Greek GSX-R forum
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_l10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_c10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_r10 
JIMK7
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_l10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_c10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_r10 
nasos-v
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_l10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_c10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_r10 
T.R.E
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_l10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_c10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_r10 
k8 600 kk
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_l10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_c10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_r10 
kostaskr6
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_l10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_c10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_r10 
κολτρέϊν
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_l10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_c10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_r10 
Leroy
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_l10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_c10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_r10 
ripper
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_l10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_c10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_l10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_c10Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Poll_r10 

 

 Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)

Πήγαινε κάτω 
+4
1ndianos
gregory_gr
maikstain
Leroy
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΠαρ 28 Μάης 2010, 00:07

JIMK7 έγραψε:
gregory_gr έγραψε:
συγχαρητηρια φιλε αν και εισαι τυχερος που δεν ανεβηκε ο περσινος νικητης :P




Εισαστε και δυο τυχεροι που δεν εφερα το γκαζι μου fafoutis fafoutis


Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Save0220



Πωπω ρε φιλε τι μου θυμισες!!! Με ενα τετοιο εκοβα βολτες στα 11 μου lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΠαρ 28 Μάης 2010, 01:29

ημαρτον μη πας αυτο το τερας δε τους λυπασαι,ασε να παρουν κανενα βραβειο κ οι αλλοι lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gregory_gr
Jr.gixxer
gregory_gr


Άντρας Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Αγωνιζόμενος : Στους Ευζονους
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΠαρ 28 Μάης 2010, 10:41

jim to καθισμα ειναι για ενα η για 2 ατομα?? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
1ndianos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
1ndianos


Όνομα: : παναγιωτης
Τόπος : αθηνα...
Αριθμός μηνυμάτων : 603
Αγωνιζόμενος : dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2009

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΠαρ 28 Μάης 2010, 19:19

JIMK7 έγραψε:
gregory_gr έγραψε:
συγχαρητηρια φιλε αν και εισαι τυχερος που δεν ανεβηκε ο περσινος νικητης :P




Εισαστε και δυο τυχεροι που δεν εφερα το γκαζι μου fafoutis fafoutis








Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Save0220


το πουλας jim?? xaxa

πρεπει να καβαλαγα ενα τετοιο πριν 30 χρονια. aswew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κωστας
Normal gixxer
Normal gixxer
κωστας


Άντρας Όνομα: : κωστας
Τόπος : κομοτηνη
Αριθμός μηνυμάτων : 93
Αγωνιζόμενος : gsxr 600 k8
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2009

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΠαρ 28 Μάης 2010, 19:29

ειναι king και για τα χρονια του ειναι παλικαρι mprabo
φανταζομαι τη καρδιες εχει καψει τοτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΠαρ 28 Μάης 2010, 22:58

1ndianos έγραψε:



το πουλας jim?? xaxa

πρεπει να καβαλαγα ενα τετοιο πριν 30 χρονια. aswew


Tετοιο βρομογκαζο δεν πουλιεται fafoutis fafoutis περιπου καπου τοσο καιρος εχει περασει και για μενα xmmm

Για δειτε αυτοκολλητα της εποχης εκεινης λαδια kvas και στο τεποζιτο pirelli απο τοτε ημουν πιρελακιας lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΠαρ 28 Μάης 2010, 23:09

σοβαρα τωρα ρε παιδια,καβαλαγατε αυτο το πραμα :?: εγω 14 χρονων ντρεπομου να το παρω(βεβαια μια δεκαετια πιο μετα απο εσας) :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΠαρ 28 Μάης 2010, 23:16

Τι λεει ρε αυτο που βλεπεις εσκιζε την ασφαλτο ναουμ fafoutis fafoutis και ειχε τρεις ταχυτητες fafoutis fafoutis

Χωρις πλακα μετα το ειχα βαψει με μπολικα νικελ και ειχε γινει κουκλι αλλα δεν εχω φωτο ρε π@υστι μου lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΠαρ 28 Μάης 2010, 23:30

xaxa xaxa και κανατε κοντρες με αυτο που ειχε πεταλια κ γκαζι respekt θυμαμαι τρεχαμε με τα ποδια και τα περναγαμε fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
1ndianos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
1ndianos


Όνομα: : παναγιωτης
Τόπος : αθηνα...
Αριθμός μηνυμάτων : 603
Αγωνιζόμενος : dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2009

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΠαρ 28 Μάης 2010, 23:47

maikstain έγραψε:
xaxa xaxa και κανατε κοντρες με αυτο που ειχε πεταλια κ γκαζι respekt θυμαμαι τρεχαμε με τα ποδια και τα περναγαμε fafoutis fafoutis

εγω εβαζα και το γκομενακι πανω!!!

απλα κοιταζα να μην παω απο τις ανηφορες... xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΣαβ 29 Μάης 2010, 01:47

1ndianos έγραψε:
maikstain έγραψε:
xaxa xaxa και κανατε κοντρες με αυτο που ειχε πεταλια κ γκαζι respekt θυμαμαι τρεχαμε με τα ποδια και τα περναγαμε fafoutis fafoutis

εγω εβαζα και το γκομενακι πανω!!!

απλα κοιταζα να μην παω απο τις ανηφορες... xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

Μια χαρά ήταν το εργαλείο!!
Το είχε ένας φίλος και έμαθε όλη η παρέα να οδηγάει με αυτό!
Εγώ μετά ανέβηκα κατηγορια πήρα to C50 του πατέρα μου (μηχανόβιος και αυτός στα νιάτα του)...

το απόλυτο εργαλείο της εποχής!!!

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) C50-210
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΣαβ 29 Μάης 2010, 09:55

Οταν εφυγε ο συγχωρεμενος ο παππους μου, το ειχε παρει ο πατερας μου, κειμηλιο δηλαδη. Το φορτωνε στο φορτηγο και πηγαιναμε σε κατι αλανες. Εκει εμαθα να οδηγω εγω και ο ξαδερφος μου. Ωραια χρονια και ατελειωτες αλανες στο Καματερο.

Μετα ειχα ενα suzuki b 120 και εκανα τον γκαζοφονια στο γυμνασιο.
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Suzukib1201967
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
GSXR
Normal gixxer
Normal gixxer
GSXR


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Ηρακλειο Αττικης
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 249
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2009

Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)   Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) EmptyΣαβ 29 Μάης 2010, 17:09

Leroy έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
gregory_gr έγραψε:
συγχαρητηρια φιλε αν και εισαι τυχερος που δεν ανεβηκε ο περσινος νικητης :P




Εισαστε και δυο τυχεροι που δεν εφερα το γκαζι μου fafoutis fafoutis


Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam) Save0220



Πωπω ρε φιλε τι μου θυμισες!!! Με ενα τετοιο εκοβα βολτες στα 11 μου lol! lol! lol!

Οοοοοοο... τι μου θυμισατε τωρα!!! drunken

Ειχαν οι γονεις μου ενα τετοιο σε ασημι χρωμα και το επερνα κρυφα και εκανα μοστρα στην γειτονια που ειχαν ολοι οι αλλοι ποδηλατα yioupi yioupi yioupi

Βεβαια εγω ειχα το "ΚΑΛΟ" με την μανιβελα οχι με τα πεταλια fafoutis fafoutis fafoutis και εβαζα κοντρες ολα τα ποδηλατα(!!!!!!!)και φυσικα ημουν παντα no1
Ειχα μετρησει την αποσταση που τους πηγενα γιατι στη ενκινηση μου εφεβγαν και τα μαζαβα μετα απο χλμ gsxrκαι παντα κατηφορα!!!!

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια.
» SPAM ΚΑΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ!!!
» χρονια πολλα (best of :P ) **spam**

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com