Greek GSX-R forum
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_l10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_c10Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Αγορα κρανους

Πήγαινε κάτω 
+18
nasos-v
magfaria
k8 600 kk
Aristosk8
ripseventh
kostasva
Darksoul
strofakias
valentinosgsxr
ghost
Miou
misfits296
teo46
GamaKapa7R
Babis
x4m3n0s
κολτρέϊν
georgeIII
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Αγορα κρανους - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορα κρανους   Αγορα κρανους - Σελίδα 3 EmptyΤρι 02 Οκτ 2012, 16:53

Miou έγραψε:
το κρανος εχει σχεδον 4 χρονια που εχει βγει στην παραγωγη

να τους δινει η εταιρεια κρανοι τσαμπα γιατι επιασαν τους στοχους μπορει αλλα αποκλειω ο τζωρτζοπουλος να τα πουλαει αυτα φθηνοτερα για διαφορους λογους....

που γραφουν τα σοει την ημε/νια κατασκευης δεν ξερω....ποτε μου δεν ειχα σοει

4 χρόνια;;; Τώρα με έφτιαξες! :(

Κατά τα άλλα να πάρεις SHOEI για να ξέρουμε που είναι αυτή η άτιμη ημερομηνία παραγωγής! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
 
Αγορα κρανους
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΓΟΡΑ ΚΡΆΝΟΥΣ
» Βοήθεια για αγορά κράνους
» ερωτηση για μεγεθος κρανους

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com