Greek GSX-R forum
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_l10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_c10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_r10 
JIMK7
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_l10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_c10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_r10 
nasos-v
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_l10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_c10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_r10 
T.R.E
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_l10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_c10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_r10 
k8 600 kk
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_l10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_c10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_r10 
kostaskr6
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_l10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_c10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_r10 
κολτρέϊν
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_l10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_c10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_r10 
Leroy
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_l10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_c10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_r10 
ripper
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_l10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_c10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_l10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_c10μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Poll_r10 

 

 μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα

Πήγαινε κάτω 
+17
GSX-R 1000
panosk8
drkenan
GIXXERAKIAS
sporoskaterini
teo46
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Zuki
κολτρέϊν
JIMK7
DENNIS
gixxermak
thanosk6
gsxr1000nitro
Hamamatsu
valentinosgsxr
nasos-v
21 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΣαβ 07 Νοε 2009, 20:55

σημερα το πρωι παω στο μαγαζι μου καννονικα να ανοιξω για την δυσκολη μερα το σαββατο!(κρεοπωλειο)

παω να ξεκλειδωσω........... η πορτα ανοιχτη......... τι μ@λακας ειμαι αφησα την πορτα ξεκλειδωτη και το μαγαζι ετσι ολο το βραδι........

αλλα οχι ρε ...... αφου εκει και εκει θυμαμαι καλα την κλειδωσα.........ωωωχχχχχχ


ανοιγω........... το ταμειο σε ανταλακτικα...........αδειο βεβαια......... ωωωωχχχχ ........ το λαπ τοπ του υπαλληλου......... μπαινω στο γραφειο............
τιποτα .........ολα ειχαν κανει φτερα

απολογισμος

το λαπτοπ το δικο μου
το λαπτοπ του υπαλληλου που το αγορασε την παρασκευη το μεσσημερι και το εφερε κατευθειαν σε μενα να του κανω εγκατασταση και να του περασω τα βασικα
600-700 ευρω σε ψιλα
το χρηματοκυβωτιο που κραταγα τα ψιλα
1 κλειδαρια για γυαλινη πορτα 75 Ευρω


τι να σας πω
καταρχιν δεν ηταν πρεζακια ή κατι τετοιο
ηταν επαγγελματιες απο τον τροπο που ειχαν ανοιξει την κλειδαρια(δεν σπασαν τσαμαρια και η κλειδαρια άχρηστη)
ειχαν προσπαθισει να ανοιξουν και ενα αλλο μαγαζι , 3 μαγαζια διπλα απο το δικο μου......αλλα δεν μπορεσαν γιατι αυτος μενει απο πανω και το ειχε κλειδωσει απο μεσα και με πηρους στην πορτα


το τι τους εχω σουρι απο το πρωι δεν λεγετε
δεν υπαρχει χειροτερο θεαμα οταν πας το πρωι στη δουλιτσα σου να βρεις το μαγαζι σου σε μια τετοια κατασταση

θα ελεγα πολλα αλλα εχω κουραστει απο το πρωι να σουρνο διαφορα για αγιους για της μαναδες τους τους πατεραδες τους κτλ

αυτα ...
ετσι ηθελα να τα πω

για λιγες μερες ως οτου αγορασω λαπτοπ θα μπαινω γγια λιγο το βραδι απο το σπιτι..

αυτα

μακρια απο αλλους .......

______________________________________________________
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Dgnfjaμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα X3ww74μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 25k1wusμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 2nqcwidμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΣαβ 07 Νοε 2009, 21:12

Περαστικα σου φιλε. Εχεις καθε δικιο να βριζεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΣαβ 07 Νοε 2009, 21:17

Παρε μετρα γιατι αυτα δεν τελειωνουν ποτε.
Στο εκτελεστικο αποσπασμα πρεπει να τους πηγαινουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxr1000nitro
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gsxr1000nitro


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 527
Hμερομηνία εγγραφής : 12/11/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΣαβ 07 Νοε 2009, 21:29

:(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanosk6
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thanosk6


Όνομα: : Θανάσης
Τόπος : Ξάνθη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 446
Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΣαβ 07 Νοε 2009, 21:39

Πωωω ρε φίλε!! κρίμα toixos Τί κακό ειναι αυτο ρε γ@μωτο... τις τρελής γίνεται.
Εχουν ριμάξει τον κοσμάκη.
Νάσο εύχομαι οτι καλύτερο και να μη στεναχωριέσαι, θα μπορούσε να είναι και χειρότερα, δεν μπαίνουν μόνο για να κλέψουν τα κωλόπαιδα καμια φορα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΣαβ 07 Νοε 2009, 21:41

Περισσότερες είναι οι ζημιες που σου κάνανε Νάσο παρα αυτά που κλέψανε μου φαίνεται.Ρε τα κωλόπαιδα έχουν κατακλέψει όλη την Ελλάδα!!

______________________________________________________
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Ae255310

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
DENNIS
Adv. gixxer
Adv. gixxer
DENNIS


Άντρας Όνομα: : ΣΑΚΗΣ
Τόπος : Αθηνα-Αιγαλεω
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Αγωνιζόμενος : στην ζωη!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΣαβ 07 Νοε 2009, 21:55

Περαστικα σου ρε φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΣαβ 07 Νοε 2009, 22:19

GSXR-750 έγραψε:
Περισσότερες είναι οι ζημιες που σου κάνανε Νάσο παρα αυτά που κλέψανε μου φαίνεται.Ρε τα κωλόπαιδα έχουν κατακλέψει όλη την Ελλάδα!!


+1000 εχουν ξεφυγει τα ατομα Twisted Evil ολα ληστειες ακουω αυτες τις μερες κι εχει φοβηθει το ματι μου Rolling Eyes

Μα καλα αυτη η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ toixos toixos

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 10p7ousμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Icnsl4μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 2dhxn3kμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 2lbdx0jμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΣαβ 07 Νοε 2009, 23:35

όχι ρε π*υστη μου.. No No

μπ@τσοι;; εδώ είστε;; εγώ δεν βλέπω κανέναν..εκτός από κάτι ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ που κάθονται στο δρόμο με ραντάρ και αλκοτέστ..


μπράβο στα όργανα τις τάξης..!! neura neura mal@kies

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΣαβ 07 Νοε 2009, 23:36

Πωωω πρεπει να ειναι τρελλο ξενερωμα να σε κλεβουν... No No No


Ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα σε αυτη την χωρα δυστυχως θα ακουμε συχνα τετοια γεγονοτα.Ο κοσμος πειναει εκει εξω και τα πραγματα δεν αναμενονται και πολυ ροδινα... silent


Περαστικα Νασο και υπομονη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΚυρ 08 Νοε 2009, 00:06

Ω ρε φιλε πουστια!!!
Δυστυχως ομως τετοιες μ@λ@κιες συμβαινουν!1
ΠΕραστικα!
I mean it!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΚυρ 08 Νοε 2009, 00:14

βρε θέλουν γ@μησει να βάλουν και στην κολοτσεπη..αλλά όπως είπατε "ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sporoskaterini
Adv. gixxer
Adv. gixxer
sporoskaterini


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Κατερίνη Πιερίας
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 440
Αγωνιζόμενος : θλιβερή ιστορία.....
Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2009

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΚυρ 08 Νοε 2009, 08:32

δν εχω λογια φιλε μ.....
γ@μησετα....
No
περαστικα...
τα μουν..ανα..........
ψωφο κακο να εχουνε............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/sporoskaterini/
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΚυρ 08 Νοε 2009, 10:10

Οχι ρε φιλε τωρα το ειδα γμτ...κριμα ρε Νασσο,ελπιζω να τα μπαγλαρωσουν σε τιποτα αλλο επ αυτοφορο τα τσογλανια και να παθυον οτι τους αξιζει ρε φιλε....περαστικα και αν θες τιποτα κτυπα τηλ. good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΚυρ 08 Νοε 2009, 10:40

GIXXERAKIAS έγραψε:
Οχι ρε φιλε τωρα το ειδα γμτ...κριμα ρε Νασσο,ελπιζω να τα μπαγλαρωσουν σε τιποτα αλλο επ αυτοφορο τα τσογλανια και να παθυον οτι τους αξιζει ρε φιλε....περαστικα και αν θες τιποτα κτυπα τηλ. good


ενα λαπτοπ!!!! geek geek

______________________________________________________
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Dgnfjaμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα X3ww74μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 25k1wusμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 2nqcwidμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΚυρ 08 Νοε 2009, 10:49

σημερα ειμαι πιο νορμαλ

δεν ειμαι και στο μαγαζι να βλεπω...........

ε να πανε να γ@μηθουν τα τσογλανια

σας ευχαριστω ολλους για τα καλα σας λογια!! kapelo

______________________________________________________
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Dgnfjaμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα X3ww74μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 25k1wusμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 2nqcwidμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΚυρ 08 Νοε 2009, 12:08

nasos-v έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Οχι ρε φιλε τωρα το ειδα γμτ...κριμα ρε Νασσο,ελπιζω να τα μπαγλαρωσουν σε τιποτα αλλο επ αυτοφορο τα τσογλανια και να παθυον οτι τους αξιζει ρε φιλε....περαστικα και αν θες τιποτα κτυπα τηλ. good


ενα λαπτοπ!!!! geek geek
Ρε ειπαμε ειμαι κουβαρντας αλαλ οχι κι ετσι! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drkenan
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : kenan gagali
Τόπος : komotini
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 17
Αγωνιζόμενος : kafe mera....
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΚυρ 08 Νοε 2009, 12:37

περαστικα φιλε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΚυρ 08 Νοε 2009, 16:15

νασο φιλε,τι να πω..τα τσογλανια εχουν ξεφυγει.
ελπιζω να μη πειραξες τιποτα κ να ηρθαν οι ασφαλιτες να καταγραψουν το περιστατικο.επισης ενας ελεγχος για αποτυπωματα η οτιδηποτε αλλο,βοηθαει,γιατι θα ξανακλεψουν αλλου κ αν μαζευτουν πολλες καταγγελειες κ τους πιασουν καποτε,μονο τοτε θα ψαχνουν το σαπουνι για αρκετο καιρο.

το συστημα γαμιεται,γι αυτο κλεβουν.το καλο ειναι οτι κ η τεχνολογια εχει ξεφυγει,κ με ενα χιλιαρικο μπορεις να εγκαταστησεις συστημα συναγερμου,κ κλειστου κυκλωματος παρακολουθησης,καταγραφης απο το σπιτι σου,να ειδοποιει εσενα ,τους μπατσους ,το λυκοσκυλο σου, και και και...

ευχομαι να ναι το τελευταιο που σου συμβαινει. :| :|
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSX-R 1000
Normal gixxer
Normal gixxer
GSX-R 1000


Άντρας Όνομα: : Θανασης
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Αγωνιζόμενος : Μπαααααα
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΚυρ 08 Νοε 2009, 16:57

Σου ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα και να αντικαταστησεις τα απολεσθεντα ακομα γρηγοροτερα Wink
εσυ να'σαι καλα και να θυμασαι παντα οτι υπαρχουν και χειροτερα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΔευ 09 Νοε 2009, 08:52

οχι ρπμ,
είναι πραγματικά ότι πιο άσχημο έχεις αισθανθεί, να μπαίνεις στο χώρο σου και να τον βρίσκεις παραβιασμένο με πράγματα δικά σου να έχουν κλαπεί Evil or Very Mad
Νάσσο δύο επιλογές έχεις ή να μην αφήνεις πράγματα αξίας μέσα ή να βάλεις ρολλά.
Περαστικά και μακριά από στεναχώριες....το gixxer σε περιμένει για βόλτες cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΣΚΟΡΠΙΟΣ
Normal gixxer
Normal gixxer
ΣΚΟΡΠΙΟΣ


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 261
Αγωνιζόμενος : ???Πού τέτοια τύχη!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 24/05/2009

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΤρι 10 Νοε 2009, 06:59

Shocked ....Νάσο , σου εύχομαι να μη σου ξανατύχει αλλά παιδιά να ξέρετε ότι έρχονται και χειρότερα...τα πράγματα βλέπετε ότι δεν πάνε καλά...σε λίγο θα κλέβουνε και πιθανών να είναι και οι ιδιοκτήτες μέσα και θα κλέβουνε από ανάγκη για επιβίωση , με τέτοια ανεργεία που υπάρχει και μεγαλύτερη που θα έρθει...το θέμα , όπως λέει και ο nktr , είναι η να μην αφήνουμε πράγματα αξιάς εκτεθημένα ή ασφαλίζουμε το χώρο όσο μπορούμε καλύτερα...όπως και να'χει περαστικά και μακριά από όλους μας... :| kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andRewR
Normal gixxer
Normal gixxer
andRewR


Άντρας Όνομα: : Ανδρέας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 313
Αγωνιζόμενος : Νο 5.999.999.999 στην παγκόσμια κατάταξη
Hμερομηνία εγγραφής : 05/08/2009

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΤρι 10 Νοε 2009, 09:17

Το να σου κλέβουν τον "κόπο" σου και να "παραβιάζουν" τον ιδιωτικό σου χώρο, ειναι ο,τι χειρότερο, πιστεύω.
Ελπίζω γρήγορα να ανακάμψεις και ασφαλίσου όσο καλύτερα μπορείς, γιατι όπως λένε και οι υπόλοιποι μάλλον έρχονται δυσκολότερες μέρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΤρι 10 Νοε 2009, 11:49

Ρε συ Νάσο τώρα το πήρα χαμπάρι... και στεναχωρήθηκα!! :(

Δεν είναι και το καλύτερο που θα μπορούσε να σου συμβεί, αλλά από την άλλη δε γαμείς μικρή η ζημιά!!!!!! Ας είναι το χειρότερο που θα αντιμετωπίσεις!!

Αλλά έχεις σκεφτεί ότι τώρα που πήρες Gixxer μπήκες και στο μάτι κάποιων??Twisted Evil

Όσο είχες το Ιταλικό σκουπίδι σε λυπόντουσαν! Σου λέει που να έχει λεφτά αυτός..., λάδια, κεφαλές, ηλεκτονικές, γαμησέτα...!!!!! trella eleison

Πάμε αλλού..., τώρα όμως!.... Gixxer!!! eyro




fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα   μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα EmptyΤρι 10 Νοε 2009, 12:02

kostasgym έγραψε:
Ρε συ Νάσο τώρα το πήρα χαμπάρι... και στεναχωρήθηκα!! :(

Δεν είναι και το καλύτερο που θα μπορούσε να σου συμβεί, αλλά από την άλλη δε γαμείς μικρή η ζημιά!!!!!! Ας είναι το χειρότερο που θα αντιμετωπίσεις!!

Αλλά έχεις σκεφτεί ότι τώρα που πήρες Gixxer μπήκες και στο μάτι κάποιων??Twisted Evil

Όσο είχες το Ιταλικό σκουπίδι σε λυπόντουσαν! Σου λέει που να έχει λεφτά αυτός..., λάδια, κεφαλές, ηλεκτονικές, γαμησέτα...!!!!! trella eleison

Πάμε αλλού..., τώρα όμως!.... Gixxer!!! eyro




fafoutis fafoutis fafoutis

λες ????? να το δωσω να παρω απριλια παλι μπας αφησουν το μαγαζι?????/

:les?: :les?: :les?: :les?:

fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

Υ.Σ. α και το εργαλειο μου δεν ηταν σκουπιδι...............ενταξει???? geek

______________________________________________________
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Dgnfjaμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα X3ww74μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 25k1wusμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα 2nqcwidμου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
 
μου ανηξαν το μαγαζι τα κ@λ@παιδα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μαγαζί για κρανος??
» Κανα μαγαζι..πιο ευκολο?
» ΠΡΟΣΟΧΗ σε μαγαζι απο internet

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com