Greek GSX-R forum
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΠΡΟΣΤΙΜΟ

Πήγαινε κάτω 
+16
arturo
gsxr1000nitro
cyberia
GsxrPower
andRewR
sakisole
Hamamatsu
Zuki
GIXXERAKIAS
κωστας
valentinosgsxr
gat0s
DENNIS
giorgostam
STELIOS
kospoz
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gsxr1000nitro
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gsxr1000nitro


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 527
Hμερομηνία εγγραφής : 12/11/2008

ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΤΙΜΟ   ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 16 Νοε 2009, 22:48

Το κρατος ζημιωνεται απο ενα ατυχημα .Διοτι το κοστος απο ενα τροχαιο που αποφερει αναπηρια εχει εξοδα νοσηλειας και επιβιωσης επιβαρυνοντας το κρατικο ταμειο με περιτα εξοδα. Ενας θανατος παλι χτυπα στο κοινωνικο συνολο διοτι σου λεει χανονται εργατικα χερια και πολλες εισφορες στα δημοσια ταμεια. Για αυτο ενδιαφερονται τοσο πολυ που μας βλεπουν χωρις κρανη ,ενδιαφερονται για την υγειας και οχι για τα λεφτα μας. lol! lol! lol! lol! lol! lol!


Τωρα θυμηθηκα στο Λυκειο που ειχα βρεθε σε ασχημη αντιπαραθεση με μια φιλολογο γιατι υποστηριζε οτι πρωτος ρολος ενος ανθρωπου ειναι να προσφερει εργο και τα χρηματα ερχονται δευτερα. πω πω τι ειχε γινει τοτε... Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arturo
Normal gixxer
Normal gixxer
arturo


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : θεσνικη
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΤΙΜΟ   ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 20 Νοε 2009, 19:26

καθομαι και παρακολουθω ολη την συζητηση απο την αρχη.συμφωνω οτι υπαρχουν αστυνομικοι με πολυ λοξα μυαλα ,με εχουν ελεγξει πο΄λλακις ειτε με 2 ειτε με 4 ροδες αλλα το να θεωρουμε απαρεδεκτο το γεγονος οτι δεν φοραμε πινακιδες ειναι αλλου.ας παει καποιος εξω και ας βρει καποιον χωρις πινακιδα(κανονικα με τον λασπωτηρα) να ερθει να μου το πει.ειμαι και εγω παραβατης καθημερινα αλλα εις γνωση μου.παιζω με την φωτια αφου ξερω οτι ειναι απλα θεμα τυχης.ειμαστε ισως η μονη χωρα οσον αφορα το θεμα με τις πινακιδες.πιστεψτε με εχω παει σε 7,8χωρες και παντου τις φορανε.εδω ειμαστε κρατος της ανεχειας.να δειτε στα ταξιδια που παμε εξω τι νομοταγεις ειμαστε και πινακιδες και ορια στην πολη και τα παντα.στο συνολο τα προστιμα ειναι εισπρακτικα συμφωνω και σ αυτο.μη ριχνουμε ομως την ευθυνη παντα στους αλλους.οσο για πινακιδα στο φτερο στα περισσοτερα μηχανακια δεν ειναι ευδιακριτη.προσεξτε το καθως ειστε εν κινησει με χλμ.και ρε παιδια συγγνωμη αλλα παιρνετε 750 ευρω καποιοι.δεν λυπαστε τον κοπο σας να τα δινουμε τζαμπα.τουλαχιστον για τετοιες παραβασεις.τωρα αν ο αλλος που ελεγχει ειναι βλημα θα βρει κατι να γραψει .εκει σηκωνει και βρισιμο και αλλα.φιλικα παντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΤΙΜΟ   ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 17 Οκτ 2012, 23:03

κυριοι καλησπερα.σημερα γυρισε ο αδερφος μου με ενα τσεκ απο δυο χαιβανια αστυνομικους.τον γραψανε για πορτοκαλι φαναρι.απο οτι λεει και τον πιστευω γιατι αν περνουσε με κοκκινο θα τον γραφανε για κοκκινο περασε με πορτοκαλι δεν μπορουσε να σταματησει λογω ταχυτητας δυο φρουτα ζηταδες τον σταματησανε στην στροφη για να του βεβαιωσουνε την παραβαση.ο δικος μου αντι να πει οτι σε περιπτωση τετοια εισαι υποχρεωμενος να περασεις για να μην δημιουργηθει κολλημα στην κυκλοφορια η να μην δημιουργηθει ατυχημα εκατσε και εφαγε την κληση.ελεος με τα χαιβανια που μολις δουνε τετοιες μηχανες κοιτανε να δουν τι θα βρουνε για να γραψουνε.ευτυχως ειναι 40€ αλλα και παλι δεν με ξεπερισευουνε να παω να τα δωσω επειδη δυο μαλ......αστυνομικοι θελαν να γραψουν για να πουν οτι κανουνε δουλεια.ντροπη τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΤΙΜΟ   ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 00:24

καλησπέρα στην παρέα,να γράψω και εγώ την εμπειρία μου που ήμουν πάρα πολύ τυχερός,ενα βράδυ πριν κανα μήνα γυρνούσα σπίτι και ήμουν στην λαγκαδά στην θεσσαλονίκη για όσους ξέρουν εκείνες τις μέρες είχα πολλές σκοτούρες στο κεφάλι μου απο την μία που είμαι στα τελειώματα για πτυχίο,απο την άλλη άνεργος και το κερασάκι ο στρατός τέλος πάντων σε ένα σημείο στον δρόμο αυτό έχει 2 φανάρια πολύ κοντά και εμένα το μάτι μου είχε κολλήσει στο επόμενο που ήταν πράσινο και εγώ είχα κόκκινο πάω και περνάω με κόκκινο και αφού δεν με σεντράρανε 2 αυτοκίνητα είχε ζητάδες στα 100 μέτρα που κάνανε έλεγχο ενα μηχανάκι και με είδαν σε δευτερόλεπτα έρχονται με κλείνουν και με τραβάνε στην άκρη εμένα τα πόδια μου είχαν κοπεί αφού ο ένας με έπιασε στο κράξιμο ο άλλος έγραφε τα στοιχεία μου για να μην σας κουράζω με ρωτήσανε σε τι κατάσταση είμαι στην ζωή μου τους είπα παίρνω πτυχίο και πάω φαντάρος με ρωτήσανε αν δουλεύω τους είπα όχι με μου είπαν να εξαφανιστώ,γενικά στον δρόμο πάω πολύ συγκρατήμενα γιατι δεν ξέρω κ όλας να κάνω ούτε μπάντες ούτε σούζες ούτε ασχολήθηκα να μάθω ποτέ,έτυχα στην περίπτωση βέβαια αλλα κ εγώ όταν όσο με είχαν σταματήμενο με την στάση μου τους έδωσα την ευχαρίστηση οτι περνάει η εξουσία τους.Συγνώμη για την έκθεση αυτά απο εμένα και κάτι τελευταίο εμείς εδώ πέμπτη και παρασκευή πάμε στα ικέα και κάθε φορά στης 12 στέλνουν ολόκληρες διμοιρίες για να μας κάνουν έλεγχο και να μας διώξουν αντί να πάνε να πιάσουν κανέναν δολοφόνο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΤΙΜΟ   ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 01:25

paul22 έγραψε:
καλησπέρα στην παρέα,να γράψω και εγώ την εμπειρία μου που ήμουν πάρα πολύ τυχερός,ενα βράδυ πριν κανα μήνα γυρνούσα σπίτι και ήμουν στην λαγκαδά στην θεσσαλονίκη για όσους ξέρουν εκείνες τις μέρες είχα πολλές σκοτούρες στο κεφάλι μου απο την μία που είμαι στα τελειώματα για πτυχίο,απο την άλλη άνεργος και το κερασάκι ο στρατός τέλος πάντων σε ένα σημείο στον δρόμο αυτό έχει 2 φανάρια πολύ κοντά και εμένα το μάτι μου είχε κολλήσει στο επόμενο που ήταν πράσινο και εγώ είχα κόκκινο πάω και περνάω με κόκκινο και αφού δεν με σεντράρανε 2 αυτοκίνητα είχε ζητάδες στα 100 μέτρα που κάνανε έλεγχο ενα μηχανάκι και με είδαν σε δευτερόλεπτα έρχονται με κλείνουν και με τραβάνε στην άκρη εμένα τα πόδια μου είχαν κοπεί αφού ο ένας με έπιασε στο κράξιμο ο άλλος έγραφε τα στοιχεία μου για να μην σας κουράζω με ρωτήσανε σε τι κατάσταση είμαι στην ζωή μου τους είπα παίρνω πτυχίο και πάω φαντάρος με ρωτήσανε αν δουλεύω τους είπα όχι με μου είπαν να εξαφανιστώ,γενικά στον δρόμο πάω πολύ συγκρατήμενα γιατι δεν ξέρω κ όλας να κάνω ούτε μπάντες ούτε σούζες ούτε ασχολήθηκα να μάθω ποτέ,έτυχα στην περίπτωση βέβαια αλλα κ εγώ όταν όσο με είχαν σταματήμενο με την στάση μου τους έδωσα την ευχαρίστηση οτι περνάει η εξουσία τους.Συγνώμη για την έκθεση αυτά απο εμένα και κάτι τελευταίο εμείς εδώ πέμπτη και παρασκευή πάμε στα ικέα και κάθε φορά στης 12 στέλνουν ολόκληρες διμοιρίες για να μας κάνουν έλεγχο και να μας διώξουν αντί να πάνε να πιάσουν κανέναν δολοφόνο
για ελα φιλε μου μια βολτα απο αθηνα να δεις που τα πραματα ειναι τελειος διαφορετικα mal@kies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΤΙΜΟ   ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 01:26

απ οτι ξέρω εκει τους μπάτσους τους πυροβολάνε στον δρόμο :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΤΙΜΟ   ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 01:34

σε αυτες τις περιπτωσεις κανουν τα κοτοπουλα,οταν μας πιανουν το παιζουν κονιορδοι γιατι ξερουν οτι δεν θα κανουμε τπτ.αλλα που θα παει δεν θα βρεθει κανενας κουζουλος να τους βαλει στην θεση τους vroxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΤΙΜΟ   ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 01:35

θέλει να φάει κανένας καμιά άκαφτη στα μούτρα να στρώσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΤΙΜΟ   ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 03:45

Παράθεση :
όσο με είχαν σταματήμενο με την στάση μου τους έδωσα την ευχαρίστηση οτι περνάει η εξουσία τους
αυτο πετυχενει παντα χαχαχαχα..... 100 φορες την εχω γλυτωσει ετσι ...
puppy eyes καταθλιψη κλπ :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΤΙΜΟ   ΠΡΟΣΤΙΜΟ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 18 Οκτ 2012, 13:17

έτσι ακριβώς,μισο βουρκομένος κτλ κτλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΣΤΙΜΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων
» ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com