Greek GSX-R forum
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_l10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_c10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_r10 
JIMK7
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_l10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_c10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_r10 
nasos-v
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_l10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_c10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_r10 
T.R.E
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_l10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_c10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_r10 
k8 600 kk
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_l10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_c10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_r10 
kostaskr6
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_l10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_c10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_r10 
κολτρέϊν
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_l10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_c10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_r10 
Leroy
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_l10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_c10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_r10 
ripper
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_l10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_c10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_l10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_c10Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Poll_r10 

 

 Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!   Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! EmptyΚυρ 11 Μάης 2014, 18:29

Παιδια θα ηθελα να μου προτεινετε ενα συνεργειο Λαρισα για να κανω σερβις το μπροστινο μου και γενικα να ειναι αξιοπιστο κσι καλο αν χρειαστει κατι το μηχανακι.Αν υπαρχει θεμα διαφημισης στειλτε μου πμ.Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!   Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! EmptyΚυρ 11 Μάης 2014, 20:09

Για μένα δες είτε αντιπροσωπεία Honda στην παλιά εθνική αθηνών θεσσαλονίκης, είτε Nrg moto katigiannis στην Χάλκη Λάρισας.

Αν συνυπολογίσω πέρα από γνώσεις και μεράκι και τι εξυπηρέτηση σου παρέχουν και "διευκολύνσεις" κάθε λογής και το πόσο ζητάει ο καθένας για την ίδια δουλειά, ή ακόμα για το ίδιο ανταλλακτικό της suzuki, τότε μόνο σε έναν από τους παραπάνω 2 θα πήγαινα το μηχανάκι μου.

Επειδή θα χρειαστεί να γράψω "σεντόνι" και δεν προλαβαίνω, αν έχεις οποιαδήποτε απορία θα χαρώ να σε βοηθήσω.

Εμείς σαν παρέα ήμασταν τουλάχιστον 5 gsxr 1000 και 2 hayabusa και sv και tdm κτλ και μέσα από την προσωπική μας εμπειρία σου απαντάω..

Έναν συγκεκριμένο (που δεν θα αναφερθώ δημόσια, αλλά μπορώ μέσω pm αν θέλεις) απέφυγε τον γιατί είναι πολύ μεγάλο λαμόγιο και πήγε να μου "φάει" 300 ευρώ παλιότερα, αλλά επειδή δεν τα είχε υπολογίσει καλά και ήδη είχα ανακατέψει δικηγόρους κτλ, άλλαξε τελικά γνώμη και κέρασε και καφέ, γιατί αλλιώς θα είχε πρόβλημα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!   Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! EmptyΔευ 12 Μάης 2014, 00:50

Ο μεσσης τι λεει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!   Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! EmptyΔευ 12 Μάης 2014, 15:13

Από όσους γνωστούς φίλους έχω με τετρακύλινδρα μηχανάκια δεν το πηγαίνει κανένας στον Μεσσή.

Τους λόγους δεν τους ξέρω.

Ούτε εγώ το έχω κάνει σέρβις ποτέ εκεί. Όσες φορές πήγα πάντως είτε για λάστιχα, είτε άλλο μηχανάκι κτλ ήταν εξυπηρετικός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!   Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! EmptyΔευ 12 Μάης 2014, 23:40

Εγώ πήγα μόνο δυο φορές για ανάκληση.. Μια πλαίσιο και μια φρένο.. Πάντα ήταν εξυπηρετικός και μου εξηγούσε κάθε μου απορία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!   Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! EmptyΤετ 14 Μάης 2014, 13:36

στο μεσση πηγα το μηχανακι για το προβλημα που ειχα με τη φλατζα κεφαλης.
εδω και 3.5 μηνες δεν εχω κανενα προβλημα. εκει εκανα και την ανακληση για την τρομπα φρενου.
φενεται σωστος μηχανικος και επαγγελματιας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!   Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! EmptyΤετ 14 Μάης 2014, 16:40

Antonios_gsxr έγραψε:
Για μένα δες είτε αντιπροσωπεία Honda στην παλιά εθνική αθηνών θεσσαλονίκης, είτε Nrg moto katigiannis στην Χάλκη Λάρισας.

Αν συνυπολογίσω πέρα από γνώσεις και μεράκι και τι  εξυπηρέτηση σου παρέχουν και "διευκολύνσεις" κάθε λογής και το πόσο ζητάει ο καθένας για την ίδια δουλειά, ή ακόμα για το ίδιο ανταλλακτικό της suzuki, τότε μόνο σε έναν από τους παραπάνω 2 θα πήγαινα το μηχανάκι μου.

Επειδή θα χρειαστεί να γράψω "σεντόνι" και δεν προλαβαίνω, αν έχεις οποιαδήποτε απορία θα χαρώ να σε βοηθήσω.

Εμείς σαν παρέα ήμασταν τουλάχιστον 5 gsxr 1000 και 2 hayabusa και sv και tdm κτλ και μέσα από την προσωπική μας εμπειρία σου απαντάω..

Έναν συγκεκριμένο (που δεν θα αναφερθώ δημόσια, αλλά μπορώ μέσω pm αν θέλεις) απέφυγε τον γιατί είναι πολύ μεγάλο λαμόγιο και πήγε να μου "φάθει" 300 ευρώ παλιότερα, αλλά επειδή δεν τα είχε υπολογίσει καλά και ήδη είχα ανακατέψει δικηγόρους κτλ, άλλαξε τελικά γνώμη και κέρασε και καφέ, γιατί αλλιώς θα είχε πρόβλημα....

Απο τους δυο ποιον θα διαλεγες για το μπροστινο;Επισης εσυ πηγαινεις σε κσποιον απο τους δυο ή εναλλαξ αναλογα την δουλεια;Εμενα αυτο που με ενδιαφερει κυριως ειναι να ειναι τυπικος και ψειρας,να αντιμετωπιζει το μηχσνακι σαν δικο του.Εινσι κδποιος ετσι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!   Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! EmptyΤετ 14 Μάης 2014, 18:21

Εγώ εμπιστεύομαι για το μηχανάκι μου τον Κατηγιάννη, γιατί ακριβώς όπως εσύ, μου αρέσει να αντιμετωπίζει το μηχανάκι μου σαν να είναι δικό του.

Εκεί το πηγαίνω από την 1η μέρα που το απέκτησα και έχω μείνει ευχαριστημένος και από την δουλειά του και από την αντιμετώπιση του απέναντι μου και από τιμές κτλ.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!   Συνεργείο Λαρισα....προτασεις! EmptyΤετ 14 Μάης 2014, 19:25

Εκλεισε λοιπον εκει θα παω,ειναι και ξαδερφος απο φιλαρακι τελικα το παιδι.Ευχαριστω για τη βοηθεια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνεργείο Λαρισα....προτασεις!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» προτασεις για ζελατινες
» Προτάσεις για Διαδρομές
» Προτάσεις για τρόμπα φρένου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com