Greek GSX-R forum
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_l10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_c10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_r10 
JIMK7
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_l10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_c10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_r10 
nasos-v
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_l10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_c10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_r10 
T.R.E
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_l10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_c10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_r10 
k8 600 kk
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_l10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_c10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_r10 
kostaskr6
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_l10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_c10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_r10 
κολτρέϊν
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_l10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_c10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_r10 
Leroy
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_l10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_c10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_r10 
ripper
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_l10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_c10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_l10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_c10βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Poll_r10 

 

 βοηθεια θελω εξατμισεις!!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vasilis1300
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 16/12/2009

βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: βοηθεια θελω εξατμισεις!!!   βοηθεια θελω εξατμισεις!!! EmptyΤετ 16 Δεκ 2009, 19:31

καλησπερα σας!!ειμαι καινουργιο μελος και θα ηθελα τα φωτα σας!!!θελω να παρω 2 yoshimura τελικα!!!ειτε ελλαδα ειτε γερμανια!!που θα μπορεσω να βρω εδω!!και σχετικα φτηνα!!!εχω ενα hayabusa o8!!!ευχαριστω!! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια θελω εξατμισεις!!!   βοηθεια θελω εξατμισεις!!! EmptyΤετ 16 Δεκ 2009, 21:56

vasilis1300 έγραψε:
καλησπερα σας!!ειμαι καινουργιο μελος και θα ηθελα τα φωτα σας!!!θελω να παρω 2 yoshimura τελικα!!!ειτε ελλαδα ειτε γερμανια!!που θα μπορεσω να βρω εδω!!και σχετικα φτηνα!!!εχω ενα hayabusa o8!!!ευχαριστω!! bounce
κατ αρχην kalowhrthes
κατα δευτερον γιατι δεν ψαχνεις μια 4-1 ολοκληρη?τα ιδια λεφτα θα σου βγει σε σχεση με τα τελικα και θα κερδισεις πολυ παραπανω σε αποδοση.
εχω την εντυπωση οτι ταιριαζει και απο το προηγουμενο μοντελο.οποτε και μεταχειρισμενη, εννοειται σε τελεια κατασταση, μπορεις να βρεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasilis1300
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 16/12/2009

βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια θελω εξατμισεις!!!   βοηθεια θελω εξατμισεις!!! EmptyΤετ 16 Δεκ 2009, 22:03

σε ευχαριστω για το καλοσορισμα!!!απλα δεν θελω να χαλασω αυτο με τις 2 εξατμισεις!!μου αρεσει!!δεν με νοιαζει τοσο η αποδοση οσο η ομορφια!!!¨)απο το προιγουμενο μοντελο δεν ταιριαζει το εχω ψαξει!!εχεισ κατι να μου προτεινεις???ι καποιο ψιτε!!και αν εχεις και απο γερμανια εχω καποια ακρη εκει!!! ΄σε ευχαριστω!!βασιλης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια θελω εξατμισεις!!!   βοηθεια θελω εξατμισεις!!! EmptyΤετ 16 Δεκ 2009, 22:12

το ebay ειναι παντα μια καλη λυση.απλα θελει ψαξιμο. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas_750
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas_750


Άντρας Όνομα: : Κωνσταντινος
Τόπος : All around the world...
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2009

βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια θελω εξατμισεις!!!   βοηθεια θελω εξατμισεις!!! EmptyΠεμ 17 Δεκ 2009, 08:30

καλως ηρθες φιλε μου και καλα χιλιομετρα,τη ακρη εχεις Γερμανια?και αν εχεις ακρη γιατι δεν της περνεις απο εκει στο λεω αυτο γιατι ειμαι Γερμανια αν θες κατι και εχεις βρει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

βοηθεια θελω εξατμισεις!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βοηθεια θελω εξατμισεις!!!   βοηθεια θελω εξατμισεις!!! EmptyΠεμ 17 Δεκ 2009, 18:33

Ψάχνεις αυστηρά μόνο για Yoshimura???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
 
βοηθεια θελω εξατμισεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!
» Θέλω μια βοήθεια με την υπογραφή μου..
» ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΛΩΝ ΣΑΣ!!! (χαμογελο του παιδιου)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com