Greek GSX-R forum
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?

Πήγαινε κάτω 
+23
landen
spyroszx
bougas13
ninja
Mtec
ripseventh
karagio
Darksoul
T.R.E
tromokratis
grsky2
Morningstar
petr@n
nktr
trelf
Lelos69
GSXR-K8
kentaurosk8
bruce-77s
valentinosgsxr
nasos-v
GIXXERAKIAS
costasm3
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Φεβ 2011, 22:44

nktr έγραψε:
πάντως από το κατάστημα tsm Euromoto που έχουμε πάρει αρκετές μοτό δεν έχουμε το παραμικρό παράπονο στο θέμα εγγύησης. Αντλίες, tps κλπ ανταλλακτικά που χρειάστηκαν τα κάλυψαν εύκολα.
Ακόμα και σε δύσκολες περιπτώσεις κοψίματος πλαισίου κ5 την κάλυψαν και ο επίσημος αντιπρόσωπος έκλεισε απλά την πόρτα.
Το απίστευτο είναι ότι μας κάλυψε στην ανάκληση για τη βάση πλαισίου κ5, κ6 δύο μήνες πριν παραλάβει τις βάσεις η αντιπροσωπεία !! και μας κάλυψε και μηχανή του papagym παρόλο που δεν την είχε αγοράσει από εκεί !!
Ε, τι άλλο λοιπόν να πω γι αυτόν τον παραεισαγωγέα όταν σε καλύπτει και σε πράγματα που ο αντιπρόσωπος το παίζει λόρδος και δυσκοίλιος.
Δεν πειράζει ξυδάκι.....έτσι γίνονται καλύτεροι
Νικολα πολυ παιζει το κοψιμο πλαισιου στα κ5 μας εχουν κοπει κ μας τα ποδια ρε γμτ eleison Κ αμα ειναι να κοπει θα το σωσει η ενισχυση mal@kies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Φεβ 2011, 23:20

nktr έγραψε:
πάντως από το κατάστημα tsm Euromoto που έχουμε πάρει αρκετές μοτό δεν έχουμε το παραμικρό παράπονο στο θέμα εγγύησης. Αντλίες, tps κλπ ανταλλακτικά που χρειάστηκαν τα κάλυψαν εύκολα.
Ακόμα και σε δύσκολες περιπτώσεις κοψίματος πλαισίου κ5 την κάλυψαν και ο επίσημος αντιπρόσωπος έκλεισε απλά την πόρτα.
Το απίστευτο είναι ότι μας κάλυψε στην ανάκληση για τη βάση πλαισίου κ5, κ6 δύο μήνες πριν παραλάβει τις βάσεις η αντιπροσωπεία !! και μας κάλυψε και μηχανή του papagym παρόλο που δεν την είχε αγοράσει από εκεί !!
Ε, τι άλλο λοιπόν να πω γι αυτόν τον παραεισαγωγέα όταν σε καλύπτει και σε πράγματα που ο αντιπρόσωπος το παίζει λόρδος και δυσκοίλιος.
Δεν πειράζει ξυδάκι.....έτσι γίνονται καλύτεροι

τι λες ρε συ σοβαρα?οποτε να παω αφοβα για το gear position sensor που θελει αλλαγμα!
θα τους πειραξει που δε το παω εκει για σερβις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Φεβ 2011, 23:22

ripseventh έγραψε:
Νικολα πολυ παιζει το κοψιμο πλαισιου στα κ5 μας εχουν κοπει κ μας τα ποδια ρε γμτ eleison Κ αμα ειναι να κοπει θα το σωσει η ενισχυση mal@kies

και πριν την ανάκληση για τη βάση ήξερα αρκετά μοτό που μετά από σκληρή χρήση με σούζες και έντο δεν είχαν κάνει το παραμικρό κιχ. Αυτό που κατάλαβα και κατέληξα τελικά ότι αυτό που παίζει πρώτιστο ρόλο είναι το τακτικό τσεκάρισμα στο σφίξιμο των βιδών του μοτέρ που εδράζονται στο πλαίσιο (τις πάνω βίδες-μανιταριών κυρίως, κεφαλής και μπλόκ κυλίνδρων) και μετά οι πίσω.
Οπότε τσέκαρε τα σφιξίματά σου και βάλε και την βάση για επιπλέον ενίσχυση και για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Μην ανησυχείς για τίποτα, μια χαρά θα είναι το πλαίσιό σου και κοίτα να τη χαρείς τη μοτό σου.
Καλό βράδυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Φεβ 2011, 23:45

nktr έγραψε:
ripseventh έγραψε:
Νικολα πολυ παιζει το κοψιμο πλαισιου στα κ5 μας εχουν κοπει κ μας τα ποδια ρε γμτ eleison Κ αμα ειναι να κοπει θα το σωσει η ενισχυση mal@kies

και πριν την ανάκληση για τη βάση ήξερα αρκετά μοτό που μετά από σκληρή χρήση με σούζες και έντο δεν είχαν κάνει το παραμικρό κιχ. Αυτό που κατάλαβα και κατέληξα τελικά ότι αυτό που παίζει πρώτιστο ρόλο είναι το τακτικό τσεκάρισμα στο σφίξιμο των βιδών του μοτέρ που εδράζονται στο πλαίσιο (τις πάνω βίδες-μανιταριών κυρίως, κεφαλής και μπλόκ κυλίνδρων) και μετά οι πίσω.
Οπότε τσέκαρε τα σφιξίματά σου και βάλε και την βάση για επιπλέον ενίσχυση και για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Μην ανησυχείς για τίποτα, μια χαρά θα είναι το πλαίσιό σου και κοίτα να τη χαρείς τη μοτό σου.
Καλό βράδυ
Καλα ολα αυτα ρε συ Νικ το θεμα ειναι το ψυχολογικο που σου δημιουργει ολο αυτο.Μηπωσ μαζι με την τοθετηση της βασης η Σουζουκι σε στελνει και σε ψυχολογο xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Φεβ 2011, 23:51

ripseventh έγραψε:
Μηπωσ μαζι με την τοθετηση της βασης η Σουζουκι σε στελνει και σε ψυχολογο xaxa xaxa

ναι που το ξέρεις? :?:
Σε στέλνει στον Dr Namikopseitoplaisiaki fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 20 Φεβ 2011, 23:58

nktr έγραψε:
ripseventh έγραψε:
Μηπωσ μαζι με την τοθετηση της βασης η Σουζουκι σε στελνει και σε ψυχολογο xaxa xaxa

ναι που το ξέρεις? :?:
Σε στέλνει στον Dr Namikopseitoplaisiaki fafoutis
xaxa xaxa xaxa εεμμμ δεν το ξερω λες ειμαι το επομενο ραντεβου του χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bougas13
Normal gixxer
Normal gixxer
bougas13


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 153
Hμερομηνία εγγραφής : 07/02/2009

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 22 Φεβ 2011, 21:28

Μαγκες καλησπερα επειδη ειμαι ετοιμος να γινω και εγω κατοχος ενος καινουριουGSXR 1000 L0 παραεισαγωγης θα ηθελα να μου πειτε με πμ αν μπορειται ποιοι ειναι αξιοπιστοι εισαγωγεις. Μεχρι τωρα εχω βολταρει μονο απο γνωστο εισαγωγεα στην Λ Αλεξανδρας αλλα θα ηθελα την γνωμη σας με πμ για να μην εχω τιποτα θεματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 22 Φεβ 2011, 22:41

εγω το πηρα απο eurmto καλλιροης μαλλον για εκει λενε τα παιδια απο πανου σου στειλα πμ bouga ΑΑΑ καλοριζικο φιλε!!!! oraios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Φεβ 2011, 07:20

εχω παρει 2 μηχανακια απο παραεισαγωγεα στη Καληροης στο πρωτο ΖΧ636 ειχε γινει και ανακλυση απο καβα για εξατμιση και με καλυψε κανονικα.1500 ευρω κατω απο αντιπροσωπια ισως και πιο πολλα δεν θυμαμαι ακριβως.το ενε απο μοτοελλας και το αλλο απο ευρομοτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Φεβ 2011, 09:23

bougas13 έγραψε:
Μαγκες καλησπερα επειδη ειμαι ετοιμος να γινω και εγω κατοχος ενος καινουριουGSXR 1000 L0 παραεισαγωγης θα ηθελα να μου πειτε με πμ αν μπορειται ποιοι ειναι αξιοπιστοι εισαγωγεις. Μεχρι τωρα εχω βολταρει μονο απο γνωστο εισαγωγεα στην Λ Αλεξανδρας αλλα θα ηθελα την γνωμη σας με πμ για να μην εχω τιποτα θεματα.



ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.....και τουλαχιστον δεν υπογραφεις τιποτα αν δεν δεις πρωτα μηχανακι.

μηλαω παντα για το συγκεκριμενο μαγαζι!

αν θες να σου πω παραπανω,,πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Φεβ 2011, 09:43

nasos-v έγραψε:
bougas13 έγραψε:
Μαγκες καλησπερα επειδη ειμαι ετοιμος να γινω και εγω κατοχος ενος καινουριουGSXR 1000 L0 παραεισαγωγης θα ηθελα να μου πειτε με πμ αν μπορειται ποιοι ειναι αξιοπιστοι εισαγωγεις. Μεχρι τωρα εχω βολταρει μονο απο γνωστο εισαγωγεα στην Λ Αλεξανδρας αλλα θα ηθελα την γνωμη σας με πμ για να μην εχω τιποτα θεματα.



ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.....και τουλαχιστον δεν υπογραφεις τιποτα αν δεν δεις πρωτα μηχανακι.

μηλαω παντα για το συγκεκριμενο μαγαζι!

αν θες να σου πω παραπανω,,πμ
Απο εκει πηρα το 1098 και μονο ξυλο δεν τους ερειξα. αν εχεις γερο συκωτι....γιατι οχι αλλιως Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Φεβ 2011, 15:51

nasos-v έγραψε:
bougas13 έγραψε:
Μαγκες καλησπερα επειδη ειμαι ετοιμος να γινω και εγω κατοχος ενος καινουριουGSXR 1000 L0 παραεισαγωγης θα ηθελα να μου πειτε με πμ αν μπορειται ποιοι ειναι αξιοπιστοι εισαγωγεις. Μεχρι τωρα εχω βολταρει μονο απο γνωστο εισαγωγεα στην Λ Αλεξανδρας αλλα θα ηθελα την γνωμη σας με πμ για να μην εχω τιποτα θεματα.



ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.....και τουλαχιστον δεν υπογραφεις τιποτα αν δεν δεις πρωτα μηχανακι.

μηλαω παντα για το συγκεκριμενο μαγαζι!

αν θες να σου πω παραπανω,,πμ

καταλαβα τ εννοει ο θανος.. βαζεισ υπογραφες.. πλερω... και μετα....καλα κρασια.. περιμενεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε........
ρε τι κουφαλες π ειναι ολοι αυτοι οι απατεωνες...πας μ τ χαρα να αγορασεις αυτο π ειχες παντα στ μυαλο σ κ μετα στ βγαζουν ξυνο.
ninza fotia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bougas13
Normal gixxer
Normal gixxer
bougas13


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 153
Hμερομηνία εγγραφής : 07/02/2009

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Φεβ 2011, 17:10

Φιλε μου στειλε πμ οπωσδηποτε να μου ανοιξεις τα ματια γιατι ημουν ετοιμος να παω εκει σημερα. Στειλε και πες τα μου ολα. Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tromokratis
Normal gixxer
Normal gixxer



Όνομα: : Spiros®️
Τόπος : ☢ athina ☢
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2009

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 19:51

μάγκες help πήγα να ανοίξω το μηχανάκι σήμερα λίγο πάνω άπω της 8000 και έκανε ένα απότομο κοπσιμο και στην πρώτη και στι ΔΕΥΤΕΡΑ έχω ξενερώσει ξέρει κανείς τι είναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 20:42

tromokratis έγραψε:
μάγκες help πήγα να ανοίξω το μηχανάκι σήμερα λίγο πάνω άπω της 8000 και έκανε ένα απότομο κοπσιμο και στην πρώτη και στι ΔΕΥΤΕΡΑ έχω ξενερώσει ξέρει κανείς τι είναι

αν εχεις βαλει συναγερμο meta η καποιον αλλο κ εχει κ κοψιμο κινητηρα τραβα βγαλε η τον συναγερμο η το κοψιμο μονο αλλιως τρομπα βενζινης καθαρισμα!αλλα μαλλον του συναγερμου ειναι!
το ιδιο ακριβως ειχα εγω εκει που πηγε να κανει σουζα στην πρωτη εκανε κοψιμο ηταν απο την μαλακι@ που ειχα βαλει του συναγερμου για κοψιμο μαλλον αυτο τα παιξε γτ δε μου το κανε εδω κ 1 χρονο που χω την μηχανη!αλλα πηρε δρομο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tromokratis
Normal gixxer
Normal gixxer



Όνομα: : Spiros®️
Τόπος : ☢ athina ☢
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2009

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 21:45

ναι φίλε μου έχει μετα επάνω επίσης μόλις γύρισα από αττική οδό στην αρχή όλα καλά και μετά τα ίδια πάλι.μιμπος φταίει ότι έχει 200 χιλιόμετρα μόνο δεν ξέρω έχω ξενερώσει εσένα στο έκανε σε πόσο κερο αφτο ? αλο που παρατήρησα και κουφάθηκα είναι οτι όταν μπει ο συναγιαρμος μόνος του όταν πάω να το βάλω μπροστά πατώντας συμπλέκτη χωρίς να τον εχς βγάλει δουλεύει οι τρόμπα της βενζίνης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tromokratis
Normal gixxer
Normal gixxer



Όνομα: : Spiros®️
Τόπος : ☢ athina ☢
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2009

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 21:47

Darksoul έγραψε:
tromokratis έγραψε:
μάγκες help πήγα να ανοίξω το μηχανάκι σήμερα λίγο πάνω άπω της 8000 και έκανε ένα απότομο κοπσιμο και στην πρώτη και στι ΔΕΥΤΕΡΑ έχω ξενερώσει ξέρει κανείς τι είναι

αν εχεις βαλει συναγερμο meta η καποιον αλλο κ εχει κ κοψιμο κινητηρα τραβα βγαλε η τον συναγερμο η το κοψιμο μονο αλλιως τρομπα βενζινης καθαρισμα!αλλα μαλλον του συναγερμου ειναι!
το ιδιο ακριβως ειχα εγω εκει που πηγε να κανει σουζα στην πρωτη εκανε κοψιμο ηταν απο την μαλακι@ που ειχα βαλει του συναγερμου για κοψιμο μαλλον αυτο τα παιξε γτ δε μου το κανε εδω κ 1 χρονο που χω την μηχανη!αλλα πηρε δρομο!!
διλαδη τι ειχες βαλη στο συναγιαρμο ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 23:41

Ρε σεις παλικάρια σόρρυ κι'ολας αλλά το γυροφέρνω ώρα τώρα..
Μ'ηπως λέω μήπως είμαστε λίγο ψιλό ,ελάχιστα OFF TOPIC? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 00:31

tromokratis έγραψε:
ναι φίλε μου έχει μετα επάνω επίσης μόλις γύρισα από αττική οδό στην αρχή όλα καλά και μετά τα ίδια πάλι.μιμπος φταίει ότι έχει 200 χιλιόμετρα μόνο δεν ξέρω έχω ξενερώσει εσένα στο έκανε σε πόσο κερο αφτο ? αλο που παρατήρησα και κουφάθηκα είναι οτι όταν μπει ο συναγιαρμος μόνος του όταν πάω να το βάλω μπροστά πατώντας συμπλέκτη χωρίς να τον εχς βγάλει δουλεύει οι τρόμπα της βενζίνης

λοιπον ειναι ακριβως αυτο που σου λεω πας σε συνεργειο που θα σου κανουν σερβις suzuki και τους λες να σου ξεσυνδεσουν οτιδηποτε εχουν βαλει καλωδια στο ρελε της αντλιας βενζινης εκει συνδεεται οποιωσδηποτε συναγερμος που εχει κοψιμο κινητηρα κ απλα πρεπει να στο ξεσυνδεσουν κ δε θα στο κανει!οταν το κανει κ δε το κανει ειναι επειδη καπου κανει επαφη κ καπου οχι κ ειναι το ρελε της αντλιας μη κανεις αλλα ανοιγματα το μηχανακι επρεπε να μην το κανει αυτο κ δε φταιει οτι εχεις 200χλμ μη το ξαναανοιξεις!σοβαρα δε κανω πλακα εγω το ξυλωσα κ το μηχανακι δουλευει κομπλε τωρα!ασχετα αν δεν ειχα προβλημα απο τοτε που τον ειχα βαλει μαλλον ανεβαζει το ρελε τασι κ ο σναγερμος μπερδευτεται μαλλον!φιλικα πηγαινε σε ενα συνεργειο suzuki η κ πες τους να στο ξυλωσουν!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 00:39

ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:
Ρε σεις παλικάρια σόρρυ κι'ολας αλλά το γυροφέρνω ώρα τώρα..
Μ'ηπως λέω μήπως είμαστε λίγο ψιλό ,ελάχιστα OFF TOPIC? lol!

τι να κανουμε ρε συ το παιδι θα αποκτησει ψυχολογικα γτ το πηρε εισαγωγης κ του κατσε η μ@λακια που επαθα κ γω στα πρωτα χλμ!ασε να τον βοηθησουμε κ μετα τα σβηνουν οι καταλληλοι...!αν ενοχλουν τοσο πολυ!φιλικα παντα!ΑΑ κ μαλλον εχουμε ξεφυγει λιγο! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 01:13

γενικως ειμαστε φευγατοι...... xaxa xaxa lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 01:30

landen έγραψε:
γενικως ειμαστε φευγατοι...... xaxa xaxa lol!
xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sfikaaa
Normal gixxer
Normal gixxer
sfikaaa


Άντρας Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 326
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2010

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 02:11

Darksoul έγραψε:
landen έγραψε:
γενικως ειμαστε φευγατοι...... ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 60125 ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 60125 lol!
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 60125

εντελως θα ελεγα.. bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 02:18

sfikaaa έγραψε:
Darksoul έγραψε:
landen έγραψε:
γενικως ειμαστε φευγατοι...... ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 60125 ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 60125 lol!
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 60125

εντελως θα ελεγα.. bounce bounce bounce bounce
Oι...φευγατοι SUZUKAΔΕΕΕΕΕΣΣΣ xaxa xaxa ειμαστε ειμαστε yep yep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tromokratis
Normal gixxer
Normal gixxer



Όνομα: : Spiros®️
Τόπος : ☢ athina ☢
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2009

ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?   ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 09:06

thanks ρε dark ... ελπιζω να ειναι αφτο. που να μπλεκεις με εγγυηση με τον παραεισαγωγεα πρεπει να εχεις γερα νευρα , ασε που θα θελει να το φτιακση αφτος στο δικο του χασαπικο, affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» παραεισαγωγης...
» Αγορα gsxr παραεισαγωγης...απο που ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΝΕΑ :: NEA ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ GSXR-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com