Greek GSX-R forum
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_l10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_c10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_r10 
JIMK7
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_l10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_c10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_r10 
nasos-v
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_l10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_c10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_r10 
T.R.E
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_l10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_c10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_r10 
k8 600 kk
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_l10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_c10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_r10 
kostaskr6
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_l10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_c10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_r10 
κολτρέϊν
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_l10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_c10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_r10 
Leroy
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_l10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_c10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_r10 
ripper
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_l10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_c10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_l10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_c10Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Poll_r10 

 

 Αντιποροσωπεια/Συνεργειο

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panos1313
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 109
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αντιποροσωπεια/Συνεργειο   Αντιποροσωπεια/Συνεργειο EmptyΤετ 28 Απρ 2010, 15:22

Λεπον, πριν 2 βδομαδες παρρειγειλα fairing/μανηταρια απο 1 αντιπροσωπεια suzuki. Μου ειχαν πει οτι θα κανει 2 βδομαδες, αλλα αποσο μιλησα μαζι τους σημερα και χθες καταλαβα οτι ειτε οντως αργησαν οπως λενε, ειτε μπερδευτηκαν και δεν ειχαν στειλει την παραγγελια μου που ειναι αρκετα πιθανο. Φυσικα και νευριασα, οταν ακομα και οι 2 βδομαδες μου φανηκε πολυ μεγαλος χρονος για φαιρινγ απο 1 απο τα πιο εμπορικα τους μοντελα.

Υπαρχει καποια αντιπροσωπεια που μπορει να εχει ετοιμοπαραδοτα τα κομματια που θελω ή τουλαχιστον θα τα φερει αρκετα γρηγορα? Αθηνα μενω. Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Αντιποροσωπεια/Συνεργειο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντιποροσωπεια/Συνεργειο   Αντιποροσωπεια/Συνεργειο EmptyΤετ 28 Απρ 2010, 17:12

Αν τα φερνουν απο εξω θα περιμενεις ισως λιγο ακομα. Εχει γινει χαμος με τις φορτοτικες. Το συνεφο του ηφαιστιου παγωσε ολες τις αεροπορικες εταιριες στην ευρωπη. Οποτε... Εγω περιμενω κατι fairing απο εξω 2 εβδομαδες τωρα και δεν εχουν μπει στο αεροπλανο καν. Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
 
Αντιποροσωπεια/Συνεργειο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τί γίνεται σε περίπτωση κλοπής μέσα από συνεργείο;
» ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
» ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΟΤΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com