Greek GSX-R forum
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_l10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_c10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_r10 
JIMK7
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_l10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_c10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_r10 
nasos-v
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_l10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_c10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_r10 
T.R.E
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_l10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_c10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_r10 
k8 600 kk
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_l10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_c10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_r10 
kostaskr6
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_l10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_c10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_r10 
κολτρέϊν
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_l10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_c10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_r10 
Leroy
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_l10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_c10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_r10 
ripper
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_l10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_c10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_l10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_c10Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Poll_r10 

 

 Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...

Πήγαινε κάτω 
+8
theatiss
Leroy
Koyfo
k_o_s_t_a_s
Miou
T.R.E
bonepeeler
DrIoannis
12 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1734
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤρι 12 Ιαν 2016, 11:51

Δεν μπορώ θα σκάσω!
Έρχομαι μετά από απουσία 8-10 ημερών, πάω να πάρω το αμάξι για να πάω δουλειά και το βρίσκω πουά με άσπρη μπογιά...
Κοιτάζω επάνω και βλέπω κάγκελα βαμμένα που φαίνονται να είναι και σουρωμένος ο μπογιάς. Το πεζοδρόμιο χάλια γεμάτο πιτσιλιές και στο αμάξι κάποιος να έχει προσπαθήσει να ξύσει να βγάλει τη μπογιά.
Μέσα σε όλη την γκαντεμιά που με δέρνει τον τελευταίο καιρό ΚΑΙ αυτό.

Ρωτάω την πολυκατοικία χτυπώντας ένα κουδούνι και μου λένε "Α ο τάδε...πάλι;". Ανεβαίνω επάνω και δεν είναι ή δεν ανοίγει. Βλέπω ένα ζευγάρι και μου λένε ηλικιωμένος είναι κλπ. Τι να πω κοντεύω να εκραγώ.


Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... 909lio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤρι 12 Ιαν 2016, 12:14

Να τον βάλεις να στα πληρώσει όλα.
Στη θέση σου δε θα κούναγα ούτε το αμάξι μέχρι να έρθει αστυνομία και να κάνεις καταγγελία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤρι 12 Ιαν 2016, 13:14

Πωωω το μαλάκα!!!! και το έξυσε και με την σπάτουλα για να βγει!

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤρι 12 Ιαν 2016, 13:20

ασε φιλε το εχω περασει και εγω με το μηχανακι ...

καλοκαιρι
μολις το εχω πλυνει γιατι εχω να παω στην βαφτιση της ανηψιας μου
το παρκαρω κατω απο την διπλανη πολυκατοικια για να ανεβω πανω να αλλαξω ρουχα και να παρω την φωτογραφικη

κατεβαινω και βλεπω το μηχανακι μου απο λευκο corona να ειναι με γαλαζιες πιτσιλιες
ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ εκτος απο την ουρα
μουτρο,ντεποζιτο,πλαινα,ροδα,ζελατινα κτλ ...

πραγματικα κοντεψα να παθω εγκεφαλικο
το κοιταζα και δεν το πιστευα
κοιταζω πανω και βλεπω ολο το μπαλκονι να σταζει γαλαζια μπογια

βλεπω τον "μαστορα" και φωναζω
μπαινει μεσα ...

μαθαινω το κουδουνι και χτυπαω ... δεν ανοιγει
τον βλεπω που ειναι στο παραθυρο και κρυφοκοιταζει και ο καργι@λης δεν μιλαει και  κανει την παπια

τηλ τους μπατσους ...

ερχοντε και λενε τι θελεις να κανουμε εμεις τωρα ?
να του χτυπησετε την πορτα και να ανοιξει και να τον πατε μεσα για να του κανω μηνυση

με τα παρα πολλα στελνει μια γρια με ενα συρμα για τις κατσαρολες για να καθαρισει τη μπογια ...

ξανα φλερτ με το εγκεφαλικο ...


με τα πολλα τελικα κατεβασα την γρια με ενα μπολ με ζεστο νερο και βετεξ και την εβαλα και καθαριζε το μηχανακι

φυσικα και αργησα να παω στην βαφτιση

ημουν πολυ τυχερος που ηταν ολοφρεσκια η μπογια και ηταν ευκολο να φυγει

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k_o_s_t_a_s
Normal gixxer
Normal gixxer
k_o_s_t_a_s


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 96
Hμερομηνία εγγραφής : 16/05/2014

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤρι 12 Ιαν 2016, 14:35

όντως ησουν τυχέρος φιλε μου (μεσα στην ατυχια σου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤρι 12 Ιαν 2016, 19:13

Miou έγραψε:
με τα παρα πολλα στελνει μια γρια με ενα συρμα για τις κατσαρολες για να καθαρισει τη μπογια ...

ξανα φλερτ με το εγκεφαλικο ...


με τα πολλα τελικα κατεβασα την γρια με ενα μπολ με ζεστο νερο και βετεξ και την εβαλα και καθαριζε το μηχανακι

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤρι 12 Ιαν 2016, 23:23

Εντάξει η mal@kies πάει σύννεφο ρπμ. Κανονικά πρέπει να πληρώσει την επισκευή, αλλά άμα είναι γερόντια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
theatiss
Adv. gixxer
Adv. gixxer
theatiss


Άντρας Όνομα: : Αποστολος
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 775
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤετ 13 Ιαν 2016, 08:10

Εχω τυχει σε παρομοιο περιστατικο μονο που ιδιοκτητης αυτοκινητου κ wanna be βαφεας στη θεση βαφεα που του πεταγε μπογια στο αμαξι του ηταν γεροντια κ τα δυο .Κατεβαινει το πανω γεροντι κατω γτ τον εβριζε το αλλο γεροντι απο κατω κ δινουν απο μια μπουνια ο καθενας κ μετα καθονται ηρεμουν .Στο τελος πρεπει να πηγαν σε ενα καφενειο πιο διπλα κ να επιναν μπυρες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1734
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤετ 13 Ιαν 2016, 17:10

Και τον βρήκα που λέτε σήμερα και αρχίζει τις σαχλαμάρες, για να μην πω τίποτα χειρότερο. "Δεν το έκανα εγώ αλλά κάποιος άλλος και έλα να δεις το μπαλκόνι μου",το μπαλκόνι γεμάτο πιτσιλιές από μπογιά. Έτσι είσαι του λέω πάμε στον από επάνω,γιατί αν δεν το έκανες εσύ, το έκανε ο από επάνω ή ο παραπάνω! "Όχι μην πεις ότι σου το είπα εγώ και να σου δώσω τα μισά" και άλλες τέτοιες σαχλαμάρες! Έλεος πια! Συνήθειο το έχουμε στην Ελλάδα να μην αναλαμβάνουμε τις ευθύνες μας!
Του είπα, θα περάσω αύριο το απόγευμα να λυθεί το θέμα.

Δεν υπάρχει αυτό! Να κατηγορεί τους γείτονές του για δική του βλακεία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤετ 13 Ιαν 2016, 18:05

Λαδομπογια έπεσε στο αμάξι? Κακώς που δε φωναξες τα μπατσονια.. Τώρα σου λέει ότι μαλακια του κατέβει δυστυχώς έτσι κάνουν όλοι οι ανευθυνοι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theatiss
Adv. gixxer
Adv. gixxer
theatiss


Άντρας Όνομα: : Αποστολος
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 775
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤετ 13 Ιαν 2016, 18:10

Πωωωωωωωωωωωω πιο χαζος πεθαινεις....Κ αφου δν το εκανε αυτος γτ να σου δωσει τα μισα επειδη σου ειπε οτι το εκανε ο παραπανω???Μονο του πιαστηκε το κοροιδο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k_o_s_t_a_s
Normal gixxer
Normal gixxer
k_o_s_t_a_s


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 96
Hμερομηνία εγγραφής : 16/05/2014

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤετ 13 Ιαν 2016, 19:17

Κουτοπονηριά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤετ 13 Ιαν 2016, 19:41

Καλά ξεμπερδέματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΤετ 13 Ιαν 2016, 22:08

Ρε ντοκτορ εμενα με εκλεισε σημερα  ενας π@π@ρας και την κοπανησε και εφυγε. Το μηχανακι (klx) εχει παθει πανω απο 600€ ζημια συν οτι χτυπησα στα γονατα απο το συρσιμο. Αυτος εξαφανιστικε και κατα καποιο τροπο κανεις δεν ειδε τον αριθμο κυκλοφοριας του.
Που θελω να καταληξω, δυστηχως πλεος κανεις δεν ενδιαφερεται για τον συνανθρωπο του. Ολοι εχουν γινει παρτακιδες. Εχουμε χασει την ανθρωπια μας πλεον και πλεον δεν  αναλαμβανουν την ευθυνη τον πραξεων τους.
Καλα ξεμπερδεματα. Θα σου προτυνα να πηγαινες στην αστυνομια και να εκανες μια καταγγελια για το συμβαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΠεμ 14 Ιαν 2016, 11:12

Ναι γιατί όλοι φοβούνται μην εκτεθουν, αντί να αναλάβουν τις ευθύνες του για τη μαλακια τους. Πριν αρκετά χρόνια όταν με είχε στουκαρει ένας παπαρας από πίσω ενώ σταματαγα σε στοπ, ούτε κατέβηκε από το αμάξι, με κοιτούσε από το τιμόνι να προσπαθώ να σηκώσω τη μηχανή. Κατέβηκε όμως πολύ ωραία μετά το κλοτσιδι που του ριξα στο καπάκι από τη ζάντα κ φορούσα κ μπότες..μετά άρχισε να μου λέει πως κάνεις έτσι η μηχανή δεν έπαθε τίποτα κ γιατί θες να φωνάζεις τους μπατσους, δε σέβεσαι την ηλικία μου πως μου μιλάς έτσι, εγώ ποτέ δεν είχα μπλεξίματα κ αλλά τέτοια. Τον είχα εκεί να κλαιγεται μέχρι να ρθουν τα μπατσονια κ φυσικά το τι παπαριες συνέχιζε να λέει δε περιγράφεται. Τι να πω τώρα ντοκ καλά ξεπερδεματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΠεμ 14 Ιαν 2016, 13:17

christos_drifter έγραψε:
Καλά ξεμπερδέματα...
+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΠεμ 14 Ιαν 2016, 13:18

ripper έγραψε:
Ρε ντοκτορ εμενα με εκλεισε σημερα  ενας π@π@ρας και την κοπανησε και εφυγε. Το μηχανακι (klx) εχει παθει πανω απο 600€ ζημια συν οτι χτυπησα στα γονατα απο το συρσιμο. Αυτος εξαφανιστικε και κατα καποιο τροπο κανεις δεν ειδε τον αριθμο κυκλοφοριας του.
Που θελω να καταληξω, δυστηχως πλεος κανεις δεν ενδιαφερεται για τον συνανθρωπο του. Ολοι εχουν γινει παρτακιδες. Εχουμε χασει την ανθρωπια μας πλεον και πλεον δεν  αναλαμβανουν την ευθυνη τον πραξεων τους.
Καλα ξεμπερδεματα. Θα σου προτυνα να πηγαινες στην αστυνομια και να εκανες μια καταγγελια για το συμβαν.

Περαστικα κ καλα ξεμπερδεματα κι εδω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1734
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΠαρ 29 Ιαν 2016, 13:22

Και η συνέχεια λοιπόν...
Βρήκα τον γιο γιατί ο ίδιος δεν... απλά δεν. Την 1η φορά λέει ΟΚ θα δούμε θα μιλήσω κλπ. Τη 2η φορά τα ίδια +δεν πρόλαβα να του μιήσω κλπ. Την 3η φορά "είμαι στην επαρχία λείπω...". Οπότε το μήλο κάτω από την μηλιά έπεσε όπως φαίνεται. Την Κυριακή θα ξαναεπικοινωνήσω μαζί του και αν δεν, θα αναλάβουν αυτοί που θα επωφεληθούν περισσότερο...οι δικηγόροι. Εγώ φταίω που κάνω υπομονή επειδή είναι μεγάλος άνθρωπος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΠαρ 29 Ιαν 2016, 13:37

Πολύ καλά θα κάνεις, και άργησες doc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...   Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο... EmptyΠαρ 29 Ιαν 2016, 15:31

πολυ το αργησες
ηθελε απο την πρωτη στιγμη τηλ τους μπατσους να ερθουν να δουν να καταγραψουν και να παρει τον δρομο της η ολη φαση με μια μηνυσουλα απο μερια σου
και αυτη τη στιγμη που τα γραφω αυτα θα ειχες ξεμπερδεψει

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έλεος πια με την αδιαφορία για τον συνάνθρωπο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ
» Νέες τιμές SUZUKI....Έλεος....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com