμενα μου ειπανε για 95Ε και ειχα ακουσει για 80 απο εδω μεσα.
Απο που τα πηρατε εσεις aswew αν ειναι να παμε και εμεις να τα παρουμε. Εκτος αν ειναι απο ιντερνετ, οποτε θα χρειαστω τη βοηθεια καποιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 06 Ιουλ 2011, 18:37

εγω φιλε μου τα εβαλα σε μαγαζι και τα πηρα 95€ περασμενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 06 Ιουλ 2011, 18:45

το ψαχνω και εγω για R&G. ενημερωνω οποτε αν ειναι να μαζευτουμε ολοι μαζι να δουμε τι θα γινει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 06 Ιουλ 2011, 19:28

Πανο τα μανιταρια ειναι σουπερ φιλε...αντε αχρειαστα να ναι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amorfotos
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Στον κόσμο μου.
Αριθμός μηνυμάτων : 631
Αγωνιζόμενος : Στην εκπαιδευση.
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 06 Ιουλ 2011, 20:05

κολτρέϊν έγραψε:
εγω φιλε μου τα εβαλα σε μαγαζι και τα πηρα 95€ περασμενα.

Και εμενα τοσο μου ειπαν αλλα καποιος νομιζω ειχαι πει πως τα πηρε 80. Δεν θυμαμε αν τα πηρε απο καταστημα η απο την σελιδα τους. xmmm
Και αν ειναι απο την σελιδα τους, μεταφορικα και τοποθετηση :?: Μηπως παει τα ιδια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 06 Ιουλ 2011, 20:16

amorfotos έγραψε:
κολτρέϊν έγραψε:
εγω φιλε μου τα εβαλα σε μαγαζι και τα πηρα 95€ περασμενα.

Και εμενα τοσο μου ειπαν αλλα καποιος νομιζω ειχαι πει πως τα πηρε 80. Δεν θυμαμε αν τα πηρε απο καταστημα η απο την σελιδα τους. xmmm
Και αν ειναι απο την σελιδα τους, μεταφορικα και τοποθετηση :?: Μηπως παει τα ιδια?

τοποθετηση νομιζω δεν περνουν, τουλαχιστον σε εμενα γιατι το παιδι με το μαγαζι που τα πηρα ειναι φιλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 06 Ιουλ 2011, 23:19

giXXXer έγραψε:
Πανο τα μανιταρια ειναι σουπερ φιλε...αντε αχρειαστα να ναι!!!
ευχαριστω πολυ Παναγιωτη.και γω αυτο ελπιζω.αντε με το καλο να τα βαλεις και συ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasisk7
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 16:53

παιδια ειμαι καινουριοσ στο ειδος.τι μανιταρια να βαλω και ποσο κανουν περιπου???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 17:08

thanasisk7 έγραψε:
παιδια ειμαι καινουριοσ στο ειδος.τι μανιταρια να βαλω και ποσο κανουν περιπου???


φιλε μ και εγω καινουριος ειμαι. και απο οτι μ εχουν πει εδω μεσα τα παιδια R&G θα βαλω. αμα σε ενδιαφερει παιρνουμε μαζι....!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 17:39

Θαναση γεια σου κ καλως ηρθες στην παρεα, αν θες γραψε στην ενοτητα για νεα μελη 5 πραγματακια για σενα για να σε γνωρισουν ολοι!
Οσο για τα μανιταρια οπως κ ο πανος ετσι και γω κ πολυ αλλοι απο δω μεσα εχουμε βαλει r&g εγω ειμαι ευχαριστιμενος ειναι ωραια και δν πιανουν σε επικυνδινα σημεια και απο τιμη ειναι καλουτσικα!Να ξερεις θ χρειαστει να κανεις τρυπα απο την αριστερη μερια στο φερινγκ για να μπει το αριστερο μανιταρι...μην ανχοθεις αν ξερει αυτος π θα σου τα περασεθ δν ειναι τπτ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pakis
Normal gixxer
Normal gixxer
pakis


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : θεσσαλονικη
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 261
Αγωνιζόμενος : MotoGp 2,3,8 10-11 Superbikes 8,9,11 Generations PS3 :P
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2009

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 04 Νοε 2013, 19:36

παιδια για μανηταρια τροχων μπρος πισω εχει να προτινει κανενας κατι σε λογικα πλαισια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 04 Νοε 2013, 19:44

pakis έγραψε:
παιδια για μανηταρια τροχων μπρος πισω εχει να προτινει κανενας κατι σε λογικα πλαισια
εδω σε εχω ...απο αυτον εχω παρει εγω ...

http://www.ebay.com/itm/Suzuki-GSXR-1000-K3-K8-Swingarm-Crash-Protectors-sliders-bobbins-/350905899824?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item51b39f1b30

http://www.ebay.com/itm/Suzuki-GSXR-600-750-1000-K6-K8-Fork-Crash-sliders-/350857037355?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item51b0b5862b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 04 Νοε 2013, 19:46

Ρε 'σεις κάτι μανιτάρια που είναι σαν χοάνη αλουμινίου η κάτι τέτοιο υλικό ξέρει κανείς που τα βρίσκουμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
pakis
Normal gixxer
Normal gixxer
pakis


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : θεσσαλονικη
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 261
Αγωνιζόμενος : MotoGp 2,3,8 10-11 Superbikes 8,9,11 Generations PS3 :P
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2009

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 04 Νοε 2013, 19:47

Με 30 ευρωπαικα κανουμε δουλεια ζαχαρηηηηηη αντε τα πισω οκ το μπροστα μπαινουν κουτι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περι μανιταριων ο λογος......   Περι μανιταριων ο λογος...... - Σελίδα 3 EmptyΔευ 04 Νοε 2013, 19:59

pakis έγραψε:
Με 30 ευρωπαικα κανουμε δουλεια ζαχαρηηηηηη αντε τα πισω οκ το μπροστα μπαινουν κουτι?

ναι ρε κανονικα και τα 2 μπαινουν μια χαρα . εχουν πατουρες και πατανε καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Περι μανιταριων ο λογος......
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» περι pc ο λογος
» περι εξάτμισης ο λόγος (Κ6 1k)
» Περί αλόγων ο λόγος...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com