Greek GSX-R forum
Εξατμιση full για κ8. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Εξατμιση full για κ8. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Εξατμιση full για κ8. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Εξατμιση full για κ8. Poll_l10Εξατμιση full για κ8. Poll_c10Εξατμιση full για κ8. Poll_r10 
JIMK7
Εξατμιση full για κ8. Poll_l10Εξατμιση full για κ8. Poll_c10Εξατμιση full για κ8. Poll_r10 
nasos-v
Εξατμιση full για κ8. Poll_l10Εξατμιση full για κ8. Poll_c10Εξατμιση full για κ8. Poll_r10 
T.R.E
Εξατμιση full για κ8. Poll_l10Εξατμιση full για κ8. Poll_c10Εξατμιση full για κ8. Poll_r10 
k8 600 kk
Εξατμιση full για κ8. Poll_l10Εξατμιση full για κ8. Poll_c10Εξατμιση full για κ8. Poll_r10 
kostaskr6
Εξατμιση full για κ8. Poll_l10Εξατμιση full για κ8. Poll_c10Εξατμιση full για κ8. Poll_r10 
κολτρέϊν
Εξατμιση full για κ8. Poll_l10Εξατμιση full για κ8. Poll_c10Εξατμιση full για κ8. Poll_r10 
Leroy
Εξατμιση full για κ8. Poll_l10Εξατμιση full για κ8. Poll_c10Εξατμιση full για κ8. Poll_r10 
ripper
Εξατμιση full για κ8. Poll_l10Εξατμιση full για κ8. Poll_c10Εξατμιση full για κ8. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Εξατμιση full για κ8. Poll_l10Εξατμιση full για κ8. Poll_c10Εξατμιση full για κ8. Poll_r10 

 

 Εξατμιση full για κ8.

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
asteri
Normal gixxer
Normal gixxer
asteri


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 75
Αγωνιζόμενος : Θα ηθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 08/05/2009

Εξατμιση full για κ8. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εξατμιση full για κ8.   Εξατμιση full για κ8. EmptyΚυρ 06 Δεκ 2009, 15:23

Χαιρετω ολα τα μελη του φορουμ.Καταρχας ενα μεγαλο :respekt: σε ολους για αυτες τις τοσο σημαντικες πληροφοριες που δινεται μεσα απο εδω.Εχω ενα κ8 1000 και θελω να το ελαφρυνω και να το ξυπνησω.Γι αυτο παω για ολοσωμη εξατμιση που να καταληγει σε ενα τελικο(καρμπον).Επισης θελω να αλλαξω και το φιλτρο και οτι χρειαζεται για να δουλευει καλα.Εχω ακουσει για την r-77 yoshimura και την akrapovic.Οποιος γνωριζει ας ριξει τα φωτα του.Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/asterios74
1ndianos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
1ndianos


Όνομα: : παναγιωτης
Τόπος : αθηνα...
Αριθμός μηνυμάτων : 603
Αγωνιζόμενος : dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2009

Εξατμιση full για κ8. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση full για κ8.   Εξατμιση full για κ8. EmptyΚυρ 06 Δεκ 2009, 15:36

φιλε η συνταγη ειναι μια, εξατμιση-φιλτρο-προγραμμα, τωρα τι μαρκα απο αυτα θα διαλεξεις ειναι και θεμα (τσεπης)!!!!παντος ειναι μια καλη αρχη...

Υ.Γ.θα προτεινα παντος η εξατμηση να ειναι τιτανιου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petrospropo
Normal gixxer
Normal gixxer
petrospropo


Άντρας Όνομα: : petros
Τόπος : peiraias
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 131
Hμερομηνία εγγραφής : 14/07/2009

Εξατμιση full για κ8. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση full για κ8.   Εξατμιση full για κ8. EmptyΚυρ 06 Δεκ 2009, 16:39

και οι 2 που ανεφερες ειναι παρα πολυ καλες...τωρα στο θεμα του φιλτρου εγω θα σου προτεινα bmc το φοραω και εγω και οι περισσοτεροι αυτο προτεινουν καντου και ενα ρυθμισματακι με το yoshibox και εισαι μια χαρα.....για αρχη αυτα ειναι μια χαρα και θα δεις και αρκετη διαφορα.....αντε και καλη αρχη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asteri
Normal gixxer
Normal gixxer
asteri


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 75
Αγωνιζόμενος : Θα ηθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 08/05/2009

Εξατμιση full για κ8. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση full για κ8.   Εξατμιση full για κ8. EmptyΚυρ 06 Δεκ 2009, 18:57

Λεω να βαλω την r-77.Αρκει να φυγει η μαμισια με τον καταλυτη.Παντα ορθιοι και αγραντζουνιστοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/asterios74
Rossifumis#11
Jr.gixxer
Rossifumis#11


Άντρας Τόπος : Agrinio
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 22
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2015

Εξατμιση full για κ8. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση full για κ8.   Εξατμιση full για κ8. EmptyΠεμ 16 Απρ 2015, 18:06

Καλησπέρα παίδες και από εμένα.Εγώ στο δικό μου έχω βάλει τις yoshimura trioval dual tip τιτάνιο.και από φίλτρο τοποθέτησα της kn.μόνο ρύθμιση θέλει τώρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Εξατμιση full για κ8. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση full για κ8.   Εξατμιση full για κ8. EmptyΠεμ 16 Απρ 2015, 18:46

Rossifumis#11 έγραψε:
Καλησπέρα παίδες και από εμένα.Εγώ στο δικό μου έχω βάλει τις yoshimura trioval dual tip τιτάνιο.και από φίλτρο τοποθέτησα της kn.μόνο ρύθμιση θέλει τώρα..

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rossifumis#11
Jr.gixxer
Rossifumis#11


Άντρας Τόπος : Agrinio
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 22
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2015

Εξατμιση full για κ8. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξατμιση full για κ8.   Εξατμιση full για κ8. EmptyΠεμ 16 Απρ 2015, 20:02

Καλώς σας βρήκα..
Άσχετο,έχω το εργοστασιακο σύστημα εξατμισεων,ολόκληρο.
Αν υπάρχει ενδιαφερομενος πωλείται σε καλή τιμή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εξατμιση full για κ8.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» TiForce full titanium K1-K4 Vs Sato Racing full titanium K5-K6
» full carbon fairing k7-8
» full floating δισκοι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com