Greek GSX-R forum
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_l10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_c10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_r10 
JIMK7
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_l10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_c10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_r10 
nasos-v
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_l10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_c10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_r10 
T.R.E
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_l10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_c10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_r10 
k8 600 kk
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_l10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_c10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_r10 
kostaskr6
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_l10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_c10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_r10 
κολτρέϊν
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_l10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_c10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_r10 
Leroy
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_l10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_c10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_r10 
ripper
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_l10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_c10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_l10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_c10Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Poll_r10 

 

 Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andreasarxo
Normal gixxer
Normal gixxer
andreasarxo


Άντρας Όνομα: : ανδρεας
Τόπος : ευοσμος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 138
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..    Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  EmptyΠαρ 21 Νοε 2014, 10:09

Καλημέρα σε όλους! Έχω ένα θεματακι, όποιος γνωρίζει.. Ο συμπλεκτης μου απομονωνει αποτομα και λίγο άγρια (όχι ομαλά). Εχω αλλάξει δισκάκια και ντιζα αλλα τίποτα.. Πείτε καμία ιδέα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..    Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  EmptyΠαρ 21 Νοε 2014, 11:25

andreasarxo έγραψε:
Καλημέρα σε όλους!  Έχω ένα θεματακι, όποιος γνωρίζει..  Ο συμπλεκτης μου απομονωνει αποτομα και λίγο άγρια  (όχι ομαλά).  Εχω αλλάξει δισκάκια και ντιζα αλλα τίποτα..  Πείτε καμία ιδέα..


Όταν άλλαξες δίσκους μήπως είδες αν έχει κάνει σκαλοπάτια στο καλάθι του συμπλέκτη; Είναι το πιο πιθανό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasarxo
Normal gixxer
Normal gixxer
andreasarxo


Άντρας Όνομα: : ανδρεας
Τόπος : ευοσμος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 138
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..    Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  EmptyΠαρ 21 Νοε 2014, 13:40

Οχι, δεν το πρόσεξα, και εγώ το σκέφτηκα μετά.. Διορθώνεται η αλλαγή όλο το καλάθι πιστεύεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..    Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  EmptyΠαρ 21 Νοε 2014, 13:51

Μια χαρα διορθωνεται....1000ρι γυαλοχαρτο,μερακι και υπομονη θελει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasarxo
Normal gixxer
Normal gixxer
andreasarxo


Άντρας Όνομα: : ανδρεας
Τόπος : ευοσμος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 138
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..    Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  EmptyΠαρ 21 Νοε 2014, 14:17

giannisK6 έγραψε:
Μια χαρα διορθωνεται....1000ρι γυαλοχαρτο,μερακι και υπομονη θελει Very Happy



Χα χα! Κάτι τέτοιο θα κάνω βλέπω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..    Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..  EmptyΠαρ 21 Νοε 2014, 16:41

με ψιλη λιμα ομως οχι με γυαλοχαρτο γιατι θα σου παρει 1 μερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο συμπλεκτης απομονωνει αποτομα..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» συμπλεκτης?
» ΣΥΜΠΛΕΚΤΗΣ-ΔΙΣΚΟΙ?
» Σκληρυνε ο συμπλεκτης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com