Greek GSX-R forum
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_l10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_c10Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!

Πήγαινε κάτω 
+10
louk6
ripseventh
usabug
panikas
Miou
gsxrk71000
stavrosrodo
maikstain
DrIoannis
araJohnGsxr
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΔευ 30 Ιαν 2012, 15:53

αραξε να απαντησουν ατομα που εχουν φερει πραμα να ειμαστε σιγουροι. επισης μπορεις να στειλεις email μηπως μπορει να στο στειλει σα Μεταχειρισμενο ή σα Gift (δε ξερω αν περναει αυτο σε τοσο μεγαλα δεματα).

υπομονη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΔευ 30 Ιαν 2012, 16:48

toixos toixos toixos toixos toixos toixos toixos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΔευ 30 Ιαν 2012, 17:10

εγω εχω φερει πολλες φορες πραγματακια απο αμερικη ακομα και εξατμιση και δεν εχω πληρωσει ποτε μου τελωνειο... αλλα δεν εχω φερει τιποτα τοσο ακριβο...
ακομα και δωρο να στο βαλει ο πωλητης πλεον ειναι στην κριση του τελωνη αν θα σου ζητησουν να πληρωσεις... βλεπεις η ολοσωμη ειναι και μεγαλο κουτι και ακριβο ...

αν αγορασεις απο χωρα της ευρωπης δεν εχεις να πληρωσεις τελωνειο...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arturo
Normal gixxer
Normal gixxer
arturo


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : θεσνικη
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΔευ 30 Ιαν 2012, 19:33

αν αποφασισεις να κανεις αγορα απο τριτη χωρα(εκτος ευρωπης) τελωνειο περνανε παντα.απλα για μικρα δεματα και μικρα ποσα 10,20,30 ευρω τις περισσοτερες φορες δεν ασχολουνται και τα περνανε ελευθερα.εγω την yoshimura την πηρα απο αμερικη μιας και η γιαπωνεζικη ηταν πιο ακριβη.ακουγα και εγω οτι οι αμερικανικες ειναι μουφα δεν βγαζουν αλογα και πρασινα αλογα.εκανα 2 πατηματα στο δυναμομετρο πριν και μετα την εξατμιση.διαφορα 9 αλογα στον τροχο.κ9 με acrapovic και commander ενος αλλου ειχε 2 αλογα παραπανω.στον δρομο βεβαια δεν ξερουμε τι γινεται μπορει η διαφορα να ειναι μεγαλυτερη.αν δεν τρεχεις dragster δεν πιστευω οτι αξιζει να βγαλεις την ψυχη σου ψαχνοντας για εξατμιση.οπως και να χει αν αποφασισεις να παρεις απο εξω να σου στειλω ενα πμ να σου πω τι μπορεις να κανεις για να εχεις πιθανοτητες να γλιτωσεις αρκετους δασμους.να ξερεις οτι και δωρο να του πεις να στο στειλει οι τελωνες εδω θα το χρεωσουν ολο το ποσο και πιστεψε με ξερουν ποσο κοστιζει μια εξατμιση.επειδη εχουμε ξυπνησει εμεις ξυπνησαν και αυτοι με την σειρα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 09:08

arturo έγραψε:
αν αποφασισεις να κανεις αγορα απο τριτη χωρα(εκτος ευρωπης) τελωνειο περνανε παντα.απλα για μικρα δεματα και μικρα ποσα 10,20,30 ευρω τις περισσοτερες φορες δεν ασχολουνται και τα περνανε ελευθερα.εγω την yoshimura την πηρα απο αμερικη μιας και η γιαπωνεζικη ηταν πιο ακριβη.ακουγα και εγω οτι οι αμερικανικες ειναι μουφα δεν βγαζουν αλογα και πρασινα αλογα.εκανα 2 πατηματα στο δυναμομετρο πριν και μετα την εξατμιση.διαφορα 9 αλογα στον τροχο.κ9 με acrapovic και commander ενος αλλου ειχε 2 αλογα παραπανω.στον δρομο βεβαια δεν ξερουμε τι γινεται μπορει η διαφορα να ειναι μεγαλυτερη.αν δεν τρεχεις dragster δεν πιστευω οτι αξιζει να βγαλεις την ψυχη σου ψαχνοντας για εξατμιση.οπως και να χει αν αποφασισεις να παρεις απο εξω να σου στειλω ενα πμ να σου πω τι μπορεις να κανεις για να εχεις πιθανοτητες να γλιτωσεις αρκετους δασμους.να ξερεις οτι και δωρο να του πεις να στο στειλει οι τελωνες εδω θα το χρεωσουν ολο το ποσο και πιστεψε με ξερουν ποσο κοστιζει μια εξατμιση.επειδη εχουμε ξυπνησει εμεις ξυπνησαν και αυτοι με την σειρα τους.

Δημητρη περιμενω το πμ σου οσο ποιο γρηγορα γινετε...εχε στα υποψην σου οτι εχω και ενα συγγενη εκει μηπως και αλλαξει κατι στο πραμα...ο λογος που θελω να παρω απο εκει ειναι το μου βγαινουν στην μιση τιμη ολα απο το να τα παρω απο εδω τι να κανω φοιτητης ειμαι και εγω....εχω μια κ@@υλα αλλα μην με γδαρουν κιολας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 09:17

Miou έγραψε:
εγω εχω φερει πολλες φορες πραγματακια απο αμερικη ακομα και εξατμιση και δεν εχω πληρωσει ποτε μου τελωνειο... αλλα δεν εχω φερει τιποτα τοσο ακριβο...
ακομα και δωρο να στο βαλει ο πωλητης πλεον ειναι στην κριση του τελωνη αν θα σου ζητησουν να πληρωσεις... βλεπεις η ολοσωμη ειναι και μεγαλο κουτι και ακριβο ...

αν αγορασεις απο χωρα της ευρωπης δεν εχεις να πληρωσεις τελωνειο...

Και εγω εξατμιση θελω να φερω πια η διαφορα μας...??? :idea: :idea: :idea:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 09:28

οτι αυτη που ειχα βρει εγω να φερω ειχε 300ε μαζι με τα μεταφορικα και ητνα μονο τελικο και οχι ολοσωμη ... αρα εχουμε σχεδον 300ε δαφορα και μια τεραστια κουτα...και σχεδον 2 χρονια διαφορα ....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miou στις Τρι 31 Ιαν 2012, 09:46, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 09:40

κοιτα να δεις τι παιζει αδερφε.η διαφορα ειναι οτι εχουν ζορισει πολυ τα πραματα στο τελονειο κ οτι ερχεται πανω απο 50 ευρο εκτος εε, πληρωνεις.
καποτε τα στελναν μερικοι ως δωρο κ την γλιτοναμε αλλα οχι τωρα. Mad
τωρα υπαρχουν αλλοι τροποι αλλα δεν το ρισκαρα περναει-δεν περναει.
η καλυτερη λυση ειναι εαν εχεις καπιον γνωστο αμερικη μπορεις να το στειλεις εκει να την σπασει σε κομματια κ να στην στειλει,πληρονοντας λιγα παραπανω μεταφορικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 10:45

Οτι παρεις απο ευρωπα'ι'κη ενωση ΔΕΝ πληρωνεις τιποτα παραπανω με οτι και να το φερεις ελλαδα, Αν σκασει απο αμερικες-κινες κτλ και ερχετε με USPS (Απλο ταχυδρομιο εχεις πολλες πιθανοτητες να μν πλερωσεις τπτ. Αν ομως στα στειλει με DHL,FEDEX,UPS και καποια αλλη επωνυμη μεταφορικη ετοιμασου να σε σκισουν. Εχω κανει 350 αγορες και εχω πληρωσει 1 φορά... Και κατι αλλο να ξερεις φιλε μου με το Κ9 οτι πληρωνεις παιρνεις παντα. Δεν εχεις rallye-saxo να βαλεις ανοξειδωτη εξατμιση συν οτι θα δωσεις σε βάρος στην μοτοσυκλετα σου το θεωρω μαλ@κια. Παρε μια ολοσωμη Τιτάνιο να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. Τιτανιο εχεις τιτανιο συνεχισε...

Καλημέρες


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miou στις Τρι 31 Ιαν 2012, 13:43, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : δεν τις πεταμε τοσο χυμα τετοιες εκφρασεις ... πιπερι στο στομα....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 11:26

τασο εχεις αδικο.εφερα με απλο ταχυδρομειο απο αμερικη ενα bazzaz zafm και πληρωσα στο τελονειο 80 ευρο.ειναι οτι σου κατσει mal@kies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arturo
Normal gixxer
Normal gixxer
arturo


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : θεσνικη
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 11:38

ετσι ειναι, οτι κατσει πραγματικα.και εγω ετυχε να παρω για φιλο εξατμιση brocks απο αμερικη αξιας 1100 ευρω και να μην πληρωσουμε τιποτα.ετυχε να παρουμε μπλοκ παλι απο τον ιδιο και πληρωσαμε 700 ευρω δασμους.η αληθεια ειναι οτι αν ερθει απλο ταχυδρομειο μπορει να την γλιτωσεις(οχι παντα).αν ερθει usps η κουριερ σιγουρα πληρωνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 12:45

Ρε παιδια δεν ειπα οτι την γλυτωνεις σιγουρα, αλλα και παλι μ@λ@κια κανατε, παιζει και το dispute αν το ξερετε... Τεσπα Καλες αγορες...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miou στις Τρι 31 Ιαν 2012, 13:44, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ΕΙΠΑΜΕ ΠΙΠΕΡΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ.... ΔΕΝ ΠΕΤΑΜΕ ΤΟΣΟ ΧΥΜΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 13:12

tasos1984 έγραψε:
Δεν εχεις rallye-saxo να βαλεις ανοξειδωτη εξατμιση συν οτι θα δωσεις σε βάρος στην μοτοσυκλετα σου το θεωρω μαλακια. Παρε μια ολοσωμη Τιτάνιο να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. Τιτανιο εχεις τιτανιο συνεχισε...

Καλημέρες
Τασο μην νομιζεις οτι οι μαμα λαιμοι που ειναι απο τιτανιο ειναι πολυ πιο ελαφρυοι απο επωνυμους ανοξειδωτους.
Αλλα και σαν συνολο να το παρεις ολοκληρη η μαμα του κ9 ειναι 13.2κιλα.
η 4-2-1 φουλ τιτανιο(με καρμπον καλυμα τελικου) ειναι 3.7κιλα και η φουλ ανοξειδωτη(με καρμπον καλυμα τελικου) ειναι 6.2κιλα.(yoshimura)
διαφορα στην τιμη... ΤΕΡΑΣΤΙΑ, διαφορα στην αποδοση... ΜΗΔΕΝΙΚΗ ,διαφορα σε βαρος μικρη ,σε σχεση με τα παραπανω γκαφρα.Εκτος και αν ''στηνεις'' φουλ αγωνιστικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arturo
Normal gixxer
Normal gixxer
arturo


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : θεσνικη
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 17:03

tasos1984 έγραψε:
Ρε παιδια δεν ειπα οτι την γλυτωνεις σιγουρα, αλλα και παλι μ@λ@κια κανατε, παιζει και το dispute αν το ξερετε... Τεσπα Καλες αγορες...
δεν σε καταλαβαινω αλλα δεν πειραζει να σαι καλα.ολοι την αποψη μας ειπαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 17:36

tasos1984 έγραψε:
Ρε παιδια δεν ειπα οτι την γλυτωνεις σιγουρα, αλλα και παλι μ@λ@κια κανατε, παιζει και το dispute αν το ξερετε... Τεσπα Καλες αγορες...


εαν ξερεις το dispute δεν ειναι σε περιπτωση που σου ζητηθει να πληρωσεις τελωνειο....
για αλλες χρησεις το εχουν .... ασε οτι εαν σου ζητηθει να πληρωσεις τελωνειο και εσυ το παιξεις μαγκας και κανεις dispute δεν θα παρεις ποτε σου πισω τα λεφτα σου....δεν ειναι ηλιθιοι στην παυπαλ ... για να παρεις πισω τα λεφτα σου εχει μια διαδικασια και εξαρτατε την καθε περιπτωση....τις περισοτερες φορες πρεπει να στειλεις με δικα σου εξοδα μεταφορας το προιον πισω(αναλογα την περιπτωση) και να στειλεις το tracking number στην παυπαλ ,να το επιβεβαιωσει, να παρακολουθησει την εξελιξη της μεταφορας και οταν το παρει πισω ο πωλητης τοτε περνεις και εσυ πισω τα λεφτα σου... αντε να σε δω πως θα το διωξεις απο το τελωνειο και θα το στειλεις πισω...και ποια δικαιολογια θα βαλεις οταν ξεκινησεις το dispute ...
κατι τετοια κανουν διαφοροι ελληνες και μετα αναρωτιομαστε μερικοι αλλοι γιατι δεν μας στελνουν ελλαδα οι διαφοροι πωλητες απο αμερικη ....

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 341461 Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 463658

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
araJohnGsxr
Jr.gixxer
araJohnGsxr


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Αγωνιζόμενος : Μη με ξυπνατεεεεε ονειρο ζωωωωω!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/08/2011

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 19:42

Παιδια ειρηνηηηηη σε ολους παρακαλω....αλλα λεμε εμεις και ο γεροΚαπτεν μας την εκανε ερχετε Υoshimuri απο ροτερνταμ ολλανδιας το πειρε απο εκει ο πατερας γιατι το συζηταγαμε τιτανιο ολλο απο μπρος μεχρι πισω R77 (δεν ειχε carbon) και επρεπε να κανει παραγγελια οποτε τσιμπισε αυτο γιατι το καραβι φευγει απο εκει αυριο και κατα τις δεκα του μηνα που θα περασει κατω απο κρητη θα κανει μια σταση να την παρω τελωνες παρτε τα Π@@@@ρια μου....!!!! προσφορα στα 850 ευρο δεν και ασχημα και χωρις ανχος τωρα βεβαια δεν πειθετε τπτ οτι το ΒαΖΖαΖ ειναι καλο και μου λεει οτι θα το χαλασω το μηχανακι αν το βαλω πανω πειτε κατι να τον πεισω εχω εξαντλιθει εντελος....!!! αλλα απο αλλου το περιμενα απο αλλου μου ρθε...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arturo
Normal gixxer
Normal gixxer
arturo


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : θεσνικη
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 19:46

με το καλο να σου ρθει.καλη τιμη για τιτανιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 20:11

με το καλο να σου ερθει mprabo
οσο για το bazzaz το ποιο σωστο επιχειρημα στην περιπτωση σου ειναι οτι θα δεις οικονομια στην βενζινη,(εγω τουλαχιστον ειδα.)ελα ρε πατερα δεν ειναι καιροι για να πεταμε λεφτα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 21:17

araJohnGsxr έγραψε:
Παιδια ειρηνηηηηη σε ολους παρακαλω....αλλα λεμε εμεις και ο γεροΚαπτεν μας την εκανε ερχετε Υoshimuri απο ροτερνταμ ολλανδιας το πειρε απο εκει ο πατερας γιατι το συζηταγαμε τιτανιο ολλο απο μπρος μεχρι πισω R77 (δεν ειχε carbon) και επρεπε να κανει παραγγελια οποτε τσιμπισε αυτο γιατι το καραβι φευγει απο εκει αυριο και κατα τις δεκα του μηνα που θα περασει κατω απο κρητη θα κανει μια σταση να την παρω τελωνες παρτε τα Π@@@@ρια μου....!!!! προσφορα στα 850 ευρο δεν και ασχημα και χωρις ανχος τωρα βεβαια δεν πειθετε τπτ οτι το ΒαΖΖαΖ ειναι καλο και μου λεει οτι θα το χαλασω το μηχανακι αν το βαλω πανω πειτε κατι να τον πεισω εχω εξαντλιθει εντελος....!!! αλλα απο αλλου το περιμενα απο αλλου μου ρθε...!!!


mprabo mprabo pistoli pistoli

αντε με το καλο να την βαλεις πανω...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!   Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 21:25

Σε 3 περιπτωσεις φίλων που ειχαν κολλησει τελωνειο τα πραγματα και παιζανε χρηματα για Ipad πηρα τα χρηματα πίσω, τωρα τι μου λετε εσεις... 8)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
 
Ηρθε η ωρα για "Μερικα Καλουδια" χε..χε..!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» αντε μερικα καλουδια για μενα....
» ηρθε η ωρα
» Ήρθε και η σειρά μου...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com