Greek GSX-R forum
RACE TECH ή RACE GUNS Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
RACE TECH ή RACE GUNS Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
RACE TECH ή RACE GUNS Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
RACE TECH ή RACE GUNS Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_r10 
JIMK7
RACE TECH ή RACE GUNS Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_r10 
nasos-v
RACE TECH ή RACE GUNS Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_r10 
T.R.E
RACE TECH ή RACE GUNS Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_r10 
k8 600 kk
RACE TECH ή RACE GUNS Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_r10 
kostaskr6
RACE TECH ή RACE GUNS Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_r10 
κολτρέϊν
RACE TECH ή RACE GUNS Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_r10 
Leroy
RACE TECH ή RACE GUNS Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_r10 
ripper
RACE TECH ή RACE GUNS Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
RACE TECH ή RACE GUNS Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS Poll_r10 

 

 RACE TECH ή RACE GUNS

Πήγαινε κάτω 
+13
gsxr power k8
Koliolios
T.R.E
giannisK6
poulitzer
Miou
ghost
bonepeeler
nktr
totoulis
tasos1984
Zuki
johnkapin
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 11:59

Αν γνωρίζεται κάτι μεταξύ των δυο για GSXR 1000 K8. Η RACE TECH βγαίνει 250 ευρω ενω η RACE GUNS 350 ευρω.https://imgur.com/flEd4T3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 12:22

Εμενα μου φαινονται ιδιες ποιοτικα και απο πλευρας αποδοσης παιζει να ναι επισης το ιδιο....Θα πηγαινα στην πιο φθηνη,Racetech. fish
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 12:39

Ποιοτικές εξατμίσεις και τίμιες σε τιμή και οι 2!
Καθαρά προσωπικό το θέμα που θα πάς να κάνεις την κατάθεση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 13:21

καλα 100€ πιο ακριβως ο guns???
μου κανει τρομερη εντυπωση.......καλες και οι δυο σε ποιοτητα και σε θορυβο.δοκιμασμενες και οι δυο απο πολλους.ο παπαγιαννης ειναι απλα πιο επωνυμος (για αυτο μου εκανε και εντυπωση το 100)
εγω παντως θα εψαχνα καμια μεταχειρω στα ιδια λεφτα η και ισως 50-100 πιο πανω!!!!!!νομιζω εχεις επιλογες!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 13:30

Δε βρήκα καμία για το δικό μου που να είναι μαύρη, μονή και 60αρα σ αυτά τα λεφτά χωρίς να θέλει έξτρα τροποποποιήσεις και mid pipe.
Σε αυτά τα λεφτά τις παίρνεις έτοιμες με το mid pipe χωρίς κόψε ραψε . Τα περισσότερα τελικά που βρήκα μεταχειρισμένα όλα θέλανε να επαναπροσαρμοστούν


Έχει επεξεργασθεί από τον/την johnkapin στις Πεμ 27 Νοε 2014, 13:38, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 13:31

60mm εισαγωγή έχει ο παπαγιάννης, αλλα εξαγωγη έχει 2 τύπους 53mm και 57,8mm αν θυμάμαι καλα!
Τσεκαρέ το αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 13:32

johnkapin έγραψε:
Δε βρήκα καμία για το δικό μου που να είναι μαύρη, μονή και 60αρα σ αυτά τα λεφτά χωρίς να θέλει έξτρα τροποποποιήσεις και mid pipe.


Τα 250 ευρω ειναι μαζι με το mid pipe?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 13:38

Μόλις μίλησα... Ναι περιλαμβάνεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 14:41

καλύτερα να τις δεις από κοντά,
τίμιες για τα λεφτά που ζητά ο καθένας τους.
Ότι πληρώνεις παίρνεις.

Ποιοτικά εάν τις δεις του RaceGuns είναι ανώτερη, διάτρητο, φινίρισμα (βαφή, τσέρκια, κολιέδες)
υποδοχή αισθητήρα λάμδα μέχρι και το λογότυπο κομμένο σε lazer και ποιό ελαφριά.
Εγώ πάντως για ένα φίλο που πήρα για Κ7 με 330 μας την έφτιαξε.

Κάνε πάντως μία βόλτα να τις δεις πρώτα γιατί ότι και εάν σου πούμε εσύ αγοράζεις

RaceTech http://racetech.gr/
RaceGuns https://www.facebook.com/pages/RaceGuns/110537022311169
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 15:33

Θα σε χάλαγε αν σε αυτά τα χρήματα έπαιρνες μιά two brothers τιτανίου ή θες οπωσδήποτε μαύρη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 16:15

nktr έγραψε:
Ποιοτικά εάν τις δεις του RaceGuns είναι ανώτερη, διάτρητο, φινίρισμα (βαφή, τσέρκια, κολιέδες)
υποδοχή αισθητήρα λάμδα μέχρι και το λογότυπο κομμένο σε lazer και ποιό ελαφριά.

εχοντας εμπειρια και απο τις δυο θα συμφωνησω σ' αυτο, χωρις ομως να σημαινει οτι η RaceTech δεν αξιζει τα λεφτα της (εγω εχω RaceGuns τωρα επανω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 17:48

ghost έγραψε:
nktr έγραψε:
Ποιοτικά εάν τις δεις του RaceGuns είναι ανώτερη, διάτρητο, φινίρισμα (βαφή, τσέρκια, κολιέδες)
υποδοχή αισθητήρα λάμδα μέχρι και το λογότυπο κομμένο σε lazer και ποιό ελαφριά.

εχοντας εμπειρια και απο τις δυο θα συμφωνησω σ' αυτο, χωρις ομως να σημαινει οτι η RaceTech δεν αξιζει τα λεφτα της (εγω εχω RaceGuns τωρα επανω)

Με μπέρδεψες λιγο ...τελικά ποια θεωρείς καλύτερη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 17:50

bonepeeler έγραψε:
Θα σε χάλαγε αν σε αυτά τα χρήματα έπαιρνες μιά two brothers τιτανίου ή θες οπωσδήποτε μαύρη;

την εχω κανει κατράμι...δεν θα ήθελα η εξάτμιση να είναι άλλο χρώμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 17:52

nktr έγραψε:
καλύτερα να τις δεις από κοντά,
τίμιες για τα λεφτά που ζητά ο καθένας τους.
Ότι πληρώνεις παίρνεις.

Ποιοτικά εάν τις δεις του RaceGuns είναι ανώτερη, διάτρητο, φινίρισμα (βαφή, τσέρκια, κολιέδες)
υποδοχή αισθητήρα λάμδα μέχρι και το λογότυπο κομμένο σε lazer και ποιό ελαφριά.
Εγώ πάντως για ένα φίλο που πήρα για Κ7 με 330 μας την έφτιαξε.

Κάνε πάντως μία βόλτα να τις δεις πρώτα γιατί ότι και εάν σου πούμε εσύ αγοράζεις

RaceTech  http://racetech.gr/
RaceGuns  https://www.facebook.com/pages/RaceGuns/110537022311169


καλα εννοείτε αλλά το κακο είναι ότι είμαι Θεσσαλονίκη ...εμφανισιακά από τις φωτογραφιες η race guns μου φαινεται ποιο ωραια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 18:14

θελω να πω οτι ειναι πιο ποιοτικες οι RaceGuns, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι οι RaceTech δεν ειναι καλες...αν μπορεις να δωσεις τα 100€ παραπανω, δωστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 18:34

αν μπορεις να δωσεις τα 350 για ενα ελληνικο τελικο μαζεψε λιγα ακομα και αγορασε μια επωνυμη ολοσωμη . κατα καιρους παιζουν καλες ευκαιριες στο εβαυ ...
αμα κοιταξεις στην ενοτητα ευκαιριες απο εβαυ θα δεις οτι παιζαν ολοσωμες απο 300ε
πχ http://www.ebay.com/itm/R-05-06-Suzuki-GSXR-1000-GSXR1000-HAMAGUCHI-EXHAUST-HEADER-SILPON-SLIP-ON-/400767901192?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item5d4fa0de08&vxp=mtr

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 20:05

Miou έγραψε:
αν μπορεις να δωσεις τα 350 για ενα ελληνικο τελικο μαζεψε λιγα ακομα και αγορασε μια επωνυμη ολοσωμη . κατα καιρους παιζουν καλες ευκαιριες στο εβαυ ...
αμα κοιταξεις στην ενοτητα ευκαιριες απο εβαυ θα δεις οτι παιζαν ολοσωμες απο 300ε
πχ http://www.ebay.com/itm/R-05-06-Suzuki-GSXR-1000-GSXR1000-HAMAGUCHI-EXHAUST-HEADER-SILPON-SLIP-ON-/400767901192?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item5d4fa0de08&vxp=mtr

Μεχρι στιγμης δεν ετυχε να βρω κατι παρολο που κατά καιρους ψαχνω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 20:51

γενικα απο το μαγαζι που ερχονται μηχανακια του race guns απο οτι εχω δει ειναι πιο ποιοτικη και πιο ελαφρια.
οσον αφορα την αποδοση τωρα και οσον αφορα τα κ7-8 σε σταδιο φ.π.ε βαζοντας τελικο και mid pipe δεν εχει να ζηλεψει σε κατι απο την ολοσωμη,οι λαιμοι ειναι αρκετα μεγαλοι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 21:04

poulitzer έγραψε:
γενικα απο το μαγαζι που ερχονται μηχανακια του race guns απο οτι εχω δει ειναι πιο ποιοτικη και πιο ελαφρια.
οσον αφορα την αποδοση τωρα και οσον αφορα τα κ7-8 σε σταδιο φ.π.ε βαζοντας τελικο και mid pipe δεν εχει να ζηλεψει σε κατι απο την ολοσωμη,οι λαιμοι ειναι αρκετα μεγαλοι..

θεωρείς δικαιολογούνται τα 100ευρω παραπάνω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 21:51

Απο τη στιγμη που δεν βαζεις επωνυμη,βαλε τη φθηνοτερη....διαφορα σε αποδοση δε θα δεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 23:17

giannisK6 έγραψε:
Απο τη στιγμη που δεν βαζεις επωνυμη,βαλε τη φθηνοτερη....διαφορα σε αποδοση δε θα δεις.

+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠεμ 27 Νοε 2014, 23:23

Miou έγραψε:
αν μπορεις να δωσεις τα 350 για ενα ελληνικο τελικο μαζεψε λιγα ακομα και αγορασε μια επωνυμη ολοσωμη . κατα καιρους παιζουν καλες ευκαιριες στο εβαυ ...
αμα κοιταξεις στην ενοτητα ευκαιριες απο εβαυ θα δεις οτι παιζαν ολοσωμες απο 300ε
πχ http://www.ebay.com/itm/R-05-06-Suzuki-GSXR-1000-GSXR1000-HAMAGUCHI-EXHAUST-HEADER-SILPON-SLIP-ON-/400767901192?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item5d4fa0de08&vxp=mtr


+1

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 15:30

poulitzer έγραψε:
γενικα απο το μαγαζι που ερχονται μηχανακια του race guns απο οτι εχω δει ειναι πιο ποιοτικη και πιο ελαφρια.
οσον αφορα την αποδοση τωρα και οσον αφορα τα κ7-8 σε σταδιο φ.π.ε βαζοντας τελικο και mid pipe δεν εχει να ζηλεψει σε κατι απο την ολοσωμη,οι λαιμοι ειναι αρκετα μεγαλοι..

δλδ ενα κ7 με τελικο παπαγιαννη θα βγαλει την ιδια αποδοση με ενα κ7 με ολοσωμη αρατα - ακραποβιτς -λεοβιντσι ?
φυσικα μιλαω για φπε οπως ανεφερες

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 16:48

Πληροφοριακά, η Race Guns δεν φτιάχνει λαιμούς.
Εχθές ρώτησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

RACE TECH ή RACE GUNS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS EmptyΠαρ 28 Νοε 2014, 19:23

Miou έγραψε:
αν μπορεις να δωσεις τα 350 για ενα ελληνικο τελικο μαζεψε λιγα ακομα και αγορασε μια επωνυμη ολοσωμη . κατα καιρους παιζουν καλες ευκαιριες στο εβαυ ...
αμα κοιταξεις στην ενοτητα ευκαιριες απο εβαυ θα δεις οτι παιζαν ολοσωμες απο 300ε
πχ http://www.ebay.com/itm/R-05-06-Suzuki-GSXR-1000-GSXR1000-HAMAGUCHI-EXHAUST-HEADER-SILPON-SLIP-ON-/400767901192?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item5d4fa0de08&vxp=mtr

ειδα λιγο στο ebay και επεσα πανω σ αυτην:
http://www.ebay.com/itm/331394338965?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
RACE TECH ή RACE GUNS
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» race tech παπαγιαννης
» Race Tech's Motorcycle Suspension Bible
» Valencia, 3-4-5 April 2009 Superbike - Results Race 1 & Results Race 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com