Greek GSX-R forum
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_l10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_c10ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!!

Πήγαινε κάτω 
+20
kostaskr6
Agios
giatros
tiger6
DrIoannis
chris gsxr
Hlektrologos
panosk8
yiorgakis24
pehlis
opoulian
mistiriodis_tsantakias
valentinosgsxr
ninja
magfaria
Lelos69
crockh2001
Hamamatsu
valentino46
karagio
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Agios
Normal gixxer
Normal gixxer
Agios


Άντρας Όνομα: : Tάσος
Τόπος : Σκύδρα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Αγωνιζόμενος : Προσπαθώ
Hμερομηνία εγγραφής : 08/12/2009

ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!!   ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 29 Ιουν 2010, 11:11

λοιπον μαγκες το φουλαρα και εγω για να δω ποσο θα κανω εκανα μεχρι τα 120 χιλιομετρα το πηγενα πατιμενω το γκαζι και μετα μεχρι τα 160 οπου αναψε και λαμπακι το πηγενα νορμαλ καθε ταχητητα μεχρι 7-8000 RPM και το 600 μου εχει R55 ολοσομη,MEMJEt,ΑΝΤΙΚΟΦΤΗ και ειναι ριθμισμενω στο YOSHI BOX.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!!   ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Ιουλ 2010, 01:10

παιδες εγω με το 1000 μαμισιο το φουλαρα κ πηγα χαλκιδα πατωμα (φαντασου
εκανα 25 λεπτα να φτασω) κ γυρισα νορμαλ κ μου αναψε το λαμπακι καπου στο γυρισμο δεν θυμαμε που
παντως κοντα στο σπιτι μου. afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!!   ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Ιουλ 2010, 18:22

γυριζοντας θεσσαλονικη φορτωμενος σα το μουλαρι μιας κ δε μπορουσα να τρεξω,
to ειχα μονιμα στο C. με ταχυτητες 160-200.
το μηχανακι εβγαλε 190+ χιλιομετρα αποσταση χωρις ανεφοδιασμο,
και ειχα οφελος περιπου 10 ευρω ,απ το αν πηγαινα ταπα.

εφτασα σπιτι με τη ρεζερβα να εχει μεσα 25 χιλιομετρα.

το συμπερασμα μου,αν φυγετε για ταξιδακι αφηστε για λιγο τη ταυτοτητα απ το στομα
κ θα εκπλαγειτε με το ποσο μακρια θα σας παει ενα ντεποζητο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!!   ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Ιουλ 2010, 20:09

Με τεποζιτο φουλαρισμενο πηγα απο Θεσσαλονικη Κομοτηνη χωρις καμια σταση(με ταχιτητες 130-140)
Εβγαλα δηλαδη 270+ χιλιομετρα
Παλιες καλες εποχες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!!   ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Ιουλ 2010, 21:31

gat0s έγραψε:
Με τεποζιτο φουλαρισμενο πηγα απο Θεσσαλονικη Κομοτηνη χωρις καμια σταση(με ταχιτητες 130-140)
Εβγαλα δηλαδη 270+ χιλιομετρα
Παλιες καλες εποχες

πως γινεται αυτο ? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!!   ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Ιουλ 2010, 22:28

panosk8 έγραψε:
gat0s έγραψε:
Με τεποζιτο φουλαρισμενο πηγα απο Θεσσαλονικη Κομοτηνη χωρις καμια σταση(με ταχιτητες 130-140)
Εβγαλα δηλαδη 270+ χιλιομετρα
Παλιες καλες εποχες

πως γινεται αυτο ? scratch

Kαι εγώ έχω κάνει 275 χλμ ακριβώς με ένα ντεπόζιτο... Αλλά πήγαινα πολυυυυυυυυυυύ χαλαρά,ούτε προσπεράσεις ούτε τίποτα...

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!!   ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Ιουλ 2010, 23:04

Στην εκδρομη περσι φορτωμενος με βαλιτσες ( αλλα πηγαινα χαλαρα απο 120 μεχρι 140 ) μου εβγαλε με ενα τεποζιτο 300 χιλιομετρα πραγματικα file με 17-42 γραναζι ssss

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 10p7ousΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Icnsl4ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 2dhxn3kΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 2lbdx0jΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!!   ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 00:28

Τώρα που είμαι ακόμα στο στρώσιμο το δικό μου έβγαλε με αλλαγές μέχρι τις 6500, δύο άτομα πάνω και εθνική, 267χλμ μέχρι να αρχίσει να αναβοσβήνει το λαμπάκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΕΡΑΝ ΚΑΘΕ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» "ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ"
» Μπουζί κάθε πότε????
» MARTYN CHOY Racing School κάθε Πέμπτη Σέρρες SRC

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com