Greek GSX-R forum
BT003 racing street Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
BT003 racing street Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
BT003 racing street Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
BT003 racing street Poll_l10BT003 racing street Poll_c10BT003 racing street Poll_r10 
JIMK7
BT003 racing street Poll_l10BT003 racing street Poll_c10BT003 racing street Poll_r10 
nasos-v
BT003 racing street Poll_l10BT003 racing street Poll_c10BT003 racing street Poll_r10 
T.R.E
BT003 racing street Poll_l10BT003 racing street Poll_c10BT003 racing street Poll_r10 
k8 600 kk
BT003 racing street Poll_l10BT003 racing street Poll_c10BT003 racing street Poll_r10 
kostaskr6
BT003 racing street Poll_l10BT003 racing street Poll_c10BT003 racing street Poll_r10 
κολτρέϊν
BT003 racing street Poll_l10BT003 racing street Poll_c10BT003 racing street Poll_r10 
Leroy
BT003 racing street Poll_l10BT003 racing street Poll_c10BT003 racing street Poll_r10 
ripper
BT003 racing street Poll_l10BT003 racing street Poll_c10BT003 racing street Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
BT003 racing street Poll_l10BT003 racing street Poll_c10BT003 racing street Poll_r10 

 

 BT003 racing street

Πήγαινε κάτω 
+5
andRewR
mistiriodis_tsantakias
κολτρέϊν
stavrosrodo
kahi
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 00:22

Μου τα δινει ενας φιλος 200€ με 1000km και ειμαι λιγο σε scratch γιατι ημουν ετοιμος να χτυπησω τα D211 GP, (330€) και τωρα βλεπω να μου μενουν 130€ στην τσεπη και θελω να αλλαξω σε λιγο καιρο και γραναζια αλυσιδα , εσεις τι λετε ζηταω και την γνωμη σας μιας και ειμαι σιγουρος οτι καποιοι φιλοι απο εδω θα τα εχουν δοκιμασει.... sos




BT003 racing street Bt003
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 00:32

kahi έγραψε:
Μου τα δινει ενας φιλος 200€ με 1000km και ειμαι λιγο σε scratch γιατι ημουν ετοιμος να χτυπησω τα D211 GP, (330€) και τωρα βλεπω να μου μενουν 130€ στην τσεπη και θελω να αλλαξω σε λιγο καιρο και γραναζια αλυσιδα , εσεις τι λετε ζηταω και την γνωμη σας μιας και ειμαι σιγουρος οτι καποιοι φιλοι απο εδω θα τα εχουν δοκιμασει.... sos
Kωστα για ριξε μια ματια στα supercorsa pro(οχι στις γομες αλλα track&street) https://gixxer.forumgreek.com/forum-f30/topic-t1644.htm#35950
νομιζω η τιμη ειναι super δελεαστικη (235-240ευρω) και τα λαστιχα παρα-παρα πολυ καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 00:56

εγω παντως που εβαλα αυτα τα 003 εμεινα πολυ ευχαριστημενος ειδηκα στις Σερρες, οχι οτι παω τερμα ταπα αλλα τα λαστιχα δεν με προδωσαν πουθενα.. good

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 05:58

D211 .- απλος πρεπει και αξιζει ;P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 09:54

stavrosrodo έγραψε:
kahi έγραψε:
Μου τα δινει ενας φιλος 200€ με 1000km και ειμαι λιγο σε scratch γιατι ημουν ετοιμος να χτυπησω τα D211 GP, (330€) και τωρα βλεπω να μου μενουν 130€ στην τσεπη και θελω να αλλαξω σε λιγο καιρο και γραναζια αλυσιδα , εσεις τι λετε ζηταω και την γνωμη σας μιας και ειμαι σιγουρος οτι καποιοι φιλοι απο εδω θα τα εχουν δοκιμασει.... sos
Kωστα για ριξε μια ματια στα supercorsa pro(οχι στις γομες αλλα track&street) https://gixxer.forumgreek.com/forum-f30/topic-t1644.htm#35950
νομιζω η τιμη ειναι super δελεαστικη (235-240ευρω) και τα λαστιχα παρα-παρα πολυ καλα.


ρε συ Σταυρο τα λαστιχα εχει την ακρη ο φιλος να τα βαλουμε πανω σε ενα βουλκανιζατερ που ειναι διπλα στο σπιτι μου και απο ελευθερο χρονο πασχουμε ολοι λιγο πολυ οποτε με διευκολυνει το οτι θα ξεμπερδεψω γρηγορα, παντος εσυ λες οτι τα supercorsa pro ειναι καλυτερα? sorry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 10:25

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
D211 .- απλος πρεπει και αξιζει ;P


Στεφανε συμφωνω απολυτα για τα D211 αλλα υπαρχη το γ@μημενο το αλλα που ειναι το χρημα , πιστευω οτι ειναι καλη ευκαιρια τα 200euro και να μεινουν και καποια ψιλα για να βαλουμε και γραναζια αλυσιδα (ξερεις εσυ απο τοτε που τα ειπαμε δεν τα εχω αλλαξει ας ειναι καλα το παλικαρι που τις εδωσε λιγο ζωη με την φροντιδα και τις εδειξε) α ρε fraga
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andRewR
Normal gixxer
Normal gixxer
andRewR


Άντρας Όνομα: : Ανδρέας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 313
Αγωνιζόμενος : Νο 5.999.999.999 στην παγκόσμια κατάταξη
Hμερομηνία εγγραφής : 05/08/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 10:35

Ελπίζω να σε βοηθήσω με αυτό:
Φοραγα παλιά τα ΒΤ-002. Πολυ καλό λάστιχο, δεν με πρόδωσε ούτε στον δρόμο, ούτε στην πίστα. Στους χρόνους που γυρνάω Μέγαρα (1:14) ήταν υπεραρκετό. Σε αναβάσεις στον Αγιο, ήταν μια χαρά.
Εβαλα πρόσφατα τα Dunlop D211 GP Racer μεσαιες γόμες. Στην πίστα, μ@μει!!!! Σαφώς ανώτερο απο τις ικανότητές μου, εχω αυξήσει κλίσεις και βγαίνω με (σχεδόν) διπλάσιο γκάζι απο παλιά, παρόλαυτά το λάστιχο δείχνει να αντέχει (και να ζητάει) ακόμη περισσότερο....
Στον δρόμο όμως, γλυστράει τρελά (μάλλον θέλει πολυ καλό ζέσταμα και να πηγαίνει τερμα γκάζι-τερμα φρένο, για να κρατιέται ζεστό).
Στον δρόμο δεν μπορώ να το ψυχολογήσω. Εκει που γλυστράει, πιάνει και εκει που πιάνει, γλυστράει. Αντιπαθεί στο φουλ, τις λευκές διαγραμμίσεις, όπου την πάτησα μια φορά στην Μαραθώνος με 140 σε στροφή, που μου κούνησε όλο μαζι το μηχανάκι, τουλάχιστον 1 μετρο, και εφτασα οριακά στις μπαριέρες για να στρίψω ....

Αυτά τα ολίγα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 11:07

andRewR έγραψε:
Ελπίζω να σε βοηθήσω με αυτό:
Φοραγα παλιά τα ΒΤ-002. Πολυ καλό λάστιχο, δεν με πρόδωσε ούτε στον δρόμο, ούτε στην πίστα. Στους χρόνους που γυρνάω Μέγαρα (1:14) ήταν υπεραρκετό. Σε αναβάσεις στον Αγιο, ήταν μια χαρά.
Εβαλα πρόσφατα τα Dunlop D211 GP Racer μεσαιες γόμες. Στην πίστα, μ@μει!!!! Σαφώς ανώτερο απο τις ικανότητές μου, εχω αυξήσει κλίσεις και βγαίνω με (σχεδόν) διπλάσιο γκάζι απο παλιά, παρόλαυτά το λάστιχο δείχνει να αντέχει (και να ζητάει) ακόμη περισσότερο....
Στον δρόμο όμως, γλυστράει τρελά (μάλλον θέλει πολυ καλό ζέσταμα και να πηγαίνει τερμα γκάζι-τερμα φρένο, για να κρατιέται ζεστό).
Στον δρόμο δεν μπορώ να το ψυχολογήσω. Εκει που γλυστράει, πιάνει και εκει που πιάνει, γλυστράει. Αντιπαθεί στο φουλ, τις λευκές διαγραμμίσεις, όπου την πάτησα μια φορά στην Μαραθώνος με 140 σε στροφή, που μου κούνησε όλο μαζι το μηχανάκι, τουλάχιστον 1 μετρο, και εφτασα οριακά στις μπαριέρες για να στρίψω ....

Αυτά τα ολίγα....


καλα εχω διαβασει οτι τα D211 GP ειναι περισσοτερο TRACK DAY RACING ενω τα BT003 τα λενε RACING TRACK DAY, οποτε εαν καταλαβα καλα εισαι θετικος στο να βαλω τα ΒΤ003 , file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 11:40

Δεν τα χω οδηγησει αλλα ολοι λενε καλα λογια για τα 003. Ο φιλος που τα φοραει γιατι τα αλλαζει μολις στα 1000χιλ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos
Normal gixxer
Normal gixxer
Oikopedofagos


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 12:49

Τα BT-003, οι γόμες τουλάχιστον, είναι επιεικως για τον μπεο,
Κοίτα τα supercosra αλλά αν σε πέρνει οικονομικά τότε 211 που πραγματικα ειναι αλλου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 15:06

οσο πατε και μου τα μπερδευετε spao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 15:14

valentinosgsxr έγραψε:
Δεν τα χω οδηγησει αλλα ολοι λενε καλα λογια για τα 003. Ο φιλος που τα φοραει γιατι τα αλλαζει μολις στα 1000χιλ?


εχει ακρη και μπορει και αλλαζει χωρις να χρεωνετε ολα τα ελαστικα μεχρι 1000 χλμ για 3 φορες το χρονο και ετσι μπορει και κανει την καλη και σε κανενα δυο φιλαρακια , για τα συγκεκριμενα μου ειπε οτι ειναι απο τα καλυτερα που εχει δοκιμασει (μοτο εχει ενα 1098S) σειρα μετα απο τα BT003 εχουν τα D211 GP file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 16:29

kahi έγραψε:
valentinosgsxr έγραψε:
Δεν τα χω οδηγησει αλλα ολοι λενε καλα λογια για τα 003. Ο φιλος που τα φοραει γιατι τα αλλαζει μολις στα 1000χιλ?


εχει ακρη και μπορει και αλλαζει χωρις να χρεωνετε ολα τα ελαστικα μεχρι 1000 χλμ για 3 φορες το χρονο και ετσι μπορει και κανει την καλη και σε κανενα δυο φιλαρακια , για τα συγκεκριμενα μου ειπε οτι ειναι απο τα καλυτερα που εχει δοκιμασει (μοτο εχει ενα 1098S) σειρα μετα απο τα BT003 εχουν τα D211 GP file
μην συγκρινεις σε καμια περιπτωση το πως συμπεριφερονται τα λαστιχα σε δικυλινδρα μηχανακια.
εγω σου ειπα την προσωπικη μου αποψη λαμβανοντας υπ οψην και την ''δυσκολη'' συγκυρια που βρισκεσαι-ομαστε.
και για τα 235ευρω τα supercorsa pro ειναι χωρις συναγωνισμο ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.
good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 16:35

stavrosrodo έγραψε:
kahi έγραψε:
valentinosgsxr έγραψε:
Δεν τα χω οδηγησει αλλα ολοι λενε καλα λογια για τα 003. Ο φιλος που τα φοραει γιατι τα αλλαζει μολις στα 1000χιλ?


εχει ακρη και μπορει και αλλαζει χωρις να χρεωνετε ολα τα ελαστικα μεχρι 1000 χλμ για 3 φορες το χρονο και ετσι μπορει και κανει την καλη και σε κανενα δυο φιλαρακια , για τα συγκεκριμενα μου ειπε οτι ειναι απο τα καλυτερα που εχει δοκιμασει (μοτο εχει ενα 1098S) σειρα μετα απο τα BT003 εχουν τα D211 GP file
μην συγκρινεις σε καμια περιπτωση το πως συμπεριφερονται τα λαστιχα σε δικυλινδρα μηχανακια.
εγω σου ειπα την προσωπικη μου αποψη λαμβανοντας υπ οψην και την ''δυσκολη'' συγκυρια που βρισκεσαι-ομαστε.
και για τα 235ευρω τα supercorsa pro ειναι χωρις συναγωνισμο ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.
good

ok thanks respekt θα το σκεφτω και θα πραξω αναλογα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 16:40

kahi έγραψε:
stavrosrodo έγραψε:
kahi έγραψε:
valentinosgsxr έγραψε:
Δεν τα χω οδηγησει αλλα ολοι λενε καλα λογια για τα 003. Ο φιλος που τα φοραει γιατι τα αλλαζει μολις στα 1000χιλ?


εχει ακρη και μπορει και αλλαζει χωρις να χρεωνετε ολα τα ελαστικα μεχρι 1000 χλμ για 3 φορες το χρονο και ετσι μπορει και κανει την καλη και σε κανενα δυο φιλαρακια , για τα συγκεκριμενα μου ειπε οτι ειναι απο τα καλυτερα που εχει δοκιμασει (μοτο εχει ενα 1098S) σειρα μετα απο τα BT003 εχουν τα D211 GP file
μην συγκρινεις σε καμια περιπτωση το πως συμπεριφερονται τα λαστιχα σε δικυλινδρα μηχανακια.
εγω σου ειπα την προσωπικη μου αποψη λαμβανοντας υπ οψην και την ''δυσκολη'' συγκυρια που βρισκεσαι-ομαστε.
και για τα 235ευρω τα supercorsa pro ειναι χωρις συναγωνισμο ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.
good

ok thanks respekt θα το σκεφτω και θα πραξω αναλογα
δες λιγο και εδω https://gixxer.forumgreek.com/forum-f22/topic-t2616-60.htm και την γνωμη καποιου που παει ''δυνατα'' μεσα στην πιστα. okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 19:31

Μπορω να πω οτι τα super corsa pro (γομες) ειναι πολυ καλυτερη λυση απο τα 003 , και ειδικα γιατην τιμη τους ειναι ΤΣΑΜΠΑ !!!!!!!!! Επισης να πω οτι τα 003 σε τεστ που εγιναν Γερμανια μερια ...... εκαναν χειροτερους γυρους απο τα rosso corsa (σε πιστα) ...... κοινως pirelli ...xalara......

Αν θελεις ενα λαστιχο μικτο και για δρομο και για πιστα rosso corsa και θα με θυμηθεις ......

Εγω παντως τα εβαλα στο busa μου και προχθες εκανα στα μεγαρα 1.10,40 ....
απλα απιστευτα ...... (θα αναφερθω ομως διεξοδικα σε θεμα που θα ανοιξω για να πληροφορηθουν ολοι οι φιλοι του φορουμ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 16:09

Παράθεση :
Αν θελεις ενα λαστιχο μικτο και για δρομο και για πιστα rosso corsa και θα με θυμηθεις ......

+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

BT003 racing street Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BT003 racing street   BT003 racing street EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 16:31

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ολους οσους εγραψαν και σημερα τελικα εβαλα τα ΒΤ003 γιατι ,
1 ο φιλος με εφτιαξε και με 6 ατοκες δοσεις
2 μου εκανε δωρο ενα οργανο μετρητη πιεσεως ελαστικων και
3 τα βαλαμε σε 30' λεπτα που με βολεψε και με την δουλεια μου ,
(του ειπα να μου δωση και λιγο kolos κολ@ρ@κι αλλα μου ειπε με την αλλη συνεργασια χαχαχα )
παντος με μια βολτα μεχρι Αγιους Θεοδωρους που πηγα ειδα ευχαριστες διαφορες , και επετε και συνεχεια... file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
BT003 racing street
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com