Greek GSX-R forum
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_l10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_c10Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!

Πήγαινε κάτω 
+19
potis
giannisK6
ripseventh
k8 600 kk
ghost
κολτρέϊν
mistiriodis_tsantakias
giXXXer
valentinosgsxr
Zuki
kostaskr6
Leroy
Miou
panosk8
Darksoul
nasos-v
kontos 750
teo46
kapnias
23 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kapnias
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη Ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 590
Hμερομηνία εγγραφής : 06/09/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 EmptyΔευ 15 Αυγ 2011, 21:06

Καλα μου εχετε φτιαξει τρελλλλλλα τη διαθεση!!!!!!!
Μηχανάκι αλλάω,γυναικα ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ!!!
(οχι τιποτα αλλο αλλα μην μπει κατα λαθος στο gixxer και διαβασει τίποτα,μετα θα πέσει νηστεία και προσευχη)
ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ!!

Ακους μωρό μου,σ'αγαπαω,ασε την παντοφλα κάτω!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kapnias στις Τετ 08 Ιαν 2014, 15:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 EmptyΔευ 15 Αυγ 2011, 22:17

Αντε ρε Μητσαρα.....λοιπον καλοριζικο το BUSSA tralala tralala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Αυγ 2011, 06:04

kapnias έγραψε:
Παίδες ευχαριστώ πολυ!!! Very Happy

Οι δεξιές όντως δεν με πάνε και δεν τις παω και εγω!!Κάργα αριστερες!!
Ασθενοφόρο δεν κάλεσα αλλα πήγαμε νοσοκομειο για εξετάσεις κλπ.Η γυναίκα μου ευτυχώς ειναι εντάξει(καναμε και ενα check up) και εγω πάω την Τρίτη για επανεξέταση για ωμο και αγκώνα,οποτε θα έχω κάτι να δείξω στην ασφαλιστικη.
Ο μπάρμπας έκανε δήλωση την επόμενη ημέρα γιατι είχαμε το χαρτι της τροχαίας που φαινόταν οτι έφταιγε αυτος.

Τζάκετ δεν φορούσαμε γιατι ειμαι ο μεγιστος μαλ@κας (βεβαια επειδή ειμασταν χωρις τζακετ πηγαινα πιο σιγα απ'ότι με το παπι) και γιατι δεν εβαλα το χέρι στην τσέπη να παρω δυο φουλ καλοκαιρινα.(πρωτη χρονια στην Κρήτη).



Η γυναίκα μου ήρωας,της βγάζω το καπέλο εδω και χρόνια.Απο τοτε που ειχα το 750 κ6 και μια φορα που εκατσα συνεπιβατης με οδηγο τον κολλητο μου,αναρωτιόμουνα πως ειναι δυνατον να καθεσαι πίσω σε τέτοιο μηχανακι και να σου αρέσει.
Το κακο ειναι οτι εδώ και καιρο με ψήνει για ενα busa αλλα δεν νομιζω οτι θα με βολέψει στο νησι,εδω το 1000 και μου καθόταν ΠΟΛΥ!

Πάντως της υποσχέθηκα οτι πρίν ξαναπαρω μηχανη θα πάρουμε πρωτα δυο καλοκαιρινα τζακετ.

Στέφανε με έχεις βάλει σε τρελές σκέψεις,δεν μπορω να βρώ τί να ξηλώσω απο πάνω.Ο πραγματογνωμονας εχει πάρει το λογαριασμο στα χέρια του και θα έρθει και θα δει ενα μηχανακι χωρις ζημια.Θα πρεπει να του δείχνω τι εχει σπασει, στραβωσει,γρατζουνιστει.Εχω μια ζάντα στραβή απο κ9 αλλα ειναι εκκεντρη,δεν φαινεται με το ματι.Εχω και μια εξάτμιση σμπαράλια αλλα είναι απο 600 κ9.Τεσπα,το σκεπτικο σου είναι πολυ σωστο,θα δώ τι προλαβαίνω να κάνω thanks

μαν δεν χριαζεται να ειναι κατι στραβο για να το διλοσις ...χοσε στραβες δισκοπλακες που θα της δει ??? το ιδιο κ η ζαντα ...οπος ειπες ειναι στραβει αλλα δεν φενεται ...στην τελικι σπασε κ κατι απο ΕΒΑΥ μεταχιρα τσαμπα τα περνεις ενο στο τιμολογιο θα πεξει τιμη αντιπροσοπιας κενουργιου ...βαλε και 800 ευρο εργατικα που θελει ο μαστορας για να στα περασει και 100 ευρο για την δουλια που εκανε για να τσεκαρι ζιμιες και να βγαλει τιμες απο καταλογο Wink
αντε με για το RSV4 ;P

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Αυγ 2011, 09:09

giannisK6 έγραψε:
Ρε παιδια κι εγω τωρα που το σκεφτομαι 20 μερες μετα που πηρα το 1000 χωρισα (για αλλους λογους) lol!

χαχα και εγώ οταν πήρα το 1000 ήθελε να με χωρίσει lol!

κατι παίζει με αυτά τα 1000αρια fafoutis


Κapnia, ευτυχώς που εσείς οι δυο είστε καλά, τώρα βόλεμα και μηχανή δεν πάνε ακριβώς μαζί αυτά,οκ άλλες μηχανές είναι λιγότερο σκλυροπυρηνικές για συνεπιβάτη, αλλά απο τη στιγμή που κάνετε κέφι αυτό που καβαλάτε είστε οκ oraios (κρίνω απο εμένα που μ αρέσει πολύ να κάθομαι δικάβαλο σε 1000αρι, χίλιες φορες 1000αρι παρά μπούσα).

Τώρα περι εξοπλισμού, ταλαιπωρία καλοκαιριάτικα, αλλά δεν αξίζει το ρίσκο και οχι μόνο το τζακετ, ολα γάντια,κλειστό παπούτσι τουλάχιστον, τα ξερουμε όμως αυτά..

ποτέ ξανά beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Αυγ 2011, 10:11

περαστικα ρε δεμητρη και να ειναι το τελευτεο κακο! τωρα για την αποζιμιωση δεν θελω να σε αγχωχω αλλα νομιζω οτι οι ασφαλιστηκες δινουν το 75% της αντικιμενηκης αξιας μειον τα διασοθεντα μεροι! Για ψαξτο λιγο! (τουλαχιστων ετσι γινεται με τα αυτοκινητα το ξερω γιατη με ειχε χτυπησει τρακτερ στο χωριο και τραβιωμουν)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!   Δυστυχως ηρθε η σειρα μου! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Αυγ 2011, 01:52

Τι να πω Shocked τυχερος στην ατυχια σου!! Περαστικα και ποτε ξανα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δυστυχως ηρθε η σειρα μου!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Ήρθε και η σειρά μου...
» Δυστυχως
» καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com