Greek GSX-R forum
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_l10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_c10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_r10 
JIMK7
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_l10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_c10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_r10 
nasos-v
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_l10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_c10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_r10 
T.R.E
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_l10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_c10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_r10 
k8 600 kk
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_l10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_c10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_r10 
kostaskr6
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_l10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_c10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_r10 
κολτρέϊν
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_l10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_c10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_r10 
Leroy
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_l10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_c10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_r10 
ripper
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_l10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_c10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_l10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_c10Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Poll_r10 

 

 Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα;

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AlexBl94
Jr.gixxer
AlexBl94


Άντρας Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 19/06/2017

Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα;   Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; EmptyΠεμ 10 Αυγ 2017, 14:19

Καλησπερα !!!
Εχει αλλαξει καποιος απο εσας καδενα και αν ναι στα ποσα χιλιομετρα; Στα ποσα χιλιομετρα περιπου θελει αλλαγμα; Υπαρχει περιπτωση να θελει πιο νωρις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KoSToM
Normal gixxer
Normal gixxer
KoSToM


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 300
Αγωνιζόμενος : Χεχεχεχεχε
Hμερομηνία εγγραφής : 18/05/2014

Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα;   Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; EmptyΠεμ 10 Αυγ 2017, 16:38

Δηλαδή οταν λες πιο νωρίς???
Πόσα χλμ εχει η μοτο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα;   Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; EmptyΠεμ 10 Αυγ 2017, 17:19

ποσα χλμ εχει το μηχανακι σου?

εγω αλλαξα πριν κανα μηνα στα 52κ
αν και την περιμενα πανω απο 2 μηνες περιπου αν οντως την ειχε παραγγειλει ο μαστροπουλιτζερ οταν ειπε οτι την παραγγειλε

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexBl94
Jr.gixxer
AlexBl94


Άντρας Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 19/06/2017

Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα;   Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα; EmptyΠαρ 11 Αυγ 2017, 18:32

Την μηχανη την πηρα 38000 και εχει 40000 και δεν την εχω παει καθολου φρονιμα... Ειμαι πολλες φορες με 250 + και 299 λογω ταξιδιων. Μετα απο θερμοκρασια μεσα στη πολη ακουγα ενα θορυβο. Ε εκανα το μεηαλο σερβις και ο μηχανικος λεει οτι θα χρειαστει να τη βαλω στο προγραμμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αλλαγη καδενας. Στα ποσα χιλιομετρα;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» πόσα χιλιόμετρα αντέχει το πίσω ελαστικό σας;
» Ηχος καδενας??
» Τεντωτήρας καδένας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com