Greek GSX-R forum
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_r10 
JIMK7
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_r10 
nasos-v
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_r10 
T.R.E
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_r10 
k8 600 kk
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_r10 
kostaskr6
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_r10 
κολτρέϊν
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_r10 
Leroy
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_r10 
ripper
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Poll_r10 

 

 Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!

Πήγαινε κάτω 
+19
potis
giannisK6
ripseventh
k8 600 kk
ghost
κολτρέϊν
mistiriodis_tsantakias
giXXXer
valentinosgsxr
Zuki
kostaskr6
Leroy
Miou
panosk8
Darksoul
nasos-v
kontos 750
teo46
kapnias
23 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kapnias
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη Ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 590
Hμερομηνία εγγραφής : 06/09/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 11:16

Καλημερίζω τους συμφορουμίτες που μαλλον βρίσκονται σε μια παραλία αγκαλιά με την καλή τους!

Θα ήθελα να ευχαριστήσω δημόσια απο το "βήμα" του gixxer τον παππούλη που την Δευτέρα κάνοντας στροφή στο αντίθετο ρεύμα αγνοώντας την διπλή γραμμή ,σε μια τυφλή δεξια, έδειξε στην γυναίκα μου και σε εμένα πως είναι να πετάς!!!!!

Ας ξεκινήσω με το ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΝΟΣ, που οσο κι αν το λέμε ποτε δεν είναι αρκετο!

Τα γεγονοτα διαδραματίστηκαν ως εξής:
Ξεκινήσαμε για μπανακι στο κενο της γυναικας μου (δούλευε σπαστό) απο Ρέθυμνο για Πλακιά.
Μου λέει "δεν πάμε με τη μηχανάρα να πάρει και αυτη τον αέρα της;"
Οκ,λεω μιας και το τελευταιο δεκαπενθήμερο ουτε που κουνήθηκε απο το γκαραζ.
"Δεν βαζω τζακετ ,μονο κράνος !" μου λέει και συμφωνω μιας και η ζέστη είναι αφόρητη.
Βγαίνουμε εθνικη απο το σπίτι,"Δωσ'το λιγο" μου λεει,χωρις τζάκετ δεν το δινω,απαντάω και πηγαίνουμε τη βόλτα μας χαλαρά.
Κάνουμε το μπανάκι μας,τρωμε και τα θαλασσινα μας στο κυμα δίπλα και ξεκινάμε να γυρίσουμε για να πάει η γυναίκα στη δουλειά της.
Στο δρομο καθως γυρίζουμε,σε μια δεξια στροφη χωρίς καλή ορατοτητα λογω αναχώματος,βλέπω στο απέναντι ρεύμα ενα μαυρο αγροτικο να στεκεται με αναμμενο αριστερό φλας πανω στη διπλή γραμμη."τη γαμή#$@με" σκέφτηκα και κλείνω γκαζι.
Καθώς πλησιαζουμε,ο παππους παραμένει σταματημένος,Οκ, σκέφτομαι,μας είδε και ξανα ανοίγω γκάζι.
Μόλις φτάνω στα 10 μέτρα περίπου ο παππούς ξεκινάει να στρίψει και εγω εχω στα 10 μέτρα μπροστά μου ενα αγροτικο κάθετα στο δρόμο να μου κλείνει το ρεύμα. affraid
ΦΡΕΝΑ,ΕΝΤΟ ΚΑΙ ΓΚΟΥΠ!!!!
Σηκωνομαι αλαφιασμένος απο την άσφαλτο και ψάχνω την γυναίκα μου.Την βρίσκω λιγο πιο πέρα,την σηκώνω και ψάχνω για αίματα σπασίματα κλπ.(Ευτυχως δεν είχε τίποτα αλλιως ακομα θα τον έδερνα τον παππου) ropalo
Τα κράνη δεν είχαν σοβαρα χτυπήματα ετσι μαζευω το μηχανάκι στην ακρη του δρόμου και την πεφτουμε στο παρακείμενο ταβερνάκι για να ηρεμήσουμε.Φυσικα κάλεσα τροχαια και τηλεφωνησα στον κουμπάρο μου να έρθει με το φορτηγάκι να μαζέψουμε τα κομματια .
Ο παππους (ευγενεστατος μπορω να ομολογησω) δεν εβγαλε κιχ,τα ψιλοέκανε πάνω του μολις είδε τι τον χτύπησε,έκανε δήλωση στην ασφαλιστικη του άμεσα, αλλα ειπε στους μπάτσους το εξής κουφο:"30 χρονια τωρα απο εδω στρίβω(διπλη γραμμη σε τυφλη στροφη) δεν μπορω να καταλάβω τί έγινε". mal@kies
Η τροχαια,στην έκθεση της παρέλειψε να γράψει οτι υπάρχει διπλή διαχωριστικη,μέχρι που τους είπα οτι δεν φεύγουμε απο εκει αν δεν το συμπληρώσουν. ninza
Τέλος καλό,ολα καλα,η καλη μου(γυναικουλα) δυο ψιλές γρατζουνιες στο δεξι αγκώνα και στο δεξί γόνατο ,η καλη μου (1000 κ9) 13200€ ζημια απο ενα ψιλο μπροστινο τρακάρισμα και εγω με ελαφρως χτυπημένο τον αριστερό αγκώνα και τον αριστερο ώμο( τον δεξι φροντισε να μου τον βγάλει σε προηγούμενο τροχαιο ενα φορτηγο της πυροσβεστικής σε τυφλη δεξια,γαμω τις δεξιές μου).

Θα ήθελα να προσθέσω το ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΝΟΣ και ας γίνομαι γραφικος και κουραστικος.Ενω δεν θυμαμαι να χτύπησα πουθενα με το κεφαλι,ουτε και η γυναίκα μου το δικο της,τα κράνη μας εχουν βαθιες γρατζουνιες το δικο μου στο πλαι και το δικο της πάνω απο τον αυχένα.

Αυτα τα ολίγα απο εμένα,φτηνά την πηδήξαμε (δεν έτρεχα) και τώρα περιμένουμε τη θα μας πεί η αγροτικη ασφαλιστικη.
Καλα μπάνια και καλές βόλτες,με το καλο όλοι στα σπίτια μας! hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 11:32

πω πω ρε φιλε τι να πω...περαστικα σε σενα και την γυναικα σου και με το καλο να φτιαξεις την καλη σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 11:32

περαστικα σε εσενα και στη γυναικα σου....οσο για το μοτο αφου εκανε δηλωση παλι καλα.οι επαρχιακοι δρομοι τα εχουν αυτα οτι θελει κανει ο καθενας...εχω πετυχει με το αυτ\το νυχτα στο δρομο απο δομοκο για καρδιτσα θεριζοαλωνιστικη χωρις φωτα ουτε καν ανακλαστηρα!!!!! affraid affraid ευτυχως και εγω δεν ετρεχα και την γλυτωσα.περαστικα και παλι!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 12:14

teo46 έγραψε:
πω πω ρε φιλε τι να πω...περαστικα σε σενα και την γυναικα σου και με το καλο να φτιαξεις την καλη σου!

+1000

περαστικα σε ολους σας.... ποτε ξανα!!!!

______________________________________________________
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! DgnfjaΔυστυχως ηρθε η σειρα μου! X3ww74Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! 25k1wusΔυστυχως ηρθε η σειρα μου! 2nqcwidΔυστυχως ηρθε η σειρα μου! Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 12:32

πωωω τι λες ρε φιλε γαμ@ το μοτο σιδερο θα παρεις αλλο παλι καλα που εσεις δεν παθατε τπτ φιλε κ αλλη φορα κ μπουφαν κ μποτες σταρχιδια σας η ζεστη γαμ@ει συνηθεια ειναι!!κ υπαρχουν κ καλοκαιρινα μπουφαν κιολλας κατι θα καναν περισσοτερο!!

ευχομαι καλα ξεμπερδεματα με τις κ@λοασφαλειες! κ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ καλα που δεν παθατε τπτ κ ειδικα η γυναικα σου!
μην σε περνει απο κατω το σημαντικοτερο ειναι οτι εισαστε καλα!!

υγ:βαλε καμια φωτο απο το μοτο?
δεν φτιαχνετε με τπτ?κοπηκε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 12:44

δυστυχως τα τροχαια ειναι καρμπον τα ιδια ξανα κ ξανα...

πριν αρκετα χρονια,καλοκαιρι κ τοτε ,φιλος μου ανεβαινε απο παραλια με ενα KDX.
μαγιο φανελακι σαγιοναρα κ 40 χιλιομετρα .
στο αντιθετο ρευμα κατεβαινει αγροτικο με αναμενο αριστερο φλας να κινειται αργα.
τη στιγμη που το παλικαρι πηγε να περασει γιατι νομιζε οτι τον ειδε,εκεινος στριβει αποτομα κ η μηχανη καρφωνεται στη πορτα του συνοδηγου,
κ ο φιλος μου χτυπα με δυναμη πανω της.
το ποσα ραματα εκανε το παιδι....αφηστε το.κ δεν φορουσε κ κρανος.
ευτυχως δεν του αφησε κατι ανεπανορθωτο.


περαστικα σας ευχομαι κ αφου ειστε εσεις καλα αυτο εχει σημασια.
γιατι ειχες κ τη γυναικα σου πανω,κ αν γινοταν κατι χειροτερο θα τον σκοτωνες τον γερο μετα..... Mad Mad







Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapnias
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη Ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 590
Hμερομηνία εγγραφής : 06/09/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 13:19

Ευχαριστω για τις ευχες !!
Το μηχανάκι δεν εχει μεγαλη ζημια σε δομικα στοιχεια (σασι μπουκάλες) και για να είμαι ειλικρινής δεν θέλω να το χασω.Πριν το ατύχημα ηθελα να το πουλήσω λογω ακινησίας,δεν είναι καιροι να έχεις χρηματα να κάθονται.
Απ΄την αλλή η γυναίκα μου δεν ήθελε με τίποτα να το δωσω.
Η ζημια που έχει ειναι ολο το μουτρο(οργανα φανάρια ραμαιρ κλιπον διακοπτες κλπ)
δεξι και αριστερο φαιρινγκ, τιμονοπλακες,δεξι τελικό και δεξί καπάκι εχουν μονο γρατζουνιες ,το υποπλαισιο εχει παρε αριστερα γιατι το μηχανάκι έκατσε πανω στο δεξι τελικο αλλα το κυριοτερο και χειροτερο,το δεξι αντίβαρο έχει κάνει λακουβα στο πλαίσιο!Α!!και μια λακούβα που έκανε ο παργαλάτσος μου στο τεπόζιτο!!
Αν καταφέρω και το κρατήσω θα μου κάτσει καλα,δεδομένου οτι εχω ενα πλήρες δεύτερο μαμα κουστούμι και τεπόζιτο,θα θέλω μονο τα υπόλοιπα.
Παρακαλάω να μου το βγάλουν ολικη και να το πουλήσω σε κανενα κολλητο.

By the way,μολις ερθει ο πραγματογνώμονας, θα χρειαστω τη συμβουλή-εμπειρια οποιουδήποτε κατάφερε να κρατήσει τη μηχανή του μετα απο ολικη της ασφαλιστικης.
Φωτο μολις βαλω ιντερνετ στο σπιτι,γιατι ειμαι στη δουλεια (σκοτώνομαι!) και δεν μπορω να τις ανεβασω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kapnias στις Τετ 08 Ιαν 2014, 15:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 14:07

παλι καλα την βγαλατε φιλε μου μονο με ζημια της μηχανης και εκδορες...
παντα κρανος ΚΑΙ τζακετ...δεν θα ειχατε καν γρατζουνιες αν το φοραγατε...θα μου πεις τι σου λεω τωρα με τον πονο σου αλλα ειναι και αλλοι που μας διαβαζουν και δεν εχουν μαθει ακομα ...
και παλι περαστικα σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 14:12

Περαστικά και αγύριστα και απο μένα. Αφού είστε εσείς καλά τα άλλα περισέυουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 14:28

παιδεια περαστικα κ οσο για τα αλλα υπομονη κ ολα θα πανε καλα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 15:56

λογικα σχεδον σιγουρο ειανι οτι ειναι ολικη φιλε μου!!μακαρι να το κρατησεις κ να το τραμπαρεις σε κανα φιλο να το κανει track bike αν δεν το βρεις να το δωσεις βαλτο αγγελια εδω μεσα μηπως ενδιαφερετε κανενας ποτε δε ξερεις!!!!
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΓΟΡΙΝΑ ευχομαι Κ ΤΗΝ γυναικα σου την παω με 1000(χωρις παρεξηγηση) κ συ πρεπει να την πηγαινεις βολτες με 1000 αντε που ηθελες να το δωσεις απλα θελει χρονο βρειτε χρονο παρτε κ στολες κ πρωινες βολτες αβερτα κ στις ζεστες τα πρωινα ειναι δροσερα ειδικα κρητη εχετε κ δρομους ωραιους περσι τους γυρισα αρκετα με το 750 :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 15:58

Περαστικα σε σενα και την γυναικα σου!!


Δυστηχως εδω στην Κρητη οι περισσοτεροι ηλικιωμενοι που κινουνται με αγροτικα αμαξια δεν προσεχουν καθολου..Αφηστε που το οδικο μας δικτυο ειναι ΓΤΠ....


Και που να δειτε τι κανουν οι τουριστες καθημερινα......... :(


Και παλι περαστικα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 16:03

Περαστικα και αγυριστα φιλε Δημητρη.

Μην ησυχασεις αν δεν κανει δηλωση υπαιτιοτητας στην ασφαληστικη του. Απ οτι καταλαβα δεν χτυπησες πανω στο αγροτικο και αυτο μπορει να θελει να το χρησιμοποιησει...οχι οτι θα δικαιωθει αλλα μπορει να σε ταλαιπωρησει λιγο αν ειναι κουτοπονηρος ο παππους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 16:45

Περαστικα και απο μενα...αφου εισαστε εσεις καλα τα αλλα θα τα βρειτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 16:53

kapnias έγραψε:
Ευχαριστω για τις ευχες !!
Το μηχανάκι δεν εχει μεγαλη ζημια σε δομικα στοιχεια (σασι μπουκάλες) και για να είμαι ειλικρινής δεν θέλω να το χασω.Πριν το ατύχημα ηθελα να το πουλήσω λογω ακινησίας,δεν είναι καιροι να έχεις χρηματα να κάθονται.λινκ αγγελίας
Απ΄την αλλή η γυναίκα μου δεν ήθελε με τίποτα να το δωσω.
Η ζημια που έχει ειναι ολο το μουτρο(οργανα φανάρια ραμαιρ κλιπον διακοπτες κλπ)
δεξι και αριστερο φαιρινγκ, τιμονοπλακες,δεξι τελικό και δεξί καπάκι εχουν μονο γρατζουνιες ,το υποπλαισιο εχει παρε αριστερα γιατι το μηχανάκι έκατσε πανω στο δεξι τελικο αλλα το κυριοτερο και χειροτερο,το δεξι αντίβαρο έχει κάνει λακουβα στο πλαίσιο!Α!!και μια λακούβα που έκανε ο παργαλάτσος μου στο τεπόζιτο!!
Αν καταφέρω και το κρατήσω θα μου κάτσει καλα,δεδομένου οτι εχω ενα πλήρες δεύτερο μαμα κουστούμι και τεπόζιτο,θα θέλω μονο τα υπόλοιπα.
Παρακαλάω να μου το βγάλουν ολικη και να το πουλήσω σε κανενα κολλητο.

By the way,μολις ερθει ο πραγματογνώμονας, θα χρειαστω τη συμβουλή-εμπειρια οποιουδήποτε κατάφερε να κρατήσει τη μηχανή του μετα απο ολικη της ασφαλιστικης.
Φωτο μολις βαλω ιντερνετ στο σπιτι,γιατι ειμαι στη δουλεια (σκοτώνομαι!) και δεν μπορω να τις ανεβασω.

μαν καταρχην περαστικα κ αγυριστα ...τορα οσο για την ασφαλια το μηχανακι ειναι 100% ολικι και να το ξερεις ;P για να το κρατισις θα σου βγαλουνε ενα κουστουμη σε φαση σου δινουμε 9000 και αμα θες να το κρατισις σου βγαζουμε το μηχανακη σοστρα 2-3 χιλιαρικα αρα θα παρεις στο χερη 6-7χιλιαρικα και το μηχανακη ...κιτα να μεγαλοσεις την ζημια για συγουργια αφεροντας κοματια που ειναι καλα και απλος θα δικεολογισις οτι δεν τα βρικες Wink
η ολυκη ειναι συγουρη αλλα οσο μεγαλητερη ζημια τοσο μικροτερη σοστρα θα σου βγει οποτε εχε τον νουσου ....χοσε μεσα οτι εξοπλισμο φοραγες και μπουφαν ...και αλλη φορα να φοναζεις παντα ασθενοφορο πεζει μεγαλη διαφορα στο ποσο ευκολα θα παρεις λευτα και ποσο γριγορα
μακρια απο εμας παντα μαν περαστικα Wink

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 18:32

πω πω περαστηκα και ποτε ξανα σε κανεναν..!

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 18:44

περαστικα φιλε μου και ποτε παλι κατι τετοιο...προσεχε και λιγο τις δεξιες...δεν σε πανε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
kapnias
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη Ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 590
Hμερομηνία εγγραφής : 06/09/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 21:45

Παίδες ευχαριστώ πολυ!!! Very Happy

Οι δεξιές όντως δεν με πάνε και δεν τις παω και εγω!!Κάργα αριστερες!!
Ασθενοφόρο δεν κάλεσα αλλα πήγαμε νοσοκομειο για εξετάσεις κλπ.Η γυναίκα μου ευτυχώς ειναι εντάξει(καναμε και ενα check up) και εγω πάω την Τρίτη για επανεξέταση για ωμο και αγκώνα,οποτε θα έχω κάτι να δείξω στην ασφαλιστικη.
Ο μπάρμπας έκανε δήλωση την επόμενη ημέρα γιατι είχαμε το χαρτι της τροχαίας που φαινόταν οτι έφταιγε αυτος.

Τζάκετ δεν φορούσαμε γιατι ειμαι ο μεγιστος μαλ@κας (βεβαια επειδή ειμασταν χωρις τζακετ πηγαινα πιο σιγα απ'ότι με το παπι) και γιατι δεν εβαλα το χέρι στην τσέπη να παρω δυο φουλ καλοκαιρινα.(πρωτη χρονια στην Κρήτη).



Η γυναίκα μου ήρωας,της βγάζω το καπέλο εδω και χρόνια.Απο τοτε που ειχα το 750 κ6 και μια φορα που εκατσα συνεπιβατης με οδηγο τον κολλητο μου,αναρωτιόμουνα πως ειναι δυνατον να καθεσαι πίσω σε τέτοιο μηχανακι και να σου αρέσει.
Το κακο ειναι οτι εδώ και καιρο με ψήνει για ενα busa αλλα δεν νομιζω οτι θα με βολέψει στο νησι,εδω το 1000 και μου καθόταν ΠΟΛΥ!

Πάντως της υποσχέθηκα οτι πρίν ξαναπαρω μηχανη θα πάρουμε πρωτα δυο καλοκαιρινα τζακετ.

Στέφανε με έχεις βάλει σε τρελές σκέψεις,δεν μπορω να βρώ τί να ξηλώσω απο πάνω.Ο πραγματογνωμονας εχει πάρει το λογαριασμο στα χέρια του και θα έρθει και θα δει ενα μηχανακι χωρις ζημια.Θα πρεπει να του δείχνω τι εχει σπασει, στραβωσει,γρατζουνιστει.Εχω μια ζάντα στραβή απο κ9 αλλα ειναι εκκεντρη,δεν φαινεται με το ματι.Εχω και μια εξάτμιση σμπαράλια αλλα είναι απο 600 κ9.Τεσπα,το σκεπτικο σου είναι πολυ σωστο,θα δώ τι προλαβαίνω να κάνω thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΔευ 15 Αυγ 2011, 11:31

το μπουσα ισως και να ειναι πιο βολικο στο νησι απο το 1000... για την γυναικα σου ειναι πιο βολικο 10000000% δεν εχει καμια μα καμια σχεση το πως καθετε ο πισω στα 2 μηχανακια... το μπουσα ειναι ενα γρηγορο σπορ τουρινγκ μηχανακι και ο συνεπιβατης εχει ληφθει υποψιν στον σχεδιασμο ενω στα δικα μας ο συνεπιβατης ειναι ενα περιτο βαρος που δυστυχος καπου πρεπει να τον βολεψουν γιατι γκρινιαζει ασταματητα στον αντρα που εδωσε τοσα λεφτα και δεν μπορει να την παει μια βολτα...

δεν μιλαω για την γυναικα σου βεβαια που οπως λες γουσταρει εκει πανω...αλλα μιλαω απο δικια μου πειρα... μια φορα που ημουν με την δικια μου και αλλαξα μηχανακι με ενα φιλο που ειχε μπουσα για να παμε μεχρι χαλκιδα με εφαγε μετα να πουλησω το δικο μου και να παρω σαν το φιλου για να καθετε πιο ανετα...
την χωρισα και κρατισα το 1000...

να ξερεις οτι το καλοκαιρινο τζακετ μετα τα 60-80 αν πεσεις δεν θα μεινει τιποτα απο το μουφαν αλλα σιγουρα θα εισαι καλυτερα απο οτι αμα δεν το φοραγες...εγω με το 1000 αμα βγω βολτα φοραω δερματινο καλοκαιρινο φουλ τρυπες...το καλοκαιρινο ειναι μονο για την πολη αντε και κανα ον-οφ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΔευ 15 Αυγ 2011, 11:58

Miou έγραψε:
αλλα μιλαω απο δικια μου πειρα... μια φορα που ημουν με την δικια μου και αλλαξα μηχανακι με ενα φιλο που ειχε μπουσα για να παμε μεχρι χαλκιδα με εφαγε μετα να πουλησω το δικο μου και να παρω σαν το φιλου για να καθετε πιο ανετα...
την χωρισα και κρατισα το 1000...


ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ Αλεξ δεν υπαρχεις !!!!

και εγω μολις πηρα το κ8 μετα το ΧΤ660Χ επρεπε αναγκαστικα να χωρισω, δεν αντεχα αλλο τη γκρινια !!!!!!

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΔευ 15 Αυγ 2011, 12:09

Αρε gixxerakides πως τα κανετε τα κοριτσια ετσι ρε τα στελνετε για το χατηρι μιας 1000αρας respekt2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΔευ 15 Αυγ 2011, 12:15

OXI OXI για χατηρι 600 αρας !!!!!

αν ηταν για 1000 θα ζηταγα και αποζημιωση για ψυχικη οδινη !!!!!

χαχαχα χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΔευ 15 Αυγ 2011, 13:14

Ρε παιδια κι εγω τωρα που το σκεφτομαι 20 μερες μετα που πηρα το 1000 χωρισα (για αλλους λογους) lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΔευ 15 Αυγ 2011, 14:02

Για αυτο ο Στεφανος γραφει ολο ΣΕΞ δεν ειναι τυχαιο!!! ΧΑΧΑ!
Περαστικα και απο μενα και ενα ευχαριστω στην τυχη σας που δεν παθατε τιποτα σοβαρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! EmptyΔευ 15 Αυγ 2011, 21:05

περαστηκα κ ποτε ξανα να μην χρειαστει να ανοιξει τετοιο ποστ!!!Αυτη η Κρητη

εχει φαει πολυυυυυυ κοσμο τελικα,περσυ που ειχα κατεβει διακοπες ολοι μου

ελεγαν μεγαλη προσοχη γιατι οι παππουδες δεν υπολογιζουν τιποτα!!!Πηγα

κ το ειδα με τα ματια μου...Κρανος παιδια ΠΑΝΤΑ κ ΠΑΝΤΟΥ!!!Περαστηκα σας κ

καλη αναρωση σε σας κ στο μοτορι.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ήρθε και η σειρά μου...
» Δυστυχως
» καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com