Greek GSX-R forum
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_l10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_c10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_l10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_c10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_l10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_c10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_l10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_c10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_l10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_c10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_l10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_c10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_l10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_c10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_l10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_c10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_l10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_c10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_l10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_c10Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Aftermarket fairings

Πήγαινε κάτω 
+7
Koyfo
Miou
Thodoros1369
krosfala
gjp
arogeo93
cytheDS
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cytheDS
Normal gixxer
Normal gixxer
cytheDS


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Mακεδονία
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Αγωνιζόμενος : Life is a circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2015

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Απρ 2018, 22:02

Miou έγραψε:
Koyfo έγραψε:
K8 1000 από auctmarts με απόδειξη 200$ την οποία και κοστολογισανε μάλλον τελωνείο βγήκε όλα μαζί 485euro


200$ το κουστουμι και η αποδειξη και σου ζητησαν 285€ τελωνειο ??? scratch
Λογικά 200 ήταν η απόδειξη.. όχι ή τιμή..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2018, 03:02

Oπως ακριβως στα λενα κ τα παιδια μαν.
Αν θες τελειο δεν ειναι.
Τα πλαστικα να καταλαβεις δεν ειναι το ιδιο
ευκαμπτα με τα μαμα,ουτε φυσικα εχουν την τελεια εφαρμογη.
Αλλα ειναι αρκετα καλα κ πολυ καλα για την τιμη τους.
Επισης κι η βαφη δεν ειναι τελεια,μπορει να χει κανα τρεξιματακι απο
βερνικι,αλλα οχι τπτ τραγικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2018, 03:06

Miou έγραψε:
με 500ε πλαστικα + βαφη+ μεταφορικα μην περιμενεις οτι θα εχεις την ποιοτητα των μαμα

εχει τυχει να δω κινεζικα μετα απο 3 χρονια και το λευκο εχει γινει κιτρινο (κιτρινισε το βερνικη)
εχει τυχει να δω μετα απο 5+ χρονια και να ειναι ακομα σουπερ
Ρε συ Μιου τι ειπες τωρα?Αυτο επαθα κι εγω κ το κοιτουσα
τον τελευταιο καιρο να εχουν ψιλοκιτρινισει 2-3 κομματια κ λεω
πως δεν κιτρινισε ολο?Γινεται αυτο απ το βερνικι ε?δεν το ξερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2018, 10:54

cytheDS έγραψε:
Miou έγραψε:
Koyfo έγραψε:
K8 1000 από auctmarts με απόδειξη 200$ την οποία και κοστολογισανε μάλλον τελωνείο βγήκε όλα μαζί 485euro


200$ το κουστουμι και η αποδειξη και σου ζητησαν 285€ τελωνειο ??? scratch
Λογικά 200 ήταν η απόδειξη.. όχι ή τιμή..

400euro κομπλέ με μεταφορικά ήταν, 200$ απόδειξη είχε βάλει μέσα οπότε βάλανε +85euro τελωνείο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2018, 11:04

α οκ τωρα τα λες ξεκαθαρα γιατι με ειχες μπερδεψει geek

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2018, 11:20

Πριν το χειμώνα παρηγγειλα καθρέφτες για το Κ7 ..
Αξία 32€ ο Κινέζος τους έβαλε 15$.
Πάω ταχυδρομειο κ βλέπω γραμμένο πάνω με στιλό,
"αξία καθρεφτών μοτό 32€"
και μου βάζει κ άλλα 22€ το ταχυδρομείο έξοδα και ΦΠΑ ...

Μετά από λίγο καιρό φίλος παίρνει το πρόσθετο πλαστικό του ρεζερβουάρ για το Κ7,η κούτα τεράστια,αξία γραμμένη πουθενά απ τον Κινέζο,πλήρωσε στο ταχυδρομειο 3€.

Τα συμπεράσματα δικά μας 😎😀😎

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick3750
Jr.gixxer
nick3750


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2015

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2018, 20:59

Ειχα παραγγείλει και εγω απο auctmarts πριν 2 χρονια απο το σιτε τους και μου βγηκαν 350-370ευρω συνολικα με αποδιξει 200 δολλαρια δεν εφαγα τελωνιακους φορους ευτυχώς και μου ηρθαν στην πορτα μου με ελτα κουριερ στην αθηνα βεβαια.
Θετικα: πολυ καλη επικοινωνια μαζι τους
αλλαγη χρωτατος σε μερικα κομματια χωρις επιπλεον επιβάρυνση
πολυ καλη εφαρμογη χωρις κοψε ραψε και τα σχετικα
Αρνητικα: εχω φαει κατι πετραδακια στην εθνικη και εκει που εχει χτυπηθεί το πλαστικο εχει κανει μικρο σημαδακι (χιλιοστα ετσι δεν φενετε καν) και εχει φυγει το χρωμα
επισης τα αυτοκολητα ειναι πιο μεγαλα απο τα μαμα στο μουτρο και στην ουρα,τα πλαινα που εχει το σημα του gsxr ειναι κολημενα λιγο πιο πισω απο οτι τα μαμα και μαλλον λιγο πιο μεγαλα, το suzuki της καρινας ειναι κολημενο πιο πανω απο το μαμα.
Γενικα ειμαι ευχαριστημενος ανετα ξανα επερνα απο αυτους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cytheDS
Normal gixxer
Normal gixxer
cytheDS


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Mακεδονία
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Αγωνιζόμενος : Life is a circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2015

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Απρ 2018, 21:18

Σχετικά με αυτό που λες ότι ήρθαν στην πόρτα σου χωρίς τελωνείο κλπ.. πιστεύω ότι έχεις 50% πιθανότητα να φας τελωνειο για τον λόγο ότι μένεις Αθήνα.. αυτό το λέω διότι εμείς από βόρεια Ελλάδα όταν παραγγέλνουμε κάτι απέξω περνάει από το τελωνείο της Αθήνα και έπειτα από της θεσσαλονικης, οπότε πιστεύω αν την γλυτώσεις από την Αθήνα θα την φας από εδώ.. έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα πλέον ..(προσωπική μου αποψη,από αυτά που βλεπω με τις παραγγελίες μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 29 Απρ 2018, 15:27

Σωστος,καπως ετσι πρεπει να ναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 29 Απρ 2018, 23:07

cytheDS έγραψε:
Σχετικά με αυτό που λες ότι ήρθαν στην πόρτα σου χωρίς τελωνείο κλπ.. πιστεύω ότι έχεις 50% πιθανότητα να φας τελωνειο για τον λόγο ότι μένεις Αθήνα.. αυτό το λέω διότι εμείς από βόρεια Ελλάδα όταν παραγγέλνουμε κάτι απέξω περνάει από το τελωνείο της Αθήνα και έπειτα από της θεσσαλονικης, οπότε πιστεύω αν την γλυτώσεις από την Αθήνα θα την φας από εδώ.. έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα πλέον ..(προσωπική μου αποψη,από αυτά που βλεπω με τις παραγγελίες μου)



Το θεμα τελωνειο ειναι ρισκο κ τυχη...

Το μακρυνο 2009 ειχα παραγγειλει απο τον αουτμαρκ κουστουμακι jordan για το κ8.

Παρα την χαμηλη αποδειξη το κουτι κολλησε στο τελωνειο.

Ετυχε να ειμαι αθηνα εκεινη την περιοδο κ πηγα απο το Ελ.Βενιζελος μπας κ βγαλω ακρη με μια μικρη ιστοριουλα ετοιμη να του αραδιασω ssss

Βρηκα τον αρμοδιο υπαλληλο-τον εκτελωνιστη που ειχε το δεμα μου-κ του ειπα οτι κ καλα ειχαμε παραγγειλει 2 ιδια κουστουμια κ μονο το δικο μου κολλησε στο τελωνειο.

...πως σε 3 μερες θα φευγαμε οδικως 3 μηχανες για Ιταλια κ το δικο μου δεν ειχε φερινγκ.

Ευτηχως μετα απο μισης ωρας "ψησιμο" με αφησε να φυγω με την κουτα κ χωρις να πληρωσω τπτ Very Happy

Απο σχεση ποιοτητας τιμης,νομιζω ειναι οτι καλυτερο μπορει να βαλει καποιος στην μηχανη του κ με πολυ καλη εφαρμογη,απλα υπαρχει θεμα με το μουτρο κ το φτερο,οπου με τα πετραδακια φευγει χρωμα-βερνικι κ ασταρι μαζι κ κανει ολοκληρο βαθουλωμα.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nick3750
Jr.gixxer
nick3750


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2015

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Απρ 2018, 01:34

Ναι ήμουν αρκετά τυχερός πιστεύω ηταν και πιο χαλαρα τοτε..τωρα πλεον εχουν αλλαξει λιγο τα πραγματα με το τελωνιο και κατα 99% θα την φας οπουδηποτε και αν μενεις..
ενημερωσε μας παντος αν τελικα παραγγείλεις για να εχουμε μια ιδεα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cytheDS
Normal gixxer
Normal gixxer
cytheDS


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Mακεδονία
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Αγωνιζόμενος : Life is a circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2015

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Απρ 2018, 12:55

Ναι εννοείται ότι θα ενημερώσω αν τελικά κάνουμε την παραγγελία. Αν και εγώ ψηθηκα πιο πολύ για να πάρω κουστούμι απτον φίλο μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 04 Μάης 2018, 19:51

50-50 οι πιθανοτητες να πληρωσεις τελωνειο.
επαρχια μενω και δεν ειχα πληρωσει. φιλος που μενει 2χλμ αποσταση πληρωσε.
εξαρταται απο τον υπαλληλο ισως? δε ξερω σιγουρα. εδω και καιρο γνωριζουνε και ελεγχουν τα παντα. ζελατινα για Ζ750 (το μασκακι πανω στο κοντερ) κοστους 55ευρω πληρωσα 16ευρω τελωνειο.

ειτε πληρωσεις ειτε οχι βγαινει φθηνοτερα απο το να παρεις καινουριο η μεταχειρισμενο γνησιο.
εχεις φερινγκ τα οποια με λιγη προσοχη θα αντεξουν χρονια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cytheDS
Normal gixxer
Normal gixxer
cytheDS


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Mακεδονία
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Αγωνιζόμενος : Life is a circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2015

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 04 Μάης 2018, 20:45

noodles έγραψε:
50-50 οι πιθανοτητες να πληρωσεις τελωνειο.
επαρχια μενω και δεν ειχα πληρωσει. φιλος που μενει 2χλμ αποσταση πληρωσε.
εξαρταται απο τον υπαλληλο ισως? δε ξερω σιγουρα. εδω και καιρο γνωριζουνε και ελεγχουν τα παντα. ζελατινα για Ζ750 (το μασκακι πανω στο κοντερ) κοστους 55ευρω πληρωσα 16ευρω τελωνειο.

ειτε πληρωσεις ειτε οχι βγαινει φθηνοτερα απο το να παρεις καινουριο η μεταχειρισμενο γνησιο.
εχεις φερινγκ τα οποια με λιγη προσοχη θα αντεξουν χρονια.

Εννοείται πως συμφερει, δεν το συζυταω.. απλα από πέρυσι το καλοκαίρι σταματάνε τα πάντα για έλεγχο στο τελωνείο.. εγώ μάλλον θα τα παρωετα το καλοκαιρι.. και μάλλον θα πάρουμε 2 σετ μαζί με τον φίλο μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cytheDS
Normal gixxer
Normal gixxer
cytheDS


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Mακεδονία
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Αγωνιζόμενος : Life is a circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2015

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Μάης 2018, 18:56

Έριξα μια ματιά στο car.gr και είδα ότι έχει ένας τύπος αγγελίες για σετ αφτερμαρκετ στα 460€ έχει ψωνίσει κανένας από αυτόν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Μάης 2018, 19:59

cytheDS έγραψε:
Έριξα μια ματιά στο car.gr και είδα ότι έχει ένας τύπος αγγελίες για σετ αφτερμαρκετ στα 460€ έχει ψωνίσει κανένας από αυτόν?



Για βαλε λινκ ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cytheDS
Normal gixxer
Normal gixxer
cytheDS


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Mακεδονία
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Αγωνιζόμενος : Life is a circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2015

Aftermarket fairings - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket fairings   Aftermarket fairings - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Μάης 2018, 23:42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Aftermarket fairings
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» fairings...
» GSXR FAIRINGS K6-7 600-750 400Ευρω
» ζηταω aftermarket καθρεπτες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com