Greek GSX-R forum
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_l10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_c10εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 εξοπλισμος για πιστα

Πήγαινε κάτω 
+13
cpantelo
chris8790
louk6
Miou
ripper
k8 600 kk
panosk8
mx5
DrIoannis
filippos
Vortex
platonas
jord136
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 26 Ιαν 2012, 22:36

πηγα σημερα στο stock στην πετρου ραλλη.ειχα καιρο να παω δεν με ενθουσιασαν με τις τιμες τους ισα που τους βρηκα και αδιαλακτους τελος παντων σημασια εχει οτι πηγα για να δοκιμασω και βρηκα οντως αρκετες διαφορες σε σχεση με τις μαρκες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 27 Ιαν 2012, 13:35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 27 Ιαν 2012, 15:02

οκ Αλεξ. θα το κοιταξω. καμια αλλη σελιδα εκτος απο FC...?

ναι Ιορδάνη ασε. δεν εισαι ο μονος. εγω εχω παει 3 φορες. ουτε 5 Ε δεν κοβουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1737
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 27 Ιαν 2012, 15:03

Για δες μπας και σου κάνει το νούμερο.
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=22
Α καλορίζικη η στολή είδα ότι την τσίμπησες beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 27 Ιαν 2012, 15:18

DrIoannis έγραψε:
Για δες μπας και σου κάνει το νούμερο.
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=22
Α καλορίζικη η στολή είδα ότι την τσίμπησες beer


εχει μονο μεχρι 41 και γω ειμαι για 42 και σπανια 43.ευχαριστω ναι τα βρηκα με το παιδι ειχα δοκιμασει και νουμερα και την πηρα.το link που εχω βαλει με τις μποτες το ειδες?ειναι καλες?οχι τιποτα αλλο γιατι τις εχω παραγγειλει αν ειναι να τις ακυρωσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1737
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 27 Ιαν 2012, 16:09

jord136 έγραψε:
DrIoannis έγραψε:
Για δες μπας και σου κάνει το νούμερο.
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=22
Α καλορίζικη η στολή είδα ότι την τσίμπησες beer


εχει μονο μεχρι 41 και γω ειμαι για 42 και σπανια 43.ευχαριστω ναι τα βρηκα με το παιδι ειχα δοκιμασει και νουμερα και την πηρα.το link που εχω βαλει με τις μποτες το ειδες?ειναι καλες?οχι τιποτα αλλο γιατι τις εχω παραγγειλει αν ειναι να τις ακυρωσω

Άψογη επιλογή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 27 Ιαν 2012, 17:15

jord136 έγραψε:
DrIoannis έγραψε:
Για δες μπας και σου κάνει το νούμερο.
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=22
Α καλορίζικη η στολή είδα ότι την τσίμπησες εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 463658


εχει μονο μεχρι 41 και γω ειμαι για 42 και σπανια 43.ευχαριστω ναι τα βρηκα με το παιδι ειχα δοκιμασει και νουμερα και την πηρα.το link που εχω βαλει με τις μποτες το ειδες?ειναι καλες?οχι τιποτα αλλο γιατι τις εχω παραγγειλει αν ειναι να τις ακυρωσω


ειναι πολυ καλη επιλογη ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ επισης ειναι οι καλοκαιρινες - αεριζομενες... τις ιδιες εχω και εγω αλλα οχι καλοκαιρινες και εχουν και gore tex και ειμαι πολυ ευχαριστιμενος...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miou στις Παρ 27 Ιαν 2012, 17:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 27 Ιαν 2012, 17:20

jord136 έγραψε:
πηγα σημερα στο stock στην πετρου ραλλη.ειχα καιρο να παω δεν με ενθουσιασαν με τις τιμες τους ισα που τους βρηκα και αδιαλακτους τελος παντων σημασια εχει οτι πηγα για να δοκιμασω και βρηκα οντως αρκετες διαφορες σε σχεση με τις μαρκες



αυτο το μαγαζι στην πετρου ραλη ειναι κοροιδια ρε παιδια... μονο στοκ τιμες δεν εχει... κοβουν λιγα € απο την αρχικη τιμη και μετα δεν κανουν κατι καλυτερο με τιποτα, επισης οσες φορες εχω παει να δω κατι μονο ενας πιτσιρικας που δουλευει που και που ειναι ευγενικος και εξυπηρετικος...οι περισοτεροι εχουν ενα υφος λες και σου κανουν χαρη που θα ψωνισεις απο εκει...
θυμαμαι ειχα παει μια μερα να παρει ενας φιλος κατι γαντια και μας λεει τιμη 79€ και αρχιζω και γελαω και του λεω ποσο εχουν δλδ ρε φιλε κανονικα? και μου απανταει ο θεος 120ε ... οκ λεω αστα φιλε παμε στην ηλιουπολη να τα παρεις με 55ε τα αγορασε ενας φιλος πριν κατι μερες . ξερετε τι απαντηση μου εδωσε ο στοκος??? αυτο( στην ηλιουπολη) ειναι αποθηκη δεν ειναι μαγαζι και εχει αλλα εξοδα απο εμας... εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 837498 εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 714410 εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 837498 εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 714410 εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 837498 εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 714410


εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 60125 εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 60125 εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 60125 εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 60125 εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 60125

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 10:12

και γιατι δεν του ειπες να το κλεισει και να το κανει και αυτος αποθηκη?????

xaxa xaxa xaxa


την φορμα σας την εδειξα τις μποτες επισης.Αυτος ειναι ο κροκοδειλος

http://shop.hostettler.de/popup.aspx?SupplyImages/WF002/L_475-510-2101_1.jpg

και αυτα ειναι τα γαντια

http://www.spyke.it/it/parsepage.php?tpl=tpl_prodotti_detail&sqlpam1=2662



παιδια σας ευχαριστω ολους για την υπομονη σας και για την γνωση σας.η αληθεια ειναι οτι γλυτωσα αρκετα eyro και πιστευω να πηρα καλα πραγματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 11:17

Καλοριζικα Ιορδανη!!! file

Καλα γυρολογια!!! flag
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheVeteran
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheVeteran


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 11:23

jord136 έγραψε:


και αυτα ειναι τα γαντια

http://www.spyke.it/it/parsepage.php?tpl=tpl_prodotti_detail&sqlpam1=2662


Ιορδανη,...χαιρομαι πολυ που βλεπω αλλο ενα αναβατη...να σκεφτεται με τα μυαλα μεσα στο κεφαλι. Η μηχανη ειναι διασκεδαση...ειδικα μεσα στην πιστα...και η αισθηση (και οχι μονο) της ασφαλειας που θα σου προσφερει ο καινουριος σου εξοπλισμος...θα σε βοηθησει να απολαυσεις τη μηχανη σου ακομα περισσοτερο.

Μια μικρη ενσταση για τα γαντια εχω μονο. Ειναι πραγματικα πανεμορφα euxaristo αλλα απ'οτι διακρινω..ο καρπος δεν εχει "σκληρη" προστασια. Την επωμενη φορα που θα επιλεξεις γαντια...παρε με σκληρη πλαστικη επενδυση στον καρπο.
Και εγω την ιδια μαλακια εκανα και ειχα παρει πριν 1,5 χρονια τα IXS Vitaro (http://www.motomag.gr/moto/index.php?option=com_k2&view=item&id=1442:k%CE%BF%CF%81%CF%85%CF%86%CE%B1%CE%AF%CE%BF-%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%BD%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%B3%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B9-ixs-vitaro-%E2%82%AC159&Itemid=122&tmpl=component&print=1)
νομιζωντας οτι εχουν σκληρη προστασια καρπο....αλλα δεν. (πολυ καλο γαντι παρ'ολα αυτα...και δεν ειναι alpinestars...που φοραει το 77,50% στην Ελλαδα fuck )

Και παλι καλοφορετα ολα τα ακινουρια σου πραγαμτακια και ευχομαι να σε δω σε καποιο trackday να τα πουμε και απο κοντα.
flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 12:37

καλοφορετα .... το γαντι πολυ ομορφο... Very Happy

αντε να σε γνωρισουμε στα μεγαρα αφου δεν σε βλεπουμε για καφε...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 14:41

Miou έγραψε:
καλοφορετα .... το γαντι πολυ ομορφο... Very Happy

αντε να σε γνωρισουμε στα μεγαρα αφου δεν σε βλεπουμε για καφε...

ssss ssss ssss ssss ssss την επομενη τεταρτη θα ερθω αν εχει καλο καιρο βεβαια.οσο για την πιστα με το που ξεκινησουν θα ειμαι εκει καλος εχοντων των πραγματων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξοπλισμος για πιστα   εξοπλισμος για πιστα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 14:48

jord136 έγραψε:
Miou έγραψε:
καλοφορετα .... το γαντι πολυ ομορφο... Very Happy

αντε να σε γνωρισουμε στα μεγαρα αφου δεν σε βλεπουμε για καφε...

ssss ssss ssss ssss ssss την επομενη τεταρτη θα ερθω αν εχει καλο καιρο βεβαια.οσο για την πιστα με το που ξεκινησουν θα ειμαι εκει καλος εχοντων των πραγματων
άντε με το καλό να σε δούμε!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εξοπλισμος για πιστα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
» εξοπλισμος μηχανης....
» 30-31-1 Πιστα Σερρες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com