Greek GSX-R forum
πωλείται τσάντα bagster. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
πωλείται τσάντα bagster. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
πωλείται τσάντα bagster. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
πωλείται τσάντα bagster. Poll_l10πωλείται τσάντα bagster. Poll_c10πωλείται τσάντα bagster. Poll_r10 
JIMK7
πωλείται τσάντα bagster. Poll_l10πωλείται τσάντα bagster. Poll_c10πωλείται τσάντα bagster. Poll_r10 
nasos-v
πωλείται τσάντα bagster. Poll_l10πωλείται τσάντα bagster. Poll_c10πωλείται τσάντα bagster. Poll_r10 
T.R.E
πωλείται τσάντα bagster. Poll_l10πωλείται τσάντα bagster. Poll_c10πωλείται τσάντα bagster. Poll_r10 
k8 600 kk
πωλείται τσάντα bagster. Poll_l10πωλείται τσάντα bagster. Poll_c10πωλείται τσάντα bagster. Poll_r10 
kostaskr6
πωλείται τσάντα bagster. Poll_l10πωλείται τσάντα bagster. Poll_c10πωλείται τσάντα bagster. Poll_r10 
κολτρέϊν
πωλείται τσάντα bagster. Poll_l10πωλείται τσάντα bagster. Poll_c10πωλείται τσάντα bagster. Poll_r10 
Leroy
πωλείται τσάντα bagster. Poll_l10πωλείται τσάντα bagster. Poll_c10πωλείται τσάντα bagster. Poll_r10 
ripper
πωλείται τσάντα bagster. Poll_l10πωλείται τσάντα bagster. Poll_c10πωλείται τσάντα bagster. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
πωλείται τσάντα bagster. Poll_l10πωλείται τσάντα bagster. Poll_c10πωλείται τσάντα bagster. Poll_r10 

 

 πωλείται τσάντα bagster.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panos_stp
Normal gixxer
Normal gixxer
panos_stp


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 89
Αγωνιζόμενος : Συνήθως με τις πανσέτες
Hμερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

πωλείται τσάντα bagster. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πωλείται τσάντα bagster.   πωλείται τσάντα bagster. EmptyΤετ 11 Μάης 2016, 21:31

Οπως λεει και ο τιτλος πωλείται τσαντα bagster. Ειναι απο αυτες που πιανουν πανω σε καλυμμα τεποζιτου. Αυξανομενου ογκου. Αν δεν κανω λαθος ειναι 24/30 λιτρα χωρητικότητας. Χωραει ανετα ενα κρανος fullface και πολλα ακομη συγχρωνος. Εχει θεση για χαρτη και αδιαβροχο καλυμμα. Επισης εχει ιμαντες για να μπορει να γινει σακιδιο πλατης. Ειναι σε αριστη κατασταση, βασικα ειναι σαν καινουργια. Την δινω γιατι δεν υπάρχει πια η μηχανη. Τιμουλα 60€
Οποιος ενδιαφερεται μου στελνει εδω pm ή με παίρνει στο κινητο μου.
6938214967.
πωλείται τσάντα bagster. A761fbbb18841e172816269d9be1ef46πωλείται τσάντα bagster. 6cba1550dd9828ef1a26598a9672fa0eπωλείται τσάντα bagster. 7aa5decae54b07e7fbf65a844edff1f8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πωλείται τσάντα bagster.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΣΑΝΤΑ ΜΗΧΑΝΗΣ
» bagster
» BAGSTER IMPACT

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com