Greek GSX-R forum
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_r10 
JIMK7
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_r10 
nasos-v
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_r10 
T.R.E
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_r10 
k8 600 kk
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_r10 
kostaskr6
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_r10 
κολτρέϊν
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_r10 
Leroy
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_r10 
ripper
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Poll_r10 

 

 Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!

Πήγαινε κάτω 
+10
louk6
ripseventh
usabug
panikas
Miou
gsxrk71000
stavrosrodo
maikstain
DrIoannis
araJohnGsxr
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 11:19

Καλημερα φιλοι μου συμμοριτες ελπιζω να ειστε ολοι καλα εχω πολυ καιρο να μπω στο Forum λογο σχολης(οχι οτι δεν βλεπω τα ποστ σας ομως)...Πιστευω ο τιτλος τα λεει ολα και θα ηθελα τα φωντα σας σαν ποιο μεγαλοι!! Θελω λοιπον και εγω σαν μικρο παιδι να βαλω sto anniversary μου εξατμιση bazzaz και να βελτιωσω τα φρενα...παρατηρισα μεσα στην πιστα οτι αρχιζε και σαπουνιαζε η μανετα μου μετα απο πιεση "κοντεβε να ακουμπισει κλιπον" και γενικα εχω μια ασαφια απο θεμα πληροφοριας στο δρομο "δεν ξερς αν ειμαι ο μονος" μου εχουν πει διαφορα αλλα πιστεβω μια καλη λυση ειναι να βαλω τρομπα brembo και να ησυχασω μια για παντα ετσι εκανε και ενα φιλαρακι με ενα κ6 που ειχε παρομιο προβλημα...τωρα οσο αναφορα την εξατμιση μιας που θα βαλω full απο μπροστα θα ηθελα και εκει να πειτε γνωμες εχω κοιταξει σχεδον ολες τις μαρκες αλλα σαν τα Yoshi δεν ειναι τπτ το μονο που με χαλαει ειναι οτι το τελικο R77 και το TRCD μου φαινοντε ολοκληρες κουμουτσες και πανε πολυ πανω δεν ξερω αν εχετε να προτινετε κατι αλλο...βεβαια νομιζω οτι παιζει ρολο κατι γραμματα C-D στις περιγραφες που αλλαζουν και θεση στο τελικο η εστω καποια λυση να το φερω ποιο κατω....και τωρα φτανουμε στο αγαπημενο θεμα ΒΑΖΖΑΖ απο ελλαδα δεν με βλεπω να παιρνω τπτ απο οσο αναφερα..ο λογοσ γνωστος εχω βρει καλες τιμες και συμφερουσες απο αμερικα οπως επισης με συμφαιρει γιατι εχω συγγενεις και θα μου τα στειλουν σε δωρακια..!!! ωστε να μην φαω καμια σφαλιαρα απο τελωνειο γλυτωνω πολλαααα χρηματα χωρις πλακα τα ματια μου εχουν γινει τετραγωνα στο πισι να συγκρινω τιμες και να ψαχνω...!!! Περιμενω απαντησεις απο ολους σας και ευχαριστω για το χρονο σας...

Υ.Γ εχω διαβασει και απο εδω μεσα παρα πολλα ξερω οτι δεν ειναι κατι το καινουργιο αυτο που γραφω.....αλλα η εξατμιση μου εχει γινει εφιαλτης εδω και μια βδομαδα που ψαχνω...!!! win
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1735
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 12:42

Bazzaz είναι καλή λύση και ολοκληρωμένο πακέτο(αν βάλεις το TC).Περί εξάτμισης ειλικρινά είναι θέμα γούστου αλλά και τσέπης.Δες και μάρκες όπως LeoVinci,Arrow,Akrapovic(!),Graves κλπ.
Με το καλό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 12:57

αδερφε αμα ψαξεις κ στις εδω αγγελιες θα βρεις πολυ καλες τιμες αποτι εξω μαζι με τα μεταφορικα,ασε που κ δωρο να στο στειλουν μπορει να περασει τελονειο πλεον.οσο για την εξατμιση κ το δικο μου κεφαλι ειχε γινει τετραγωνο απο το ψαξιμο κ τις τιμες.οσπου βρηκα μια ευκαιρια απο ελλαδα κ την τσιμπισα.αν μπεις στο τρυπακι συγκρισης ποια ειναι η καλυτερη την εχασες την μπαλα.
καλυ επιτυχια σε οτι κανεις souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 12:57

Οσον αφορα την εξατμηση...τα γραμματα ειναι για τον τυπο της εξοδου. πχ. το D σημαινει dual-exit κοινως δυο ''τσουτσουνια''.
τα tri-oval τα γιαπωνεζικα τα λενε cyclone.(τα αμερικανικα ειναι τα trc,r77 κτλ.)

για δες λιγακι στα yoshimura-japan..... http://shop.yoshimura-jp.com/en/product/result.php?maker_id=1&car_id=28&second=34
για να καταλαβεις, στα ολοκληρα συστηματα το πρωτο γραμμα αναφερεται στους λαιμους και το δευτερο(και καμια φορα τριτο) αναφερεται στο τελικο.
Δηλαδη..... 4-2-1 SC..... Stainless(ανοξειδωτοι λαιμοι)--C(carbon τελικο).
.............. 4-2-1-2 TT....Titanium(τιτανιο λαιμοι)--Titanium(τιτανιο 2 τελικα)


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 13:12

maikstain έγραψε:
αδερφε αμα ψαξεις κ στις εδω αγγελιες θα βρεις πολυ καλες τιμες αποτι εξω μαζι με τα μεταφορικα,ασε που κ δωρο να στο στειλουν μπορει να περασει τελονειο πλεον.οσο για την εξατμιση κ το δικο μου κεφαλι ειχε γινει τετραγωνο απο το ψαξιμο κ τις τιμες.οσπου βρηκα μια ευκαιρια απο ελλαδα κ την τσιμπισα.αν μπεις στο τρυπακι συγκρισης ποια ειναι η καλυτερη την εχασες την μπαλα.
καλυ επιτυχια σε οτι κανεις souza

Φιλε Μαικ δεν νομιζω να μπορεσω να βρω το ΒΑΖΖΑΖ απο ελλαδα το πακετο Bazzaz Z-FI TC System + ZAFM + TC Switch στα 650 ευρο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ παρακαλω ειναι φυση αδυνατο πιστευω..οσο αναφορα με το τελωνιο και να τα ψαξουν δεν νομιζω να με χρεωσουν κατι γιατι ειναι απο ιδιωτη και οχι απο μαγαζι ετσι ξερω τουλαχιστον ποθ το χε κανει ενα φιλαρακι...οσο για την εξατμιση εχω χασει κανωνικοτα τον υπνο μου...απλα δεν ξερω τι να κανω με το τελικο που ειναι τοσο μεγαλο απο τα ΥΟSHI που βγαζει ριχτε καμια ιδεα.... :idea: :idea: :idea:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 13:16

stavrosrodo έγραψε:
Οσον αφορα την εξατμηση...τα γραμματα ειναι για τον τυπο της εξοδου. πχ. το D σημαινει dual-exit κοινως δυο ''τσουτσουνια''.
τα tri-oval τα γιαπωνεζικα τα λενε cyclone.(τα αμερικανικα ειναι τα trc,r77 κτλ.)

για δες λιγακι στα yoshimura-japan..... http://shop.yoshimura-jp.com/en/product/result.php?maker_id=1&car_id=28&second=34
για να καταλαβεις, στα ολοκληρα συστηματα το πρωτο γραμμα αναφερεται στους λαιμους και το δευτερο(και καμια φορα τριτο) αναφερεται στο τελικο.
Δηλαδη..... 4-2-1 SC..... Stainless(ανοξειδωτοι λαιμοι)--C(carbon τελικο).
.............. 4-2-1-2 TT....Titanium(τιτανιο λαιμοι)--Titanium(τιτανιο 2 τελικα)



Φιλε Σταυρο ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου ειναι αρκετα χρησιμε το βιντεακι που εχεις βαλει ειναι ολα τα λευτα παιζει να τα μισα views να τα εχω κανει εγω...χ0α0χαχ0αχ0α...αλλα το θεμα ειναι οτι αυτα ειναι για Κ8 δεν ειναι για Κ9 το τσεκαρα στην ιαπωνικη σελιδα μιας και δεν εβρισκα ποια ειναι...υποψιν 4-1 θελω να βαλω....θα μου φυγει το κλαπετο την βλεπω την δουλεια χωρις εξατμιση θα μεινω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 13:19

DrIoannis έγραψε:
Bazzaz είναι καλή λύση και ολοκληρωμένο πακέτο(αν βάλεις το TC).Περί εξάτμισης ειλικρινά είναι θέμα γούστου αλλά και τσέπης.Δες και μάρκες όπως LeoVinci,Arrow,Akrapovic(!),Graves κλπ.
Με το καλό...

Γιαννη σε ευχαριστω πολυ να σε καλα...απλα λεω μηπως εχει κανενας υποψι πως θα μπορουσα να κατεβασω λιγο ποιο πισω το τελικο να μην ειναι στο θεο μιας και δεν βγαινει σε ποιο μικρο απως στα Κ8....!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 13:22

μην τρελαίνεσαι!!δες 4-5 εξατμήσεις και βάλε όποια σου αρέσει!
μην μπαίνεις στην διαδικασία να ψάχνεις ψύλλους στάχυρα γιατί όντος θα παλαβώσεις και άκρη δεν θα βγάλεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 13:22

επι της ευκαιριας να ρωτησω σταυρο μηπως ξερεις ποια η διαφορα στους ανοξειδοτους λαιμους usa kai japan.πχ εχουν αλλη διαμετρο,αλλη κουρμπα το βαρος :?:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 13:27

Μακαρι να μπορεσω να βγαλω μια ακρη....αληθεια ισχυει οτι οι αμερικανικες Yoshi εχουν διαφορα με τις Japan και ποιες ειναι οι καλυτερες αν ξερετε....??? Γιωργη παντως μια κουβεντα ειναι το μην τρελενεσαι...να σε καλα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 13:44

maikstain έγραψε:
επι της ευκαιριας να ρωτησω σταυρο μηπως ξερεις ποια η διαφορα στους ανοξειδοτους λαιμους usa kai japan.πχ εχουν αλλη διαμετρο,αλλη κουρμπα το βαρος :?:
τα japan εχουν καλυτερη ποιοτητα-φινιρισμα.Και προσωπικα θεωρω τα cyclone τελικα -ειτε μονομπουκα ειτε διμπουκα-τα πιο ομορφα.
οσον αφορα τους λαιμους και τις διατομες δεν νομιζω οτι υπαρχει καμια διαφορα.Και το βαρος (ακομα και αν υπαρχει διαφορα θα ειναι αμεληταια) ειναι ιδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 13:55

araJohnGsxr έγραψε:


Φιλε Σταυρο ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου ειναι αρκετα χρησιμε το βιντεακι που εχεις βαλει ειναι ολα τα λευτα παιζει να τα μισα views να τα εχω κανει εγω...χ0α0χαχ0αχ0α...αλλα το θεμα ειναι οτι αυτα ειναι για Κ8 δεν ειναι για Κ9 το τσεκαρα στην ιαπωνικη σελιδα μιας και δεν εβρισκα ποια ειναι...υποψιν 4-1 θελω να βαλω....θα μου φυγει το κλαπετο την βλεπω την δουλεια χωρις εξατμιση θα μεινω!!
στελνεις email ζητας ανοξειδωτους λαιμους και mid pipe για (4-1) και τελικο cyclone-japan, ανοξειδωτο-με καρμπον και διπλη εξοδο.
λαιμους S(stainless) και τελικο SC-dual exit(stainless-carbon). kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 15:35

απο προσφατη εμπειρια μου οι αμερικανικες με τις ιαπωνικες δεν εχουν καμια σχεση οσο και εαν μοιαζουν ιδιες... διαφορετικες φλωγερες , διαφορετικο ηχομονωτικο,διαφορετικα μεχρι και τα πριτσινια ηταν....

ο,τι βρεις να σου αρεσει περισοτερο παρτο και τελειωσες... οι διαφορες στην αποδοση μεταξυ των καλων-επωνυμων εταιρειων ειναι μηδαμηνες και απο την στιγμη που θελεις να βαλεις και παραληλο σχεδον μηδενιζοντε

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 16:17

stavrosrodo έγραψε:
araJohnGsxr έγραψε:


Φιλε Σταυρο ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου ειναι αρκετα χρησιμε το βιντεακι που εχεις βαλει ειναι ολα τα λευτα παιζει να τα μισα views να τα εχω κανει εγω...χ0α0χαχ0αχ0α...αλλα το θεμα ειναι οτι αυτα ειναι για Κ8 δεν ειναι για Κ9 το τσεκαρα στην ιαπωνικη σελιδα μιας και δεν εβρισκα ποια ειναι...υποψιν 4-1 θελω να βαλω....θα μου φυγει το κλαπετο την βλεπω την δουλεια χωρις εξατμιση θα μεινω!!
στελνεις email ζητας ανοξειδωτους λαιμους και mid pipe για (4-1) και τελικο cyclone-japan, ανοξειδωτο-με καρμπον και διπλη εξοδο.
λαιμους S(stainless) και τελικο SC-dual exit(stainless-carbon). kapelo

Δηλαδη αν καταλαβα καλα μπορω να παραγγειλω οτι θελω οπως το θελω απο τους σκισοματιδες και καθομαι και τυρανιεμαι τσαμπα φιλε Σταυρο...??? aswew aswew aswew aswew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 16:20

Miou έγραψε:
απο προσφατη εμπειρια μου οι αμερικανικες με τις ιαπωνικες δεν εχουν καμια σχεση οσο και εαν μοιαζουν ιδιες... διαφορετικες φλωγερες , διαφορετικο ηχομονωτικο,διαφορετικα μεχρι και τα πριτσινια ηταν....

ο,τι βρεις να σου αρεσει περισοτερο παρτο και τελειωσες... οι διαφορες στην αποδοση μεταξυ των καλων-επωνυμων εταιρειων ειναι μηδαμηνες και απο την στιγμη που θελεις να βαλεις και παραληλο σχεδον μηδενιζοντε

Σε ευχαριστω πολυ φιλε Αλεξανδρε για τις πληροφοριες σου οσο γιαυτο που ειπες για τον παραλληλο θα συμφωνισω μαζι σου απλα το θεμα ειναι αφου θα κανω την δουλεια να την κανω σωστα....οποτε Japan η America...???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 16:38

araJohnGsxr έγραψε:
stavrosrodo έγραψε:
araJohnGsxr έγραψε:


Φιλε Σταυρο ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου ειναι αρκετα χρησιμε το βιντεακι που εχεις βαλει ειναι ολα τα λευτα παιζει να τα μισα views να τα εχω κανει εγω...χ0α0χαχ0αχ0α...αλλα το θεμα ειναι οτι αυτα ειναι για Κ8 δεν ειναι για Κ9 το τσεκαρα στην ιαπωνικη σελιδα μιας και δεν εβρισκα ποια ειναι...υποψιν 4-1 θελω να βαλω....θα μου φυγει το κλαπετο την βλεπω την δουλεια χωρις εξατμιση θα μεινω!!
στελνεις email ζητας ανοξειδωτους λαιμους και mid pipe για (4-1) και τελικο cyclone-japan, ανοξειδωτο-με καρμπον και διπλη εξοδο.
λαιμους S(stainless) και τελικο SC-dual exit(stainless-carbon). kapelo

Δηλαδη αν καταλαβα καλα μπορω να παραγγειλω οτι θελω οπως το θελω απο τους σκισοματιδες και καθομαι και τυρανιεμαι τσαμπα φιλε Σταυρο...??? aswew aswew aswew aswew
καλα δεσ τιμες απο τους σχιστοματηδες κ ξανα πεστο μετα.εκτος εαν τα εχεις κ τα διαθετεις που σου το ευχομαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 16:45

maikstain έγραψε:
araJohnGsxr έγραψε:
stavrosrodo έγραψε:
araJohnGsxr έγραψε:


Φιλε Σταυρο ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου ειναι αρκετα χρησιμε το βιντεακι που εχεις βαλει ειναι ολα τα λευτα παιζει να τα μισα views να τα εχω κανει εγω...χ0α0χαχ0αχ0α...αλλα το θεμα ειναι οτι αυτα ειναι για Κ8 δεν ειναι για Κ9 το τσεκαρα στην ιαπωνικη σελιδα μιας και δεν εβρισκα ποια ειναι...υποψιν 4-1 θελω να βαλω....θα μου φυγει το κλαπετο την βλεπω την δουλεια χωρις εξατμιση θα μεινω!!
στελνεις email ζητας ανοξειδωτους λαιμους και mid pipe για (4-1) και τελικο cyclone-japan, ανοξειδωτο-με καρμπον και διπλη εξοδο.
λαιμους S(stainless) και τελικο SC-dual exit(stainless-carbon). kapelo

Δηλαδη αν καταλαβα καλα μπορω να παραγγειλω οτι θελω οπως το θελω απο τους σκισοματιδες και καθομαι και τυρανιεμαι τσαμπα φιλε Σταυρο...??? aswew aswew aswew aswew
καλα δεσ τιμες απο τους σχιστοματηδες κ ξανα πεστο μετα.εκτος εαν τα εχεις κ τα διαθετεις που σου το ευχομαι...

Που να κανω και ειδικη παραγγελια δλδ Μαικ εεε??? θα τρεχω και δεν θα φτανω....!!! Τελικα αυτο που εχω με τα φρενα γνωριζει καποιος κατι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 17:21

Εδω κ μια εβδομαδα ημουν ανυποχωρητος yoshimura στο θεμα εξατμιση κ σε καταλαβαινω οταν λες οτι εχεις χασει τον υπνο σου γιατι κ εγω ημουν πολυ μπερδεμενος.
Στην αρχη ειπα για τελικα κ μετα απο τις συμβουλες των παιδιων εδω ειπα να παρω full system.Το αν ειναι μονη η διπλη ειναι δικο σου προσωπικο γουστο
Οι εξατμισεις που ειδες στο βιντεο βγαινουν κ για το δικο μας επειδη το ειχα ψαξει οποτε αν σ αρεσουν τις βαζεις απλα ειναι ακριβες.
Κ μετα απο ολα αυτα πηρα Acrapovic
Συμπερασμα μην αγχωνεσαι τοσο δεν υπαρχει λογος κ μην εισαι σιγουρος για κατι γιατι μπορει να βρεθεις με αλλη εξατμιση εκει που δεν το περιμενεις bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 17:32

panikas έγραψε:
Εδω κ μια εβδομαδα ημουν ανυποχωρητος yoshimura στο θεμα εξατμιση κ σε καταλαβαινω οταν λες οτι εχεις χασει τον υπνο σου γιατι κ εγω ημουν πολυ μπερδεμενος.
Στην αρχη ειπα για τελικα κ μετα απο τις συμβουλες των παιδιων εδω ειπα να παρω full system.Το αν ειναι μονη η διπλη ειναι δικο σου προσωπικο γουστο
Οι εξατμισεις που ειδες στο βιντεο βγαινουν κ για το δικο μας επειδη το ειχα ψαξει οποτε αν σ αρεσουν τις βαζεις απλα ειναι ακριβες.
Κ μετα απο ολα αυτα πηρα Acrapovic
Συμπερασμα μην αγχωνεσαι τοσο δεν υπαρχει λογος κ μην εισαι σιγουρος για κατι γιατι μπορει να βρεθεις με αλλη εξατμιση εκει που δεν το περιμενεις bounce


Σε ευχαριστω φιλε θα το δω τι θα κανω....εσυ εχεις κανα θεμα με το μπροστινο φρενο οπως προανεφερα..???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usabug
Normal gixxer
Normal gixxer
usabug


Όνομα: : Μιχάλης
Αριθμός μηνυμάτων : 383
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 17:33

araJohnGsxr έγραψε:

Τελικα αυτο που εχω με τα φρενα γνωριζει καποιος κατι??

Εγω στην θεση σου θα εκανα μια καλη εξαερωση και ισως να αλλαζα και τα υγρα , προτου κοιταξω για αλλαγη προτευων τρομπας .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 17:36

usabug έγραψε:
araJohnGsxr έγραψε:

Τελικα αυτο που εχω με τα φρενα γνωριζει καποιος κατι??

Εγω στην θεση σου θα εκανα μια καλη εξαερωση και ισως να αλλαζα και τα υγρα , προτου κοιταξω για αλλαγη προτευων τρομπας .

Το θεμα ειναι οτι το μηχανακι ειναι καινουργιο κσι σπο χιλιομετρσ....λεω νσ κσνω συτο γιστι πσντσ υηρχε ενσ θεμσ με τσ φρενσ στα Κ γενικα..!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usabug
Normal gixxer
Normal gixxer
usabug


Όνομα: : Μιχάλης
Αριθμός μηνυμάτων : 383
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 17:41

araJohnGsxr έγραψε:
usabug έγραψε:
araJohnGsxr έγραψε:

Τελικα αυτο που εχω με τα φρενα γνωριζει καποιος κατι??

Εγω στην θεση σου θα εκανα μια καλη εξαερωση και ισως να αλλαζα και τα υγρα , προτου κοιταξω για αλλαγη προτευων τρομπας .

Το θεμα ειναι οτι το μηχανακι ειναι καινουργιο κσι σπο χιλιομετρσ....λεω νσ κσνω συτο γιστι πσντσ υηρχε ενσ θεμσ με τσ φρενσ στα Κ γενικα..!!!

Κοιτα μια καλη εξαερωση και αλλαγη υγρων κανει γυρω στα 10 ευρω . Μια τρομπα της Brembo κανει 300+ € .
Αρα λογικα πρεπει να κανεις το πρωτο και μετα να πας για αλλαγη.

Παντως και Brembo να βαλεις αν δεν συνδιαστει με καλα σωληνακια δεν θα δεις και καμια τρελη διαφορα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 17:43

araJohnGsxr έγραψε:
panikas έγραψε:
Εδω κ μια εβδομαδα ημουν ανυποχωρητος yoshimura στο θεμα εξατμιση κ σε καταλαβαινω οταν λες οτι εχεις χασει τον υπνο σου γιατι κ εγω ημουν πολυ μπερδεμενος.
Στην αρχη ειπα για τελικα κ μετα απο τις συμβουλες των παιδιων εδω ειπα να παρω full system.Το αν ειναι μονη η διπλη ειναι δικο σου προσωπικο γουστο
Οι εξατμισεις που ειδες στο βιντεο βγαινουν κ για το δικο μας επειδη το ειχα ψαξει οποτε αν σ αρεσουν τις βαζεις απλα ειναι ακριβες.
Κ μετα απο ολα αυτα πηρα Acrapovic
Συμπερασμα μην αγχωνεσαι τοσο δεν υπαρχει λογος κ μην εισαι σιγουρος για κατι γιατι μπορει να βρεθεις με αλλη εξατμιση εκει που δεν το περιμενεις bounce


Σε ευχαριστω φιλε θα το δω τι θα κανω....εσυ εχεις κανα θεμα με το μπροστινο φρενο οπως προανεφερα..???

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κ μεγαλο προβλημα αλλα δεν ειμαι κ σουπερ ευχαριστημενος.
Σωληνακια υψηλης θα μειωσουν λιγο το προβλημα αλλα εγω περιμενω να παρω τις δαγκανες απο το καινουργιο
κ τοτε να αλλαξω κ την τρομπα cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
usabug
Normal gixxer
Normal gixxer
usabug


Όνομα: : Μιχάλης
Αριθμός μηνυμάτων : 383
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 17:47

panikas έγραψε:
araJohnGsxr έγραψε:
panikas έγραψε:
Εδω κ μια εβδομαδα ημουν ανυποχωρητος yoshimura στο θεμα εξατμιση κ σε καταλαβαινω οταν λες οτι εχεις χασει τον υπνο σου γιατι κ εγω ημουν πολυ μπερδεμενος.
Στην αρχη ειπα για τελικα κ μετα απο τις συμβουλες των παιδιων εδω ειπα να παρω full system.Το αν ειναι μονη η διπλη ειναι δικο σου προσωπικο γουστο
Οι εξατμισεις που ειδες στο βιντεο βγαινουν κ για το δικο μας επειδη το ειχα ψαξει οποτε αν σ αρεσουν τις βαζεις απλα ειναι ακριβες.
Κ μετα απο ολα αυτα πηρα Acrapovic
Συμπερασμα μην αγχωνεσαι τοσο δεν υπαρχει λογος κ μην εισαι σιγουρος για κατι γιατι μπορει να βρεθεις με αλλη εξατμιση εκει που δεν το περιμενεις bounce


Σε ευχαριστω φιλε θα το δω τι θα κανω....εσυ εχεις κανα θεμα με το μπροστινο φρενο οπως προανεφερα..???

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κ μεγαλο προβλημα αλλα δεν ειμαι κ σουπερ ευχαριστημενος.
Σωληνακια υψηλης θα μειωσουν λιγο το προβλημα αλλα εγω περιμενω να παρω τις δαγκανες απο το καινουργιο
κ τοτε να αλλαξω κ την τρομπα cheers

Αρα αφου σου αρεσουν οι καινουργιες δαγκανες , μεχρι να τις παρεις , κανε μια εξαερωση ι βαλε και καινουργια υγρα και παπαλα Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! 3135371102 Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! 3135371102


Έχει επεξεργασθεί από τον/την usabug στις Σαβ 28 Ιαν 2012, 17:51, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! EmptyΣαβ 28 Ιαν 2012, 17:48

usabug έγραψε:
araJohnGsxr έγραψε:
usabug έγραψε:
araJohnGsxr έγραψε:

Τελικα αυτο που εχω με τα φρενα γνωριζει καποιος κατι??

Εγω στην θεση σου θα εκανα μια καλη εξαερωση και ισως να αλλαζα και τα υγρα , προτου κοιταξω για αλλαγη προτευων τρομπας .

Το θεμα ειναι οτι το μηχανακι ειναι καινουργιο κσι σπο χιλιομετρσ....λεω νσ κσνω συτο γιστι πσντσ υηρχε ενσ θεμσ με τσ φρενσ στα Κ γενικα..!!!

Κοιτα μια καλη εξαερωση και αλλαγη υγρων κανει γυρω στα 10 ευρω . Μια τρομπα της Brembo κανει 300+ € .
Αρα λογικα πρεπει να κανεις το πρωτο και μετα να πας για αλλαγη.

Παντως και Brembo να βαλεις αν δεν συνδιαστει με καλα σωληνακια δεν θα δεις και καμια τρελη διαφορα .

Θα την κανω την εξαερωση αν και δεν θσ βγσλω κστι μιας και γιατι η ασαφια θα μεινει σιγουρα το μονο που μπορει να αλλαξει ειναι να μην σσπουνιαζει το φρενο παντως τα σωλινακια απο την μανα του μια χαρα ειναι μπορω να πω και ενα φιλαρακι που το εκανε σε Κ6 ειδε αρκετα μεγαλη διαφορα...βασικα το εχω οφηγηση και δεν υπαρχει η πληροφορισει που περνεις και το πως φρεναρει το μηχανακι...εκει βλεπεις και την αξια των Τοκικο.... 8) 8) 8) 8)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» αντε μερικα καλουδια για μενα....
» ηρθε η ωρα
» Ήρθε και η σειρά μου...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com