Greek GSX-R forum
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_l10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_c10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_r10 
JIMK7
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_l10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_c10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_r10 
nasos-v
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_l10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_c10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_r10 
T.R.E
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_l10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_c10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_r10 
k8 600 kk
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_l10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_c10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_r10 
kostaskr6
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_l10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_c10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_r10 
κολτρέϊν
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_l10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_c10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_r10 
Leroy
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_l10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_c10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_r10 
ripper
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_l10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_c10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_l10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_c10ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Poll_r10 

 

 ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ   ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ EmptyΚυρ 23 Ιουν 2019, 00:03

Εχω παει ΚΑΥΚΑ εχω ψωνησει LED φωτα,εξυπνο διακοπτη SONOFF,ντουι,κακος χαμος λεμε.
ΚΑυλωμενος τιγκα ,παρκαρω γκαραζ,σακουλες παραμασχαλα παω να κλεισω πορτα.
Και


Ναι επεσε απο το σταντ στο αμαξι του πατερα μου. lol! lol! lol!

Οποτε ψαχνω το καβαλετο με τρυπα (Μ10) για καθρεφτη (πιανει η βαση απο το δοχειακι της τρομπας)
Απο κανενα GSR 600/750 ,GSX
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Jr8uj4

Και αν εχει κανενας καμια ακρη για βαση μαρσπιε οδηγου να με φτιαξει
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ 1r3ssj

YΓ:Aμα παιζει και κανενας προφυλακτηρας απο FOCUS MY1999
Tο γαμησα το αμαξι. cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ   ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ EmptyΔευ 24 Ιουν 2019, 14:27

οχι ρε γκαντεμοσαυρε
Crying or Very sad

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ   ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ EmptyΔευ 24 Ιουν 2019, 21:38

ελα ενταξει εχασα τα αρνετ στο ψαρεμα τη προγουμενη βδομαδα.
Ξορκι ρε μαλακα μου εχουν στειλει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ   ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ EmptyΤρι 25 Ιουν 2019, 13:55

ξερεις γιατι το επαθες αυτο ε?
γιατι τοσες φορες σου εχω πει να παμε μαζι για  fish
σε εχω παρει και τηλ και εσυ ολο μου λες nono

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΒΑΣΗ ΜΑΡΣΠΙΕ ΟΔΗΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΕΤΟ ΤΡΟΜΠΑΣ ΦΡΕΝΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Επαναφορά τρόμπας πίσω φρένου με Aftermarket μαρσπιέ - How to
» αριστερός Μαρσιπιε οδηγού
» βαση κοντερ και τομπα φρενου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΖΗΤΗΣΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com