Greek GSX-R forum
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_l10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_c10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_l10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_c10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_l10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_c10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_l10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_c10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_l10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_c10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_l10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_c10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_l10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_c10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_l10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_c10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_l10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_c10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_l10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_c10Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)

Πήγαινε κάτω 
+9
Black Eagle
latsis
Koyfo
Miou
Gixxerm@n
JIMK7
[alex]
terrorzone
aris sr20ve
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2016, 17:46

Άρη είσαι ωραίος!!! Με αυτό το αυτοκίνητο έχω τις περισσότερες αναμνήσεις!! Μου λείπει πραγματικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2016, 18:56

zed660 έγραψε:
Καλώς ήρθες και από μένα! (έστω και αργοπορημένα Smile  )
beer

Καλώς σε βρήκα φίλε μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2016, 18:57

topetwrx έγραψε:
Άρη είσαι ωραίος!!! Με αυτό το αυτοκίνητο έχω τις περισσότερες αναμνήσεις!! Μου λείπει πραγματικά!

Smile good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2016, 21:54

Άρη αν θες δες το παρακάτω που παίρνεις μια ιδέα για το California Suberbike School CSS. Όπως και να έχει αξίζει. Εγώ το είδα πριν πάω για να προετοιμάσω τον εγκέφαλό μου για τις πολλές πληροφορίες που θα έπαιρνα, κάτι που με βοήθησε πολύ.
https://www.youtube.com/watch?v=pxy8HimkM8E

Επίσης διάβασε τα παρακάτω τα οποία επίσης συνδυαστικά με CSS και προπόνηση έξω στα βουνά (δυστυχώς) και Σέρρες (τεράστια ασφάλεια) όποτε πάω, με βοήθησαν πολύ για να κατεβάσω τον χρόνο μου την τελευταία φορά πριν 1 μήνα κατά 9''+ (1'38''56) με πολλά λάθη συνέχεια!!!! Φυσικά οι προηγούμενοί μου χρόνοι ήταν κακοί και για αυτό είχα τόση βελτίωση. Πλέον οι χρόνοι θα πέφτουν πολύ πιο δύσκολα. Δεν είναι τόσο το θέμα χρόνου όσο το ότι οδηγώ-ελέγχω καλύτερα την μηχανή.

https://www.dropbox.com/home/%CE%A4%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82%20%CE%BF%CE%B4%CE%AE%CE%B3%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82

Φυσικά τα κατεβάζει όποιος άλλος θέλει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2016, 18:16

Σ ευχαριστώ πολύ, αλλά μήπως το χουμε και σε ιταλικα??? Laughing Laughing Laughing Με τα αγγλικά λίγο δύσκολα... Και το τελευταίο, πρέπει να κάνω εγγραφή κάπου (sorry, αλλά με την τεχνολογία... δεν το χω πολύ καλά...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2016, 19:46

Άρη δεν ξέρω αν υπάρχει σε Ιταλικά δυστυχώς, αλλά καθόλου απίθανο αν ψάξεις.
Δυστυχώς όλα είναι στα Αγγλικά, όπως και τα άλλα που έβαλα.
Βάλε κανένα φίλο σου να σου τα διαβάσει!! Laughing

Ήσουνα Ιταλία κανένα φεγγάρι και μιλάς Ιταλικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2016, 20:29

Nαι, Ιταλία σπούδασα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2016, 20:35

aris sr20ve έγραψε:
Nαι, Ιταλία σπούδασα.

Πως τα βγάζουμε σιγά-σιγά... Που; Ήμουνα έξω από την BOLOGNA στο CENTO της FERRARA!! Αχχχχ ωραίες εποχές και γύρω-γύρω ΤΑ ΠΑΝΤΑ από κάτι παλιοεργοστάσια και κάτι παλιοπίστες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2016, 22:50

Κοίτα που θα βγούμε και γνωστοί στο τέλος... αχαχαχαχαχα

Bologna το πρώτο μου σπίτι στην via Irnerio 21, βολτούλες στην piazza maggiore στο nettuno... Ferrara κατέβαινα 1 φορά το μήνα γιατί είχα ένα φιλαράκι το Μπέλο (όλοι είχαμε παρατσούκλια τότε) που ταν η γιαγιά του ιταλίδα και μας έφτιαχνε κάνα φαί και τρώγαμε (να ναι καλά εκεί που είναι). Θυμάμαι πάω 1η φορά να φάω και βγάζει ένα πιάτο σα φιδέ. Δε γαμιέται λέω, ας το φάω. Πεθαμένος στη πείνα. Με βλέπει η γυναίκα που χω πέσει με τα μούτρα, μου λέeι θες κι άλλο. Ντράπηκα να σου πω την αλήθεια. Μου λέει ο Μπέλος -Μην ντρέπεσαι ρε μαλάκα, τρώγε!- Τι να κάνω και γω, να μαγειρεύω δεν ήξερα, λέω τώρα που σου δίνουν τρώγε. Στο μέταξύ ήταν καμιά 10αρια άτομα στο τρσπέζι, με κοιτάζαν καλά καλά... Κούμπωσα τελικά 3 πιάτα και όλοι με κοιτούσαν και περίμεναν να τελειώσω. Τελειώνω και γω λέω ευχαριστώ πολύ όλα κομπλέ. Πάει η γιαγιά μέσα και φέρνει κάτι κρέατα, κάτι μεζέδες, γυυάλισε το μάτι μου...! Έλα που χα φαει τρία πιάτα φιδέ και είχα σκάσει... αχαχαχαχαχα. Τότε έμαθα για πρώτη φορά ότι οι ιταλοί δεν τρώνε με όλα τα πιάτα στο τραπέζι, αλλά, primo, secondo, contorno, κλπ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την aris sr20ve στις Παρ 15 Ιουλ 2016, 22:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2016, 22:52

Τότε όλοι οι φοιτητές farmacia και medicina διαβάζαμε στο sant orsola το νοσοκομείο, στην βιβλιοθήκη. Είχες κατέβει καθόλου Bologna?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 16 Ιουλ 2016, 00:18

Ωραίος!!! Laughing
Φυσικά και πήγαινα στην Μπολώνια! Via Matteoti 22B ήταν το σπίτι μου στο CENTO, το οποίο απείχε από όλα τα μεγάλα κέντρα (BOLOGNA, MODENA, FERRARA) 30 χιλ.!! Κέντρο μιλάμε!!!

Η παρέα μου ήταν Ιταλοί, μια που δούλευα σε μια εταιρεία, με τους οποίους πέρασα εξαιρετικά!! Ένοιωθα σα στο σπίτι μου! Εγώ βέβαια έτρωγα στην εταιρεία τα μεσημέρια, πολύ ωραία φαγητά και Σ/Κ μαγείρευα πατάτες, λουκάνικα και πατάτες! Laughing Φυσικά το βράδυ τι άλλο από την λατρεμένη μου πίτσα!!!

Σαν μεγάλος γλυκατζής είχα πλακώσει τις Νουτέλες!! Δύο μεγάλα βάζα την εβδομάδα! Στον φούρνο που τα έπαιρνα με δούλευαν! Μετά επειδή η κουζίνα στο σπίτι ήταν άδεια τα έπλενα και τα έβαζα στα ντουλάπια για συλλογή! Χαμός από άδεια βάζα Νουτέλας! Κάποια στιγμή έρχεται στο σπίτι κολλητός Ιταλός με μητέρα πολύ θρησκευόμενη και γενικά μια εξαιρετική οικογένεια. Του κάνω φραπέ (ο οποίος έκανε θραύση στους Ιταλούς φίλους μου και μάλιστα τον έπιναν μονορούφι!!) και του δείχνω την συλλογή από τα άδεια βάζα! Ήταν Σάββατο. Δευτέρα απόγευμα χτυπά το κουδούνι και έρχεται με μια κούτα με σπιτικές σάλτσες για μακαρόνια, μακαρόνια κτλ κτλ!! Το είχε πει στην μητέρα του και εκείνη νόμισε ότι δεν είχα να φάω!!! Μου έστειλε μήνυμα να μη φάω ξανά Νουτέλα και να τρώω από τα δικά της!!!

Επίσης οι Ιταλοί είχαν πάθει πλάκα με την χωριάτικη σαλάτα που έκανα, όποτε ψήναμε κατιτίς!! Όλοι πλακωνόντουσαν στην σαλάτα και εγώ στα κοψίδια!!! Laughing

Να μη σου πω καλύτερα για το εργοστάσιο της FERRARI....

Μου ξύπνησες ωραίες αναμνήσεις, SUNNY N14 και Ιταλία!!

Τέλος πάντων είναι μια εποχή της ζωής μου που την έχω στην καρδιά μου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
aris sr20ve
Adv. gixxer
Adv. gixxer
aris sr20ve


Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 677
Αγωνιζόμενος : Ναι. Με αυτοκίνητα. Στα "γεράματα" αποφάσισα να γίνω και με την μηχανή...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2016

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 16 Ιουλ 2016, 00:57

Είδες τελικά καμιά φορά... Bomboloni φίλε μου από bombocrep! Το ελληνικό σουβλατζίδικο το Στέκι το πρόλαβες? Άντε ελπίζω να γίνει καμιά συνάντηση να τα πούμε και από κοντά... good Έχει πολλά καλόπαιδα το gixxer... beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)    Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)  - Σελίδα 3 EmptyΔευ 18 Ιουλ 2016, 08:35

aris sr20ve έγραψε:
Είδες τελικά καμιά φορά... Bomboloni φίλε μου από bombocrep! Το ελληνικό σουβλατζίδικο το Στέκι το πρόλαβες? Άντε ελπίζω να γίνει καμιά συνάντηση να τα πούμε και από κοντά... good  Έχει πολλά καλόπαιδα το gixxer... beer

Δεν ήξερα κάτι για σουβλατζίδικο. Εγώ ήμουνα το 1992!! Το gixxer έχει μόνο καλόπαιδα! Wink Άμα σε βγάλει ο δρόμος προς Σέρρες μεριά και γενικά Β. Ελλάδα ενημερώνεις. Τέλη Αυγούστου με Σεπτέμβρη θα πάω μια βόλτα πάλι από Σέρρες, μια που το μυαλό μου όλο εκεί είναι. Μετά την ασφάλεια της πίστας συνειδητοποιείς πόσο επικίνδυνοι είναι οι παλιόδρομοί μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
 
Είμαι ο Άρης και είμαι καλά...(?)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ειμαι και εγω εδω
» Ειμαι κ εγω εδω
» επειδή είμαι αλεργικός .........

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com