Greek GSX-R forum
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_r10 
JIMK7
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_r10 
nasos-v
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_r10 
T.R.E
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_r10 
k8 600 kk
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_r10 
kostaskr6
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_r10 
κολτρέϊν
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_r10 
Leroy
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_r10 
ripper
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Poll_r10 

 

 Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!

Πήγαινε κάτω 
+18
Black Eagle
tolinio
magfaria
tati
x4m3n0s
Agelosgm
mike
Painterz
AggelosK8
kahi
karagio
kostaskr6
valentino46
totoulis
nasos-v
riderspower
kontos 750
Barberis
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Barberis
Normal gixxer
Normal gixxer
Barberis


Άντρας Όνομα: : BilltheBarber
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 118
Hμερομηνία εγγραφής : 26/08/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 12:20

Λοιπόν χθές στη συνάντηση που είχαμε για τα αυτοκόλητα με τον Νασο και τα υπολοιπα παιδια,εκανα μια πρόταση
για να μαζευόμαστε καπου μια φορα την εβδομαδα για καφέ-μπυρίτσα ή και οτιδήποτε αλλο,κουβεντούλα και χαβαλέ για την τρέλα που μας εννόνει και λέγεται suzuki!!

Οπότε όσοι και όποιοι θέλε και ενδειαφέρεστε κάντε την πρότασή σας για..

1)Μέρος και μαγαζί
2)Ημερα
3)Ωρα

ΑΛΛΑ επειδή το έργο το εχω ξαναδεί σε προηγούμενες εμπειρίες μου για τετοια θέματα (και δεν νομιζω οτι ειμαι ο μόνος) παρακαλώ πολυ οι προτάσεις να γίνονται όσο το δυνατον με συνεση και σκεψη ωστε να μή φτάσουμε σε σημείο να υπάρχουν εντάσεις μεταξύ μας.

1)Το μερος και το μαγαζί που θα μαζευόμαστε θα πρέπει όσο το δυνατόν να είναι σε περιοχή που να μοιράζοντε οι αποστάσεις (σαφώς είναι αδύνατο να ικανοποιηθούμε όλοι οσο αφορα τις αποστάσεις αλλα τουλαχιστον ας προσπαθήσουμε!)
1β)Το μαγαζί θα πρέπει να διαθέτει καποιο χωρο σταθμευσης με άμεση οπτική επαφή απο το σημείο που θα καθόμαστε και τους λόγους τους ξέρετε πιστευω και δεν νομίζω οτι πρεπει να τους εξηγήσω!
2)3)Η ημέρα και ωρα (η δική μου προταση) πιστεύω οτι καλο θα ήταν καποια καθημερινή για το λόγο οτι σαβα/κυριακο
πολλοί απο εμας θα θέλουν πέρα απο τρακντέις και λοιπές ασχολίες, να πάνε καπου με τα γυναικόπαιδα τους ή οτιδήποτε άλλο που θα πρέπει να κανουν οπότε και θα είναι αδύνατο να βρεθούμε.Όσο για την ώρα (πάλι η προτασή μου) θα έλεγα απο τις 9 και μετα αναλόγος την ημέρα συνάντησης.

Αυτά τα ολίγα affraid Laughing όσοι ενδειαφέρεστε ανοίξτε τα χαρτιά σας!!! kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 14:55

το σωστο ειναι να γνωριζομαστε και να ανταλαζουμε αποψεις!!!!!!!!οσοι ειμαστε αθηνα πιστευω οτι οπου και να πουμε ,αρκει να εχουμε χωρο σταθμευσεις, βολευει.αν ο καιρος ειναι καλος μπορουμε να κανονιζουμε να μοιραζομαστε τις αποστασεις και με τους υπολοιπους φιλους που ειναι εκτος αθηνας!!!!!!!!αν και εργαζομαι συνηθως απογευμα εκτος απο παρασκευη εως κυριακη που το προγραμμα μου ειναι λιγο πιο χαλαρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 15:04

Εγω στο δικο μου εχω χωρο μπροστα αλλα δεν ξερω κατα ποσο βολευει η αποσταση ο νικος ο ΤRE ξερει...ειναι στο χαλανδρι.....χωρο μπροστα εχει βεβαια μαζευονται κ αλλα club οπως καποιοι με 4Χ4 και κατι αλλοι με γουρουνες παλι...παρκιν μπροστα ακριβως εχει και motors tv εχει.... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 15:06

riderspower έγραψε:
Εγω στο δικο μου εχω χωρο μπροστα αλλα δεν ξερω κατα ποσο βολευει η αποσταση ο νικος ο ΤRE ξερει...ειναι στο χαλανδρι.....χωρο μπροστα εχει βεβαια μαζευονται κ αλλα club οπως καποιοι με 4Χ4 και κατι αλλοι με γουρουνες παλι...παρκιν μπροστα ακριβως εχει και motors tv εχει.... Laughing


πες παραπανω πραγματα

αν ειναι να παμε καπου ας παμε σε καποιον απο εδω αφου υπαρχει η υποδομη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 15:19

nasos-v έγραψε:
riderspower έγραψε:
Εγω στο δικο μου εχω χωρο μπροστα αλλα δεν ξερω κατα ποσο βολευει η αποσταση ο νικος ο ΤRE ξερει...ειναι στο χαλανδρι.....χωρο μπροστα εχει βεβαια μαζευονται κ αλλα club οπως καποιοι με 4Χ4 και κατι αλλοι με γουρουνες παλι...παρκιν μπροστα ακριβως εχει και motors tv εχει.... Laughing


πες παραπανω πραγματα

αν ειναι να παμε καπου ας παμε σε καποιον απο εδω αφου υπαρχει η υποδομη

Το μαγαζι βρισκεται στη οδο Ηρακλειτου 71 στο χαλανδρι και λεγεται DELIGHT CAFE εχει ακριβως μπροστα χωρο παρκιν για τις μοτο μας που το καλοκαιρι μαλιστα τις εχουμε ακριβως στο 1 μετρο μπροστα μας το χειμωνα λογο τσαμαριας ειναι στα 2 μετρα και ειναι πολυ κοντα στην Πεντελη.http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=486145.04&initialCenterY=4208673.795&initialZoomLevel=2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 15:29

Ξεχασα να πω οτι μπορουμε να βλεπουμε το motogp και τους υπολοιπους αγωνες η αλλιως αν δεν εχει αγωνα κανα motors tv
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 15:30

στο χαλανδρι που περιπου?????????????εγω δεν εχω προβλημα!!!!!!!!!! και με το παπι φτανω xaxa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 15:48

το ειδα στον χαρτη. εφοσον ειναι δικο μας και εχει και παρκιν +1000 οποιος εχει αλλη προταση ας την πει. οσο αφορα μερα και ωρα??????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 16:13

μπραβο παιδες πολυ καλη ιδεα!!!!!!!!!!!!!
εγω ειμαι μεσα οπου και να κανονιστει το μερος συναντησης.
mprabo που θα γινει κατι τετοιο ειναι πολυ ωραιο να ανταλλαζεις αποψεις με ανθρωπους που δεν εχεις δει ποτε σου και το σημαντικο ειναι εκτος οτι κανεις καινουργιους φιλους μαθαινεις και παρα μα παρα ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!! ole ole
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
valentino46
Normal gixxer
Normal gixxer
valentino46


Άντρας Όνομα: : Αντρεας
Τόπος : peristeri
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 17:58

Ουτε εγω εχω προβλημα με το χαλανδρι , θα χοραμε ολοι tralala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 19:12

εεε το νου σας να επιτρεπετε το καπνισμα για να μην εχουμε προβλημα εμεις οι θεργιακλιδες fatsa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 19:19

μπραβο παιδια πολυ καλη ιδεα αλλα να ανακοινωνουμε 3-4 μερεσ νωριτερα ετσι ωστε να το βλεπουν ολοι(και οχι μονο οσοι μπενουν καθε μερα) και να προλαβαινουμε να κανονισουμε το προγραμμα μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 19:24

αν κ θα προτιμουσα να ειναι καπου ποιο κοντα πειραια κ τετοια γιατι εκει ειναι λιγο μακρυα κ ερχετε χειμωνας vroxi respekt respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 00:56

Εγω παλικαρια εχω τον brother μου υπευθυνο στο minima club και το Kolones Lounge που ειναι ακριβως απεναντι τα μαγαζια για οσους δεν τα γνωριζουν ειναι στην πλατεια μπουρναζιου , απο χωρο parking υπαρχει αυθονος καθως και tv και projector για moto gp για μερες και ωρες θα πρεπει να πειτε ολοι μια γνωμη και μετα να καταληξουμε , εγω θα ελεγα Σαββατο και Κυριακη αλλα δεν θα ελεγα οχι και σε καποια καθημερινη μετα απο συνεννοηση , πιστευω οτι ο χωρος ειναι ιδανικος για τις καλες μας χειμωνα καλοκαιρι.

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! 65761090316504592142686

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! 65761090316584594142686

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! 65761090315984579142686

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! 65761090315584569142686

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! 65761090315744573142686

euxaristo euxaristo euxaristo euxaristo euxaristo

ειχαμε κανει μια συναντηση για τα σωληνακια υψηλης , ο nasos και μερικοι απο την παραγγελια θα θυμουνται !!!

file file file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 01:14

κωστα για παρκιν δεν πιστευω να εννοεις τον πεζοδρομο γιατι ο καφες θα μας βγαινει 85 eyro 80 η κληση και 5 ο καφες fafoutis οσο για τις μερες συμφωνω Σ.Κ ειναι ενταξει και παρασκευη ακομη γιατι μεσα στην εβδομαδα μας παει................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 01:28

χαχαχα εαν ηταν ετσι εμενα δεν θα με βλεπατε να ησαστε σιγουροι χαχαχα εχει παρκιν το οποιο ειναι του μαγαζιου πανω στον πεζοδρομο ο οποιος φυλασετε με καρεκλες του μαγαζιου για τους πελατες. Και για βραδυνα που ειναι μπερδεμα με την δημοτικη αστυνομια που κλεινει τον πεζοδρομο κανονιζετε σε event και τα παρκαρουμε κανονικα , καθαριζω εγω file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 01:39

respekt respekt respekt οπως εχω πει και πιο πανω δεν εχω προβλημα με τον χωρο....μπορουμε κατα καιρους να αλλαζουμε για να ταλαιπορουμαστε ολοι το ιδιο....θεληση να υπαρχει!!!!!!!!!!πιστευω να βγαλουμε ακρη συντομα και να δουμε και τις φατσες μας απο κοντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 01:42

oraios okk beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 08:10

Το καλυτερο πιστευω ειναι καθημερινη μετα την δουλεια μας ενα χαλαρωτικο
καφεδακι μεσα στην εβδομαδα ειναι καλη ιδεα.Τωρα για ΣΚ οποιος θελει θα
υπαρχει ενημερωση οτι θα ειναι εκει ειτε για να αραξει ειτε για να δει τον αγωνα
(motogp).Η προταση του kahi για το μπουρναζι ειναι δικοπο μαχαιρι διοτι ολοι οι
σεριφηδες κανουν λεζαντες γυρω απο την πλατεια Μπουρναζιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 09:37

Παντως θα γινει χαμος οταν μαζευομαστε :P οχι σαν τους ducatiδες που μαζευοντε 3 και ο κουκος σε μια καφετερια που σκαω τις κυριακες!!! Λοιπον να το επισπευσουμε να γνωριστουμε για να εχουμε και αμεση επαφη πια για τις γνωμες μας!!!!!!Και με τα αυτοκολλητακια θα γινουμε το πιο αλητεια FORUM:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Barberis
Normal gixxer
Normal gixxer
Barberis


Άντρας Όνομα: : BilltheBarber
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 118
Hμερομηνία εγγραφής : 26/08/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 10:59

AggelosK8 έγραψε:
Το καλυτερο πιστευω ειναι καθημερινη μετα την δουλεια μας ενα χαλαρωτικο
καφεδακι μεσα στην εβδομαδα ειναι καλη ιδεα.Τωρα για ΣΚ οποιος θελει θα
υπαρχει ενημερωση οτι θα ειναι εκει ειτε για να αραξει ειτε για να δει τον αγωνα
(motogp)..

Μαζί με την πρόταση του Kontos750 που εγραφε (μπορουμε κατα καιρους να αλλαζουμε για να ταλαιπορουμαστε ολοι το ιδιο....θεληση να υπαρχει!!!!!!!!!!) είναι και η δική μου αποψη!Βέβαια θα ήταν καλο,γιατι όχι,να στηρίξουμε δικούς μας ανθρώπους όπως το παιδι στο χαλανδρι και τον kahi που εχει τον αδερφό του.

Επίσης θα πρέπει να έχουμε κατα νού οτι επειδή ερχεται χειμώνας θα πρέπει το μερος που θα μαζευόμαστε να έχει και κατα καποιο τρόπο μια ευκολη πρόσβαση με αυτοκίνητο (τουλαχιστον για τους πολυ χειμερινους μήνες Δεκ-Ιαν-Φεβρ).

Βέβαια να κάνουν και αλλα παιδια προτασεις για καποιο μαγαζί και θα έλεγα την αρχική απόφαση για το που θα καταλήξουμε να την πάρει η Διαχειριστική ομάδα ή να γίνει υπο μορφή δημοσκοπησης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 11:19

παιδια κυριακες παντα υπαρχουν υποχρεωσεις γυναικες -παιδια-βολτες καμια πιστα οποτε δεν θα εχει τοσο συμμετοχη τσεκαρισμενο ειναι οτι η καλυτερη μερα για συναντιση ειναι η τεταρτη απο εμπερια που ημουν κ παραμενο μελος κ υπευθινος αυτοκινητιστικης λεσχης

χωρις να εχω κανενα προβλημα με το μερος καλο ειναι να βρουμε δυο μαγαζια που να πηγαινουμε παντα εκει γιατι στο μελον καποιοι θα γρινιαξουν οτι εγω μενω πχ ραφηνα κ ερχομαι παντα χαλανδρι η περιστερη ας δουμε περιπου που υπαρχει ογκος μελων κ παιζουμε αναλογος παντως ειναι μια τελεια ιδεα να γινονται συναντισης τα μελη ερχονται ποιο κοντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 11:43

mike έγραψε:
παιδια κυριακες παντα υπαρχουν υποχρεωσεις γυναικες -παιδια-βολτες καμια πιστα οποτε δεν θα εχει τοσο συμμετοχη τσεκαρισμενο ειναι οτι η καλυτερη μερα για συναντιση ειναι η τεταρτη απο εμπερια που ημουν κ παραμενο μελος κ υπευθινος αυτοκινητιστικης λεσχης

χωρις να εχω κανενα προβλημα με το μερος καλο ειναι να βρουμε δυο μαγαζια που να πηγαινουμε παντα εκει γιατι στο μελον καποιοι θα γρινιαξουν οτι εγω μενω πχ ραφηνα κ ερχομαι παντα χαλανδρι η περιστερη ας δουμε περιπου που υπαρχει ογκος μελων κ παιζουμε αναλογος παντως ειναι μια τελεια ιδεα να γινονται συναντισης τα μελη ερχονται ποιο κοντα

+1000 θα συμφωνησω με τον Μιχαλη.Ας πεσουν κι'αλλες ιδεες αλλα προς το παρων
κραταμε αυτα τα 2 μαγαζια και την ημερα Τεταρτη!Για ωρα πιστευω κατα τις 8.30 με 9
ειναι ιδανικη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Agelosgm
Normal gixxer
Normal gixxer
Agelosgm


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 296
Αγωνιζόμενος : ...το ψαχνω ακομα...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/04/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 12:28

πολυ καλη ιδεα ας κλεισουμε μερα και ωρα να βολευει και το που υπαρχουν παρα πολλα ωραια μερη!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Barberis
Normal gixxer
Normal gixxer
Barberis


Άντρας Όνομα: : BilltheBarber
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 118
Hμερομηνία εγγραφής : 26/08/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 12:39

Να κλείσουμε αλλα,τι,μονο αυτοι οι 5-10 ειμαστε?Οι υπολοιποι τι λένε?Δεν ενδειαφερεται κανεις? xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ GIXXER ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΤΜ21, CHRIS GIXXER ΚΑΙ ΜΙΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
» καφε στην Ναυπακτο
» προταση για αλυσσιδογραναζα κ5 1000

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com