Greek GSX-R forum
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!

Πήγαινε κάτω 
+18
Black Eagle
tolinio
magfaria
tati
x4m3n0s
Agelosgm
mike
Painterz
AggelosK8
kahi
karagio
kostaskr6
valentino46
totoulis
nasos-v
riderspower
kontos 750
Barberis
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Agelosgm
Normal gixxer
Normal gixxer
Agelosgm


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 296
Αγωνιζόμενος : ...το ψαχνω ακομα...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/04/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 12:53

θα παμε εμεις θα περασουμε καλα θα βαλουμε φοτο και μετα θα θελουν να ερθουν ΟΛΟΙ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 12:59

πιστευω οτι υπαρχουν και αλλοι συμφορουμητες απο αθηνα.ας μιλησουν και οι υπολοιποι ειναι μια καλη ιδεα και πρεπει να την στηριξουμε!!!!!!!!!!!!! okk οσο για την μερα εγω θετω το προβλημα μου,εργαζομαι απογευματα και απο καθημερινες παρασκευη που τελειωνει η εβδομαδα μπορει να βολευει και αλλους.Βεβαια οι πολλοι αποφασιζουν,απλα λεω και εγω τον πονο μου vroxi vroxi vroxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
x4m3n0s
Normal gixxer
Normal gixxer
x4m3n0s


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 210
Hμερομηνία εγγραφής : 29/05/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 13:09

Μεσα και εγω κανονιστε μερος και ωρα....!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 13:14

ωραία ιδέα να βρισκόμαστε,
ωραία ιδέα να παίζουν και εναλλαγές στο σημείο για να έχουμε τη δυνατότητα επιλογής,
μεσα στην εβδομάδα και εγώ νομίζω πως είναι καλύτερα απ' ότι σκ
για το που, εγώ δεν έχω να προτείνω μέρος όμως είτε με παπί, είτε με το γσχρ φτάνω Very Happy

beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 13:23

καποια στιγμη ειχαμε πιει ενα καφεδακι/μπυρακι στο niko στο μαγαζι του στο χαλανδρι ! αν βολευει καλη φαση ειναι !στιριζουμε και τα δικα μας παιδια !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolinio
Jr.gixxer
tolinio


Άντρας Όνομα: : tolis
Τόπος : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 28/02/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 13:28

παντως παιδες μπορουμε και οι "βορειοι" ωα κανονισουμε καμια συναντηση δεν ξερω ποσοι υπαρχουν. η μπορουμε να κανονισουμε κανα ΣΚ κατι ενδιαμεσο σε θεσσαλονικη-αθηνα. απο θεσσαλονικη παντωσ ειμαι μεσα δεν ξερω τωρα τι απυχηση υπαρχει εδω. πειτε γνωμες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 15:04

Πολυ καλη ιδεα! Ειμαστε πολλοι οποτε πιστευω να μαζευτουμε και πολλοι! Wink Αλλιως ειναι να μιλας απο φορουμ και αλλιως φατσα! Πιστευω να πεσει πολυς χαβαλες. Για χαλανδρι, αν και πρεπει να περασω την Αθηνα σουβλακι η απο αττικη οδο ειμαι μεσα, βλεπεις μενω στο εξωτικο περαμα! ναι ναι εκει με τους φοινικες και τις πανεμορφες παραλιες! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 15:37

να προτεινω κατι.....μπορει να αναλαβει καποιος να συγκεντρωσει τις περιοχες που μενουμε και να συντονησει την κατασταση!!!!!!!!αν κρινω απο το λιγο χρονικο διαστημα που γραφω και παρακολουθω συζητησεις ο Νασος εχει τα φωντα για τετοιες περιπτωσεις respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 15:52

εγω παντως πιστευω οτι το μαγαζι του φιλου riderspower εξυπηρετει αρκετα ολους λογο αττικης οδου κοντα του!!!!!Δεν ξερω ασ πει κι αλλος την γνωμη του εγω ψηφιζω riderspower!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 16:02

για να συντονισουμε την κατασταση,επειδη ολοι λιγο πολυ δεν αντιμετοπιζουμε προβλημα αποστασεων και να στηριξουμε ενα "ΔΙΚΟ ΜΑΣ" μαγαζι αλλα οπως προειπαν καποιοι φιλοι ερχεται χειμωνας με βροχη!!!!!!!!!!!!!! το κρυο δεν μας προβληματιζει!!!!!!!!!!! το νερο ομως??????????ας αναλαβει καποιος να συγκεντρωσει περιοχες μερες και ωρες και αν ο καιρος το επιτρεπει αλλαζουμε το μερος.να εχουμε χειμερινη και θερινη περιοδο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 16:15

εγω παντως βλεπω οτι εσυ εχεις το τρυπακι να το κανεις και να συντονισεις την κατασταση...οποτε η αυτοοργανωση απο τον καθενα μας θα ηταν καλο για τα παιδια του forum!!!kontos 750 παρτο πανω σου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 16:18

πρεπει να γινει ενας σωστος συντονισμος......παντως εμενα η αποσταση ειναι το τελευταιο που με απασχολει.....ευχαριστηση μου να καιω την κατοσταρα!!!!!!!!!!!
καλο θα ηταν να στηριξουμε τον φιλο απο το χαλανδρι σε πρωτη φαση και εκει μπορουμε να συζητησουμε και για την επομενη φορα αναλογα με τις αποστασεις και τις ωρες που μπορει ο καθενας μας!!!!!!!
αναμενω μερα και ωρα!!!!!! thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 16:34

ας γινει οπως λεει και ο γιωργος.οποιος θελει ας στειλει pm με την περιοχη που μενει μερα και ωρα που μπορει να βγαλουμε μια ακρη.οσο για τον χωρο ας κανουμε την πρωτη επαφη μας στο χαλανδρι και συζηταμε απο κοντα τα διαδικαστηκα!!!!!!!!!!! οσο πιο γρηγορα εχω νεα σας τοσο πιο γρηγορα θα δουμε και τις φατσες μας!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 16:46

kontos 750 έγραψε:
να προτεινω κατι.....μπορει να αναλαβει καποιος να συγκεντρωσει τις περιοχες που μενουμε και να συντονησει την κατασταση!!!!!!!!αν κρινω απο το λιγο χρονικο διαστημα που γραφω και παρακολουθω συζητησεις ο Νασος εχει τα φωντα για τετοιες περιπτωσεις respekt

ας συνεχισουν τα παιδια να ριχνουν ιδεες για περιοχες και μαγαζια , και μετα θα το φτιαξω εγω το θεμα fafoutis


απλα αυτην την εποχη εγω κατι τρεχαματα (μερικοι απο εδω γνωριζουν) και δεν μπορω να σχολιθω πολυ.


αλλα σιγουρα θα βοηθισω οσο μπορω


τωρα για το θεμα μας ως τωρα μου αρεσει η ιδεα για τεταρτη χαλανδρι για καφε

και κυριακες μπουρναζι για motogp




βεβαια motogp μπορουμε να δουμε και στα δυο μαγαζια... οποτε οποιος βαλει πιο δυνατα την φωνη θα τον προτημισουμε!!! fafoutis fafoutis fafoutis

και αν ειναι και φιλοροσσικος ........ οκ κλεισαμε.... fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 16:52

νασο sorry που σε εχωσα.ο γιωργος προτεινε να αναλαβω εγω.αν δεν εχεις χρονο το κανω εγω.ειδη καποιοι μου στελνουν pm για ωρα μερα και περιοχη που μενουν.ως αρχαιοτερος που εισαι περιμενω την γνωμη σου.ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 16:55

kontos 750 έγραψε:
νασο sorry που σε εχωσα.ο γιωργος προτεινε να αναλαβω εγω.αν δεν εχεις χρονο το κανω εγω.ειδη καποιοι μου στελνουν pm για ωρα μερα και περιοχη που μενουν.ως αρχαιοτερος που εισαι περιμενω την γνωμη σου.ευχαριστω


οκ ανελαβε

δεν υπαρχει κανενα προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 17:03

εγω το μονο που εχω να πω ειναι να βρουμε ενα μαγαζι με οθονη για motogp
παρκιν το οποιο μπορουμε να της βλεπουμε
και να ειναι σε σημειο που πηγαινοντας να μην μαζεβουμε ραβασακια απο τους σεριφηδες

η αποσταση σε καποιους θα ειναι οκ και σε καποιους θα ειναι μακρια...
δεν μπορουμε να τα τεριαξουμε ολα...

και στην τελικη , μοτο εχουμε ρε παιδια, θα της ξεσκουριαζουμε και λιγο...μια γκαζια ειναι το βραδυ ολη η αθηνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 17:23

συμφωνω Νασο με τα ποδια δεν θα ερθει κανεις!!!!!!!!!!!!ολα δεν γινονται. ας μαζευτουμε στο χαλανδρι και συζηταμε.ωρα και μερα???????????καποιοι μου στειλανε!!!!!!!!1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 17:26

kontos 750 έγραψε:
συμφωνω Νασο με τα ποδια δεν θα ερθει κανεις!!!!!!!!!!!!ολα δεν γινονται. ας μαζευτουμε στο χαλανδρι και συζηταμε.ωρα και μερα???????????καποιοι μου στειλανε!!!!!!!!1

μερα και ωρα για τους περισσοτερους ειναι τεταρτη 8.30-9.00

για το μερος ασχολισου... file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 17:29

nasos-v έγραψε:

παρκιν το οποιο μπορουμε να της βλεπουμε
και να ειναι σε σημειο που πηγαινοντας να μην μαζεβουμε ραβασακια απο τους σεριφηδες
Οχι Νασο ο χωρος ειναι ιδιωτικος μπροστα στο μαγαζι και το μονο σιγουρο ειναι οτι θα της βλεπουμε και χωρις ραβασακια στο τελος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
hellrider
Normal gixxer
Normal gixxer
hellrider


Άντρας Όνομα: : ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Αγωνιζόμενος : ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/03/2009

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 17:31

μπραβο παιδια...πολυ καλη ιδεα good ....να τα λεμε κ απο κοντα... beer1 ...κ εγω ψηφιζω το καφε του Νικου(riderspower) στο χαλανδρι.... για τις μερες θα προτιμουσα τριτη κ πεμπτη... okk ...αιντε γερα... beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 17:42

παρασκευη ας πουμε η σαββατο η κυριακη δεν βολευει καποιους???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 18:50

Α παιδια στην συναντηση οποτε ειναι φερτε και κανενα αυτοκολητο να αγορασουμε νομιζω ο Νασος δεν συντονιζε την κατασταση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Barberis
Normal gixxer
Normal gixxer
Barberis


Άντρας Όνομα: : BilltheBarber
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 118
Hμερομηνία εγγραφής : 26/08/2010

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 18:53

Γιαννο το ΠΣΚ είναι δύσκολο για τους περισσοτερους πιστευω εφόσων μιλάμε για καθορισμένο καφέ μια φορα την εβδομαδα καθε εβδομαδα.Υστερα καποια μερα απο το πσκ μπορει να τη χρησιμοποιήσουμε για κατι πιο "εκτακτο".

Σε αυτοκιν/κο φορουμ-κλαμπ που ήμουν παλαιότερα καποιος που δεν είχε κατι
καλυτερο να κανει πέταγε την ιδεα για πχ "εκτακτο" παρασκευής και μαζευόμασταν στο συνηθες μερος όποιοι μπορουσαμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!   Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 21 Οκτ 2010, 21:20

τορα για να βρεθουμε στην μεση απο θεσσ και αθηνα δισκολο ....αλλα για αυτο το σκ να βρρεθουμρ το ψινο αν θελετε για κανα μεσιμερακη ...αλιος βραδακι κανα γκαζη ειναι καλη φαση Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
 
Πρόταση εβδομαδιέου καφέ-συνάντησης του gixxer.gr!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ GIXXER ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΤΜ21, CHRIS GIXXER ΚΑΙ ΜΙΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
» καφε στην Ναυπακτο
» προταση για αλυσσιδογραναζα κ5 1000

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com