Greek GSX-R forum
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_l10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_c10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_r10 
JIMK7
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_l10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_c10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_r10 
nasos-v
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_l10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_c10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_r10 
T.R.E
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_l10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_c10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_r10 
k8 600 kk
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_l10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_c10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_r10 
kostaskr6
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_l10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_c10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_r10 
κολτρέϊν
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_l10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_c10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_r10 
Leroy
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_l10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_c10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_r10 
ripper
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_l10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_c10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_l10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_c10 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Poll_r10 

 

  AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος    AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος EmptyΚυρ 26 Απρ 2020, 18:09

AGV GP-PRO είναι η κορυφαία σειρά της AGV η σειρά GP όπως τώρα η GP PISTA αλλά παλαιότερο μοντέλο.
Το βλέπετε στις φωτογραφίες είναι σε πολύ καλή κατάσταση και το εσωτερικό πεντακάθαρο μιας έχει φορεθεί λίγο το κράνος. Η ζελατίνα του δεν θολώνει γιατί έχει ειδική αντιθαμβωτική επίστρωση, τα στρογγυλά μαύρα είναι για raceuse και μπαίνει extra ζελατίνα μιας χρήσης που την πετάς όταν γεμίσει μυγάκια !!!

Είναι μέγεθος MS(medium-small) που σημαίνει σφιχτό σε medium κεφάλι και κανονικό σε small κεφάλι.

Ανταλλάσσεται και με κράνος Medium.

έχει και τα γνήσια tear off (ζελατίνα μπροστά από την ζελατίνα 1ας χρήσης που την πετάς όταν γεμίσει μυγάκια)

 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Agv10

παραπάνω φωτογραφίες και εδώ : https://www.car.gr/parts/view/24077416-endush-roucha-eksoplismos-kranh-agv-gp-pro#bigger-photos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος    AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος EmptyΚυρ 26 Απρ 2020, 20:22

Τα agv έχουν πολύ στενή γραμμή. Έμενα το ms δεν μου έμπαινε με τίποτα. Δεν έμπαινε καν το κεφάλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christos_drifter
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : 5-ELH
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Αγωνιζόμενος : Πεντέλη ΤΤ, που αλλού χαχαχα
Hμερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος    AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος EmptyΔευ 27 Απρ 2020, 04:22

Σωστά, είναι ουσιαστικά SMALL

Εσύ είσαι γενικά medium? Στα άλλα κράνη που έχω είμαι medium αυτό δεν μου μπήκε ποτέ, πρόσφατα δοκίμασα ένα MediumLarge AGV και μου έκατσε κουτί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

 AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος    AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος EmptyΤρι 28 Απρ 2020, 16:31

Εγώ είμαι medium στο shoei 58cm
.πήρα ένα agv medium/small κ δεν εμπαινε. Το άλλαξα με medium /large κ είναι οκ, αν κ πιο σφηχτο από το medium του shoei
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» shoei small
» ερωτηση για μεγεθος κρανους
» PITBIKES - ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com