Greek GSX-R forum
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 εξοπλισμος για πιστα

Πήγαινε κάτω 
+13
cpantelo
chris8790
louk6
Miou
ripper
k8 600 kk
panosk8
mx5
DrIoannis
filippos
Vortex
platonas
jord136
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 21:12

mx5 έγραψε:
ελα στην πιστα για καφε και εκει και μονο εκει θα καταλαβεις τι μπορει να χρειαστεις. αυτο το θεμα που ανοιξες, εχει χιλιοστιφτει σε πολλες μορφες

και σιγουρα και να παρεις τα παντα πριν τα δοκιμασεις στην πραξη, ολο και κατι δεν θα σου αρεσει

οσο για dainese και αλλες μαρκες, την τσεπη σου και την τρελα σου, την ξερεις μονο εσυ

αν δεν ορισεις το μεγιστο ποσο που μπορεις να διαθεσεις, αυτο το θεμα που ανοιξες, δεν θα εχει τελειωμο, θα γραφουμε τιμοκαταλογους, προσφορες, εκπτωσεις, και ο καθενας το μακρυ και το κοντο του (και πρωτος-πρωτος εγω)

μακαρι να σε δουμε συντομα στην πιστα. απο φλεβαρη ξεκιναμε, πληροφοριακα fotia

+1 +1 +1 +1 +1 τα ειπες ολα !!!!! hey
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 21:26

ρε συ κωστη εσυ απο που ψωνιζεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 21:33

k8 600 kk έγραψε:
mx5 έγραψε:
ελα στην πιστα για καφε και εκει και μονο εκει θα καταλαβεις τι μπορει να χρειαστεις. αυτο το θεμα που ανοιξες, εχει χιλιοστιφτει σε πολλες μορφες

και σιγουρα και να παρεις τα παντα πριν τα δοκιμασεις στην πραξη, ολο και κατι δεν θα σου αρεσει

οσο για dainese και αλλες μαρκες, την τσεπη σου και την τρελα σου, την ξερεις μονο εσυ

αν δεν ορισεις το μεγιστο ποσο που μπορεις να διαθεσεις, αυτο το θεμα που ανοιξες, δεν θα εχει τελειωμο, θα γραφουμε τιμοκαταλογους, προσφορες, εκπτωσεις, και ο καθενας το μακρυ και το κοντο του (και πρωτος-πρωτος εγω)

μακαρι να σε δουμε συντομα στην πιστα. απο φλεβαρη ξεκιναμε, πληροφοριακα fotia

+1 +1 +1 +1 +1 τα ειπες ολα !!!!! hey


σιγουρα θα ερθω για καφεδακι να δω και απο μεσα τι γινετε.μακαρι μεχρι τοτε να εχω τα απαραιτητα για να μπω και γω.οσο για το budget δεν μπορω να ξερω το ποσο γιατι τα πραγματα θα τα παρω λιγα λιγα δεν ειναι καιροι για να δινουμε χιλιαρικο αραδα αλλα η κ@υλ@ ειναι κ@υλ@ και στο δρομο ειναι επικινδυνο να βγαινει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 21:35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 21:37

με καποιες ευκαιριες και μερικα μεταχειρισμενα εισαι κατω απο 500 για στολη μποτες και κροκοδειλο
με τη προυποθεση οτι εχεις γαντια και κρανος

τα υπολοιπα ειναι ευνοητα
ενα καλοδιατηρημενο μηχανακι με φρεσκα λαστιχα και φρενα !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 21:42

ripper έγραψε:
μπες εδω και δες

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ViewObjectID=2587640



το ξερω το sait το εχω στα υποψην μου και το ψαχνω συνεχεια

κωστα το μηχανακι το εχεις δει ειναι καινουριο,λαστιχα εβαλα τωρα,φρενα ειναι ενταξει(μαμα αλλα μου φτανουν και μου περισευουν)κρανος εχω,μου λειπουν ολα τα υπολοιπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 21:55

οτι και να σου πουμε εμεις αν δεν πας να δοκιμασεις τα δερματα δεν κανεις δουλεια.... ολοσωμη εχει καλυτερη προστασια και εφαρμογη ,διαιρουμενη ειναι λιγο πιο ανετη. οταν λεω διαιρουμενη εννοω μπουφαν και παντελονι να ενωνουν με φερμουαρ αλλα οχι σε ραισινγ γραμμες... υπαρχουν μερικες εταιρειες που βγαζουν καποια μοντελα τους οπως ειναι οι ολοσωμες αλλα εχουν φερμουαρ για την ενωση . αυτες που λεω εγω ειναι το κλασικο παντελονι και το κλασικο μουφαν... αν τις δεις διπλα διπλα θα καταλαβεις τις διαφορες τους... πχ πιο κοντο μπουφαν, δεν εχουν τσεπες κτλ...

αλλα πιστευω οτι περιπου 800-1000€ τα θελεις για να παρεις κατι της προκοπης και να μην θελεις μετα απο λιγο να το αντικαταστησεις...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 21:55

νομιζω μπορεις να νοικιασεις στολη οταν εχει track day αν θες να παρεις μια γευση το πως ειναι να "τρεχεις" σε πιστα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 22:09

ripper έγραψε:
νομιζω μπορεις να νοικιασεις στολη οταν εχει track day αν θες να παρεις μια γευση το πως ειναι να "τρεχεις" σε πιστα .

το σκεφτηκα και γω αλλα ρε συ δεν ειναι καπως να πας και να φορεσεις κατι το οποιο δεν ξερεις και συ ποσοι το εχουν φορεσει και ποσο ιδρωταρι εχουν ριξει.απο βδομαδα ξεκιναει η δοκιμη και βλεπουμε.θα συγκεντρωσω και link με πραγματα που εχω καταληξει και μου λετε γνωμες και εντυπωσεις.παντως αν ξερετε κανα μαγαζι η κανα sait ειναι ευπροσδεκτο.



παντως ευχαριστω και ξερω σας ζαλισα λιγο αλλα ειμαι ασχετος με το αθλημα και δεν λεει να την πατησω ασχημα γιατι μετα θα τρεχω και δεν θα φτανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 22:20

jord136 έγραψε:
ripper έγραψε:
νομιζω μπορεις να νοικιασεις στολη οταν εχει track day αν θες να παρεις μια γευση το πως ειναι να "τρεχεις" σε πιστα .

το σκεφτηκα και γω αλλα ρε συ δεν ειναι καπως να πας και να φορεσεις κατι το οποιο δεν ξερεις και συ ποσοι το εχουν φορεσει και ποσο ιδρωταρι εχουν ριξει.απο βδομαδα ξεκιναει η δοκιμη και βλεπουμε.θα συγκεντρωσω και link με πραγματα που εχω καταληξει και μου λετε γνωμες και εντυπωσεις.παντως αν ξερετε κανα μαγαζι η κανα sait ειναι ευπροσδεκτο.



παντως ευχαριστω και ξερω σας ζαλισα λιγο αλλα ειμαι ασχετος με το αθλημα και δεν λεει να την πατησω ασχημα γιατι μετα θα τρεχω και δεν θα φτανω

σου ειπα για ενοικιαση γιατι σου λεω και το ενδεχομενο αν κανεις την αγορα σε εξοπλισμο και μετα μπεις σε πιστα και δεν σου αρεσει τι κανεις????? στο λεω απο προσωπικη εμπειρα με ενα φιλαρακι. αγορασε στολη,μποτες,γαντια (κρανος ειχε) πηγαμε παρεα σε ενα track day ,δεν του αρεσε και απο τοτε εξοπλισμος ειναι στην ντουλαπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 22:33

ripper έγραψε:
jord136 έγραψε:
ripper έγραψε:
νομιζω μπορεις να νοικιασεις στολη οταν εχει track day αν θες να παρεις μια γευση το πως ειναι να "τρεχεις" σε πιστα .

το σκεφτηκα και γω αλλα ρε συ δεν ειναι καπως να πας και να φορεσεις κατι το οποιο δεν ξερεις και συ ποσοι το εχουν φορεσει και ποσο ιδρωταρι εχουν ριξει.απο βδομαδα ξεκιναει η δοκιμη και βλεπουμε.θα συγκεντρωσω και link με πραγματα που εχω καταληξει και μου λετε γνωμες και εντυπωσεις.παντως αν ξερετε κανα μαγαζι η κανα sait ειναι ευπροσδεκτο.



παντως ευχαριστω και ξερω σας ζαλισα λιγο αλλα ειμαι ασχετος με το αθλημα και δεν λεει να την πατησω ασχημα γιατι μετα θα τρεχω και δεν θα φτανω

σου ειπα για ενοικιαση γιατι σου λεω και το ενδεχομενο αν κανεις την αγορα σε εξοπλισμο και μετα μπεις σε πιστα και δεν σου αρεσει τι κανεις????? στο λεω απο προσωπικη εμπειρα με ενα φιλαρακι. αγορασε στολη,μποτες,γαντια (κρανος ειχε) πηγαμε παρεα σε ενα track day ,δεν του αρεσε και απο τοτε εξοπλισμος ειναι στην ντουλαπα.


ειναι θεμα και αυτο αλλα ξερω καιγω τι να σου πω μετα θα ανοιξω αλλο θεμα και θα γραφω πωλειται εξοπλισμος πιστας xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 22 Ιαν 2012, 22:49

εχω στολη διαιρουμενη στα χρωματα της μηχανης σου, spidi. αν σε ενδιαφερει και θελεις κατι οικονομικο για αρχη, πες μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Ιαν 2012, 00:29

jord136 έγραψε:
ripper έγραψε:
μπες εδω και δες

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ViewObjectID=2587640



το ξερω το sait το εχω στα υποψην μου και το ψαχνω συνεχεια

κωστα το μηχανακι το εχεις δει ειναι καινουριο,λαστιχα εβαλα τωρα,φρενα ειναι ενταξει(μαμα αλλα μου φτανουν και μου περισευουν)κρανος εχω,μου λειπουν ολα τα υπολοιπα

Στο ολα τα υπολοιπα περιλαμβανει κ δερματινο μπουφαν ?

Αν δεν εχεις,απο αποψη οικονομιας, η διαιρουμενη ισως ειναι μονοδρομος η απλα μια καλη και οικονομικη αρχη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Ιαν 2012, 00:45

οχι μπουφαν εχω οποτε αποτι μου λενε και τα παιδια η ολοσωμη ειναι η πιο καλη λυση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Ιαν 2012, 06:28

Τοτε οκ.

Παντως ριξε μια ματια στις mtech η probiker,ειναι σχετικα φτηνες και καλες για τα λεφτα τους και μια καλη λυση για αρχη.

Μπορεις να αρχισεις με καμια τετοια και μετα να πας σε καποια αλλη,μπορει να μην σου αρεσει οπως ειπε ο Σωτηρης(ripper) , η τελικα να πηγαινεις 1 td τον χρονο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Ιαν 2012, 21:21

platonas έγραψε:
Τοτε οκ.

Παντως ριξε μια ματια στις mtech η probiker,ειναι σχετικα φτηνες και καλες για τα λεφτα τους και μια καλη λυση για αρχη.

Μπορεις να αρχισεις με καμια τετοια και μετα να πας σε καποια αλλη,μπορει να μην σου αρεσει οπως ειπε ο Σωτηρης(ripper) , η τελικα να πηγαινεις 1 td τον χρονο.

Probiker πηρε ενας φιλος απο τον Agelosm (το λεω σωστα η λεω μαλακιες?) και εμεινε καταευχαριστημενος.
Θα τον θυμαται σιγουρα,με ενα R6 ηταν ο "παππους" ο Νιονιος.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 23 Ιαν 2012, 22:00

οχι δεν θελω ετσι γιατι στο τελος σου φευγουν περισσοτερα λεφτα.θα παρω μια φορα και θα ειναι τα καλυτερα που μπορω.για να το μετανιωσω δεν το νομιζω .οσο για την probiker λιγο που εψαξα φτηνα πραγματακια ειδα.μπραβο παιδια μου ετσι ετσι ριχνετε ιδεες μπας και βγαλουμε καμια ακρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Ιαν 2012, 19:53

την πηρα την στολη
m-tech tnt
για μποτες λεω sidi vertigo ή sidi vortice ή αν μου προτεινεται τιποτα αλλο

για γαντια δεν ξερω ακομα περιμενω να μου πειτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Ιαν 2012, 00:08

φιλε και εγω για Vertigo ελεγα αλλα πλεον οι XPD ειναι μονοδρομος. πιστευω ειναι ανωτερες γιατι εχουν καλυτερη προστασια και πολυ πιο διακριτικες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Ιαν 2012, 00:25

chris8790 έγραψε:
φιλε και εγω για Vertigo ελεγα αλλα πλεον οι XPD ειναι μονοδρομος. πιστευω ειναι ανωτερες γιατι εχουν καλυτερη προστασια και πολυ πιο διακριτικες.


και οι TCX εχουν φουλ προστασιες και ειναι πολυ πιο διακριτικες...υπαρχουν και μοντελα με gore tex

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Ιαν 2012, 10:01

καλησπερα φιλε για τα γαντια καποτε θεωρουσα μονοδρομο τα alpinestars με τιμες απο 150-200 ευρω περιπου για το καλυτερο μοντελο.Πηγαινωντας μια βολτα απο μοτοδυναμικη για να δοκιμασω τα gp-tech πριν τα παραγγειλω απο το internet (εχουν παλαμη με δερμα απο καγκουρο που ηθελα για καλυτερη αισθηση) δεν το ειχε και ο πωλητης εκει μου προτεινε ενα μοντελο της richa το t-pro με καγκουρο παλαμη και αυτο.Να πω την μαυρη αληθεια δεν τα ειχα σε εκτιμηση μεχρι που το φορεσα και επαθα πλακα!φοβερη αισθηση και πολυ καλη προστασια με kevlar,τιτανιο και ολα τα κομφορ!και το καλυτερο μου εκανε προσφορα για 100 ευρω απο 117 και τα πηρα επιτοπου!

Δεν ειναι αναγκη λοιπον να δωσεις ενα σκασμο λεφτα και να παρεις dainese/alpinestars αλλα με λιγοτερα μπορει να παρεις και περισσοτερα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Ιαν 2012, 12:44

το εχω ξαναγραψει αλλα θα το ξαναγραψω... οτι και να σου πουμε εμεις για τα γαντια ,μποτες, κτλ αμα δεν πας εσυ ο ιδιος να τα δοκιμασεις δεν λεει τιποτα....
καθε εταιρεια εχει αλλες φορμες και αλλα νουμερα...
στα bikers φοραω Μ στα icon φοραω L και στα alpine XL ... ακομα και σε γαντια της ιδιας εταιρειας υπαρχει διαφορα στην εφαρμογη απο μοντελο σε μοντελο....
το ιδιο ισχυει και στις μποτες και στα μπουφαν και στα κρανοι κτλ κτλ....


εμεις μπορουμε να σου πουμε καποια στανταρ πραγματακια οπως οτι οι αεραγωγοι στα αραι ειναι σιγουρο οτι θα σπασουν... οτι συνηθως το φερμουαρ στα dainese σπαει απο εκει που το πιανεις για να το τραβηξεις και πρεπει να βαλεις συνδετηρα ή τιρε υπ ...


ενα μονο πραγμα μπορεις να κανεις για να παρεις τα καλυτερα για το σωματοτυπο σου... ΔΟΚΙΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΟΚΙΜΗ....τρεξε σε ολα τα μαγαζια και δοκιμασε ολα τα σχεδια..... και μην βιαστεις να αγορασεις οτι δεις να σου αρεσει.....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Ιαν 2012, 12:47

okk ΔΟΚΙΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΟΚΙΜΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Ιαν 2012, 15:04

Miou έγραψε:
chris8790 έγραψε:
φιλε και εγω για Vertigo ελεγα αλλα πλεον οι XPD ειναι μονοδρομος. πιστευω ειναι ανωτερες γιατι εχουν καλυτερη προστασια και πολυ πιο διακριτικες.


και οι TCX εχουν φουλ προστασιες και ειναι πολυ πιο διακριτικες...υπαρχουν και μοντελα με gore tex

Aλεξ μιλας για καποιο συγκεκριμενο μοντελο...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Ιαν 2012, 16:40

chris8790 έγραψε:
Miou έγραψε:
chris8790 έγραψε:
φιλε και εγω για Vertigo ελεγα αλλα πλεον οι XPD ειναι μονοδρομος. πιστευω ειναι ανωτερες γιατι εχουν καλυτερη προστασια και πολυ πιο διακριτικες.


και οι TCX εχουν φουλ προστασιες και ειναι πολυ πιο διακριτικες...υπαρχουν και μοντελα με gore tex

Aλεξ μιλας για καποιο συγκεκριμενο μοντελο...?


εχει αρκετα μοντελα με αυτες τις προστασιες...δεν ξερω να σου τα πω ολα αλλα οταν εψαχνα εγω ειχε τουλαχιστον 3 διαφορετικα... competition -- s-race -- και αλλο ενα που δεν το θυμαμαι.... φυσικα υπαρχουν οι επιλογες σε gore tex ή οχι (me goretex υπαρχουν μονο σε μαυρο χρωμα) σε καλοκαιρινες-αεριζομενες ή οχι με ξυστρες τιτανιου ή πλαστικες κτλ ...

αυτη που πηρα εγω εχει προστασια στον αστραγαλο για το δεξια-αριστερα και επισης για το μπροστα -πισω...και ειναι πολυ εμφανισιμες και διακριτικες μπορεις να τις φορας χωρις να μοιαζεις με εξωγηινο...αλλα το θεμα ειναι το εξης: θα καθοντε καλα στο ποδι σου???

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εξοπλισμος για πιστα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
» εξοπλισμος μηχανης....
» 30-31-1 Πιστα Σερρες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com